forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 MMA ( UFC )
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 21/01/2018 : 16:06:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Bilo je tu dosta dobrih borbi, ali ajmo prvo o main eventu, ipak su to svi jedva čekali, gledali i oni koji nikada ne prate MMA. Mislim da je sve prošlo kako smo predviđali i mišljenja sam da je Miočić odradio, kako bi Ameri se izrazili - "perfect fight". Jasno je da ne možeš uvijek očekivati od nekog borca da će stalno pobjeđivati nokautima, jednostavno se treba ponekad i prilagoditi određenom protivniku. I borac koji tako razmišlja, ima taj borilački IQ, rekao bih ima mentalitet šampiona.

Istina, nije ovo bila jedna od najatraktivnijih borbi, ali u pogledu taktike je bila jako zanimljiva. Uzmite u obzir da su svi praktički bili protiv Miočića, kladionice, rekord je u igri bio (obrane naslova) pa i najave su upućivale da Ngannou nije čovjek, da je to stroj koji melje sve na putu. Vjerujte mi, ova borba, ovakva pobjeda Miočića na decision je po meni jače odjeknula nego da je Miočić to u 1R rješio nokautom ili submissionom. Jer na ovaj način je ponizio (u sportskom smislu) svog protivnika, učinio ga je nemoćnim, sad mnogi ismijavaju Ngannou (što mi je pomalo žao). Znalo se da će teško Ngannou moći sa tih 119 kg dalje od početnih rundi. Miočić je upravo radio ono što se očekivalo od njega, miksao je udarce i takedowne, a takva borba najviše umara protivnika (sjetite se kako je Couture radio). Prvi zadatak Miočiću je bio preživiti tu "početnu oluju" i kasnije je Ngannou bio "lak" plijen.

Naš Mirko je pričao dosta puta, nema ti goreg kad u borbi ostaneš bez kondicije. Onda si očajan i zapravo jedva čekaš da borba završi. Nije ti više ni žao što ćeš izgubiti, jedva čekaš da se oglasi posljednji gong, da se prekine ta agonija. A takvi porazi kad izgledaš potpuno nemoćno, su najgori, vjerujte mi.

Koliko god možda nekome bila "dosadna" borba, vjerujte mi da Alistair negdje sad žali za propuštenim. Sigurno je i on mogao i morao tu borbu bolje, pametnije odraditi, takav striker. Zato je Miočić poseban, zato volimo reći da je inteligentan borac, borac koji ima borilački IQ, razmišlja u meču sa svojom glavom, prilagođava se.

Ngannou isto čestitam, mislim da on nije pogriješio taktiku i dobro da je išao odmah onako agresivno. Da je on išao nekako taktički, ne bi to drugačije ništa bilo. Njegova prilika je upravo bila u 1R i on je to znao. Zato je krenuo tako agresivno i nije bio loš u tom početnom periodu. Žao mi ga, znam da ga se sad kritizira zašto je za Novu Godinu usred priprema išao u Pariz na 2 tjedna pa natrag u SAD, puno je uloženo u njega, a nije to opravdao. Divim mu se kako je podnosio sav taj teret koji je bio stavljen na njega i divim mu se koliko je napredovao u tako kratko vremena. Nadam se da mu je ovo bila velika škola i da će se vratiti još bolji i jači.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 23/01/2018 : 18:18:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
...i par dana kasnije je zanimljivo pogledati raznorazne analize i snimke😜

https://youtu.be/y9qSGJQ94G0

https://youtu.be/9zlC7s7r37A
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 23/01/2018 : 19:53:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote

Čovjek sa stavom!

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 23/01/2018 : 20:10:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Meni je u ovoj situaciji Stipe vs Dana još jača scena od ovog uzimanja pojasa ona iz četvrte ili pete runde kada je Dana izgledao kao da grize nokte pred plakanje od muke kada nije mogao ni pogledati nemoćnog Ngannoua a nalazio se na metar udaljenosti od boraca:

Edited by - Oki on 23/01/2018 20:11:11
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 23/01/2018 : 20:12:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Možda se okladio na favorita🤣
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 23/01/2018 : 20:37:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
http://www.index.hr/sport/clanak/prvak-koji-je-pobijedio-sustav/1020643.aspx
Nisam znao puno o njemu,ako ovdje ima 50 % istine, čovjek je čudo od čovjeka.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 27/01/2018 : 14:59:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Sljedeći...

http://fightsite.hr/rubrike/ufc/kladionice-ovaj-put-stale-uz-miocica-pogledajte-prve-koeficijente-za-okrsaj-dvojice-prvaka/?utm_source=Midas&utm_medium=Widget&utm_campaign=Razmjena%2bprometa

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 27/01/2018 : 15:47:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
ne bi volio da se odrzi ova borba, oba borca su mi jako dragi

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 11/03/2018 : 18:46:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Tek danas pročitao da se Mirko bori 25.05.2018. na bellatoru 200 - “uzvrat” protiv Roya Nelsona.
Mirko inače treba odslužiti dvogodišnju suspenziju zbog dopinga, ali caka je u tome da suspenzija vrijedi samo na američkom tlu, a bellator 200 će se održati u Londonu, pa su organizatori iskemijali ovu zanimljivu borbu.
Roy Nelson je meni osobno jedan od najdražih boraca i volim gledati njegove borbe jer se zna da sa njime neće biti dosadno.
Nakupilo mu se dosta poraza u zadnje vrijeme, a ni protiv Filipovića mu neće biti lako.
Onaj njihov prvi meč u ufc-u koji je Filipović izgubio, sjećam se, Mirko je pravdao kao da je u meč ušao ozljeđen, mada je moje mišljenje da je Mirko u to vrjeme bio totalno psihički prazan i u neku ruku uplašen zbog dva uzastopna poraza, pa je usljedio i treći.
Uglavnom...biti će zanimljivo 25.05;)
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 08/07/2018 : 00:37:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Daniel Cormier Takes Scary Fall Following UFC 226 Press Conference




+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 08/07/2018 : 01:30:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Zapeo je za zvučnik, dobro pa i ta borba nije propala šteta što ne gledamo noćas Maxa i Ortegu, tome sam se najviše veselio.

Prijenos je počeo u 1h, gledam upravo, mislim da neću ipak noćas ići spavati, previše je uzbuđenja bilo i pred nama još

Rogan-Cruz-Anik komentatori

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 08/07/2018 : 06:18:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Počinje Miočić, sretno!

edit: bome izgubi Miočić u prvoj sa KO, jako neoprezno i naivno u pojedninim trenucima, kao da je podcijenio DC-a.
DC-u svaka čast na povijesnom uspjehu, LHW i HW pojas u isto vrijeme ima

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 08/07/2018 06:44:48
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 08/07/2018 : 11:21:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Nažalos i ovo je postalo (uvjek bilo?) samo show...


UFC 226: Daniel Cormier and Brock Lesnar Octagon Interviews





+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 08/07/2018 : 15:43:59  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Frajer je prvak u kategoriji iznad, a ne bi mogao biti ni u svojoj da Jones nije prolupao
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 08/07/2018 : 17:49:25  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Čudi me za Brocka, još uvijek ima pojas šampiona u WWE. Očigledno su WWE i UFC napravili deal.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 08/07/2018 : 19:39:37  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Čudi me za Brocka, još uvijek ima pojas šampiona u WWE. Očigledno su WWE i UFC napravili deal.


pa UFC se polako pretvara u WWE... Pa na što je ličilo ono naguravanje jučer nakon borbe ? Brock u zadnje 3 borbe nema pobjedu, a dobije priliku za titulu ? Pa onda doping skandali....
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 05/08/2018 : 17:06:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
DUDY vs HUGE Navy SEALs Fighter !!!!!!





+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

FelipeKajetano
New Member



256 Posts

Member since 01/06/2016

Posted - 12/08/2018 : 14:00:12  Show Profile Show Extended Profile  Send FelipeKajetano a Private Message  Reply with Quote
Znači McGregor porazbija autobus sa svojom bandom tamo, ozlijedi ljude i neke u bolnicu poslao, i oni ne da ga nisu kaznili financijski, nisu ga ni suspendirali, apsolutno nikakve posljedice nije snosio. Dapače, oni mu daju borbu protiv Khabiba, zato što im nosi paru. Da ja odlučujem, to smeće se ne bi više nikada borilo u UFCu. Barem me tješi što će ga ovaj razbit kao mačku
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 19/08/2018 : 16:00:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Taj tip se počeo blamirati i to žešće i to sve u svrhu masne zarade.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 19/08/2018 : 16:05:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Veliki mirko cro cop, najjači čovjek balkana,najpošteniji, najbolji...



Ja ovdje vidim izazov kulturnog čovjeka ( izuzev, zadnje riječi ) i vidim odgovor bahatog čovjeka bez osnova kulture,da ne kažem nešto mnogo gore.Pokazao je on to i prije.Ovo je protoptip današnjeg modernog čovjeka iz divljih zemalja balkana, prototip kakav čovjek ne bi trebao da bude!

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 19/08/2018 : 16:25:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Slažem se da je Mirko nepotrebno reagirao na provokaciju, ali nije mi jasno što je onakvima u glavi.... gdje će on s Mirkom u ring...
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 19/08/2018 : 16:38:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Slažem se da je Mirko nepotrebno reagirao na provokaciju, ali nije mi jasno što je onakvima u glavi.... gdje će on s Mirkom u ring...


Pa gle, čovjek je došao pitati, i reći što on misli,sasvim normalno, e sada ako je on spreman dobiti batina, tko si ti ili ja da ga spriječimo.
A ovaj ...suzdržati ću se naziva.Ne trebam ništa reći.
I on sebe naziva sportašem?

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 16/02/2019 : 17:45:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Bellator 216



Mnogima bi ovaj event mogao biti zanimljiv zbog činjenice da na njemu nastupa Cro Cop.

Inače ovo je event kakvog se sigurno ne bi posramio ni elitni UFC.
Osim nastupa legendi Mirka Filipovića i Roya Nelsona, tu su još dvije izvrsne borbe.

Svima poznati Cheick Kongo, fizikalac s nevjerojatnim izgledom i snagom nastupa protiv ne poraženog Vitalya Minakova, Rusa koji ima skor 21:0.

Borba večeri, zla krv između Britanaca Michaela Pagea ( borac sličnog stila Andersona Silve ) koji bi usuđujem se reći, bio velika konkurencija za titulu u UFC-u i Paula Daleya.

Main card

Welterweight: Michael Page vs. Paul Daley

Heavyweight: Cheick Kongo vs. Vitaly Minakov

Heavyweight: Mirko Cro Cop vs. Roy Nelson

Welterweight: Yaroslav Amosov vs. Erick Silva

Women's Flyweight: Valerie Loureda vs. Colby Fletcher


Borci Preliminary carda su mi redom nepoznati a ima dosta i otkazanih mečeva tako da neću staviti te borbe.

Priredba počinje u 01:30 a naš Cro Cop počinje u 05:00

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 16/02/2019 : 20:21:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Volio bi ovo gledat, ali ne mogu.
Dignut se samo u 5h pred Mirka, valjda cu se uspjet dignut.
Kongo - Minakov je isto super, Daley i Paige isto.
Erik Silva je meni isto super, bio je velik potencijal i talent u UFC-u, ali nije uspio. Niti danas mi nije jasno, tesko mi padne kad vidim potracen talent.

Daley koji se bori u glavnoj borbi veceri, isto veliki talent bio i nokauter u UFC-u, i kad je naletio na Koschecka, ovaj ga nadrhvao u cijelom mecu i Daley je bio jako frustriran te nakon sirene kad je bilo sve gotovo, napravi ovo dolje i Dana White mu odmah da otkaz i rekao mu da se NIKAD vise nece borit u UFC-u, koliko god je bio atraktivan borac za gledanje:

https://external-preview.redd.it/_BkRSLl2BpkUWU-zXXBWMP7uoWbWonbu0Ofv55BlqEU.gif?width=320&height=167.539267016&s=292506c0a335103bf4dc931a181ef5ef5e8a51af

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 16/02/2019 20:24:02
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 16/02/2019 : 20:47:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ovo se ne oprašta. Ne znam što bi trebao napraviti suparniku ili reći da mu se prijeđe preko ovoga. Čista frustracija.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000