forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 SUMRAK: CRTANI ROMAN
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Zlix
Senior Member



Serbia
1737 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 14/02/2012 : 17:46:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Snake Plissken

Hm, moja cura voli Sumrak filmove, pa sam mislio da joj uzmem ovo, ali knjige ne bi nikad citala. Kontam da ne bi ni strip onda. :)



Moja vala voli i filmove i knjige, sve 4 je procitala. Moram je pitati da li bi citala ovo

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 14/02/2012 : 22:07:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night

Stiglo. Nivox - hvala puno.


Nema na čemu. Važno da je stiglo . I to prilično brzo.

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1737 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 15/02/2012 : 11:01:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Nece cura da cita, kaze citala knjigu i gledala filmove, pa je ovo ne zanima. Nikad je necu navuci na stripove

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 15/02/2012 : 12:22:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nivox

Kupio sam jučer za kolegu Nighta sa foruma (tj. za njegovu suprugu) i mogu reći da bi mi to bio super strip kad bi me to zanimalo. Crtež i grafička obrada su u manga stilu, no ono što mi je posebno zanimljivo je to da strip nije sasvim crno bijel već su na nekim dijelovima dodane crvena i zelena boja. Baš zanimljivo izgleda.


Evo još jednog koji se navukao na Sumrak... Zanimljive su ti isprike, kupio za frenda, odnosno za njegovu suprugu

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 15/02/2012 : 13:32:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Nivox

Kupio sam jučer za kolegu Nighta sa foruma (tj. za njegovu suprugu) i mogu reći da bi mi to bio super strip kad bi me to zanimalo. Crtež i grafička obrada su u manga stilu, no ono što mi je posebno zanimljivo je to da strip nije sasvim crno bijel već su na nekim dijelovima dodane crvena i zelena boja. Baš zanimljivo izgleda.


Evo još jednog koji se navukao na Sumrak... Zanimljive su ti isprike, kupio za frenda, odnosno za njegovu suprugu




Hehe,
a nebi me bilo sram priznat, al stvarno me to ne zanima,
evo pogledaj par postova prije (jučer) mi se Night zahvalio da mu je stiglo poštom u Srbiju.
Al lijepo izgleda strip-šta je je.

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

night
Senior Member



Serbia
1336 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 15/02/2012 : 16:26:51  Show Profile Show Extended Profile  Send night a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Evo još jednog koji se navukao na Sumrak... Zanimljive su ti isprike, kupio za frenda, odnosno za njegovu suprugu



Da stanem u odbranu čoveka, stvarno je za moju suprugu. Već neko vreme je u bolnici a ima sve od Stefani Majer,pa se nadam da će je i ovo obradovati.

Inače sam pokušao da pročitam strip i ... jedva sam uspeo. Uh, šta reći. Verovatno to sve sa vampirima i ima neku vrednost i kvalitet ali to ne vidim.
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 15/02/2012 : 20:38:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night

quote:
Originally posted by DeeCay

Evo još jednog koji se navukao na Sumrak... Zanimljive su ti isprike, kupio za frenda, odnosno za njegovu suprugu



Da stanem u odbranu čoveka, stvarno je za moju suprugu. Već neko vreme je u bolnici a ima sve od Stefani Majer,pa se nadam da će je i ovo obradovati.

Inače sam pokušao da pročitam strip i ... jedva sam uspeo. Uh, šta reći. Verovatno to sve sa vampirima i ima neku vrednost i kvalitet ali to ne vidim.




Ma ja mislim da je sve sjebo film jer je onako napravljen baš za tinejđerice i sve nem se ogadilo zbog toga. Ma ne znam .

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000