forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Спортско друштво "Црвена звезда" - Београд
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 348

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 11/03/2012 : 19:30:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ultras
Довољна је срамота пред комшилуком што им дете игра за Партизан, а сад га још и шамарају ...



Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 11/03/2012 : 20:05:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ultras

quote:
srdjandj

Шамарање овог дечка Марковића је јадно, ко год то учинио! Па шта мислиш како је његовим родитељима, еј да им нека будала шамара дете?


Шта мислиш како може да им буде ???
Довољна је срамота пред комшилуком што им дете игра за Партизан, а сад га још и шамарају ...





Idi u k...c pa ti nisi normalan,umirem od smeha
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 11/03/2012 : 20:07:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by okiboki

quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by okiboki

quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by Dr. Zistis

Kiksaceemo i mi i oni i to ne samo protiv Vojvodine...



Naravno, nije realno da Zvezda pobedi sve utakmice. Ali neprocenjiv mi je ovaj njihov strah i kukanje...


Na zalost,ne verujem ove godine ali sledece ...ostao im taj strah iz proslosti od Zvezdinog proleca

Ne taj strah je zbog toga sto nam na klupi sedi najobicniji sarlatan koji nema veze sa nasim fudbalom i zato sto nam u upravi sedi Djuric koji bi prodao rodjenu kevu za 100 evra a kamoli Partizanovu titulu,pogotovo sada kada definitivno ide na kraju sezone


Meni je drago sto ste se resili onog "iskompleksiranog djubreta" od coveka Stanojevica.Mislim na njegove ljudske a ne trenerske kvalitete.
Nisam gledao Partizan pa ne mogu suditi o Grantovim sposobnostima,a vidim da je nekom idiotu bio kriv i mali Markovic pa ga je osamario.Stvarno sramota Vidis da i Vosi ne ide na prolece

Pa ja znam da je tebi drago i meni bi bilo drago da navijam za Zvezdu
A ovo za Markovica to je skandal nad skandalima,dete da osamaris pa to je neverovatno.Ali sve je to izrezirano od strane Djurica veruj mi.Kako bi inace navijaci progutali njegovu prodaju.Ovako ce biti eto hteo je da ide zbog toga.Nema nama spasa sto se fudbala tice.Katastrofa!


Oki lud si...kao Ilija Cvorovic
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 11/03/2012 : 20:14:00  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Могу ли Делије боље од 41.250 у среду против Смедерева?

Црвена звезда је славила у прва два меча наставка шампионата у Јелен Супер лиги, Партизан је оба пута ремизирао, па је сада разлика на табели шест бодова у корист црно-белих.



Црвено-бели се надају да у преосталих 13 кола могу да достигну ривала са друге стране Топчидерског брда. Такође, очекују и пуне трибине Маракане, баш као што је то био случај против Спартак Златибор воде претходног викенда.
У прилог томе иде и чињеница да ће и у дуелу наредног, ванредног кола у среду улаз на наш највећи стадион бити слободан. Из Управе црвено-белих одлучили су да се својим љубимцима захвале за френетичну подршку против Спартака, али и у Ивањици на гостовању Јавору.

Ово је последњи пут ове сезоне да ће ФК Црвена звезда примењивати овакву праксу. Разлог је врло једноставан, с обзиром да имамо скоро 12.000 продатих сезонских карата, не желимо да обезвредимо навијаче који су куповином сезонске карте показали оданост према клубу. Верујемо да ће наши навијачи имати разумевања и за овај потез – наводи се на званичном сајту ФК Црвена звезда.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 11/03/2012 : 20:20:42  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Црвена звезда у полуфиналу

Железничар – Црвена звезда 0:3 (17:25, 10:25, 15:25)

Дворана: СД „Раднички”. Гледалаца: 100. Судије: Дејан Рогић и Ђорђе Стевановић (оба Београд). Трајање меча: 72 минута. Резултат у серији: 0:2.

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Брајовић, Стојсављевић 5, Рогановић 3, Лојаничић (либеро), Јездимировић 7, Јањушевић, Богић 5, Карић 3, Стевановић, Д. Пајић, Коларевић. Тренер: Срђан Стефановић.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Околић, Перић, М. Пајић, Стоиловић 9, Гмитровић, Милутиновић 7, Јаковљевић 11, Митић 4, Петковић 17, Ћелић 8, Буцуљевић, Вујић (либеро). Тренер: Жељко Булатовић.




Црвена звезда је први полуфиналиста плеј-офа. Црвено-бели су и четврти пут ове сезоне, други пут у четвртфиналу доигравања били бољи од градског ривала Железничара. Сва четири пута екипа Жељка Булатовића посао је завршавала после само три сета!
Никакве дилеме није било у дворани на Црвеном крсту. У сва три периода игре Црвена звезда је била далеко бољи ривал. Већ на старту сусрета гости су повели (8:2), а у завршници имали су огромну предност (21:12). Нешто касније стигли су и до стартног вођства – 25:17.
Слично је било и у наредна два сета, па је Железничар освојио најпре десет, а потом 15 поена. Бољи од осталих био је коректор црвено-белих Душан Петковић са 17 поена, Јаковљевић је освојио 11, Стоиловић девет, Ћелић осам, а Милутиновић седам. Са друге стране, најефикаснији је био искусни Јездимировић са седам поена

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 11/03/2012 : 22:46:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colt

Cemu napadati Granta kada je on nakon samo dve utakmice osvojio naklonost polovine zemlje... one koje navija za Zvezdu. Nije to mala stvar.


Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 11/03/2012 : 22:49:27  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by okiboki

quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by okiboki

quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by Dr. Zistis

Kiksaceemo i mi i oni i to ne samo protiv Vojvodine...



Naravno, nije realno da Zvezda pobedi sve utakmice. Ali neprocenjiv mi je ovaj njihov strah i kukanje...


Na zalost,ne verujem ove godine ali sledece ...ostao im taj strah iz proslosti od Zvezdinog proleca

Ne taj strah je zbog toga sto nam na klupi sedi najobicniji sarlatan koji nema veze sa nasim fudbalom i zato sto nam u upravi sedi Djuric koji bi prodao rodjenu kevu za 100 evra a kamoli Partizanovu titulu,pogotovo sada kada definitivno ide na kraju sezone


Meni je drago sto ste se resili onog "iskompleksiranog djubreta" od coveka Stanojevica.Mislim na njegove ljudske a ne trenerske kvalitete.
Nisam gledao Partizan pa ne mogu suditi o Grantovim sposobnostima,a vidim da je nekom idiotu bio kriv i mali Markovic pa ga je osamario.Stvarno sramota Vidis da i Vosi ne ide na prolece

Pa ja znam da je tebi drago i meni bi bilo drago da navijam za Zvezdu
A ovo za Markovica to je skandal nad skandalima,dete da osamaris pa to je neverovatno.Ali sve je to izrezirano od strane Djurica veruj mi.Kako bi inace navijaci progutali njegovu prodaju.Ovako ce biti eto hteo je da ide zbog toga.Nema nama spasa sto se fudbala tice.Katastrofa!


Oki lud si...kao Ilija Cvorovic

Nista nije slucajnoVeruj mi sta se sve desava u nasem fudbalu to je gore od najgoreg politibiroa centralnog komiteta komunisticke partije.Tu svega ima a najmanje sporta.Ja priznajem da sam najveca budala na svetu sto uopste pratim fudbal a jos veca sto se nerviram za isti.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 12/03/2012 : 00:52:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Nagradno pitanje : prvi strelac Palmeirasa u ovogodisnjem izdanju Pauliste dosad je...

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 12/03/2012 : 09:04:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

Nagradno pitanje : prvi strelac Palmeirasa u ovogodisnjem izdanju Pauliste dosad je...


Daj neko teze pitanje Ernane...ima neka nagrada iz tvoje kolekcije stripova
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 12/03/2012 : 09:38:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

Nagradno pitanje : prvi strelac Palmeirasa u ovogodisnjem izdanju Pauliste dosad je...


Jos uvek tvrdim,u Zvezdi nisu bili problem napadaci nego vezni red
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 12/03/2012 : 10:58:08  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Crvena zvezda – Nives (žene) 12:0 (6:0)



Teren: iza južne tribine stadiona Crvene zvezde.
Gledalaca: 150.
Sudija: Biljana Lukić (Valjevo).
Strelci: J. Damnjanović u 7, 18. i 36, Mijatović u 30, A. Pešić u 41, Popov u 45, Bobić u 54, Korkoran u 55. i 81, Đorđević u 84. i 90. i M. Pešić u 87. minutu iz penala.
Žuti karton: Hristić (Nives).

CRVENA ZVEZDA: Klark, A. Pešić, Smiljković, Korkoran, Bobić, Popov (od 46. Lazarević), J. Damnjanović (od 53. Đorđević), Erac (od 46. Jankov), M. Pešić, Mijatović (od 63. I. Damnjanović), Pavlović (od 69. Teodosijević). Trener: Darko Stojanović.

NIVES: Stanojević (od 84. Ničić), Rakočević, Miladinović, Mi. Stepanović, Stefanović, Petrović (odn 16. Hristić), Milenković (od 81. Kostić), Gicić (od 79. Trifunović), Elenov, Marinković, Ma. Stepanović (od 55. Simić).

Na prolećnoj premijeri, fudbalerke crveno-belih su zablistale i Knjaževčanke su sa Marakane ispratile sa tuce golova: Crvena zvezda – Nives 12:0 (6:0). Domaći tim je opravdao ulogu apsolutnog favorita, a po idealnim vremenskim uslovima za igru, sa tri pogotka se istakla Jovana Damnjanović, pokazavši da je u golgeterskoj formi. Dva puta u strelce se upisala Amerikanka Tara Karkoran, potvrdivši da će biti veliko Zvezdino pojačanje. Njena zemljakinja, Alisa Klark, koja je takođe tokom zime došla na Marakanu, nije imala posla među stativama. I pored ubedljivog poraza, podmlađena ekipa iz Knjaževca nije ostavila loš utisak, ali gošće ipak nisu mogle da budu ravnopravan rival razigranim igračicama u crveno-belim dresovima.

- Za Crvenu zvezdu je svakako najvažnije da je naš prvi muški tim zabeležio značajnu pobedu u Ivanjici, a i mi smo se potrudili da dan protekne u znaku crveno-belih. Bila je to uspešna prolećna premijera našeg novog tima i izvanredna najava za drugi deo sezone – rekao je Darko Stojanović, trener i direktor ŽFK Crvena zvezda.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 12/03/2012 : 11:01:00  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Superliga: Treća uzastopna pobeda Zvezde



Posle trijumfa nad Obilićem i PKB-om, rukometaši Crvene zvezde ostvarili su i treću uzastopnu pobedu u domaćem prvenstvu. Crveno-beli su u hali "Šumice" pobedili Dinamo rezultatom 27:24 (15:12) u 20. kolu Merkur Osiguranje Superlige.

Igrač utakmice bio je golman Zvezde Milan Kosanović, koji je zabeležio 15 odbrana od toga i dva zaustavljena sedmerca. Najbolji u redovima domaćina bili su Dokić, Pavić i Anđelić sa po pet golova, dok je kod Pančevaca golman Pejčinović upisao deset odbrana, a najefikasniji bio je Lazić sa četiri pogotka.

Posle ovog trijumfa Zvezda se nalazi na sedmoj poziciji na tabeli sa 20 bodova, čak 16 manje od lidera Partizana, odnosno 15 bodova manje od Vojvodine koja je druga, ali koja svoj meč ovog kola igra u ponedeljak.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 12/03/2012 : 11:39:47  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 12/03/2012 : 12:08:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by Mairosu

Nagradno pitanje : prvi strelac Palmeirasa u ovogodisnjem izdanju Pauliste dosad je...


Jos uvek tvrdim,u Zvezdi nisu bili problem napadaci nego vezni red


Problemi su bili drugacije prirode, al ne bih opet o tome.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 12/03/2012 : 12:46:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by Mairosu

Nagradno pitanje : prvi strelac Palmeirasa u ovogodisnjem izdanju Pauliste dosad je...


Jos uvek tvrdim,u Zvezdi nisu bili problem napadaci nego vezni red


Problemi su bili drugacije prirode, al ne bih opet o tome.


Nemoj sad i ti kao Okiboki teorija zavere i ostalo.Prosto ne mogu da poverujem u to...razumem ja pranje novca,vise interese,zemljiste,Miskovica, Toleta...ali nestrucnost, e to ne mogu da progutam.I sta mislis da je sada drugacije...ili mozda nije
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 12/03/2012 : 12:51:37  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Ма исто је и сада, титули се, искрено, не надам, можда куп, јер са оваквом игром, чим први пут кикснемо, причаћемо другачије!

Aли је добро, да бар мало плашимо гробаре!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!

Edited by - srdjandj on 12/03/2012 12:54:11
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 12/03/2012 : 13:00:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

Nemoj sad i ti kao Okiboki teorija zavere i ostalo.Prosto ne mogu da poverujem u to...razumem ja pranje novca,vise interese,zemljiste,Miskovica, Toleta...ali nestrucnost, e to ne mogu da progutam.I sta mislis da je sada drugacije...ili mozda nije

Jebo te zivot radio sam u Zvezdi tada i bio na pripremama sa njima, dobro znam o cemu pricam :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 12/03/2012 : 13:06:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu
Jebo te zivot radio sam u Zvezdi tada i bio na pripremama sa njima, dobro znam o cemu pricam :D



Pa sto ne uzbuniste tada javnost, ako se suskalo buskalo nesto?!

Mozda bi Barkos bio juce prodat Realu za 20 miliona i Zvezda bi oterala bez problem Miskovica, Bozovica i ostale vagabunde Sa sve vodjama navijaca!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 12/03/2012 : 13:37:52  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srdjandj

Ма исто је и сада, титули се, искрено, не надам, можда куп, јер са оваквом игром, чим први пут кикснемо, причаћемо другачије!

Aли је добро, да бар мало плашимо гробаре!




Teško ih je uplašiti...Vidiš da se međusobno plaše?

Uspaničili se, a ja iskreno ne znam baš zbog čega.
Kompleksi su to, kompleksi neizlečivi.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 12/03/2012 : 13:40:52  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by srdjandj

Ма исто је и сада, титули се, искрено, не надам, можда куп, јер са оваквом игром, чим први пут кикснемо, причаћемо другачије!

Aли је добро, да бар мало плашимо гробаре!




Teško ih je uplašiti...Vidiš da se međusobno plaše?

Uspaničili se, a ja iskreno ne znam baš zbog čega.
Kompleksi su to, kompleksi neizlečivi.



И чувени СТРАХ од звездиног пролећа! Ако којим чудом, Звезда ово стигне и престигне, не опораве се они 10 година!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 12/03/2012 : 13:46:04  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ma koje crno stizanje i prestizanje, nema šanse.
Ali ako se stvarno desi neko čudo da mi osvojimo titulu, oni bi trebalo da se okrenu boćanju i klikerima. U golfu ih već deljemo.

Najviše bih voleo kad bi u sredu opet odigrali nerešeno. Ne zato što bih se nadao u to da možemo da ih stignemo, nego mnogo volim da ih gledam kad se koprcaju i paniče.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 12/03/2012 : 13:46:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by Mairosu
Jebo te zivot radio sam u Zvezdi tada i bio na pripremama sa njima, dobro znam o cemu pricam :D



Pa sto ne uzbuniste tada javnost, ako se suskalo buskalo nesto?!

Stojimo u Izraelu doktor i ja po strani, i pricamo. Pitam ja njega, je li doktore, ajde ozbiljno. Jel mi mozes kazes da niste znali unapred za Lucasevo srce, za Barkosovu epilepsiju, za to da Salas nije imao ligamente u kolenima i tome sl. ? Kaze on, mogu da ti kazem svasta, ali onda ce da ode i moja i tvoja glava, i jos necija. Klimnuli smo jedan drugome i nastavili da pricamo o necemu trecem.

A onda, dve godine kasnije ravno, dobijes ovo :

http://www.kurir-info.rs/sport/nova-istraga-na-marakani-41392.php

Zasto je Barkos izgledao kao mrtvo tele na terenu ? Zato sto se neko odozgo (mislim da znam i ko, al nema veze) usrao da ce da bude skandal ako dobije napad na terenu (slucaj Dimitrijevic je jos vrlo svez), pa je bio izdrogiran svime i svacime pred pocetak meca (bez obzira na to sto je Barkos licno rekao da se ne seca kad je poslednji put imao napad i da ne zna ako ista na terenu moze da ga triggeruje).

I ovo je samo deo price npr.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 12/03/2012 : 13:50:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by Dr. Zistis

Nemoj sad i ti kao Okiboki teorija zavere i ostalo.Prosto ne mogu da poverujem u to...razumem ja pranje novca,vise interese,zemljiste,Miskovica, Toleta...ali nestrucnost, e to ne mogu da progutam.I sta mislis da je sada drugacije...ili mozda nije

Jebo te zivot radio sam u Zvezdi tada i bio na pripremama sa njima, dobro znam o cemu pricam :D


Jbg.,sad si me stvarno zainteresirao.Mozda se sretnemo kod Miroslava u AF pa uz pivo razvezemo pricu ili na Marakeni nekad
Kazem samo da sam se stosta naslusao u vezi svega,a ja bih samo hteo da vidi opet onu staru Zvezdu koja igra fudbal
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 12/03/2012 : 13:57:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by Mairosu
Jebo te zivot radio sam u Zvezdi tada i bio na pripremama sa njima, dobro znam o cemu pricam :D



Pa sto ne uzbuniste tada javnost, ako se suskalo buskalo nesto?!

Stojimo u Izraelu doktor i ja po strani, i pricamo. Pitam ja njega, je li doktore, ajde ozbiljno. Jel mi mozes kazes da niste znali unapred za Lucasevo srce, za Barkosovu epilepsiju, za to da Salas nije imao ligamente u kolenima i tome sl. ? Kaze on, mogu da ti kazem svasta, ali onda ce da ode i moja i tvoja glava, i jos necija. Klimnuli smo jedan drugome i nastavili da pricamo o necemu trecem.

A onda, dve godine kasnije ravno, dobijes ovo :

http://www.kurir-info.rs/sport/nova-istraga-na-marakani-41392.php

Zasto je Barkos izgledao kao mrtvo tele na terenu ? Zato sto se neko odozgo (mislim da znam i ko, al nema veze) usrao da ce da bude skandal ako dobije napad na terenu (slucaj Dimitrijevic je jos vrlo svez), pa je bio izdrogiran svime i svacime pred pocetak meca (bez obzira na to sto je Barkos licno rekao da se ne seca kad je poslednji put imao napad i da ne zna ako ista na terenu moze da ga triggeruje).

I ovo je samo deo price npr.


Ovo za Barkosa sam procitao kada si spomenuo na forumu...cekaj,cekaj,sta bre za Dimitrijevica ???????
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 12/03/2012 : 13:58:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Lukas je i prestao da igra zbog srca.

Barkos ima epilepsiju? Sa kakvim manifestacijama, grand ili pti mal? Epilepisija je bolest koja se kontrolise. Mada mi je neverovatno da su ovi iz Zvezde pametni, a iz LDU-a i Palmeirisa glupi.

Veci problem je kada kupis igraca sa hronicitetom povreda, alkosa ili neuravnoteznu budalu.
Go to Top of Page
Page: of 348 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.77 seconds. Snitz Forums 2000