forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Спортско друштво "Црвена звезда" - Београд
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 348

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 04/03/2012 : 16:09:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
...od rodjenja mog,nije proslo bez imena tvog...SREĆAN TI ROĐENDAN LJUBAVI
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 04/03/2012 : 16:15:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

Pobedismo...Zvezda opet ima stari problem...nema veze sto Zvezda nema veze...fali opet taj zavrsni pas u napadu.Ono sto treba da brine je odbrana...neuigranost ocigledna.Videcemo kad se vrate povredjeni igraci.Pun stadion,sjajna atmosfera,bilo je kao u stara dobra vremena juce na Marakani



A sto? Nismo tako lose odigrali Cini mi se da delujemo brze

Mladenovic po levom boku mi deluje kao kvalitetniji igrac od Petkovica. Maksimovic je bio solidan. Mikic je juce vise gresio nego sto sam mislio da ce. A Tosa ostaje tosa

Spartak ipak nije slj ekipa, pa da se dobije na lako cemo. Meni juce nije to izgledalo lose. Samo da ubrzavaju igru iz utakmice u utakmicu i teci ce to ko svicarski sat

Edited by - Jasko on 04/03/2012 16:16:12
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 04/03/2012 : 21:52:58  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Маракана седма у Европи, оборен српски рекорд

На тлу Европе у суботу у најјачим националним лигама одиграно је преко 150 утакмица. Најгледанији тим овог викенда била је Борусија из Дортмунда. У Бундес лиги одиграно је пет од десет утакмица са највише публике ове суботе. На листи се још налази по један меч из Шпаније, Шкотске, Турске, Енглеске и – Србије.



Седмо место на листи мечева који су првог дана минулог викенда привукли највише гледалаца заузео је сусрет Црвене звезде и Спартака..
Од распада СФРЈ, само су вечити дербији и битне утакмице у евро–куповима привлачиле преко 20.000 посетилаца на трибине. До суботе било је незамисливо да на некој „обичној” суперлигашкој утакмици буде преко 40.000 људи! Присталице Црвене звезде потрудиле су се да испишу историју.




Бесплатан улаз, лепо време, кикс Партизана и жеља да се на делу види реновирани тим. Ови разлози привукли су чак 41.250 гледалаца на наш највећи стадион.
Међу десет утакмица од самосталности Србије (2006. године) на којима је било највише публике (не рачунајући вечите дербије), чак на девет сусрета играла је Црвена звезда.
Партизан се уписао на листу, против Чукаричког у финишу прошле сезоне, када су црно–бели славили титулу.
Занимљиво је да се на листи најгледанијих утакмица налази само један меч одигран у јесењем делу сезоне. Навијачи Црвене звезде очигледно се ужеле својих љубимаца током зимске паузе. Тако се на листи налазе три утакмице црвено–белих одигране у првом колу пролећног дела сезоне.




Утакмице са преко 10.000 посетилаца, одигране ван територије главног града, по правилу била су гостовања вечитих. Данас је “срушена” и та традиција. У Крагујевцу, на сусрету Раднички – Војводина било је 10.000 људи.


Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

zajeb
Starting Member

Serbia
37 Posts

Member since 11/10/2011

Posted - 04/03/2012 : 21:59:38  Show Profile Show Extended Profile  Send zajeb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cuvam starudije

Ne zelim da spamujem, vec samo da se informisem. Da li je ovaj Covicev klub CZBGDIVA clan sportskog drustva Crvena zvezda? Hvala


Jeste, kao sto je KK Partizan Igokea MTS clan SD Partizan
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 05/03/2012 : 13:09:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by Dr. Zistis

Pobedismo...Zvezda opet ima stari problem...nema veze sto Zvezda nema veze...fali opet taj zavrsni pas u napadu.Ono sto treba da brine je odbrana...neuigranost ocigledna.Videcemo kad se vrate povredjeni igraci.Pun stadion,sjajna atmosfera,bilo je kao u stara dobra vremena juce na Marakani



A sto? Nismo tako lose odigrali Cini mi se da delujemo brze

Mladenovic po levom boku mi deluje kao kvalitetniji igrac od Petkovica. Maksimovic je bio solidan. Mikic je juce vise gresio nego sto sam mislio da ce. A Tosa ostaje tosa

Spartak ipak nije slj ekipa, pa da se dobije na lako cemo. Meni juce nije to izgledalo lose. Samo da ubrzavaju igru iz utakmice u utakmicu i teci ce to ko svicarski sat


Ja bih voleo,ma ja zelim da si ti u pravu
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 05/03/2012 : 13:59:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Eto sta ti je razlicito vidjenje,kaze Robi da je Micko odigrao najbolju utakmicu u Zvezdi protiv Spartaka...jebem li ga,ja to nista tako video.
A bice da je Robi u pravu
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 05/03/2012 : 14:15:49  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10000 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 06/03/2012 : 23:52:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote










Svet stripa - portal - forum - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 09/03/2012 : 23:52:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Samo da sutra ne bude po "krompir" svakome
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 10/03/2012 : 01:47:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
Bicu prezadovoljan rezultatom od prosle nedelje. Ne i igrom.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 10/03/2012 : 15:52:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson

Bicu prezadovoljan rezultatom od prosle nedelje. Ne i igrom.


Puce "trica" u gostima
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 10/03/2012 : 16:06:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
- 5
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 10/03/2012 : 16:07:49  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Zvezdin preokret za ''minus pet''

Pobedom u Ivanjici rezultatom 3:1, Crvena zvezda u ovom trenutku ima pet bodova manje u odnosu na Partizan, koji večeras igra u Humskoj protiv Slobode. Nekadašnji napadač crno-belih Obiora Odita doveo Javor u vođstvo na početku meča, ali je već do poluvremena Zvezda preko Evandra I Milunovića napravila preokret. Trijumf potvrdio Mladenović u finišu meča.



Pred punim tribinama stadiona kraj Moravice, prvu priliku imao je Evandro već posle nepuna dva minuta igre, pokušao je sa dvadesetak metara, ali je lopta otišla pored gola.

Međutim, posle osam minuta minuta igre, Odita je doneo prednost Javoru - 1:0 za Ivanjičane!

Nesporazum igrača Crvene zvezde na sredini terena. Mijailović je pogodio u leđa Milunovića, domaći su odmah došli u situaciju tri na jedan, loptu je od Jakimovskog na desetak metara od gola primio Odita i iskosa sa leve strane poslao je u suprotni ugao. Tako je nekadašnji napadač Partizana već na samom početku susreta ispunio obećanje dato pre ovog meča.

Zvezda i dalje ima blagu inicijativu, ali domaći za sada lako izlaze na kraj sa napadačima crveno-belih. Nema većih uzbuđenja pred golom Javora.

U 24. minutu mala konfuzija u odbrani Javora, Milunoviću se otvorio prostor za udarac, ali se novajlija u Zvezdinim redovima spetljao i njegov pokušaj je izblokiran.

Četiri minuta kasnije pokušao je i Lazović sa dvadesetak metara, golman Nikolić je imao manjih problema da uhvati tu loptu, ali se ipak snašao i opasnost od gola domaćih je otklonjena.

U 32. minutu Bajković je morao da interveniše van svog šesnaesterca i glavom je uspeo da izbije loptu ispred napadača domaćih.

Ipak, dva minuta kasnije - 1:1 - Evandro!

Najbolji pojedinac u redovima Zvezde našao se na desetak metara od gola domaćih, bio je brži od defanzivaca domaćih i uspeo da smesti loptu u mrežu.

Zvezda pojačava pritisak, a samo pet minuta kasnije Luka Milunović golom kruniše svoj zvanični debi u crveno-belom dresu - 1:2.

Luka Milivojević je iskosa sa ivice šesnaesterca centrirao ka Milunoviću, a ovaj je na drugoj stativi umakao svom čuvaru i glavom sproveo loptu u mrežu.

U poslednjim trenucima prvog poluvremena neverovatna sebičnost Obiore Odite!

Kao i kod vodećeg gola, domaći su imali sutiaciju tri na jedan, ovoga puta lopta je bila kod Odite, imao je dvojicu potpuno slobodnih igrača na desnoj strani, ali je on odlučio da šutira sa dvadeset metara i poslao loptu pored gola...

Bukvalno je upropastio sjajnu priliku svom timu za izjednačenje i izazvao očigledan bes svojih saigrača.

Nepun minut kasnije Borhi je poništen gol zbog ofsajda.

Početkom drugog poluvremena Zvezda rutinski čuva stečenu prednost, za sada nema opasnosti ni pred jednim, ni pred drugim golom.

Ipak, u 54. minutu umalo izjednačenje. Posle kornera za domaće, lopta je došla do Vidića, koji je gađao donji desni ugao, ali lopta je okrznula stativu i završila u gol-autu.

Nešto angažovanija igra domaćih u napadu, ali osim pomenute situacije, u nastavku nisu ozbiljnije pripretili Bajkoviću.

U ekipi Crvene zvezde na terenu je Kadu, koji će poslednjih dvadeset minuta odigrati umesto Mijailovića. U finišu je i Mirić dobio priliku umesto Lazovića.

A, u 85. minutu Zvezda je potvrdila pobedu sjajnim golom Mladenovića - 1:3!

Odličan udarac sa dvadesetak metara Zvezdinog novajlije. Poslao je loptu u levi ugao Nikolićevog gola. Golman Javora je nemoćan. Možda i najlepši trenutak ovog meča.

Javor: Nikolić, Jašić, Vlašić, Vujadinović, Momčilović, Radivojević, Vidić, Stanisavljević (Ostojić od 59.), Jakimovski, Odita, Veljović.

Crvena zvezda: Bajković, Tošić (Petković od 87.), Maksimović, Mikić, Mladenović, Mijailović (Kadu od 71.), Milivojević, Evandro, Lazović (Mirić od 83.), Milunović, Borha.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 10/03/2012 : 21:03:55  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Pešić: Insistiraću da se indijanci izbace iz "Pionira"!



Trener Svetislav Pešić nije mnogo komentarisao utakmicu sa Cibonom koju su njegovi izabranici lako dobili sa 80:67, ali je zato osuo "paljbu" na deo navijača koji "konstantno viču i dobacuju" da u igri više vremena moraju da provode Aleksandar Cvetković i Nemanja Nedović.

- Moram opet da govorim o tim takozvanim navijačima, jer tog indijanca ne mogu da smatram navijačem Crvene zvezde, jer su oni za mene među najboljima koje sam video. Tražiću da se taj čovek sledeći put izbaci iz hale, jer se mi trudimo jako, i u klubu i u timu da pravimo dobru atmosferu, a onda jedan indijanac dođe i konstantno narušava tu atmosferu time što celu utakmicu viče: Ubaci Cvetkovića i ubaci Nedovića. Verujte mi da to najviše smeta malom Cveletu i Nedoviću i zbog toga su nervozni i na terenu i van njega. Ovo nije moja kritika navijačima Zvezde i ne moram da im se udvaram, već pojedinacima koji pokušavaju da kvare atmosferu koju imamo - rekao je Pešić.

O samom duelu nešto više je rekao Omar Tomas, najbolji akter:

- Igrali smo protiv iskusne napadačke ekipe, ali smo stvarno bili borbeni. Imali smo 17 skokova u napadu, a i dve ničije lopte na zemlji su bile naše. Time sam stvarno oduševljen. Tu se pravi prednost iako smo ponekad mogli da se sudarimo glavama, a nije dobro sudariti se sa Petrom Popovićem. Pobedili smo zbog velike borbenosti i sjajne odbrane - rekao je Tomas.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/03/2012 : 21:52:17  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Košarkaši Eh da smo ovako igrali od početka sezone...

Što se fudbala tiče, kakva je bila utakmica, to jest, igra? Vidim komšije odmah klonule duhom, sad imaju "samo" +6.
Teško ćemo se mi njima još približiti, jedino da ih nekako pobedimo u derbiju, a oni još negde da kiksnu... Mene u stvari najviše brine Vojvidina, pokvariće oni i nama i ovim drugim planove.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 10/03/2012 : 22:46:01  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 11/03/2012 : 10:13:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Košarkaši Eh da smo ovako igrali od početka sezone...

Što se fudbala tiče, kakva je bila utakmica, to jest, igra? Vidim komšije odmah klonule duhom, sad imaju "samo" +6.
Teško ćemo se mi njima još približiti, jedino da ih nekako pobedimo u derbiju, a oni još negde da kiksnu... Mene u stvari najviše brine Vojvidina, pokvariće oni i nama i ovim drugim planove.


Manhunteru,kaze se - 6
Kiksaceemo i mi i oni i to ne samo protiv Vojvodine, koja jos nije dala gol u nastavku prvenstva.I prosle godine smo stigli komsije pred derbi,pa u najvaznijoj utakmici nista.
Imamo mlad neuigran tim,koji igra sa dosta oscilacija i tek treba da eksplodira.Pojacanja su za sada pogodak,mislim na trio M...Ne treba zaboraviti da jos nismo videli Kasalicu,Asamou...jedva cekam da konacno na delu vidimo Paseka...konacno igramo i po levoj strani koja je juce odlicno funkcionisala.Sad jos da docekamo da proradi ceo sistem...mozda vec u kupu
O basketu sve najbolje,igramo sve bolje iz utakmice u utakmicu...steta sto se kockice nisu ranije poslozile,mogli smo na zavrsni turnir ABA lige...sad treba da se pojacamo pred domaci play off, sa 1-2 igraca i vec ove godine napadnemo titulu...ima nade
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 11/03/2012 : 11:55:37  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

Kiksaceemo i mi i oni i to ne samo protiv Vojvodine...



Naravno, nije realno da Zvezda pobedi sve utakmice. Ali neprocenjiv mi je ovaj njihov strah i kukanje...

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 11/03/2012 : 12:09:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by Dr. Zistis

Kiksaceemo i mi i oni i to ne samo protiv Vojvodine...



Naravno, nije realno da Zvezda pobedi sve utakmice. Ali neprocenjiv mi je ovaj njihov strah i kukanje...


Na zalost,ne verujem ove godine ali sledece ...ostao im taj strah iz proslosti od Zvezdinog proleca
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 11/03/2012 : 14:59:59  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by Dr. Zistis

Kiksaceemo i mi i oni i to ne samo protiv Vojvodine...



Naravno, nije realno da Zvezda pobedi sve utakmice. Ali neprocenjiv mi je ovaj njihov strah i kukanje...


Na zalost,ne verujem ove godine ali sledece ...ostao im taj strah iz proslosti od Zvezdinog proleca

Ne taj strah je zbog toga sto nam na klupi sedi najobicniji sarlatan koji nema veze sa nasim fudbalom i zato sto nam u upravi sedi Djuric koji bi prodao rodjenu kevu za 100 evra a kamoli Partizanovu titulu,pogotovo sada kada definitivno ide na kraju sezone

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 11/03/2012 : 16:14:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by okiboki

quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by Dr. Zistis

Kiksaceemo i mi i oni i to ne samo protiv Vojvodine...



Naravno, nije realno da Zvezda pobedi sve utakmice. Ali neprocenjiv mi je ovaj njihov strah i kukanje...


Na zalost,ne verujem ove godine ali sledece ...ostao im taj strah iz proslosti od Zvezdinog proleca

Ne taj strah je zbog toga sto nam na klupi sedi najobicniji sarlatan koji nema veze sa nasim fudbalom i zato sto nam u upravi sedi Djuric koji bi prodao rodjenu kevu za 100 evra a kamoli Partizanovu titulu,pogotovo sada kada definitivno ide na kraju sezone


Meni je drago sto ste se resili onog "iskompleksiranog djubreta" od coveka Stanojevica.Mislim na njegove ljudske a ne trenerske kvalitete.
Nisam gledao Partizan pa ne mogu suditi o Grantovim sposobnostima,a vidim da je nekom idiotu bio kriv i mali Markovic pa ga je osamario.Stvarno sramota Vidis da i Vosi ne ide na prolece
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 11/03/2012 : 18:53:26  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by okiboki

quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by Dr. Zistis

Kiksaceemo i mi i oni i to ne samo protiv Vojvodine...



Naravno, nije realno da Zvezda pobedi sve utakmice. Ali neprocenjiv mi je ovaj njihov strah i kukanje...


Na zalost,ne verujem ove godine ali sledece ...ostao im taj strah iz proslosti od Zvezdinog proleca

Ne taj strah je zbog toga sto nam na klupi sedi najobicniji sarlatan koji nema veze sa nasim fudbalom i zato sto nam u upravi sedi Djuric koji bi prodao rodjenu kevu za 100 evra a kamoli Partizanovu titulu,pogotovo sada kada definitivno ide na kraju sezone


Meni je drago sto ste se resili onog "iskompleksiranog djubreta" od coveka Stanojevica.Mislim na njegove ljudske a ne trenerske kvalitete.
Nisam gledao Partizan pa ne mogu suditi o Grantovim sposobnostima,a vidim da je nekom idiotu bio kriv i mali Markovic pa ga je osamario.Stvarno sramota Vidis da i Vosi ne ide na prolece

Pa ja znam da je tebi drago i meni bi bilo drago da navijam za Zvezdu
A ovo za Markovica to je skandal nad skandalima,dete da osamaris pa to je neverovatno.Ali sve je to izrezirano od strane Djurica veruj mi.Kako bi inace navijaci progutali njegovu prodaju.Ovako ce biti eto hteo je da ide zbog toga.Nema nama spasa sto se fudbala tice.Katastrofa!

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 11/03/2012 : 19:24:26  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Шамарање овог дечка Марковића је јадно, ко год то учинио! Па шта мислиш како је његовим родитељима, еј да им нека будала шамара дете?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10000 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 11/03/2012 : 19:28:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
quote:
srdjandj

Шамарање овог дечка Марковића је јадно, ко год то учинио! Па шта мислиш како је његовим родитељима, еј да им нека будала шамара дете?


Шта мислиш како може да им буде ???
Довољна је срамота пред комшилуком што им дете игра за Партизан, а сад га још и шамарају ...



Svet stripa - portal - forum - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 11/03/2012 : 19:30:19  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srdjandj

Шамарање овог дечка Марковића је јадно, ко год то учинио! Па шта мислиш како је његовим родитељима, еј да им нека будала шамара дете?

Naravno da je jadno i nema opravdanja.Najgore od svega je sto ima snimak toga gde se lepo vidi ko ga je udario a nema sanse da ce taj da odgovara.Eto u kakvoj zemlji mi zivimo.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page
Page: of 348 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.59 seconds. Snitz Forums 2000