forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 MMA ( UFC )
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 27/08/2017 : 20:13:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
The Phenomenal Fight: Mayweather vs McGregor - [FULL]


+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 27/08/2017 : 20:59:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
trebalo početi u 3
na kraju počelo u 6

grrrr
Go to Top of Page

usagi77
New Member

256 Posts

Member since 26/01/2015

Posted - 27/08/2017 : 21:11:11  Show Profile Show Extended Profile  Send usagi77 a Private Message  Reply with Quote
Apsolutno neravnopravan meč, dvije godine bez borbe i s 40 na leđima Mayweather je dao do znanja koliko je boks ispred ostalih borilačkih vještina. Nadajmo se da više ne će biti ovakvih cirkuskih predstava za mase.

Edited by - usagi77 on 27/08/2017 21:11:44
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 27/08/2017 : 21:14:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
po čemu je boks ispred ostalih borilačkih vještina?
možda zato što je najograničenija....
Go to Top of Page

usagi77
New Member

256 Posts

Member since 26/01/2015

Posted - 27/08/2017 : 21:25:27  Show Profile Show Extended Profile  Send usagi77 a Private Message  Reply with Quote
Po tehničkoj zatijevnosti tj. kvaliteti koju borac mora posjedovati da bi pobjeđivao. Ne svodi se sve na sirovu snagu. Ako si pogledao noćašnji meč ne vidim što više treba objašnjavati!?

P.S.
Pod boriličkim vještnima u ovom slučaju mislim na ove koje se izvode u ringovima raličitih oblika, dalekoistočne vještine ovdje ne ubrajam. Istina, trebalo je to i u prvom upis razjasniti na što mislim.

Edited by - usagi77 on 27/08/2017 21:26:44
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 27/08/2017 : 21:30:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
ne vidim zašto bi boks bio zahtjevniji od bilo koje druge borilačke discipline
po nekoj logici MMA bi bio tehnički zahtjevniji jer obuhvaća više disciplina, među njima i boksačku tehniku
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 27/08/2017 : 21:46:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Tutta, šta mala ono reče tamo između 4:17 i 4:38?
Nešto akustika slaba pa nisam skužio.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 27/08/2017 : 23:16:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by usagi77

Apsolutno neravnopravan meč, dvije godine bez borbe i s 40 na leđima Mayweather je dao do znanja koliko je boks ispred ostalih borilačkih vještina. Nadajmo se da više ne će biti ovakvih cirkuskih predstava za mase.

Ne bih se složio. Irac je izdržao do 10 runde, a prve tri runde je vjerojatno i pobjedio. Čisto sumnjam da bi Mayweather izdržao do kraja prve runde u ultimate fightu.
Ultimate fight također ima jasno određena pravila što se smije a što ne, a ne znam koliko puta sam ovih dana negdje pročitao da je za razliku od boksa UF sport bez pravila što je pogtpuno pogrešno. Također puno je teže biti prvak u UF iz razloga što on kombinira jako puno sportova i tako ako si recimo vrhunski u borbi na nogama, uvijek postoji netko ko te može oboriti na pod i napraviti ti polugu ili obrnuto ako si vrhunski na parteru doće ti netko s jednim high kickom i gotov si.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 27/08/2017 : 23:20:48  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

trebalo početi u 3
na kraju počelo u 6

grrrr


U 3?
Rekli su da će konkretno ova borba početi u 5. Meni se dobro poklopilo da kasni jer sam se probudio u 5:30.
Inače, imamo temu i za boks, ovdje smo offtopic.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1389 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 27/08/2017 : 23:48:40  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by usagi77

Apsolutno neravnopravan meč, dvije godine bez borbe i s 40 na leđima Mayweather je dao do znanja koliko je boks ispred ostalih borilačkih vještina. Nadajmo se da više ne će biti ovakvih cirkuskih predstava za mase.

Ne bih se složio. Irac je izdržao do 10 runde, a prve tri runde je vjerojatno i pobjedio. Čisto sumnjam da bi Mayweather izdržao do kraja prve runde u ultimate fightu.
Ultimate fight također ima jasno određena pravila što se smije a što ne, a ne znam koliko puta sam ovih dana negdje pročitao da je za razliku od boksa UF sport bez pravila što je pogtpuno pogrešno. Također puno je teže biti prvak u UF iz razloga što on kombinira jako puno sportova i tako ako si recimo vrhunski u borbi na nogama, uvijek postoji netko ko te može oboriti na pod i napraviti ti polugu ili obrnuto ako si vrhunski na parteru doće ti netko s jednim high kickom i gotov si.



To sto je McGregor izdrzao do 10 runde ne znaci nista. Ono sto se dogadjalo u tim rundama je smijurija, koju je Mayweather podnosio prvenstveno zato sto je vec u godinama i nema vise mladenacke eksplozivnosti pa je igrao na sigurno, cekao da se ovaj psihicki bolesnik izmori vlastitim klaunisanjem pa da ga onda istambura kao nekog pijanca ispred birtije. I to je obavio pametno i profesionalno, iako posve neatraktivno.

Sto se, pak, prepucavanja koja je vjestina bolja tice, to je u osnovi bespredmetan razgovor koji je na internetima vodjen bezbroj puta, a skoro svaki put s gotovo identicnim rijecima, recenicama, cak i kompletnim pasusima, i ne mogu vjerovati da ga jos jednom citam.

O losim borcima nema smisla raspravljati, ali kad dobar boksac i dobar MMA fighter udju u mec po boksackim pravilima, boksac uvijek dobiva, jer jednostavno po tim pravilima ima neusporedivo bolju tehniku i vece iskustvo.
Kad probaju po MMA pravilima, boksac uvijek gubi, jer za kickove, poluge, bacanja i borbu u parteru uglavnom nema nikakav odgovor, eventualno nesto sto je isprobavao zadnjih 6 mjeseci do godinu dana, "pripremajuci se" za taj besmisleni mec.
Kad pravila nema (citaj: u realnoj borbi, "na cesti") i onaj koji se bori kao da je u boksackom ringu i onaj koji misli da je u MMA kavezu dozivljavaju totalni poraz.
Sve su vjestine zamisljene za odredjenu situaciju i u toj i takvoj situaciji sve funkcioniraju super. Kad se uvjeti promijene, moras ili promijeniti stil borbe, ili ces pobrati batine. A ovi pokusaji prelazenja iz vjestine u vjestinu su cirkus za budale (utoliko je usagi u pravu) i imaju jednako toliko smisla koliko bi imalo i da se sprinteri okusavaju u nogometu.

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 28/08/2017 : 00:02:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by culture vulture

quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by usagi77

Apsolutno neravnopravan meč, dvije godine bez borbe i s 40 na leđima Mayweather je dao do znanja koliko je boks ispred ostalih borilačkih vještina. Nadajmo se da više ne će biti ovakvih cirkuskih predstava za mase.

Ne bih se složio. Irac je izdržao do 10 runde, a prve tri runde je vjerojatno i pobjedio. Čisto sumnjam da bi Mayweather izdržao do kraja prve runde u ultimate fightu.
Ultimate fight također ima jasno određena pravila što se smije a što ne, a ne znam koliko puta sam ovih dana negdje pročitao da je za razliku od boksa UF sport bez pravila što je pogtpuno pogrešno. Također puno je teže biti prvak u UF iz razloga što on kombinira jako puno sportova i tako ako si recimo vrhunski u borbi na nogama, uvijek postoji netko ko te može oboriti na pod i napraviti ti polugu ili obrnuto ako si vrhunski na parteru doće ti netko s jednim high kickom i gotov si.



To sto je McGregor izdrzao do 10 runde ne znaci nista. Ono sto se dogadjalo u tim rundama je smijurija, koju je Mayweather podnosio prvenstveno zato sto je vec u godinama i nema vise mladenacke eksplozivnosti pa je igrao na sigurno, cekao da se ovaj psihicki bolesnik izmori vlastitim klaunisanjem pa da ga onda istambura kao nekog pijanca ispred birtije. I to je obavio pametno i profesionalno, iako posve neatraktivno.

Sto se, pak, prepucavanja koja je vjestina bolja tice, to je u osnovi bespredmetan razgovor koji je na internetima vodjen bezbroj puta, a skoro svaki put s gotovo identicnim rijecima, recenicama, cak i kompletnim pasusima, i ne mogu vjerovati da ga jos jednom citam.

O losim borcima nema smisla raspravljati, ali kad dobar boksac i dobar MMA fighter udju u mec po boksackim pravilima, boksac uvijek dobiva, jer jednostavno po tim pravilima ima neusporedivo bolju tehniku i vece iskustvo.
Kad probaju po MMA pravilima, boksac uvijek gubi, jer za kickove, poluge, bacanja i borbu u parteru uglavnom nema nikakav odgovor, eventualno nesto sto je isprobavao zadnjih 6 mjeseci do godinu dana, "pripremajuci se" za taj besmisleni mec.
Kad pravila nema (citaj: u realnoj borbi, "na cesti") i onaj koji se bori kao da je u boksackom ringu i onaj koji misli da je u MMA kavezu dozivljavaju totalni poraz.
Sve su vjestine zamisljene za odredjenu situaciju i u toj i takvoj situaciji sve funkcioniraju super. Kad se uvjeti promijene, moras ili promijeniti stil borbe, ili ces pobrati batine. A ovi pokusaji prelazenja iz vjestine u vjestinu su cirkus za budale (utoliko je usagi u pravu) i imaju jednako toliko smisla koliko bi imalo i da se sprinteri okusavaju u nogometu.

Ma reagirao sam na ono kao ovo je dokaz koliko je boks superiorna vjestina u odnosu na druge. Po meni Irca bi dobio svaki iole profesionalni boksac, isto kao sto bi bio i obrnut slucaj. Sad se samo ceka da neki prvak u boksu kojemu prifali para i slave da izazove UFC prvaka pa da dobijemo jos jedan cirkus

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1389 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 28/08/2017 : 00:24:44  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
Mislim da to uvjerenje da je boks superiorna vjestina ima jedan sasvim razumljiv temelj. Buduci da je boks jedan cist sport (mozes udarati samo sakama i samo iznad pojasa i sprijeda), dobar i inteligentan borac se u tome moze izdici na razinu gotovo sahovske strategije i majstorstva. U MMA-u to jednostavno ne ide, tu nema te cistoce i ljepote, stvar je puno neurednija i razbarusenija i prljavija i ne vidi se tu jasno ona "skola" koja se u boksu tako lijepo prepoznaje. Zato ljubitelji boksa donekle prirodno smatraju da je boks superioran. Nisu u pravu, ali nisu ni sasvim nerazumni.

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 28/08/2017 : 07:43:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
naravno, dobar boksač ima IQ 160 i šahovsku vještinu Kasparova
kad tek upišeš boks, prvih godina se uči samo šah
Go to Top of Page

usagi77
New Member

256 Posts

Member since 26/01/2015

Posted - 28/08/2017 : 08:02:28  Show Profile Show Extended Profile  Send usagi77 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello
Ma reagirao sam na ono kao ovo je dokaz koliko je boks superiorna vjestina u odnosu na druge. Po meni Irca bi dobio svaki iole profesionalni boksac, isto kao sto bi bio i obrnut slucaj.



Dadao bih, ne samo "Irca" vec bilo kojeg drugog MMA borca. I za to imamo dokaze (ranije Casius Clay, sad Mayweather) dok za obrnuto nemamo ;)
To je upravo poanta mog upisa. Smiješno (cirkus) je da jedan neboksač izaziva boksača (i to profesionalnog) u ringu, kad je jasno da nema šanse u tom dvoboju.

@supermark
Inteligenicja i tehnička savršenost nemaju veze jedno s drugim.

Edited by - usagi77 on 28/08/2017 08:03:33
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 28/08/2017 : 08:17:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by usagi77

quote:
Originally posted by hello
Ma reagirao sam na ono kao ovo je dokaz koliko je boks superiorna vjestina u odnosu na druge. Po meni Irca bi dobio svaki iole profesionalni boksac, isto kao sto bi bio i obrnut slucaj.



Dadao bih, ne samo "Irca" vec bilo kojeg drugog MMA borca. I za to imamo dokaze (ranije Casius Clay, sad Mayweather) dok za obrnuto nemamo ;)
To je upravo poanta mog upisa. Smiješno (cirkus) je da jedan neboksač izaziva boksača (i to profesionalnog) u ringu, kad je jasno da nema šanse u tom dvoboju.





Meč je službeno proglašen neriješenim. No Inoki je plasirao više od 100 udaraca u usporedbi s Alijevih šest pa je jasno tko je zapravo pobijedio.
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1389 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 28/08/2017 : 08:52:47  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

naravno, dobar boksač ima IQ 160 i šahovsku vještinu Kasparova
kad tek upišeš boks, prvih godina se uči samo šah



Inteligencija nije mogucnost rjesavanja standardiziranih testova nego snalazenja u novim situacijama. A jasno je da se kao borac moras moci brzo (svakako brze od protivnika) snaci u svakoj situaciji. Svi veliki borci, u bilo kojoj vjestini, su to mogli.
Ja sam poceo trenirati boks sa 6 godina, a u naredne sam 32 prosao kroz jako razlicite vjestine i, da, svaki je od mojih ucitelja, po toj definiciji, bio jako inteligentan covjek. Neki su od njih bili polupismeni, rijetko je koji imao ista vise od srednje skole, ali ako nisam vidio da imaju inteligenciju, nisam kod njih trenirao, jer te glup covjek ne moze nicemu nauciti.

A kod dobrog se trenera zapravo uci nesto jako slicno sahu, da. Otvaranja, kombinacije, finte, eskivaze, navlacenja protivnika da se polakomi na neki sitni dobitak, kako bi mu zadao puno tezi gubitak...

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.
Go to Top of Page

ordell
Senior Member



Slovenia
1887 Posts

Member since 20/08/2006

Posted - 28/08/2017 : 09:09:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ordell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

naravno, dobar boksač ima IQ 160 i šahovsku vještinu Kasparova
kad tek upišeš boks, prvih godina se uči samo šah



Vidi ti njega kako se pravi pametan
S obzirom da sam trenirao 3 borilacke vestine (judo, karate, boks) mogu reci da mi je boks daleko daleko ispred svih. Pazi, ti kod boksa imas 3 razlicite udarce, samo 3! Direkt, krose, aperkat i nekoliko razlicitih odbrana, blok, eskivaza, izmak.. Jasno, ima tu variacija, pogotovo kod krosea ali to ne menja cinjenicu da je izbor "oruzja" u osnovi toliko suzen da je jako tesko doci do cistog udarca. Sve se svodi na pravu kombinaciju osonovnih elemenata u pravom trenutku i nije to isto kod ostalih vjestina. Izdrzati 1 rundu u boksu je toliko psihicki iscrpljujuce da ne bi vjerovao, mozak ti radi 200 na sat i te 3 minute budu najduze u zivotu, jer strijepis svaku sekundu u ringu. U tom smislu je boks prvenstveno strateski sport, nije da se samo zaletis kao manijak i cao. Svaki ishitren, nepromisljen potez moze rezultirati sa tvojim knockoutom.
Boks je balet, sah, pravi gentelmenski sport, mma nema tu finesu, uostalom moglo se to sad vidjeti kod Mcgregora, njegova "boksacka" tehnika je uzasna, negledljiva.
A i nije valjda slucajno da se toliko novca vrti u boksu.
Go to Top of Page

usagi77
New Member

256 Posts

Member since 26/01/2015

Posted - 28/08/2017 : 10:31:52  Show Profile Show Extended Profile  Send usagi77 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by culture vulture

quote:
Originally posted by supermark

naravno, dobar boksač ima IQ 160 i šahovsku vještinu Kasparova
kad tek upišeš boks, prvih godina se uči samo šah



Inteligencija nije mogucnost rjesavanja standardiziranih testova nego snalazenja u novim situacijama. A jasno je da se kao borac moras moci brzo (svakako brze od protivnika) snaci u svakoj situaciji. Svi veliki borci, u bilo kojoj vjestini, su to mogli.
Ja sam poceo trenirati boks sa 6 godina, a u naredne sam 32 prosao kroz jako razlicite vjestine i, da, svaki je od mojih ucitelja, po toj definiciji, bio jako inteligentan covjek. Neki su od njih bili polupismeni, rijetko je koji imao ista vise od srednje skole, ali ako nisam vidio da imaju inteligenciju, nisam kod njih trenirao, jer te glup covjek ne moze nicemu nauciti.

A kod dobrog se trenera zapravo uci nesto jako slicno sahu, da. Otvaranja, kombinacije, finte, eskivaze, navlacenja protivnika da se polakomi na neki sitni dobitak, kako bi mu zadao puno tezi gubitak...



Koliko je važana uloga trenera vidljivo je jako na primjeru najveceg svih vremena, Mike Tysona. Koliko je u njegovom životu značila uloga Cusa D' Amata.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 28/08/2017 : 18:33:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by culture vulture

quote:
Originally posted by supermark

naravno, dobar boksač ima IQ 160 i šahovsku vještinu Kasparova
kad tek upišeš boks, prvih godina se uči samo šah



Inteligencija nije mogucnost rjesavanja standardiziranih testova nego snalazenja u novim situacijama. A jasno je da se kao borac moras moci brzo (svakako brze od protivnika) snaci u svakoj situaciji. Svi veliki borci, u bilo kojoj vjestini, su to mogli.
Ja sam poceo trenirati boks sa 6 godina, a u naredne sam 32 prosao kroz jako razlicite vjestine i, da, svaki je od mojih ucitelja, po toj definiciji, bio jako inteligentan covjek. Neki su od njih bili polupismeni, rijetko je koji imao ista vise od srednje skole, ali ako nisam vidio da imaju inteligenciju, nisam kod njih trenirao, jer te glup covjek ne moze nicemu nauciti.

A kod dobrog se trenera zapravo uci nesto jako slicno sahu, da. Otvaranja, kombinacije, finte, eskivaze, navlacenja protivnika da se polakomi na neki sitni dobitak, kako bi mu zadao puno tezi gubitak...





To vrijedi za svaki sport
Boks tu nije iznimka
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 28/08/2017 : 18:33:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by usagi77

quote:
Originally posted by culture vulture

quote:
Originally posted by supermark

naravno, dobar boksač ima IQ 160 i šahovsku vještinu Kasparova
kad tek upišeš boks, prvih godina se uči samo šah



Inteligencija nije mogucnost rjesavanja standardiziranih testova nego snalazenja u novim situacijama. A jasno je da se kao borac moras moci brzo (svakako brze od protivnika) snaci u svakoj situaciji. Svi veliki borci, u bilo kojoj vjestini, su to mogli.
Ja sam poceo trenirati boks sa 6 godina, a u naredne sam 32 prosao kroz jako razlicite vjestine i, da, svaki je od mojih ucitelja, po toj definiciji, bio jako inteligentan covjek. Neki su od njih bili polupismeni, rijetko je koji imao ista vise od srednje skole, ali ako nisam vidio da imaju inteligenciju, nisam kod njih trenirao, jer te glup covjek ne moze nicemu nauciti.

A kod dobrog se trenera zapravo uci nesto jako slicno sahu, da. Otvaranja, kombinacije, finte, eskivaze, navlacenja protivnika da se polakomi na neki sitni dobitak, kako bi mu zadao puno tezi gubitak...



Koliko je važana uloga trenera vidljivo je jako na primjeru najveceg svih vremena, Mike Tysona. Koliko je u njegovom životu značila uloga Cusa D' Amata.




Također, uloga trenera je važna u svakom sportu, ne samo u boksu
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 28/08/2017 : 18:36:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ordell

. Izdrzati 1 rundu u boksu je toliko psihicki iscrpljujuce da ne bi vjerovao, mozak ti radi 200 na sat i te 3 minute budu najduze u zivotu, jer strijepis svaku sekundu u ringu. U tom smislu je boks prvenstveno strateski sport, nije da se samo zaletis kao manijak i cao. Svaki ishitren, nepromisljen potez moze rezultirati sa tvojim knockoutom.
Boks je balet, sah, pravi gentelmenski sport, mma nema tu finesu, uostalom moglo se to sad vidjeti kod Mcgregora, njegova "boksacka" tehnika je uzasna, negledljiva.
A i nije valjda slucajno da se toliko novca vrti u boksu.




Jako velika količina gluposti, glorificiranja boksa i podcjenjivanja ostalih sportova
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1389 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 28/08/2017 : 18:45:26  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
Takodjer, svaki sport iziskuje trening, ne samo boks.

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 28/08/2017 : 21:40:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by culture vulture

Ja sam poceo trenirati boks sa 6 godina, a u naredne sam 32...



Ako se smijem na trenutak nasaliti: a jesi li sa sest godina boksao s polucilindrom, striktno original Queensberry? :D
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 28/08/2017 : 23:17:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by culture vulture

Ja sam poceo trenirati boks sa 6 godina, a u naredne sam 32...



Ako se smijem na trenutak nasaliti: a jesi li sa sest godina boksao s polucilindrom, striktno original Queensberry? :D


Nemoj ni na kraj pameti da ti je palo!!! 🤠 🤜🏼

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1389 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 29/08/2017 : 13:00:51  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

Ako se smijem na trenutak nasaliti: a jesi li sa sest godina boksao s polucilindrom, striktno original Queensberry? :D



Naravno, jer otac me paralelno s boksom poducavao i baratanju polucilindrom. On je u obje vjestine bio majstor. Legendaran je njegov pothvat za jednog strajka rudara u doba trodnevnog tjedna, kad se pred brojem 10 okupila podivljala rulja. Kolege su mislili da je lud kad je, spremajuci se da izadje i obrati se urlajucoj bagri, stavio svoj polucilindar. "To ce shvatiti kao provokaciju! Rastrgat ce te!", govorili su mu, razumijevajuci manje nego ti sada. On je, medjutim, izasao, prisao svjetini, looking effortlessly superior and exuding haughtiness (jos jedna vjestina u kojoj mi je majstorski stupanj podario vec u najranijem djetinjstvu), a onda, netremice ih gledajuci - skinuo sesir. Poruka je bila upecatljivije prenesena negoli bi je ikakve rijeci ikada mogle izraziti, svjetina se smirila i kroz pet minuta su mu sindikalni predstavnici jeli iz ruke, a kroz deset su se razisli, ne dobivsi apsolutno nista, ali osjecajuci se kao da su dobili nasljedne titule.

Tako ce nekako radnicko dijete, ciji je otac zapravo bio skromni elektricar, tek toliko da prihvati salu i ulogu koja mu je dodijeljena. :/

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000