forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 LOKI - aukcija od blueberryja
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Logan
Junior Member



Croatia
362 Posts

Member since 02/12/2003

Posted - 20/03/2012 : 20:50:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Logan a Private Message  Reply with Quote
http://www.stripovi.com/aukcije/loki-1-4-esad-ribic/4335005/

Evo ovako. Dakle 17.11. 2011. je aukcija završila, ko šta se vidi i sve je dobro prošlo, pošto sam nov, kontaktira sam blueberryja, tj. Fabijana i sve je bilo ok. Odma dva dana nakon ovoga sam uplatija na račun u banci sve po dogovoru. Fabijan se zahvalija na uplati i reka da šalje stripove u ponedjeljak. Sve ok. To je bilo 19.11.2011. Nakon tri tjedna, ništa na poštu ne dolazi i ja mu pošaljem mail da ga pitam šta je sa tim Lokijem, jer ja ništa ne dobijam. On mi odgovori da je ima smrtni slučaj u obitelji i da nije moga prije poslat. Ok, nema problema, nema zamjerki nikakvih. To je bilo 14.12. 2011. Nakon toga, čekam ja i čekam i ništa. I onda mu 27.1. 2012. pošaljem opet mail u kojem ga pitam šta je bilo da nema ništa na pošti meni. Nema odgovora. Nakon toga mu 18.2.2012. opet šaljem mail, zovem na mobitel koji je priložia u mailu, nema nikakvog odgovora. Danas ga opet zovem, ništa. E sad mene zanima, kolega Blueberry, šta je bilo sa tim Lokijem, molim te? Ja na poštu ništa nisam dobija, ti mi ne odgovaraš na pozive ni na mail. Sa moje strane je sve uredno obavljeno. A sa tvoje? Malo sam izgubija strpljene iskreno da kažem. Jer već nekoliko mjeseci čekam nešto šta je trebalo doć za koji tjedan ili manje. Molim ako netko, bilo tko zna možda razlog zašto se kolega blueberry ne javlja na mobitel ili na mail, neka to ovdje napiše, ili ti blueberry, jer mi nije jasno. Hvala.

Barney
Average Member



Croatia
685 Posts

Member since 20/03/2011

Posted - 20/03/2012 : 21:11:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Barney a Private Message  Reply with Quote
"Fabijan se zahvalija na uplati i reka da šalje stripove u ponedjeljak"

Ako 4 mjeseca nije stigao odraditi posao od 10 minuta vjerojatno niti nece. Bilo kakav izgovor je bolji nego nikakav.

Ja sam nedavno imao smrtni slucaj u obitelji i sahrana je bila u 14h ja sam vec u 10h trebao biti na groblju ali sam u 9h usput stao na posti i poslao jedan paket i potrosio 5 minuta. Ne vidim tu nikakvih problema, a pogotovo da se ne stigne poslati paket 4 mjeseca.

Pokupio ti je lovu i zadrzao stripove.



Žene gutaju tablete da muškarce ne bi boljela glava

Edited by - Barney on 20/03/2012 21:15:18
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 20/03/2012 : 22:10:52  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
U pravilu ne volim nikoga optuživati, ali i ja sam nedavno u manje od 2 tjedna imao čak dva smrtna slučaja, pa sam se ipak javljao ljudima.

Ne mogu shvatiti da bi se netko išao kompromitirati (da ne kažem sramotiti) za 35 kn. Ali opet, kad se sjetim onog slučaja s poštarinama i ostalo ne čudi me više ništa.

Ako ti se ne javi ti daj negativnu, drugo ti i ne preostaje.
Go to Top of Page

Logan
Junior Member



Croatia
362 Posts

Member since 02/12/2003

Posted - 21/03/2012 : 00:18:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Logan a Private Message  Reply with Quote
A jebemu, sve je uplaćeno bilo i poštarina i sve, nisam mu zamjeria to sa smrtnim slučajem, ali ovo već jesam. A jebemu aukcije, prvi put kupim nešto i odma sranje. Eh.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 21/03/2012 : 09:15:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Najgore od svega je što Blueberry nije nov u svemu ovome. Dugo je tu, ja sam s njim trgovao uspješno. Doduše nije ostavio post na forumu nekih 5 mjeseci (to ne mora značiti baš ništa, a može svašta).
On je čak nekako povezan sa izdavačkom kućom Bookglobe što ponovo treba ukazivati na sigurnost.
Nemam pojma zašto te ignorira.
Evo, poslao sam mu poruku preko foruma, ali i preko njegovog maila administratora na sajtu "sto mu gromova" pa se nadam da će ti se javiti...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 21/03/2012 09:24:23
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 21/03/2012 : 09:56:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Evo, javio mi se Fabijan i rekao da te upravo kontaktirao pa se nadam da će se stvar rješiti.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Logan
Junior Member



Croatia
362 Posts

Member since 02/12/2003

Posted - 21/03/2012 : 20:43:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Logan a Private Message  Reply with Quote
Hvala najveća Obi-wan! Evo javija mi se blueberry napokon i čini se da je napokon sve ok. Sad samo čekam da dođu stripovi.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12198 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 21/03/2012 : 23:31:10  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast Obi-wan (istjerivač dugova)
Go to Top of Page

Logan
Junior Member



Croatia
362 Posts

Member since 02/12/2003

Posted - 23/03/2012 : 12:09:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Logan a Private Message  Reply with Quote
Stiga Loki danas! Hvala blueberryju na pošiljci i svima koji su se pozabavili čitanjem topica. Utjerivaču dugova Obi-wanu također još jednom hvala. ;))
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000