forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Pravila na aukcijama.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 23/03/2012 : 12:51:45  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
"Nigde ne pise da ne smemo reklamirati ovde na forumu ono sto imamo u prodaji , tj. da obavestavamo kupce da smo stavili nove stripove na aukcije?

EVO,SAD PIŠE-ZABRANJENO!"


Da li ovo pravilo još uvijek vrijedi?
Ako ne, zašto? Na šta će ličit podforum ako svako ko prodaje počne oglašavat svoje aukcije.
Ako da, bilo bi lipo da neko upozori članove da se to ne smi radit.
Konkretno radi se o članovima Spiderman, Darkwood Devil i hello.
Meni osobno ne smeta niko od ovih članova, niti meni osobno smeta da se aukcije reklamiraju, ali vride li pravila ili ne?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 23/03/2012 12:52:58

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 23/03/2012 : 13:17:16  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
izgleda da nije zabranjeno?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 23/03/2012 : 13:35:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

"Nigde ne pise da ne smemo reklamirati ovde na forumu ono sto imamo u prodaji , tj. da obavestavamo kupce da smo stavili nove stripove na aukcije?

EVO,SAD PIŠE-ZABRANJENO!"


Da li ovo pravilo još uvijek vrijedi?
Ako ne, zašto? Na šta će ličit podforum ako svako ko prodaje počne oglašavat svoje aukcije.
Ako da, bilo bi lipo da neko upozori članove da se to ne smi radit.
Konkretno radi se o članovima Spiderman, Darkwood Devil i hello.
Meni osobno ne smeta niko od ovih članova, niti meni osobno smeta da se aukcije reklamiraju, ali vride li pravila ili ne?



Sorry... nisam vidio da piše... Prije toga nije bilo a nisam naknadno čitao pravila. Neću više. Hvala što si ukazao mi na grešku :)

Moja greška i ja se ispričavam ako je nekim članovima zasmetalo.


Moj strip
Moje aukcije

Edited by - Spiderman on 23/03/2012 13:40:49
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 23/03/2012 : 13:35:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
trebalo bi biti.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 23/03/2012 : 14:27:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

"Nigde ne pise da ne smemo reklamirati ovde na forumu ono sto imamo u prodaji , tj. da obavestavamo kupce da smo stavili nove stripove na aukcije?

EVO,SAD PIŠE-ZABRANJENO!"


Da li ovo pravilo još uvijek vrijedi?
Ako ne, zašto? Na šta će ličit podforum ako svako ko prodaje počne oglašavat svoje aukcije.
Ako da, bilo bi lipo da neko upozori članove da se to ne smi radit.
Konkretno radi se o članovima Spiderman, Darkwood Devil i hello.
Meni osobno ne smeta niko od ovih članova, niti meni osobno smeta da se aukcije reklamiraju, ali vride li pravila ili ne?



I ja sam među krivcima.

Postavio sam prije desetak dana svojih prvih par aukcija pa kad sam vidio da drugi ovdje to javljaju to sam napravio i ja.

Nisam znao znao da se ne smije.

Evo prijavljujem sam sebe.

Zaključajte ili obrišite moj topic Nivox-aukcije ako je potrebno. Ionako me nitko ne jebe 2 %. Nema ni jedne ponude a dijelim i poklone .


Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!

Edited by - Nivox on 23/03/2012 14:34:29
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 23/03/2012 : 23:01:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
Bilo je lijepo dok je trajalo

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/03/2012 : 23:23:59  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
bezveze,ne vidin šta je to kome smetalo.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10000 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 26/03/2012 : 00:26:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
quote:
lwood
bezveze,ne vidin šta je to kome smetalo.

JBG pa čemu onda aukcije na sajtu ?


Svet stripa - portal - forum - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/03/2012 : 01:53:04  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
nije niko pretjeriva s tim ovde.uostalom aukcije ne možeš minjat nakon 24 sata,ako si zaboravia koji detalj.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 26/03/2012 : 10:27:17  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

nije niko pretjeriva s tim ovde.uostalom aukcije ne možeš minjat nakon 24 sata,ako si zaboravia koji detalj.



Nije niko pretjeriva zato šta je bilo zabranjeno, a aukcije koje stavin bar dva puta pogledan odma po postavljanju, tako da ako si nakon 24 ure skužija da si strip od 100 Kn stavija za 10 tvoj problem.
Uostalon kako si i sam napisa, podforum koristi za raznorazne obavijesti, pravila, iskustva,itd.., a ne za reklamiranje.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/03/2012 : 11:56:48  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
da,ali opet više ljudi vide "reklamiranje" ovde nego na aukcijama.
broj aukcija se vrti oko 30-35 000.
al ne koristi samom sajtu da ima veču obaviještenost potencijalnih kupaca,samim tim i veči promet?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 26/03/2012 : 12:05:31  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
a kad bi se svi reklamirali ovdje onda uopće ne bi bilo pregledno već bi se dobio još jedan pretrpan podforum.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/03/2012 : 12:09:03  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
ima i pretrpanijih podforuma koji sa stripovima nemaju veze pa nikom ništa.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 26/03/2012 : 12:27:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

da,ali opet više ljudi vide "reklamiranje" ovde nego na aukcijama.
broj aukcija se vrti oko 30-35 000.
al ne koristi samom sajtu da ima veču obaviještenost potencijalnih kupaca,samim tim i veči promet?


Ja se slažem s tobom. Predlažem da se ovdje mogu reklamirati stripovi na aukcijama...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/03/2012 : 12:40:46  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
bah,nije me toliko ni briga,al ne vidin da je to loše za sajt.dapače.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 26/03/2012 : 13:40:10  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
i ja bi volija ali je šef odlučija drukčije.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 26/03/2012 : 14:45:18  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

da,ali opet više ljudi vide "reklamiranje" ovde nego na aukcijama.
broj aukcija se vrti oko 30-35 000.
al ne koristi samom sajtu da ima veču obaviještenost potencijalnih kupaca,samim tim i veči promet?



Reklama na stripovi.com košta 5 kn+PDV, i zove se "Izlog".
Ako nije dovoljno, neka Markos napravi nekakve banere na home page-u, rokne vrćenje reklame 100-200 Kn pa ko voli neka izvoli.
Smo na ovoj stranici imaš 20-30, ako ne i više velikih prodavača. Zamisli da svako od njih svaki dan pila sa svojin aukcijama+svih 200-300-500 ljudi koji prodaju usitno ili svoje viškove. Nakon misec dana ima bi pretrpani podforum u kojen od šume ne bi vidija stablo.
Meni odlično pravilo.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 26/03/2012 14:46:24
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 26/03/2012 : 14:49:52  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

ima i pretrpanijih podforuma koji sa stripovima nemaju veze pa nikom ništa.




Pa evo sport bar pokušavaju (neuspješno)sredit.
A i to šta je jedan ili dva podforuma u kurcu, ne znači da moraju bit i ostali.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/03/2012 : 15:54:08  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by lwood

da,ali opet više ljudi vide "reklamiranje" ovde nego na aukcijama.
broj aukcija se vrti oko 30-35 000.
al ne koristi samom sajtu da ima veču obaviještenost potencijalnih kupaca,samim tim i veči promet?



Reklama na stripovi.com košta 5 kn+PDV, i zove se "Izlog".
Ako nije dovoljno, neka Markos napravi nekakve banere na home page-u, rokne vrćenje reklame 100-200 Kn pa ko voli neka izvoli.
Smo na ovoj stranici imaš 20-30, ako ne i više velikih prodavača. Zamisli da svako od njih svaki dan pila sa svojin aukcijama+svih 200-300-500 ljudi koji prodaju usitno ili svoje viškove. Nakon misec dana ima bi pretrpani podforum u kojen od šume ne bi vidija stablo.
Meni odlično pravilo.



jbga,meni to ne smeta,niti bi mi smetalo.


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 26/03/2012 : 15:56:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by lwood

da,ali opet više ljudi vide "reklamiranje" ovde nego na aukcijama.
broj aukcija se vrti oko 30-35 000.
al ne koristi samom sajtu da ima veču obaviještenost potencijalnih kupaca,samim tim i veči promet?



Reklama na stripovi.com košta 5 kn+PDV, i zove se "Izlog".
Ako nije dovoljno, neka Markos napravi nekakve banere na home page-u, rokne vrćenje reklame 100-200 Kn pa ko voli neka izvoli.
Smo na ovoj stranici imaš 20-30, ako ne i više velikih prodavača. Zamisli da svako od njih svaki dan pila sa svojin aukcijama+svih 200-300-500 ljudi koji prodaju usitno ili svoje viškove. Nakon misec dana ima bi pretrpani podforum u kojen od šume ne bi vidija stablo.
Meni odlično pravilo.



jbga,meni to ne smeta,niti bi mi smetalo.




Ni meni.
Nekada je postojala burza ponude stripova i funkcioniralo je sasvim ok.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/03/2012 : 15:57:31  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by lwood

ima i pretrpanijih podforuma koji sa stripovima nemaju veze pa nikom ništa.




Pa evo sport bar pokušavaju (neuspješno)sredit.
A i to šta je jedan ili dva podforuma u kurcu, ne znači da moraju bit i ostali.




eto da si dobar primjer.u sportu se neprekidno nešto kuva(šta je i normalno),a onda se zatvaraju topici u direktnoj vezi sa stripovima ili čak o njima(npr mučačo,hladna ko leš itd)
da ne spominjen neke topice iz svaštare koji su zatvoreni a imali su više veze sa stripovima nego neki drugi koji se vrte.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 26/03/2012 : 16:48:36  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan


Nekada je postojala burza ponude stripova i funkcioniralo je sasvim ok.



Ako se ne varan to je bilo prije uspostavljanja aukcija.
Kad smo dobili aukcije burza ponude je postala suvišna.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 26/03/2012 : 16:52:17  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
pa reklame su svuda (tv, radio, novine, internet,...) zašto da ne bi bile i ovdje.....mogao bi se otvoriti jedan topik, koji bi služio baš za reklame....SAMO JEDAN TOPIK u kojemu bi svatko mogao kačiti slike, linkove,...svojih aukcija,...pa onoga koga to smeta ne zalazi u taj topik.
Jer aukcija ima tako puno da bez reklame ne možeš pronači ono šta te zanima, a kada vidiš reklamu ona te podseti na nešto za što možda čak nisi znao da postoji. Recimo primjer:

-netko prodava kod kuče napravljenu Zagorovu sjekiru. On ne zna gdje to staviti, ni ja ne znam gdje to tražiti, čovjek lijepo stavi reklamu i neke slike u taj topik pa onda koga to zanima, taj če iči na aukcije, IONAKO SVA ROBA TREBA ZAVRŠITI NA AUKCIJAMA, tako da Markos ne gubi proviziju. Reklame samo služe za reklamiranje robe koja je več na aukcijama.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 26/03/2012 : 19:38:14  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

pa reklame su svuda (tv, radio, novine, internet,...) zašto da ne bi bile i ovdje.....mogao bi se otvoriti jedan topik, koji bi služio baš za reklame....SAMO JEDAN TOPIK u kojemu bi svatko mogao kačiti slike, linkove,...svojih aukcija,...pa onoga koga to smeta ne zalazi u taj topik.
Jer aukcija ima tako puno da bez reklame ne možeš pronači ono šta te zanima, a kada vidiš reklamu ona te podseti na nešto za što možda čak nisi znao da postoji. Recimo primjer:

-netko prodava kod kuče napravljenu Zagorovu sjekiru. On ne zna gdje to staviti, ni ja ne znam gdje to tražiti, čovjek lijepo stavi reklamu i neke slike u taj topik pa onda koga to zanima, taj če iči na aukcije, IONAKO SVA ROBA TREBA ZAVRŠITI NA AUKCIJAMA, tako da Markos ne gubi proviziju. Reklame samo služe za reklamiranje robe koja je več na aukcijama.



Tako je, reklame su svuda, al zamisli, te reklame triba i platit.
Mene čudi da ti ka internacionalni poduzetnik toga nisi svjestan.
Baš me zanima kako bi naša oglas za zagorovu sikiru da je u podforumu aukcije 6-7 strana sa raznoraznin oglasima, i ljudi se konstantno nadjebavaju sa editiranjen topica da bi baš njihov oglas bija na vrhu.
Meni ne smeta oglašavanje na forumu(ni iz džepa, ni u džep) ali je besmisleno.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Lastan
Senior Member



1096 Posts

Member since 22/07/2011

Posted - 26/03/2012 : 20:05:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastan a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je NESVRSTANI u pravu,podforum bi bio zatrpan i nepregledan kao što su to danas i same aukcije.Previše je stripova i godinama se isti vrte na aukcijama.Izlog,kao vitrina mi je ok(i sasvim je u redu da se naplaćuje),ali pregledavati 600 stranica aukcija????
Čak ni način pretraživanja ne pomaže u tom pogledu.Možda je došlo vrijeme da se ograniči količina(broj aukcija) po pojedinom prodavaču.Ova količina definitivno više nema smisla,kao što je besmisleno da svatko može u podforumu reklamirati vlastite aukcije.

Također,reklamiranje i prodaja preko sajta je dozvoljena samo vlasnicima striparnica(Sandi je potegao ovo pitanje,ako se ne varam?Istina,samo u jednom topicu di se striparnica reklamira.).Da li je to fer prema ostalim forumašima(zašto svatko od prodavača nema to pravo??)?Obzirom da i ja uskoro otvaram striparnicu,zamislite da postavim slike svih izdanja iz te striparnice(svih novih i starih stripova i ostalih "strip varijacija"?).Koliko bi to bilo slika??????
Slažete li se da vlasnici striparnica,odnosno-same striparnice,imaju to privilegirano pravo?Da li je to fer,dok sa druge strane pojedini forumaš,ako želi nešto prodat,nema pravo to reklamirat na svojem topic-u??

www.lastan.hr
https://www.facebook.com/lastan.striparnica







Edited by - Lastan on 26/03/2012 20:07:35
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/03/2012 : 20:10:01  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lastan

Mislim da je NESVRSTANI u pravu,podforum bi bio zatrpan i nepregledan kao što su to danas i same aukcije.Previše je stripova i godinama se isti vrte na aukcijama.Izlog,kao vitrina mi je ok(i sasvim je u redu da se naplaćuje),ali pregledavati 600 stranica aukcija????
Čak ni način pretraživanja ne pomaže u tom pogledu.Možda je došlo vrijeme da se ograniči količina(broj aukcija) po pojedinom prodavaču.Ova količina definitivno više nema smisla,kao što je besmisleno da svatko može u podforumu reklamirati vlastite aukcije.

Također,reklamiranje i prodaja preko sajta je dozvoljena samo vlasnicima striparnica(Sandi je potegao ovo pitanje,ako se ne varam?Istina,samo u jednom topicu di se striparnica reklamira.).Da li je to fer prema ostalim forumašima(zašto svatko od prodavača nema to pravo??)?Obzirom da i ja uskoro otvaram striparnicu,zamislite da postavim slike svih izdanja iz te striparnice(svih novih i starih stripova i ostalih "strip varijacija"?).Koliko bi to bilo slika??????
Slažete li se da vlasnici striparnica,odnosno-same striparnice,imaju to privilegirano pravo?Da li je to fer,dok sa druge strane pojedini forumaš,ako želi nešto prodat,nema pravo to reklamirat na svojem topic-u??



naravno da nije. ašta se tiče ograničenja aukcija ni to ne bi imalo puno smisla.
mislin ako se sajt financira od toga,onda mu je valjda u interesu da bude šta više aukcija i šta veča prodaja istih

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000