forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Спортско друштво "Црвена звезда" - Београд
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 348

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16348 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 25/11/2018 : 11:21:25  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Sinoć u Nišu ipak preslab sastav za onakvog protivnika i onakvo suđenje. Povrede su uzele danak.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5241 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 25/11/2018 : 12:27:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Sinoć u Nišu ipak preslab sastav za onakvog protivnika i onakvo suđenje. Povrede su uzele danak.



Nije nam trebalo toliko...i nema razloga da forsiramo ipak smo "prejaki" za ovu nasu ligu. Ne brine me to uopste...sta je sa sudjenjem, nisam gledao?
Ipak je vaznije bilo dobiti u basketu
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16348 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 25/11/2018 : 12:54:18  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Pa suđenje je bilo jako loše, nije svirao penal za Zvezdu, a za njih je izmišljao neke smiješne kornere i slobodne udarce.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5241 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 25/11/2018 : 19:19:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Pa suđenje je bilo jako loše, nije svirao penal za Zvezdu, a za njih je izmišljao neke smiješne kornere i slobodne udarce.


Nisam video da smo se zalili na sudjenje i svidja mi se to...i tu se vidi pomak
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5241 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 28/11/2018 : 18:50:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Idemo cigani, ale do nove pobede
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22133 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 29/11/2018 : 11:18:59  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Dobro su igrali, rame uz rame sa Napolijem.
Problem je sto su obadva golgetera povredjeni, to se vidjelo na rezultatu. Bez Pavkova i Boacija se ne izlazi pred Napoli.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16348 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 29/11/2018 : 13:59:25  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Pa da je igrao Jovančić od početka i da je odbrana bila kompletna, mislim da bi i utisak i rezultat bili bolji.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5241 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 01/12/2018 : 19:21:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote


❤💪
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5241 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 01/12/2018 : 21:40:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote


😂😂😂😂
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5241 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 10/12/2018 : 18:32:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote

"Ako želiš pobediti, ne smeš izgubiti", citirao je Zvezdin trener rečenicu iz popularnog stripa Alan Ford.

Milojevic pred sutrasnju tekmu sa PSG...kralj 👍
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5241 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 11/12/2018 : 20:01:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Ludilo 💪
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5241 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 12/12/2018 : 19:59:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Pih...ni jedan post, komentar nakon PSG-a.
Lose, lose "cigani"
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5241 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 12/12/2018 : 22:32:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote


looking for something
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16348 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 12/12/2018 : 23:06:21  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Ne znam kako se uopšte suprotstaviti ovakvim ekipama... Možda jedino po nekom snijegu u kaljuzi, gdje bi Embape zapeo u blatu. Za ove treba brzo štoper crnac i brz bek crnac da mogu uopšte da potrče za njima... Zvezda je dobro krenula u drugom poluvremenu, ali očito nije bilo moguće odigrati čitavu utakmicu u tom ritmu. A ovo je bila Gobeljićeva utakmica života, ona lopta mu je tako fino sjela. Četvrti gol je bez veze primljen. Prvi poslije očiglednog faula. Šteta, mogao je rezultat da bude manje ubjedljiv, možda se moglo i do izjednačenja, ali poraz se teško mogao izbjeći. Oni su ovo shvatili maksimalno ozbiljno i tako su odigrali, možda je ono na početku drugog poluvremena bilo i malo potcjenjivanje.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5241 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 15/12/2018 : 14:08:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
http://rs.n1info.com/Sport-Klub/Fudbal/a444306/NY-Times-Zvezda-Liverpul-najbolji-mec-grupne-faze-LS.html
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16348 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 02/01/2019 : 12:26:58  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4570 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 05/01/2019 : 11:44:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Umro je Sekularac, istinska legenda jugoslovenskog fudbala i Crvene zvezde. RIP majstore

sangue navajo
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 05/01/2019 : 13:42:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
velikan
Počivaj u miru šeki

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22133 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 05/01/2019 : 13:50:03  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Počivao u miru.
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2628 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 05/01/2019 : 14:19:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Počivao u miru. Bio je zaista legenda. Sućut svim navijačima Zvezde na forumu.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 05/01/2019 : 15:01:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
par crtica o šekiju...


Rekao moj matori komšija jutros u kafeu-kladionici:"Nema više takvih kao Bajdo i Šeki..." Pa jedan pitao:"A ko je Bajdo?"...A matori:"Pa Vukaaaas,breee..."


Ostaje anegdota da je Šeki tražio po 50 $ svakom igraču da izađu u grad u Čileu i da Tito nije dozvolio.Zbog dišpeta su odigrali preko qrtza polufinale protiv Čeha i izgubili.Zato ga Tito nije htio pustiti u Juve,pa je on odvalio suca,itd,itd.Zanimljivo je i to da je htio u Hajduka,kad već nije mogao u Juve,pa ni to nije išlo...Uglavnom,upropašten veliki talent.


Tata mi je bio pravnik, i tukao me što igram nogomet. Možda mi je i pomogao. Naime, prvo sam igrao ping pong i bio sam, govorili su, talentiraniji od mnogih kasnijih stolnoteniskih legendi. No, kako je trening bio kasno, tako sam i ja kasno navečer dolazio kući pa bi me otac istukao. Zato sam odabrao nogomet, jer su treninzi bili ranije popodne. No, kako sam bio slab u školi, opet bih dobio batina, jer sad igram fudbal. Moja je osveta bila, i dandanas se zbog toga nerviram iako već imam 76 godina, što ocu nikada nisam dao ni jednu kartu za utakmicu jer me tukao. Rekao sam mu: “Kupi kartu, ako hoćeš gledati Šekularca.” Bio je poslije ponosan na mene, ali kartu nije dobio nikad. Danas mi je žao što sam bio grub prema ocu i majci, majka je bila blagajnica, i nju su tražili karte, ali nikad je nije dobila od mene. Nisam bio baš tako loš sin, ali u tim sam trenucima bio revoltiran, a danas znam da sam pretjerao.

- Nisam imao glavu za takvu slavu. Strašno sam griješio i upropastio sam si karijeru zbog temperamenta. Igramo u Nišu utakmicu s Radničkim, a ja misleći da neću igrati, jer sam ozlijeđen, odem gledati tamo neki boksački meč. I u jednoj okladi se popnem u odijelu na neko brdo za tri minute na koje se i zdravi i spremni ne mogu uspeti ni za pet minuta. I uzmem lovu mještanima s kojima sam se kladio. Kad je trener Aca Obradović vidio što mogu, rekao je: “Ti igraš sutra.” I ja igram, ali ipak nisam fit, pa sam i nervozan, izgubimo utakmicu i ja se obrecnem na suca, a on meni kaže: “Što misliš ako si Šekularac, da ti je sve dopušteno?” I meni padne mrak na oči i ja ga nokautiram. Skupo sam platio tu glupost. Izbacili su me na godinu i pol iz nogometa. Kad sam gledao sebe prije tog incidenta bio sam zmija od igrača, a poslije nisam više bio isti, premda sam bio izmišljen za sport. Imao sam 42 otkucaja srca u minuti u mirovanju. Po cijele sam dane otkad pamtim jurio za loptama. Mogao sam trčati pet dana, kad nitko nije mogao, ja sam i dalje trčao.


Vukas je najveći

Od hrvatskih igrača najviše se družio s Vlatkom Markovićem i Dražanom Jerkovićem, dok Bajdu Vukasa smatra najvećim nogometašem koji je ikada hodao prostorima bivše države.

- S Vlatkom sam dijelio sobu na Olimpijskim igrama u Melbourneu gdje smo osvojili srebro. Tada sam imao 19 godina, a Vlatko je pisao pisma mojoj djevojci u Beograd. I dandanas žalim što nisam naučio bolje se izražavati, zato kažem, da danas krećem iz početka, uz nogomet bih završio tri fakulteta. A ne da se služim sa 300 riječi. Volio bih da se mogu izraziti i ljepše i lakše...


No, nije to jedina životna lekcija koja ga je snašla, ali na neki način i igrački dokrajčila. Jednom je kaže opsovao uz teren nekog narodnog heroja i završio u zatvoru.

- Stalno me provocirao, nisam ni znao tko je, i posla sam ga u p.... materinu. Za 24 sata bio sam u zatvoru u Padinskoj Skeli gdje sam proveo mjesec dana dižući se u četiri ujutro i radeći u nekon skladištu. Nisam imao glavu za tu slavu. Kada bih se ponovno rodio, više bih čuvao sebe i ne bih nikada napuštao obitelj. No, neke stvari čovjek shvati prekasno.

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5241 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 15/02/2019 : 19:27:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Sutra u 16:00 pale se motori...krece Zvezdina masina...za novu LS
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5241 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 27/02/2019 : 15:14:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22133 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 02/03/2019 : 20:02:49  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Zvezdi čist gol poništiše.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 02/03/2019 : 21:33:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Šta sad?
Koga okriviti?
Koka objesiti?
Kako dalje?

Moje najbolnije zapažnje ove večeri:
eno ga Caleb zeleni na grobarskom topiku govori o “zaledju”.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page
Page: of 348 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.78 seconds. Snitz Forums 2000