forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Star Wars
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 70

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 19/02/2012 : 00:45:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
LOOOOL

da napomenem jednu stvar prije svega: ja sam ti zadnji puta gledao ovaj serijal sa svojim kumom i frendovima nedje prije kojih 4-5 godina - kaj je to bilo, išli gledat svih 6 nastavaka u jednom danu, od 3 popodne do 3 u noći XD
ali što hoću reći: ja sam osobno fantomsku prijetnju prije toga pogledao ja mislim jednom ili dva puta. i već od prvog puta mi taj Qui Gon nije bio nešto. iskreno, možda sam sad malo prije pretjerao kad sam rekao da mi je isti bio iritantan, jer nije ustvari. barem ako bih ga išao komparirat sa Jar Jar Binksom i Anakinom.

ali fora je u tome što ga jednostavno - tako očito izgleda - nisam uspio doživjeti. ne znam zašto, ne mogu objasniti. nekako sam oduvijek u toj jedinici preferirao Obi Wana. ako bih sad išao opet gledat tu jedinicu, možda bi čak i promijenio mišljenje s obzirom da serijal nisam već dugo gledao, al ne mogu reć zasigurno. iako, ono što definitivno po meni stoji - je to da je Liam Neeson odradio najbolji glumački posao od svih.

e sad, dal cijela stvar (moj stav tj.) možda ima veze sa scenarijem, radnjom...ne znam.

i ne mogu reći baš da sam hater - ne znam dal si tu ciljao na cijeli serijal ili samo jedinicu - jer jedinica po meni zaslužuje prolaznu ocjenu. a najviše od svega, ona tri Mark Hamill filma su odlična!

"Nothing lasts forever."

Edited by - Darth Ivan on 19/02/2012 00:47:02
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 19/02/2012 : 00:56:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
ma opusteno, ja sam se zezao (za hatera :D )

nego
ne cita mi se sad ponovo ovaj tekst sto sam sklepao
al cini mi se da sam napisao da sam otisao sa malo ocekivanja, i odjednom se iznenadio kako mi se film ipak svidja :)) (izuzmemo li Dzar Dzara, njega bas ne mogu da oprostim)

da li je to zbog cinjenice da ga nikad nisam gledao u bioskopu, pa sam odjednom dobio novu perspektivu (vizuelnu, dakle)
ili je nesto drugo u pitanju....star wars na velikom platnu u sirem smislu :D


i ne znam sta fali radnji, nije toliko strasna bas, nista gora od prethodnih delova, rekao bih :D
ima tu elemenata kojih nema u starim delovima (politika, spletke, republika....ali to je valjda za ocekivati :D )

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 19/02/2012 : 01:12:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

ma opusteno, ja sam se zezao (za hatera :D )

nego
ne cita mi se sad ponovo ovaj tekst sto sam sklepao
al cini mi se da sam napisao da sam otisao sa malo ocekivanja, i odjednom se iznenadio kako mi se film ipak svidja :)) (izuzmemo li Dzar Dzara, njega bas ne mogu da oprostim)

da li je to zbog cinjenice da ga nikad nisam gledao u bioskopu, pa sam odjednom dobio novu perspektivu (vizuelnu, dakle)
ili je nesto drugo u pitanju....star wars na velikom platnu u sirem smislu :D


i ne znam sta fali radnji, nije toliko strasna bas, nista gora od prethodnih delova, rekao bih :D
ima tu elemenata kojih nema u starim delovima (politika, spletke, republika....ali to je valjda za ocekivati :D )



samo nemoj organizirat streljanje molim te

moram u vezi jedinice još reć da sam ju gledao (bar mislim) odmah tamo negdje kad je izašla, a reakcija nakon gledanja mi je bila ono: ah, whatever. ne da je onako bilo loše, ali nije niti super. ali svakim onim daljnim gledanjem mi je oduševljenje padalo - kao što sam rekao, film sam mislim pogledao cca tri puta.

ne znam, meni se oduvijek generalno činilo da svi ti "novi" glumci jednostavno nisu bili ravni onim "starim". a što se radnje tiče, ista generalno nije (po meni) na razini ona prva tri filma (tj. 4,5,6). sad ja ne znam što bi ti rekao na ovo, ali pojam "katastrofa" bi se definitivno po meni mogao primijeniti na dvicu. radnja, scenarij...

"Nothing lasts forever."

Edited by - Darth Ivan on 19/02/2012 01:13:16
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 19/02/2012 : 01:21:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
ma basically ne moras meni nista da se "pravdas" :D
to sto ja postavljam pitanja, ne znaci da sam islednik :D

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 19/02/2012 : 01:34:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
ajd onda budem ja postavio jedno pitanje:

koji je po tebi najgori SW film i zašto?

vidim da si na prethodnoj strani pitao ono: "kak vam jedinica može bit najgora!!!!"

jesam ja sad islednik?

"Nothing lasts forever."

Edited by - Darth Ivan on 19/02/2012 01:35:41
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 19/02/2012 : 01:58:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Ja sam prvo gledao ROTJ, pa ESB, pa ANH.

Dan danas, najradije jos uvek gledam te iste - obratnim redosledom.

TPM sam gledao kad je izasao, pa sledeci put ravno 12 godina posle kad sam dohvatio Bluray. Nije toliko tragican ako iskljucis mozdane celije.

AOTC sam pogledao dok sam uspavljivao dete jedno popodne, pola je drzalo moju paznju, pola nije. Eventualno ga pogledah kako treba - i zao mi je zbog toga. Drek.

ROTS bi trebalo da bude nesto super, ali me je svaka nada napustila. Na kraju sam i to nekako pogledao. Mozda je mogao da bude dobar, da vec uveliko nisam imao dojam da gledam neki BBC matine za decu do 12 godina. Debilko Hayden juri counta Dookua i generala Grievousa. Dooku ? Grievous ? Da li su im namerno dali takva imena da bi Star Wars LEGO imao smisla ? Sto se mene tice, prequeli se nisu desili.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 19/02/2012 : 02:03:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
bez konkurencije, najgori je Attack of the Clones

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 19/02/2012 : 02:06:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
ono što sam zaboravio napomenut - u dvici fala Bogu šugavi Jar Jar Binks ima sporednu ulogu. bar po toj točki je ovaj film bolji od jedinice.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 19/02/2012 : 02:09:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
ja ipak u ovo vjerujem:
jar jar binks > hayden christiansen

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
865 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 19/02/2012 : 03:59:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

ono što sam zaboravio napomenut - u dvici fala Bogu šugavi Jar Jar Binks ima sporednu ulogu. bar po toj točki je ovaj film bolji od jedinice.



Da nema nikakvu ulogu, meni bi i dalje dvojka bila najgori star wars film.

Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13358 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 19/02/2012 : 13:04:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Pravda za Džar Džar Binksa
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 19/02/2012 : 19:49:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Felagund

Da nema nikakvu ulogu, meni bi i dalje dvojka bila najgori star wars film.



to da, al barem ne moraš tog debila gledat toliko kolko u jedinici, ak ništa drugo. barem je ta činjenica jedna svjetla točka u filmu.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 19/02/2012 : 19:57:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Radije 2 sata Jar Jar Binksa nego pola sata Hayden-Portman romanse i frtalj CGI arene sa Dookuom.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 19/02/2012 : 20:10:36  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
Meni je "Attack" sasvim OK. Dok mi jedinica nije baš legla. Osim scena s Darth Maulom.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 19/02/2012 : 20:27:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Šta sad fali Jar Jar Binksu, trebalo je onog Anakina spucat i nać drugog glumca...mmmmm Natalie

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 19/02/2012 : 20:52:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

jesam ja sad islednik?



islednice!!!!


a znas kako
mislim da bi to definitivno bio Napad klonova
ocajan je sa trilion strana

scenario, gluma izvesnih glavnih glumaca (pogotovu jednog), zapetljancije bez otpetljancije, umobolno losa i cesto nepotrebna animacija....

ima i lozackih momenata, ne kazem
i zaboga, ima zadnju scenu sa Imperijalnim marsem i polaskom u rat, koja je jedna od najbadass scena ikada


ali overal je koma


mada
bojim se da dogodine ne promenim misljenje

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 19/02/2012 : 22:18:02  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

Šta sad fali Jar Jar Binksu, trebalo je onog Anakina spucat i nać drugog glumca...mmmmm Natalie

Mislim da se ne bi žalio da si ti bio Anakin. Ipak moraš biti lijep kao ja tako da bi ti možda bio za vicekralja.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 19/02/2012 : 23:05:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

Šta sad fali Jar Jar Binksu, trebalo je onog Anakina spucat i nać drugog glumca...mmmmm Natalie



Jake Lloyd - "Kid who ruined Star Wars".

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

ordell
Senior Member



Slovenia
1887 Posts

Member since 20/08/2006

Posted - 19/02/2012 : 23:21:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ordell a Private Message  Reply with Quote
Nisam znao za ovo do pre neki dan, SW VI - prvo je trebalo biti
Revenge of the Jedi pa je Lucas pre same premiere promenio naslov u Return otJ.. jer revenge zvuci previse negativno ili kako..
+ greska na posteru, Luke ima crveni lightsaber :)


Edited by - ordell on 19/02/2012 23:23:00
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 19/02/2012 : 23:30:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
jes
Dzedaji se ne svete, pa zato....

ma dobro, bolji je taj naslov nego radni naslov sto je bio :D

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Sandman.
New Member



Serbia
209 Posts

Member since 21/10/2008

Posted - 21/02/2012 : 19:23:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Sandman. a Private Message  Reply with Quote
Koji je bio radni?
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 21/02/2012 : 19:31:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Blue Harvest.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 21/02/2012 : 19:32:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
Blue harvest :D

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 22/02/2012 : 07:57:49  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message  Reply with Quote
Prequel trilogija je loše režirana, ruku na srce Lucas i nije neki redatelj. Da se držao svega osim režije filmovi bi još na nešto i ličili. Šteta što nije Spielbergu dao to odraditi (bez zajebancije).

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 22/02/2012 : 09:40:31  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Pogledao jučer 3D pa nije bilo nešto previše različito od 2D.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page
Page: of 70  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.5 seconds. Snitz Forums 2000