forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Спортско друштво "Црвена звезда" - Београд
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 348

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 11/10/2019 : 11:47:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
A ovim idiotima sto su vredjali Kalinica treba zabraniti da dolaze na utakmice.
Srecom vecina je izvizdala magarce
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 11/10/2019 : 12:30:34  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Treba Kalinicu zabraniti da dolazi u Srbiju.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 11/10/2019 : 12:57:42  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Treba Kalinicu zabraniti da dolazi u Srbiju.



Da te nema, trebalo bi te izmisliti.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 11/10/2019 : 14:57:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by sawitch

Treba Kalinicu zabraniti da dolazi u Srbiju.



Da te nema, trebalo bi te izmisliti.


I Sawicha treba vratiti u Mostar
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16301 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 11/10/2019 : 15:47:33  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by delboj

Pa zato fali dobar plej. Čović je tu kao domaći igrač, ne mogu sve stranci.


Jesi ti gledao utakmicu ili nastupas sa patriotskog stava samo domace????
Covic ne mize da igra na ovom nivou, to se videlo i sin9c. Igrac koji ne moze da probije svog cuvara, da iskreira sut, ajde odbranu nisam tiliko primetio, ne moze da da benefit ekipi. To je jos vise bili vidljivo u prvoj utakmici sa PAO.
Nemam ja nista protiv nasih ali samo ako su konkurentni...kao Davidovac ili Dobric sinoc.
Covic moze da igra ABA ligu i to je to


Gledao sam utakmicu. Pa nije patriotski stav, ne možeš graditi tim na gomili stranaca i onda doći na proljeće da u domaćoj ligi moraš da izabereš 4, a nigdje domaćih igrača.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 11/10/2019 : 16:00:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by delboj

Pa zato fali dobar plej. Čović je tu kao domaći igrač, ne mogu sve stranci.


Jesi ti gledao utakmicu ili nastupas sa patriotskog stava samo domace????
Covic ne mize da igra na ovom nivou, to se videlo i sin9c. Igrac koji ne moze da probije svog cuvara, da iskreira sut, ajde odbranu nisam tiliko primetio, ne moze da da benefit ekipi. To je jos vise bili vidljivo u prvoj utakmici sa PAO.
Nemam ja nista protiv nasih ali samo ako su konkurentni...kao Davidovac ili Dobric sinoc.
Covic moze da igra ABA ligu i to je to


Gledao sam utakmicu. Pa nije patriotski stav, ne možeš graditi tim na gomili stranaca i onda doći na proljeće da u domaćoj ligi moraš da izabereš 4, a nigdje domaćih igrača.



Onda ne igraj vrhunsko takmicenje nego domacu ligu. Mene nasa liga ne zanima. Sto se mene licno tice mogu da igraju i bez stranaca.
Za klub je vazno uzeti ABA Ligu i dogurati sto dalje u EL. Da nije tako ne bi najbolji klubovi radili isto. Jeste da je glupo da Simanic sedi na klupi a Faje igra ali teren te demantuje. Ove godine smo bas pogodili sa strancima cini mi se, tako da ce imati od koga da uce i da dobiju prostor u ABL.
Tu nam ove godine i nije bitno da budemo prvi, samo da budemo medju prva 4.
Tako vredi i za fudbal
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 11/10/2019 : 20:34:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

A ovim idiotima sto su vredjali Kalinica treba zabraniti da dolaze na utakmice.
Srecom vecina je izvizdala magarce


Svaka cast, Docke.
Kretencine!

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 11/10/2019 20:35:57
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 11/10/2019 : 22:57:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by Dr. Zistis

A ovim idiotima sto su vredjali Kalinica treba zabraniti da dolaze na utakmice.
Srecom vecina je izvizdala magarce


Svaka cast, Docke.
Kretencine!




Vrhunac ljudske gluposti
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 11/10/2019 : 23:09:16  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by Dr. Zistis

A ovim idiotima sto su vredjali Kalinica treba zabraniti da dolaze na utakmice.
Srecom vecina je izvizdala magarce


Svaka cast, Docke.
Kretencine!




Vrhunac ljudske gluposti



Ja taman pomislim da ne može dalje, a neki ljudi se prevaziđu.
Koliko je ono bilo tužno juče, reči nemam.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 12/10/2019 : 10:30:18  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Izjavljujes protivustavne stvari, retvitujes najgore poganstine o poglavaru crkve ciji vernici cine 75% stanovnika drzave i ocekujes nesto drugo? Takvima se oduzima pasos. Koliko ste ljudi u HR videli koji se tako ponasaju? 0 ili neki skroz marginalni likovi. Da ne nabrajam druge drzave. Jednostavno ne moze tako.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 12/10/2019 : 13:01:56  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Izjavljujes protivustavne stvari,



U jednoj od raspravi na Tviteru imao si i interesantno zapažanje o Kosovu. Citiraću te "Da nastavimo gde god, samo da prestanemo više da stojimo u mestu. Tj., sreća je ako stojimo, a ne idemo nazad".

- Otkad znam za sebe, a rođen sam 1991. godine, postoje problemi i razmirice oko Kosova. Svestan sam da će me mnogi zamrzeti sada, ali vreme je da neko to kaže javno: "Hajde da rešimo više taj problem, izvučemo šta možemo i nastavimo dalje". Kosovski boj je bio pre 600 i više godina, a već dosta decenija to nije "naša" teritorija, neka me isprave stariji i pametniji ako grešim. Niko ne živi od prošlosti i što se pre pomirimo sa sadašnjošću i nastavimo dalje, bolje će nam biti. Nismo nebeski narod, niti smo ikada bili, imali smo svetlih momenata u prošlosti, ali moramo da se pomirimo s tim da smo sada mala i nebitna tačka na ogromnoj mapi sveta. Ko mi ne veruje neka proputuje malo svetom i neka kaže strancima odakle je i ko je - doživeće šok, siguran sam. Ja sam ga doživeo. Nedavno je i potpisan novi ugovor o saradnji između Nemačke i Francuske, prvi je bio 1963, dakle 16 godina posle svega što se dešavalo u Drugom svetskom ratu. Ej, 16 godina od svih zločina, zlodela i žrtava su shvatili da moraju zajedno da rade i pogledajte gde su sada? A mi i dalje pričamo o Kosovskom boju i ko zna čemu...



Šta je čovek ovde pogrešno rekao? Pa mnogo protivustavnije stvari izjavljuju političari svakodnevno.

quote:
retvitujes najgore poganstine o poglavaru crkve


Taj ništa drugo nije ni zaslužio. Ili podržavaš što je zaštitio Kačavendu, što je obnovio vozni park za nekoliko stotina hiljada evra, što javno podržava ove spodobe na vlasti...



quote:
ciji vernici cine 75% stanovnika drzave


Pravoslavaca (nominalnih) u Srbiji ima možda 70% u vrh glave. Šta ćemo sa onih 30%+ koji žive u državi? Šta ćemo sa onima koji nisu vernici, a silom prilika spadaju u ovih 70%? Šta ćemo sa onim "vernicima" koji psuju Boga ispred crkve, ne poste sve postove, ne slave slavu kako treba, nego se od toga napravi cirkus sa ždranjem? Nemaš ti u Srbiji ni 30% pravih vernika, veruj.


quote:
Takvima se oduzima pasos



Da. U Trećem Rajhu ili Saudijskoj Arabiji. Možda i u Afganistanu i Omanu.



I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 12/10/2019 13:04:59
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 12/10/2019 : 18:38:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by sawitch

Izjavljujes protivustavne stvari,



U jednoj od raspravi na Tviteru imao si i interesantno zapažanje o Kosovu. Citiraću te "Da nastavimo gde god, samo da prestanemo više da stojimo u mestu. Tj., sreća je ako stojimo, a ne idemo nazad".

- Otkad znam za sebe, a rođen sam 1991. godine, postoje problemi i razmirice oko Kosova. Svestan sam da će me mnogi zamrzeti sada, ali vreme je da neko to kaže javno: "Hajde da rešimo više taj problem, izvučemo šta možemo i nastavimo dalje". Kosovski boj je bio pre 600 i više godina, a već dosta decenija to nije "naša" teritorija, neka me isprave stariji i pametniji ako grešim. Niko ne živi od prošlosti i što se pre pomirimo sa sadašnjošću i nastavimo dalje, bolje će nam biti. Nismo nebeski narod, niti smo ikada bili, imali smo svetlih momenata u prošlosti, ali moramo da se pomirimo s tim da smo sada mala i nebitna tačka na ogromnoj mapi sveta. Ko mi ne veruje neka proputuje malo svetom i neka kaže strancima odakle je i ko je - doživeće šok, siguran sam. Ja sam ga doživeo. Nedavno je i potpisan novi ugovor o saradnji između Nemačke i Francuske, prvi je bio 1963, dakle 16 godina posle svega što se dešavalo u Drugom svetskom ratu. Ej, 16 godina od svih zločina, zlodela i žrtava su shvatili da moraju zajedno da rade i pogledajte gde su sada? A mi i dalje pričamo o Kosovskom boju i ko zna čemu...



Šta je čovek ovde pogrešno rekao? Pa mnogo protivustavnije stvari izjavljuju političari svakodnevno.

quote:
retvitujes najgore poganstine o poglavaru crkve


Taj ništa drugo nije ni zaslužio. Ili podržavaš što je zaštitio Kačavendu, što je obnovio vozni park za nekoliko stotina hiljada evra, što javno podržava ove spodobe na vlasti...



quote:
ciji vernici cine 75% stanovnika drzave


Pravoslavaca (nominalnih) u Srbiji ima možda 70% u vrh glave. Šta ćemo sa onih 30%+ koji žive u državi? Šta ćemo sa onima koji nisu vernici, a silom prilika spadaju u ovih 70%? Šta ćemo sa onim "vernicima" koji psuju Boga ispred crkve, ne poste sve postove, ne slave slavu kako treba, nego se od toga napravi cirkus sa ždranjem? Nemaš ti u Srbiji ni 30% pravih vernika, veruj.


quote:
Takvima se oduzima pasos



Da. U Trećem Rajhu ili Saudijskoj Arabiji. Možda i u Afganistanu i Omanu.






Svaka cast na ovome odgovoru Hanteru 👍
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 12/10/2019 : 19:56:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Hanter, (kao i onaj profa, Karapandza) nije normalan. Treba da uziva, jer ne zivi u ovoj prciji i da vise nikada ne pomisli na nju. Zasto se opterecivati glupostima.
Ovde je potrebna lobotomija za 80% stanovnistva. Iz korena treba promeniti mentalitet, primitivizam i zatucanost.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16301 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 12/10/2019 : 20:18:17  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Ovde je potrebna lobotomija za 80% stanovnistva. Iz korena treba promeniti mentalitet, primitivizam i zatucanost.


Treba? Pa ne vrijedi se baviti takvim razmišljanjima, nema ništa od takve priče. Ne može Milojević da promijeni mentalitet igrača Zvezde, a ne da se mijenja mentalitet stanovništva.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 12/10/2019 : 20:33:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by Caleb

Ovde je potrebna lobotomija za 80% stanovnistva. Iz korena treba promeniti mentalitet, primitivizam i zatucanost.


Treba? Pa ne vrijedi se baviti takvim razmišljanjima, nema ništa od takve priče. Ne može Milojević da promijeni mentalitet igrača Zvezde, a ne da se mijenja mentalitet stanovništva.



Slazem se ali ne sme se odustati, nikada!
Milojevic? Ma da se ne lazemo, vec je dosta uradio


Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16301 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 12/10/2019 : 20:47:34  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Jeste, ali mentalitet je nemoguće mijenjati. Za nešto takvo ljudi bi morali da odrastaju u drugoj sredini i da se onda dosele u Srbiju kad odrastu.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 12/10/2019 : 23:58:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Jeste, ali mentalitet je nemoguće mijenjati. Za nešto takvo ljudi bi morali da odrastaju u drugoj sredini i da se onda dosele u Srbiju kad odrastu.


Pa jel' ti ja pricam zasto nam trebaju stranci...ali dobri. Tako ce i nas mentalitet valjda da se menja.Ili su nam tako barem sanse vece...
Nego znas sta ima novo...izgleda da nam ovoga puta stvarno stize KATAIIIIIIIIIII
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 13/10/2019 : 00:36:42  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Hanter, (kao i onaj profa, Karapandza) nije normalan. Treba da uziva, jer ne zivi u ovoj prciji i da vise nikada ne pomisli na nju. Zasto se opterecivati glupostima.
Ovde je potrebna lobotomija za 80% stanovnistva. Iz korena treba promeniti mentalitet, primitivizam i zatucanost.




Pa sad... Komentarišem ja i dešavanja u Siriji, Americi ili Australiji iako ne živim tamo. Ja sawitcha mnogo volim, ruku bih u vatru stavio zbog njega. Samo mi je fenomen. Tako pametan, pošten i načitan čovek, a ima stavove poput nekog dede koji cepa pivo ispred prodavnice. Simptomatično mi je to što kod njega nema sredine: ili nešto 100% podržavaš, ili mrziš iz dna duše.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 13/10/2019 : 00:39:57  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis



Svaka cast na ovome odgovoru Hanteru 👍



A dobro, najveće zasluge idu Sawitchu, čovek mi svojim stavovima ostavlja da pucam penale.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 13/10/2019 : 00:40:48  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Jel neko rekao Katai? Opa bato!

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 13/10/2019 : 02:04:47  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Da se ne zajebavamo, to sto je normalno da se podrzava Kalinic sa ovakvim stavovima je uspeh onih koji zele da Balkan ostaje zatucan. To sto se smatra zatucanim svako ko bi da postuje svoje je takodje veliki uspeh onih iz prve recenice. Kalinic je mentol koji verovatno od istorije zna samo da je postojao neki sudar vojski na Kosovu. To sto neko drugi prica protivustavno ne abolira njega, naprotiv, kao poznatog sportistu ga jos vise prlja jer politicarima je lupetanje posao a ovome hobi izgleda.

Ja sam prvi protiv BMW-ova u crkvi ali nisam za to ni da putuju magarcima. Ja sam prvi za to da se javno ispali metak u celo Kacavendi pa nisam retvidtovao sodomiju patrijarha zbog postovanja prema ljudima koji su posteni a kojima je ta crkva i vera verovatno jedini razlog da zive. Kako se niko ne seti monaha koji odhranjuju decu, rade kao konji da daju sve drugima i zive u kelijama bez grejanja? Patrijarh je "sef" i jednima i drugima.

No nebitno. To sto se u Trecem rajhu oduzimao pasosne znaci da ga ne treba oduzeti ovom majmunu. Zato je mogao samo da pljuje po tviteru a ne da uKini nosi dres zemlje koju bi da pokloni.

A ta proseravanja kako je proputovao pa se sad sokirao kada je cuo neka misljenja moze da prica babi u Jagnjilu koja nije dve ulice presla za citav vek. Ja sam imao priliku da radim i pricam sa ljudima sa svakog kontinenta na svetu, i svake velike religije na svetu i nigde nisam naisao na toliku toleranciju prema uslovno receno izdajnicima kao kod nas i niko me nije sokirao jer nije smatrao da smo tacka na mapi vec zemlja koja je imala sta da kaze u svojoj istoriji.

Hanteru, i za tebe isto vazi sto si za mene napisao :)
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16301 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 13/10/2019 : 08:52:04  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by delboj

Jeste, ali mentalitet je nemoguće mijenjati. Za nešto takvo ljudi bi morali da odrastaju u drugoj sredini i da se onda dosele u Srbiju kad odrastu.


Pa jel' ti ja pricam zasto nam trebaju stranci...ali dobri. Tako ce i nas mentalitet valjda da se menja.Ili su nam tako barem sanse vece...
Nego znas sta ima novo...izgleda da nam ovoga puta stvarno stize KATAIIIIIIIIIII


Ja govorim o ljudima poput Marina. Ne kažem ja da ne trebaju stranci, ali previše ih je 8 od 12 u košarci.

Neće tako da se mijenja mentalitet.

Ne znam čemu dovođenje ovolikih stranaca ako još sad planiraju Kataija.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 13/10/2019 : 11:39:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by delboj

Jeste, ali mentalitet je nemoguće mijenjati. Za nešto takvo ljudi bi morali da odrastaju u drugoj sredini i da se onda dosele u Srbiju kad odrastu.


Pa jel' ti ja pricam zasto nam trebaju stranci...ali dobri. Tako ce i nas mentalitet valjda da se menja.Ili su nam tako barem sanse vece...
Nego znas sta ima novo...izgleda da nam ovoga puta stvarno stize KATAIIIIIIIIIII


Ja govorim o ljudima poput Marina. Ne kažem ja da ne trebaju stranci, ali previše ih je 8 od 12 u košarci.

Neće tako da se mijenja mentalitet.

Ne znam čemu dovođenje ovolikih stranaca ako još sad planiraju Kataija.


Pa kako sta ce...pa jel' Ivanic nista ne igra. Jel' imamo problem u vezi svaki put kad stisnu Marina. Sjeti se kako smo "proigrali" kada je Marin otisao na desnu srranu protiv OLY-ja. Em je nas
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16301 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 13/10/2019 : 12:12:58  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Ne vidim da je La Para zasad dao neki doprinos.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 13/10/2019 : 12:29:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
[quote]Originally posted by delboj

Ne vidim da je La Para zasad dao neki doprinos.
[/quote

A Causic, Jeftovic, Simic, Meleg, Ivanic jesu????
Za La Paru sam siguran da je odlican igrac, i Milojevic je izjavio da treba biti strpljiv sa njim.
Katai..to je moj ljubimac, fudbalski znalac, umetnik. Sa njim i Marinim, pravim desnim bekom ima da "plesemo" po terenu
Go to Top of Page
Page: of 348 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.56 seconds. Snitz Forums 2000