forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Sighma sa potpisom Barbatove?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

dessa
Advanced Member

Serbia
4351 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 20/03/2012 : 23:05:51  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message  Reply with Quote
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=40751&whichpage=20


Dakle, stvari stoje ovako:
- Paola Barbato će biti gošća strip festivala u Kragujevcu "godine druge";
- Phoenix Press će objaviti njen strip Sighma.

Problem je "samo" to što PP zbog trenutne finanskijske situacije neće biti u mogućnosti da objavi Sighmu do leta, već ce je ostaviti za jesen. Samim tim, mi koji čekamo ovaj strip gubimo mogućnost da na istom dobijemo i potpis autorke.
Nije da je Paolin autogram na Sighmi bogznakoliko bitna stvar, ali nije ni da ne bi bilo lepo da ga imamo.

Pitanje je sledeće. Koliko nas želi taj potpis na svom primerku Sighme, tj. koliko ima sigurnih kupaca?

Siguran kupac podrazumeva:

a) kupovinu Sighme najkasnije u KG-u, kraj juna - početak jula;
ili
b) kupovinu unapred, u vidu pretplate, kao dodatni podstrek i ohrabrenje izdavaču.


Šta kažete?

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 21/03/2012 : 00:11:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
Mene potpis autorke ne interesuje. Nesto drugo...verovatno. I da, ja sam siguran kupac, ali bez da mi bilo ko svrlja po stripu. Pa to nisam dozvolio ni cika Feriju, a kamo li Barbatovoj. Moze uz strip da pokloni neku fotku (recimo s mora ) i tu da se potpise.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 21/03/2012 : 00:19:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson

Mene potpis autorke ne interesuje. Nesto drugo...verovatno. I da, ja sam siguran kupac, ali bez da mi bilo ko svrlja po stripu. Pa to nisam dozvolio ni cika Feriju, a kamo li Barbatovoj. Moze uz strip da pokloni neku fotku (recimo s mora ) i tu da se potpise.




Apsolutno se slazem, strip me interesuje a ona ako hoce da svrlja negde neka kupi jedan primerak za sebe
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 21/03/2012 : 08:24:51  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message  Reply with Quote
Siguran sam kupac, kao uostalom i svih izdanja PP do sada, ali me ič ne interesuje Paolin potpis. Ali obzirom da ću izdanje kupiti čim izađe, eto možete ubrojati i moj glas za vašu stvar.

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 21/03/2012 : 09:09:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
ja sam spreman unaprijed uplatiti ali je problem sto sam u hr.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 21/03/2012 : 09:37:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

ja sam spreman unaprijed uplatiti ali je problem sto sam u hr.


isto, samo sto sam jos dalje od hr

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 21/03/2012 : 09:38:35  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
Nek strip izadje sto pre, ne interesuje me Barbatin potpis.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39117 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 21/03/2012 : 10:14:14  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Od svih potpisa na svetu samo 2 me zanimaju.. Jedan imam, to je Ferijev a drugi je od Aleksa Fergusona.. Ova zena ni najmanje...
Go to Top of Page

mikado
Senior Member



Serbia
1710 Posts

Member since 01/06/2009

Posted - 21/03/2012 : 10:28:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit mikado's Homepage  Send mikado a Private Message  Reply with Quote
Potpis me ne zanima ali sam rad da se pretplatim ako je to uslov izlaska.

https://religiopedija.blogspot.com/
https://bonelistripovi.blogspot.com/
Go to Top of Page

nikia
Junior Member



Serbia
404 Posts

Member since 22/11/2008

Posted - 21/03/2012 : 10:31:53  Show Profile Show Extended Profile  Send nikia a Private Message  Reply with Quote
Hoću strip ali bez ičijeg potpisa.

Zaboravio da se potpiše.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 21/03/2012 : 10:38:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Strip sigurno uzimam, jednog dalekog dana kad stigne u SNK, a za potpis i da hoću ne mogu u Kragujevac.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 21/03/2012 : 10:55:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Kit Carson

Mene potpis autorke ne interesuje. Nesto drugo...verovatno. I da, ja sam siguran kupac, ali bez da mi bilo ko svrlja po stripu. Pa to nisam dozvolio ni cika Feriju, a kamo li Barbatovoj. Moze uz strip da pokloni neku fotku (recimo s mora ) i tu da se potpise.




Apsolutno se slazem, strip me interesuje a ona ako hoce da svrlja negde neka kupi jedan primerak za sebe



He he čudno kako neki ne vole žvrljotine u stripu.
Meni osobno ne smeta ako mi se neki scenarista ili crtač potpišu u stripu.
Na primjer, kada otvorim Fontovog Texonea tamo imam njegov crtež Texa i to mi je super! Takvih stripova imam dosta. Volim kada mi neki crtač nešto nacrta u strip.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 21/03/2012 : 14:06:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Eh da, ja nakon CRŠ-a na kojem mi je Manara na predlistu Puta u tulum nacrtao jednostavan ali efektan crtež samo zbog toga album svakih par dana listam. Kojeg li zadovoljstva...

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

night
Senior Member



Serbia
1308 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 21/03/2012 : 18:53:25  Show Profile Show Extended Profile  Send night a Private Message  Reply with Quote
Uzimam sigurno-kao i sve ostalo. Potpis, naravno da može. Neće biti ono što mi čika Bane svaki put pokloni na sajmu knjiga u Beogradu, ali zašto ne.
Go to Top of Page

MaTex
Average Member



Croatia
567 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 21/03/2012 : 21:08:38  Show Profile Show Extended Profile  Send MaTex a Private Message  Reply with Quote
Mene zanima samo potpis..
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2329 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 21/03/2012 : 22:14:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Kit Carson

Mene potpis autorke ne interesuje. Nesto drugo...verovatno. I da, ja sam siguran kupac, ali bez da mi bilo ko svrlja po stripu. Pa to nisam dozvolio ni cika Feriju, a kamo li Barbatovoj. Moze uz strip da pokloni neku fotku (recimo s mora ) i tu da se potpise.




Apsolutno se slazem, strip me interesuje a ona ako hoce da svrlja negde neka kupi jedan primerak za sebe


Nemam ništa da dodam.
Ovim je sve rečeno...

Carpe diem
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3294 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 21/03/2012 : 23:08:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message  Reply with Quote
Otprilike. Svaka cast autoru teme ali i on sam vidi koliko je zainteresovanost za potpis... zato je realnije da to ostane za Sajam.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 21/03/2012 : 23:11:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colt

Otprilike. Svaka cast autoru teme ali i on sam vidi koliko je zainteresovanost za potpis... zato je realnije da to ostane za Sajam.

Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 21/03/2012 : 23:12:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson

Pa to nisam dozvolio ni cika Feriju



Tek sad spazih ovo cika
Vecina bi rekla deda, al' dobro, imas ti svoje razloge
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 21/03/2012 : 23:17:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Kit Carson

Pa to nisam dozvolio ni cika Feriju



Tek sad spazih ovo cika
Vecina bi rekla deda, al' dobro, imas ti svoje razloge



Pa šta je čudno Ferri je danas napunio 83, a ne 103, naravno da mu je čika
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 21/03/2012 : 23:19:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson

Mene potpis autorke ne interesuje. Nesto drugo...verovatno.



Vidi, vidi šta sve ti pada na pamet u te godine
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1854 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 21/03/2012 : 23:37:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson

Mene potpis autorke ne interesuje. Nesto drugo...verovatno. I da, ja sam siguran kupac, ali bez da mi bilo ko svrlja po stripu. Pa to nisam dozvolio ni cika Feriju, a kamo li Barbatovoj. Moze uz strip da pokloni neku fotku (recimo s mora ) i tu da se potpise.




Da, fotku s mora, ali obavezno s nudističke plaže!

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4351 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 21/03/2012 : 23:58:18  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colt

Otprilike. Svaka cast autoru teme ali i on sam vidi koliko je zainteresovanost za potpis... zato je realnije da to ostane za Sajam.



Mnjah, da. Izgleda da je tako.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 22/03/2012 : 00:07:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hajo

quote:
Originally posted by Kit Carson

Mene potpis autorke ne interesuje. Nesto drugo...verovatno. I da, ja sam siguran kupac, ali bez da mi bilo ko svrlja po stripu. Pa to nisam dozvolio ni cika Feriju, a kamo li Barbatovoj. Moze uz strip da pokloni neku fotku (recimo s mora ) i tu da se potpise.




Da, fotku s mora, ali obavezno s nudističke plaže!


Pa ja mislim da se to podrazumeva. Ne?


Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3071 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 22/03/2012 : 08:25:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colt

Otprilike. Svaka cast autoru teme ali i on sam vidi koliko je zainteresovanost za potpis... zato je realnije da to ostane za Sajam.


ma mozete vi to Colte
http://www.youtube.com/watch?v=VicrzDvUwfM
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000