forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Ninja-Nindža / Samurajski filmovi & co.-preporuke
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 05/03/2012 : 10:10:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
Postoji topic Azijska kinematografija, ali ovaj topic nebi se bazirao na azijskoj kinematografiji već na ninja/samurajskim filmovima iz cijelog svijeta (iako pretpostavljam da je to uglavnom azijska i američka produkcija)

Prije nekog vremena mi je došlo da pogledam neke ninja filmove koje sam gledao kao klinac. Američki Ninja 1 i 2 recimo-tipično američko akcijsko sranje osamdesetih, ali meni je to super-uz to sam odrastao i dan danas mi je to zanimljivo za gledat iako je trash.

Kinesko američki film Tigar i Zmaj iz 2000. mi je vrh vrhova. A onaj novi (noviji) Ninja Assasin iz 2009. mi je isto bio ok zato jer dugo nisam gledao nove ninja/samurajske filmove. Stara Jackie Chan sranja me baš ne zanimaju, ali mislim da bi i u tome možda mogao biti neki koliko toliko ok film.

Uglavnom, uopče se ne mogu sjetiti koje sam ja to sve ninja/samurajske filmove gledao, pa da čujem šta ste vi gledali i šta vam uopće valja od toga. Znači i drevna i moderna ninja tematika. I stari i novi filmovi. Ninja & Samurai.

Molim preporuke.

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 05/03/2012 : 10:35:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nivox

Postoji topic Azijska kinematografija, ali ovaj topic nebi se bazirao na azijskoj kinematografiji već na ninja/samurajskim filmovima iz cijelog svijeta (iako pretpostavljam da je to uglavnom azijska i američka produkcija)

Prije nekog vremena mi je došlo da pogledam neke ninja filmove koje sam gledao kao klinac. Američki Ninja 1 i 2 recimo-tipično američko akcijsko sranje osamdesetih, ali meni je to super-uz to sam odrastao i dan danas mi je to zanimljivo za gledat iako je trash.

Kinesko američki film Tigar i Zmaj iz 2000. mi je vrh vrhova. A onaj novi (noviji) Ninja Assasin iz 2009. mi je isto bio ok zato jer dugo nisam gledao nove ninja/samurajske filmove. Stara Jackie Chan sranja me baš ne zanimaju, ali mislim da bi i u tome možda mogao biti neki koliko toliko ok film.

Uglavnom, uopče se ne mogu sjetiti koje sam ja to sve ninja/samurajske filmove gledao, pa da čujem šta ste vi gledali i šta vam uopće valja od toga. Znači i drevna i moderna ninja tematika. I stari i novi filmovi. Ninja & Samurai.

Molim preporuke.




A Jackie Chan se naglumio u ninja i samurajskim filmovima.... Pazi, čak jedan.

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 05/03/2012 : 10:53:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
The last samurai
http://www.imdb.com/title/tt0325710/

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 05/03/2012 : 11:40:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dr strangelove



A Jackie Chan se naglumio u ninja i samurajskim filmovima.... Pazi, čak jedan.



Ne kužim. Tvrdiš da je Jackie Chan glumio u samo jednom samurajskom filmu ? Pa šta sam ja to gledao ko klinac...
Ili jednostavno kung fu filmovi ne spadaju u kategoriju samurajskih filmova ?

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37320 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 05/03/2012 : 12:06:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Jedna klasika za pocetak:

Jôi-uchi: Hairyô tsuma shimatsu (1967) - odnosno Samurai Rebellion (prejeben film! )
http://www.imdb.com/title/tt0061847/



valjda se misli i na ovu klasiku

Shichinin no samurai (1954) - odnosno Sedam samuraja

http://www.imdb.com/title/tt0047478/




Tasogare Seibei (2002) - odnosno The Twilight Samurai

http://www.imdb.com/title/tt0351817/





A javit ce ti za ostale, ima izvrsnih poznavaoca samurajskih filmova ovdje.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 05/03/2012 : 12:48:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nivox

quote:
Originally posted by dr strangelove



A Jackie Chan se naglumio u ninja i samurajskim filmovima.... Pazi, čak jedan.



Ne kužim. Tvrdiš da je Jackie Chan glumio u samo jednom samurajskom filmu ? Pa šta sam ja to gledao ko klinac...
Ili jednostavno kung fu filmovi ne spadaju u kategoriju samurajskih filmova ?



Pa kakve veze imaju samuraji sa kung fu filmovima, kung fu-om općenito i Jackie Chanom?!
A u kojim je to sve samurajskim filmovima glumio Jackie Chan, ajde ih nabroji da i mi saznamo nešto novo.

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 05/03/2012 : 12:54:28  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nivox
Ili jednostavno kung fu filmovi ne spadaju u kategoriju samurajskih filmova ?



da...

kad ti preporuče ove popularne naslove, ak bu mi se dalo nabrojim ti nekoliko vrhunskih ali ne toliko poznatih naslova!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 05/03/2012 : 13:20:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dr strangelove

quote:
Originally posted by Nivox

quote:
Originally posted by dr strangelove



A Jackie Chan se naglumio u ninja i samurajskim filmovima.... Pazi, čak jedan.



Ne kužim. Tvrdiš da je Jackie Chan glumio u samo jednom samurajskom filmu ? Pa šta sam ja to gledao ko klinac...
Ili jednostavno kung fu filmovi ne spadaju u kategoriju samurajskih filmova ?



Pa kakve veze imaju samuraji sa kung fu filmovima, kung fu-om općenito i Jackie Chanom?!
A u kojim je to sve samurajskim filmovima glumio Jackie Chan, ajde ih nabroji da i mi saznamo nešto novo.


A jebiga. Očigledno sam krivo postavio pitanje. Ne razumijem se u borilačke vještine i filmove sa tom tematikom. Nisam odavno gledao "takve" filmove. I sad sam ja ... što? Neznalica koja je pomiješala kong fu filmove i samurajske filmove ? Ok, priznajem-ne kužim što je što.
Ali ne možeš reći da sam otvorio topic u kojem pametujem o filmovima sa tom tematikom i kojem iznosim svoje znanje o tome, već sam otvorio topic u kojem tražim pomoć u odabiru ninja/samurai filmova. Po tome je očigledno da se ne razumijem, ali me zanima tema.
Pa, ako se kužiš u to molim i tebe da mi kažeš šta valja gledati.

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 05/03/2012 : 13:34:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nivox

quote:
Originally posted by dr strangelove

quote:
Originally posted by Nivox

quote:
Originally posted by dr strangelove



A Jackie Chan se naglumio u ninja i samurajskim filmovima.... Pazi, čak jedan.



Ne kužim. Tvrdiš da je Jackie Chan glumio u samo jednom samurajskom filmu ? Pa šta sam ja to gledao ko klinac...
Ili jednostavno kung fu filmovi ne spadaju u kategoriju samurajskih filmova ?



Pa kakve veze imaju samuraji sa kung fu filmovima, kung fu-om općenito i Jackie Chanom?!
A u kojim je to sve samurajskim filmovima glumio Jackie Chan, ajde ih nabroji da i mi saznamo nešto novo.


A jebiga. Očigledno sam krivo postavio pitanje. Ne razumijem se u borilačke vještine i filmove sa tom tematikom. Nisam odavno gledao "takve" filmove. I sad sam ja ... što? Neznalica koja je pomiješala kong fu filmove i samurajske filmove ? Ok, priznajem-ne kužim što je što.
Ali ne možeš reći da sam otvorio topic u kojem pametujem o filmovima sa tom tematikom i kojem iznosim svoje znanje o tome, već sam otvorio topic u kojem tražim pomoć u odabiru ninja/samurai filmova. Po tome je očigledno da se ne razumijem, ali me zanima tema.
Pa, ako se kužiš u to molim i tebe da mi kažeš šta valja gledati.



Pa, neznalica jesi u svakom slučaju, ali zar nismo svi?
A nije mi cilj bio popljuvat te nego ti ukazat ne grešku. Doduše, mogao sam to i manje svađalački napravit, ali što je-tu je. Nit su mi se dale birat riječi nit sam mislio da će te to dirnut.

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 05/03/2012 : 13:48:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dr strangelove



Pa, neznalica jesi u svakom slučaju, ali zar nismo svi?
A nije mi cilj bio popljuvat te nego ti ukazat ne grešku. Doduše, mogao sam to i manje svađalački napravit, ali što je-tu je. Nit su mi se dale birat riječi nit sam mislio da će te to dirnut.



Sve 5. Nema problema. I da u pravu si-svi smo neznalice .

Al još uvijek čekam tvoju preporuku .

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 05/03/2012 : 14:22:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
Pa s obzirom da očito nisi najbolje upoznat sa temom, nema ti se tu što posebno preporučiti osim osnova. Doduše, ne znam kako stojiš sa klasicima, ali ako ti se daju gledat te crno-bijele pizdarije onda pogledaj: The Hidden Fortress, Seven Samurai, Yojinbo, Seppuku i Samurai Rebellion. Meni su svih pet genijalni.
To je što se tiče samurajskih filmova. Ninja filmovi? Ninja filmova ima jako puno, ali su uglavnom manje poznati i manje kvalitetni. Naravno, ima iznimaka poput ciklusa od 8 filmova 'Shinobi no mono' (1962-1966). U svakom slučaju, za ninja kalsike imaš vremena, ipak su malo zahtjevniji i za gledat i za pronaći, tako da njih ostavi za kraj.
A za kung fu si rekao da ne voliš stare pa ti onda mogu preporučiti samo nove. Meni su se jako svidjeli Wu xia i Yip Man sa Donnie Jenom.

Htio bih ti napomenuti dvije stvari.
Prvo; isplatilo bi ti se pogledat Heroes of the East. Osim što je i dobar kung fu klasik, jako dobro prikazuje razliku između borilačkog svijeta Japana i Kine. Vjerujem da bi u tom slučaju zapamtio razliku između kung fua i karatea
Drugo; serija Avatar ima najgenijalnije kung fu borbe animiranog svijeta. Svaki od četiri stila borbe u seriji je direktno baziran na stvarnom kung fu stilu i moram priznat da je to pravi užitak gledat. Sad se sve svodi da li misliš da si prestar za crtiće ili nisi

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.

Edited by - dr strangelove on 05/03/2012 14:25:30
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 05/03/2012 : 14:33:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dr strangelove

Pa s obzirom da očito nisi najbolje upoznat sa temom, nema ti se tu što posebno preporučiti osim osnova. Doduše, ne znam kako stojiš sa klasicima, ali ako ti se daju gledat te crno-bijele pizdarije onda pogledaj: The Hidden Fortress, Seven Samurai, Yojinbo, Seppuku i Samurai Rebellion. Meni su svih pet genijalni.
To je što se tiče samurajskih filmova. Ninja filmovi? Ninja filmova ima jako puno, ali su uglavnom manje poznati i manje kvalitetni. Naravno, ima iznimaka poput ciklusa od 8 filmova 'Shinobi no mono' (1962-1966). U svakom slučaju, za ninja kalsike imaš vremena, ipak su malo zahtjevniji i za gledat i za pronaći, tako da njih ostavi za kraj.
A za kung fu si rekao da ne voliš stare pa ti onda mogu preporučiti samo nove. Meni su se jako svidjeli Wu xia i Yip Man sa Donnie Jenom.

Htio bih ti napomenuti dvije stvari.
Prvo; isplatilo bi ti se pogledat Heroes of the East. Osim što je i dobar kung fu klasik, jako dobro prikazuje razliku između borilačkog svijeta Japana i Kine. Vjerujem da bi u tom slučaju zapamtio razliku između kung fua i karatea
Drugo; serija Avatar ima najgenijalnije kung fu borbe animiranog svijeta. Svaki od četiri stila borbe u seriji je direktno baziran na stvarnom kung fu stilu i moram priznat da je to pravi užitak gledat. Sad se sve svodi da li misliš da si prestar za crtiće ili nisi



E ovo je već pravi post .

Hvala (tebi i svima ostalima koji su naveli fimove i koji će to tek učiniti).

Gledao sam crtić Avatar the last airbender prije, ali nisam pogledao sve epizode do kraja. 3 sezone su bile koliko se sječam (i film sam gledao u kinu).
Čak mi je bilo žao što je Avatar Jamesa Camerona preoteo "ime" Avatar the last airbenderu.

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 05/03/2012 : 18:08:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Stari kung fu ima svojih cari i radosti. Jackie Chan, koga si rekao da ne volis, je utemeljio standarde kung fu akcionih sa komicnim podzapletima. Pogledati npr. Project A ili Police Story - Police Story ima stuntwork ravan bilo kom danasnjem filmu, ako ne i bolji. Ako bi malo obrisao predrasude, pogledaj dokumentarce Jackie Chan : My Story i My Stunts, svidece ti se garant.

80tih je HK izbacio puno toga dobroga, a moje preporuke bi bile :

Mr. Vampire - horror komedija kung fu, odlicno, pokojni Lam Ching Ying dominira
Encounters of the Spooky Kind - slicno kao mr. Vampire, samo u glavnoj ulozi Sammo Hung
Prodigal Son - "ozbiljniji" kung fu sa uvek dobrim Yuen Biaom, Lam Ching Yingom i Sammo Hungom

Dalje, imas Iron Monkey sa Donnie Yenom, svojevrsni rodonacelnik "wire-fu" podzanra (koji i ne ljubim toliko), kao i serijal Once Upon a Time in China (prvi svakako pogledati, sa Jet Lijem kao Wong-Fei Hungom). Klasicni filmovi sa Bruce Leejom - pogotovo Fists of Fury aka Chinese Connection - su isto zabavni (mada je rezija Lo Weia penzionerska). Odes li dalje u 70te i 60te, nacices pregrst dobrih wuxia pian ("macevalci i tabanje" zanr sa istorijskom pozadinom) filmova iz Shaw Brothers i Golden Harvest studija. Recimo, Valiant Ones od King Hua :



Kao i vecina filmova sa Chang Chehom kao reziserom, sa mahom dvojcem Ti Lung/David Chiang u glavnim ulogama. Al nek ovo bude dosta za pocetak.

Samuraji, pa, japanski istorijski film (blanket termin je "jidai-geki") grubo mozemo podeliti u dve sorte - ozbiljnija istorijska drama i "chanbara" iliti, opet, "macevalci i tabanje" (neki kriticari sve samurajske filmove trpaju pod chanbara ali razlike je itekakva). Vecina ozbiljnije snimljenih filmova Akire Kurosawe (koje manje-vise sve preporucujem), padaju pod ono prvo, a drugi istaknuti reditelji ovog zanra bili bi Hiroshi Inagaki (Musashi trilogija, Samurai Banners), te Masaki Kobayashi (spomenuti Samurai Rebellion, ali i odlicni horor Kwaidan). Chanbara filmovi su mahom jeftinije shtivo za sire narodne mase, i tu mozemo istaci serijal od iksilion filmova o slepom macevaocu Zatoichiju (uz poseban spomen za recentni remake u reziji Takeshi Kitana), zatim Hanzo the Razor filmovi, Lady Snowblood, filmovi sa Sonny Chibom itd. Iz samurajskog revivala koji je poceo negde kasnije 90tih, Gohatto je solidan (mada je akcenat na drami i homoseksualnim odnosima medju samurajima), kao i nagradjivani Twilight Samurai.

No, zasto stati sa Kinom i Japanom - tu je odlicni tajlandski Ong-Bak sa legendom koja se zove Tony Jaa.

Nindze ? Ako ti je do tresa, drzi se proverenog Canon Film materijala iz 80tih sa So Kosugijem. Nisam gledao nijedan japanski film sa nindzama, doduse.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 05/03/2012 : 20:30:46  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
evo samurajski koji bi tebi mogli biti interesantni (koliko vidim ne zanimaju te oni s malo ili nimalo akcije)....
od onih koje su ti vec preporucili, pogledaj par Kurosawinih...prije svega "Yojimba" i "Hidden Fortress", "Sedam Samuraja" dugo traje a "Seppuku" bi ti mogel biti dosadan. Ali zato, od nepreporucenih dosad, svakak pogledaj "Sanjuro" i vizualno impresivan i jako duhovit "Ran".....i "Throne of Blood"!
E sad osim Kurosawe, tu su preporučeni Inagaki i njegova trilogija "Musashi", te veliki genije Kobayashi. Definitivno nemoj propustiti serijal Kozure Okami ("Lone Wolf and the Cub"), te Shogun a Zotoichija su ti vec preporucili.....od novijih naslova, ne propusti "13 Assassins" Takashi Miikea!

S ninjama/samurajima ne stojim dobro.....ali pogledal sam The Samurai Collection Featuring Sonny Chiba: G.I. Samurai/Legend of the Eight Samurai/Ninja Wars i to mi je tak, tak...a dosta bolja mi je Shogun kolekcija također sa Chibom (Shogun's Samurai, Swords of Vengeance, Shogun's Ninja, Shogun's Shadow)!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 05/03/2012 : 22:45:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

Stari kung fu ima svojih cari i radosti. Jackie Chan, koga si rekao da ne volis, je utemeljio standarde kung fu akcionih sa komicnim podzapletima. Pogledati npr. Project A ili Police Story - Police Story ima stuntwork ravan bilo kom danasnjem filmu, ako ne i bolji. Ako bi malo obrisao predrasude, pogledaj dokumentarce Jackie Chan : My Story i My Stunts, svidece ti se garant.


No, zasto stati sa Kinom i Japanom - tu je odlicni tajlandski Ong-Bak sa legendom koja se zove Tony Jaa.




Nisam baš rekao da ne volim Jackia Chana, ali da, očito imam predrasude, tj. zapammtio sam ga kao tipa koji se uvijek nepotrebno krevelji.
Ok, maknuti predrasude i pogledati Jackie Chan dokumentarce.

Imam doma original dvd sa Tony Jaa. Film se zove Tom yum goong (Zaštitnik) ali ga nisma gledao jer sam mislio da je smeće. Možda da to pogledam ?


quote:
Originally posted by Dosada

evo samurajski koji bi tebi mogli biti interesantni (koliko vidim ne zanimaju te oni s malo ili nimalo akcije)....



Ne znam ja ni sam što me zanima. U tome je problem. Zato sam i pitao vas koji znate šta je dobro pa ću nešto naći...


Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 05/03/2012 : 22:50:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
Ok,

Evo sad se već nakupilo dosta toga.

Hvala svima. A topic neka i dalje služi za raspravu i preporuke filmova gdje su tematika razne istočnjačke borilačke vještine i slično.

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 05/03/2012 : 23:47:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nivox

Nisam baš rekao da ne volim Jackia Chana, ali da, očito imam predrasude, tj. zapammtio sam ga kao tipa koji se uvijek nepotrebno krevelji. Ok, maknuti predrasude i pogledati Jackie Chan dokumentarce.


Evo kraj prvog Police Storya - Jackie u top formi. PS. sva stakla koja se polome u ovom okrsaju su PRAVA, Jackie je po dobrom obicaju zamalo izgubio glavu (premotati na 3:10).



quote:
Imam doma original dvd sa Tony Jaa. Film se zove Tom yum goong (Zaštitnik) ali ga nisma gledao jer sam mislio da je smeće. Možda da to pogledam ?


Vise je orjentisan na humor ali ima dobrih momenata. U Ong Bak su tuce zesce, stuntwork je realisticniji.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9538 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 06/03/2012 : 00:23:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nivox


Ili jednostavno kung fu filmovi ne spadaju u kategoriju samurajskih filmova ?




leleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 06/03/2012 : 07:48:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by Nivox


Ili jednostavno kung fu filmovi ne spadaju u kategoriju samurajskih filmova ?




leleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee




čovjek ući dok je živ

vjerojatno glupo zvući ako kažem da je meni to sve bilo isto ili bar slično

ali evo sada znam tj krećem ka znanju

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12512 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 06/03/2012 : 11:50:07  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dr strangelove

... ajde ih nabroji da i mi saznamo nešto novo ...



Ispravak netočnog navoda: da ostali saznaju nešto novo. Ti o filmu ionako znaš sve.

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

d.r.p
Senior Member

1598 Posts

Member since 09/08/2007

Posted - 06/03/2012 : 14:59:25  Show Profile Show Extended Profile  Send d.r.p a Private Message  Reply with Quote
Spomenu li neko klasik "The 36th Chamber of Shaolin" http://www.imdb.com/title/tt0078243/
Što se ostalog tiče,to je to,ako nisi gledao ovo preporučeno,zavidim ti!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 06/03/2012 : 16:20:46  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
gledal nedavno na HRT-u, pa se prisjetil ili....?

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 06/03/2012 : 18:31:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by panzer

quote:
Originally posted by dr strangelove

... ajde ih nabroji da i mi saznamo nešto novo ...



Ispravak netočnog navoda: da ostali saznaju nešto novo. Ti o filmu ionako znaš sve.



Kako ono kaže Groucho... 'Prije sam bio umišljen, ali sad sam i to ispravio pa sam savršen'

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

d.r.p
Senior Member

1598 Posts

Member since 09/08/2007

Posted - 06/03/2012 : 20:01:57  Show Profile Show Extended Profile  Send d.r.p a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

gledal nedavno na HRT-u, pa se prisjetil ili....?


Nisam ni znao da je bio(odvikao sam se od gledanja filmova na tv-u) a imam ga na računaru.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 06/03/2012 : 21:14:57  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
pametno...

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000