forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Frank Miller
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 11/02/2012 : 13:43:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
dobro, znaci ipak jeste razlicit stil

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 11/02/2012 : 13:50:55  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by PijaniPatak

graficki, ovo je mnogo losije od millera kakvog ga ja pamtim.


Zbilja? Ne bih rekao da mu se stil toliko promijenio otkada je radio Sin City, 300 i Dark Knight Strikes Again.


Od Sin Cityja odgovorno tvrdim da jeste. U tom serijalu mu je crtez bio sve bolji i bolji iz epizode u epizodu, osim sto se naglo pokvario pred kraj.
Taj "pokvareni" stil vidim i u ovim tablama, cak dosta prljaviji. My opinion

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 11/02/2012 : 13:52:10  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Inace, DKSA sam citao skeniran i tu mi je crtez blaga katastrofa (a milion puta sam bio na momenat da ga kupim)

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 11/02/2012 : 14:36:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Zaboravih u prvom postu staviti i mini-serijal Wolverine, ultimativnu priču o popularnom mutantu što ju je Miller stvorio sa Chrisom Claremontom. Vraški sjajan strip.


Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 12/02/2012 : 09:38:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Jedino šta mu ja priznajem je Sin City i za to mu skidam kapu.
Sve ostalo je luk i voda.
Najprecjenjeniji autor u svijetu stripa...odmah poslije Jodorowskog.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 12/02/2012 09:39:35
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 12/02/2012 : 12:52:53  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Sin City je zaista fantastican.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 12/02/2012 : 12:54:02  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Zaboravih u prvom postu staviti i mini-serijal Wolverine, ultimativnu priču o popularnom mutantu što ju je Miller stvorio sa Chrisom Claremontom. Vraški sjajan strip.


Nisam citao

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 12/02/2012 : 13:11:25  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Čovjek je uradio neka nezaboravna remek djela, ali ono što ja posebno ističem pored TDKR i B:YO je Ronin, kako je ovaj strip oduševio, fantazija... Plus Sin City, 300, TDKSA (priznajem, strip je blesav, sa sve crtežom, kolorom, dijalozima itd., ali mi je bio nenormalno zabavan), pa Wolverine, Hard Boiled,... Imao je Miller odličnih radova, šteta što je puk'o...
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 12/02/2012 : 13:19:22  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Pazi, Sin City i 300 su mi legli (SC pogotovo).

Dark Knight Returns i Dark Knight strikes again su blaga katastrofa DKR sam nekako mogao da progutam zbog price, ali kad je crtez aljkav onda mi je sve dzaba, a DKSA sam zgrazeno bacio nakon polovine stripa.

Wolverine verujem da mora biti dobar (lik je fantastican a i verujem Bushidu kad kaze da je "vraski sjajan")

Ostale zaista nisam citao, ali ako kazes da taj Ronin valja...shvaticu to kao preporuku pa ti javim

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 12/02/2012 : 13:25:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Pazi, Sin City i 300 su mi legli (SC pogotovo).

Dark Knight Returns i Dark Knight strikes again su blaga katastrofa DKR sam nekako mogao da progutam zbog price, ali kad je crtez aljkav onda mi je sve dzaba, a DKSA sam zgrazeno bacio nakon polovine stripa.

Wolverine verujem da mora biti dobar (lik je fantastican a i verujem Bushidu kad kaze da je "vraski sjajan")

Ostale zaista nisam citao, ali ako kazes da taj Ronin valja...shvaticu to kao preporuku pa ti javim


Oho, pa ti se još ni izbliza nisi upoznao sa Millerovim opusom.

Daredevil, Batman: Year One, Martha Washington, Elektra, Ronin, Wolverine...

Dug je još put pred tobom.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 12/02/2012 : 13:34:24  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Strpljiv sam, samo vi bacajte preporuke.
Batman:Year One imam kod kuce (kupio davno, zajedno sa Black and White).
Ronin i Wolverine sam vec zapisao u svesku (na korici sveske pise stripovi koje moram da procitam pre nego sto umrem ) i pre ili kasnije cu da ih negde iskopam

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 12/02/2012 : 13:35:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Dug je još put pred tobom.



A ti si kao pročitao cijeli Millerov opus???

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

sandyboy
Average Member

628 Posts

Member since 09/09/2010

Posted - 12/02/2012 : 13:41:16  Show Profile Show Extended Profile  Send sandyboy a Private Message  Reply with Quote
Nekako mi nije ostavio dojam nekog tko bi se takvim izjavama razbacivao bez da je pročitao skoro sve, ako ne i sve...
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 12/02/2012 : 13:43:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sandyboy

Nekako mi nije ostavio dojam nekog tko bi se takvim izjavama razbacivao bez da je pročitao skoro sve, ako ne i sve...



On se razbacuje više-manje sa svakim autorom o kojem je riječ kao da je pročitao sve ili barem 90% radova.
Da je nekih 10-15 godina stariji još bi i povjerovao, ali ovako

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 12/02/2012 : 13:47:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Dug je još put pred tobom.



A ti si kao pročitao cijeli Millerov opus???


Ima nekoliko stripova koje još nisam imao priliku čitati. Onih nekoliko epizoda Spider-Mana što je radio, one dvije epizode Twilight Zone, njegovi Hulk i Captain America, kratka epizoda Batmana...

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 12/02/2012 : 13:54:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido
Ima nekoliko stripova koje još nisam imao priliku čitati. Onih nekoliko epizoda Spider-Mana što je radio, one dvije epizode Twilight Zone, njegovi Hulk i Captain America, kratka epizoda Batmana...



Ja sam pročitao samo 4 novele i zaključio da su 3 od 4 bile bacanje vremena u ništa. Dal ima potrebe da ga čitam dalje? Dal će se moje mišljenje promijenit, ako sam se razočarao u onome po čemu je čovjek najpoznatiji? Pa mislim da nema smisla. Rađe se idem upoznat s nekim novim autorom. Da je Miller kod mene barem dobio ocjenu 4- sigurno bi nastavio s njegovim radovima, ali ovako on meni predstavlja čisti mediokritet, a smatram da postoje puno kvalitetniji strip autori, a nisu ni približno razvikani ko stari F.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 12/02/2012 13:56:37
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 12/02/2012 : 13:58:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

Ja sam pročitao samo 4 novele i zaključio da su 3 od 4 bile bacanje vremena u ništa. Dal ima potrebe da ga čitam dalje? Dal će se moje mišljenje promijenit, ako sam se razočarao u onome po čemu je čovjek najpoznatiji? Pa mislim da nema smisla. Rađe se idem upoznat s nekim novim autorom. Da je Miller kod mene barem dobio ocjenu 4- sigurno bi nastavio s njegovim radovima, ali ovako on meni predstavlja čisti mediokritet, a smatram da postoje puno kvalitetniji strip autori, a nisu ni približno razvikani ko stari F.


Što si čitao?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 12/02/2012 : 14:00:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido
Što si čitao?



Sin City, 300, Povratak i Odmazdu...meni previše

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 12/02/2012 : 14:05:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by Mr. Bushido
Što si čitao?



Sin City, 300, Povratak i Odmazdu...meni previše


Kako ti se čini preview za Fibrinog Daredevila?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 12/02/2012 : 14:12:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by Mr. Bushido
Što si čitao?



Sin City, 300, Povratak i Odmazdu...meni previše


Kako ti se čini preview za Fibrinog Daredevila?



Nisam ni čitao preview, jer kažem, meni on nije ništa posebno. A ako i nađem vremena i kupim u slijedećih par godina ovo što Marko planira izdat od njega, čisto sumnjam da će mi se mišljenje promijenit. Prenapuhan. Srednja žalost. To su prve riječi koje mi padnu na pamet kad neko spomene Millera.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 12/02/2012 : 14:46:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Evo da ne bi ispalo da sam baš totalni hladnokrvni gad, polako ću ga nastavit čitat...ali ovaj put bez velikih očekivanja, pa da vidimo. Slijedeće ću kupit recimo Hard Boiled, pa se javim sa utiscima..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 12/02/2012 : 16:12:16  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Opet kažem, ovjerite Ronina ;)
Dobar je i Hard Boiled, a crtež je nenormalan, ta količina detalja :o
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 12/02/2012 : 17:13:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

Evo da ne bi ispalo da sam baš totalni hladnokrvni gad, polako ću ga nastavit čitat...ali ovaj put bez velikih očekivanja, pa da vidimo. Slijedeće ću kupit recimo Hard Boiled, pa se javim sa utiscima..


Za tebe i PijanogPatka su ova Fibrina izdanja idealna. Pročitali ste nešto od Millera, ponešto vam se svidjelo, ponešto nije. Nema smisla da bacate novce na slijepo. Kada njegovi stripovi dođu na red kod Fibre, pročitat ćete preview i tako najlakše vidjeti vrijedi li to vaših para.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2803 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 12/02/2012 : 17:20:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
Dark Knight Returns je jedan najboljih stripova svih vremena. Nema tu vise sta da se doda.

A Miller, kakav god bio nekada i danas, nije me briga. Nek autori rade sta god zele, nikad nisam mario za to. Nek samo rade dobre stripove. To je jedino sto me interesuje. I Miller je sto se toga tice, jedan najboljih autora/crtaca. Sta god on napravio ili bilo koju budalastinu izgovorio, toga sto je uradio sa Daredevilom, Batmanom i Sin Cityjem, niko mu ne moze oduzeti.

I da se ne svidja svima, sasvim je normalno. Razlicitih smo ukusa i misljenja.

Jack the Black.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 12/02/2012 : 18:01:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Eto, meni je crtež u DKR toliko odbojan, da je na kraju ispalo da čitam roman, a ne strip, jer sam se trudio da ne gledam u crtež previše. Po meni je ovdje ocjena za crtež čista dvojka.
Bushido, ne brini, tvrdoglav sam ja, al vjerujem ljudima na riječ, zato kažem, slijedeće mi je Hard Boiled, pa vjerojatno Ronin...baš me zanima.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000