forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Спортско друштво "Црвена звезда" - Београд
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 348

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 22/09/2019 : 15:31:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by Dr. Zistis

Sve osim pobede sutra bice neuspeh


Pa zar nije uvijek tako?



Jeste,samo u teoriji
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 22/09/2019 : 20:09:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Tako je to kad izadjes sa 7 igraca u defanzivi...i tako svaki jebeni derbi
Cestitke Savi i Partizanu na ofanzivnoj igri...zasluzeno
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16301 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 22/09/2019 : 20:32:56  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Ovo je loše da gore ne može. Ako rukovodstvo ne reaguje i ne kazni novčano kompletan tim, onda su stvarno pogubili konce.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 22/09/2019 : 20:35:22  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
I više nego zasluženo. Više mi je dopizdilo ovo "igranje na sigurno", sa dve trećine tima u defanzivi i onda Marin šta uradi napred... Realno smo mnogo ozbiljnija ekipa od njih, a postavili smo se kao da igramo protiv nekoga iz LŠ.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 22/09/2019 : 20:37:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Gledao Liverpul, naravno, al videh statistiku. Nula suta u okvir. Protiv Bajerna isto. To je vec sramota.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 22/09/2019 : 21:25:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Evo i Dinamo i Zvezda izgubili u domaćoj ligi.
Nije dobro igrati ligu prvaka, pati prvenstvo.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 22/09/2019 : 21:53:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Evo i Dinamo i Zvezda izgubili u domaćoj ligi.
Nije dobro igrati ligu prvaka, pati prvenstvo.


Samo sto je Dinamo igrao sa drugim timom i vjerovatno sa ofanzivnom formacijom
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 22/09/2019 : 22:18:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Ali izgubio protiv zadnje momčadi u prvenstvu, povratnika u ligu deset nakon sto godina.
Mi sa foruma da sakupimo ekipu izvukli bi bar nerješeno.
Velika sramota.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 23/09/2019 : 00:03:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Ali izgubio protiv zadnje momčadi u prvenstvu, povratnika u ligu deset nakon sto godina.
Mi sa foruma da sakupimo ekipu izvukli bi bar nerješeno.
Velika sramota.



Ja bi vise volio da smo izgubili od drugoligaske ekipe nego od Partizana
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 23/09/2019 : 00:04:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
U stvari vise me boli na koji nacin nas trener igra svaki derbi
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16301 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 23/09/2019 : 10:32:40  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Meni je čudna ta izjava o problemu sa strancima. Pa zašto su dovedeni toliki stranci kad se i tada znalo da je to problem?
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 23/09/2019 : 15:00:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Meni je čudna ta izjava o problemu sa strancima. Pa zašto su dovedeni toliki stranci kad se i tada znalo da je to problem?


Eh sad i ti...pa zato sto nema kvalitetnih domacih igraca a oces da igras Evropu.
Problem je u igri koju je postavio Milojevic, 5 defanzivaca i 2 zadbja vezna. Pa ko da igra napred???!!! Doveli su Tomanea a be igra.
Jos sam vise popizdio kad sam cuo da je moga 2 stranca da ima na klupi. Ali ne, on nije ni razmisljao o pobedi!!!!!
E to meni ide na k...c. Da se razumemo, nisi sutnuo na gol...protiv ovakvog Partizana...ejjjjjjj
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16301 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 23/09/2019 : 15:21:59  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Nije mogao, mogu 4 u protokol.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 23/09/2019 : 15:38:38  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Mene čudi igranje Žandera, a izostavio je Kanjasa. Trudi se ovaj prvi, ali nije baš siguran uvek. Boaći je morao da odsedi, a da se Tomaneu da šansa.. Ali valjda ovoga opet hoće da prodaju, pošto su se fino oprale pare prvi put. Milunović izgubljen, a Gobeljića neću ni da komentarišem. Bolje je tako. :D
Van la Para je možda dobar igrač, ali kako je on dobio prednost nad Garsijom, to valjda niko ne zna.

Kao što rekoh, za klasu smo ozbiljnija ekipa od ovih, ali smo izašli smaknutih gaća. A možda je i došla neka "sugestija" sa viših pozicija, ko zna?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 23/09/2019 15:39:26
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 23/09/2019 : 15:41:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Nije mogao, mogu 4 u protokol.


Jesi siguran...ortak mi rece da je mogao da ima 2 na klupi sto ni meni nema logike. Nine valjda toliko lud da ne stavi nikoga??
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 23/09/2019 : 15:48:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Mene čudi igranje Žandera, a izostavio je Kanjasa. Trudi se ovaj prvi, ali nije baš siguran uvek. Boaći je morao da odsedi, a da se Tomaneu da šansa.. Ali valjda ovoga opet hoće da prodaju, pošto su se fino oprale pare prvi put. Milunović izgubljen, a Gobeljića neću ni da komentarišem. Bolje je tako. :D
Van la Para je možda dobar igrač, ali kako je on dobio prednost nad Garsijom, to valjda niko ne zna.

Kao što rekoh, za klasu smo ozbiljnija ekipa od ovih, ali smo izašli smaknutih gaća. A možda je i došla neka "sugestija" sa viših pozicija, ko zna?



Jesi i ti neki Balkanski spijun 😂😂😂😂
Ma ja stvarno ne znam ko bi pristao na takvu blamazu.
Izgubili smo jer smo dosli da se branimo a nikako da napadamo. Oni su dali gol posle nase idiotske greske...jos gore sto su nam uzeli sredinu terena. Za La Paru sam siguran da je odlican igrac kao i Tomane. Kanjas je morao da igra ali nikako nismo smeli da istrcimo u formaciji sa 3 stopera...katastrofa
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16301 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 23/09/2019 : 15:50:00  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by delboj

Nije mogao, mogu 4 u protokol.


Jesi siguran...ortak mi rece da je mogao da ima 2 na klupi sto ni meni nema logike. Nine valjda toliko lud da ne stavi nikoga??


Jesam. Samo 4 mogu u protokol.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 23/09/2019 : 15:56:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by delboj

Nije mogao, mogu 4 u protokol.


Jesi siguran...ortak mi rece da je mogao da ima 2 na klupi sto ni meni nema logike. Nine valjda toliko lud da ne stavi nikoga??



Da, nije tacno da je mogao imati vise od 4 stranca...sad mi je malo lakse
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/09/2019 : 15:57:39  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Miloje je dobar trener, ali ne isključujem mogućnost da navija za Partizan.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 23/09/2019 : 16:15:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 23/09/2019 : 21:56:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Miloje je dobar trener, ali ne isključujem mogućnost da navija za Partizan.



Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 25/09/2019 : 07:26:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Evo i Kolcester dobio Totenhem...sve je to Ok.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 26/09/2019 : 21:57:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 26/09/2019 : 23:29:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb





Uvek neugodna Primorka
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16301 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 27/09/2019 : 16:10:19  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Iznenađujući poraz.
Go to Top of Page
Page: of 348 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.56 seconds. Snitz Forums 2000