forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 sasasto1 i Salaburdija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

elva
Junior Member

391 Posts

Member since 22/01/2006

Posted - 07/04/2012 : 18:40:58  Show Profile Show Extended Profile  Send elva a Private Message  Reply with Quote
Javite se na neki način, makar i ovdje, dali ćemo realizirati osvojene aukcije ili odustajete?

Ja ili drugi,razlike su to posrijedi.
Pa ti kontaj sada,šta je sve to šta nas djeli.

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/04/2012 : 18:58:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Meni je Salaburdija licitirao za jedan strip. Aukcija je kao i sve ostalo "Ne šaljem u inozemstvo", a posebno ispod još jednom piše crvenim slovima Ne šaljem u inozemstvo.
On je to zanemario i licitirao, a onda je zanemario i pravila pa se nije ni javio.
Zanemario je opciju da ne šaljem, zanemario je crveno upozorenje da ne šaljem (koje sam stavio za posebno nepismene), zanemario je izvješće gdje piše da se treba javiti (očigledno ne samo meni)...
Meni osobno takvi ne trebaju na aukcijama (što bi rekao Alan M. - prestar sam za to).
I tako je moja lista zabranjenih kupaca dobila još jednog člana.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 07/04/2012 18:59:56
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 07/04/2012 : 19:16:41  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Čudnog li svijeta danas... Licitirati pa se oglušiti.

Ponekad mi padne na pamet da bi novi članovi (i oni s malom ili nikakvom reputacijom) trebali uplaćivati nekakvu vrstu jamčevine (a koja bi se ukinula i vraćala u skladu s postignutzom reputacijom). Na taj način ne bi stvarali probleme ljudima koji moraju plaćati provizije za nerealizirane aukcije. Aukcijski portali nisu zabavišta.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 07/04/2012 : 19:38:54  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Meni je Salaburdija licitirao za jedan strip. Aukcija je kao i sve ostalo "Ne šaljem u inozemstvo", a posebno ispod još jednom piše crvenim slovima Ne šaljem u inozemstvo.
On je to zanemario i licitirao, a onda je zanemario i pravila pa se nije ni javio.
Zanemario je opciju da ne šaljem, zanemario je crveno upozorenje da ne šaljem (koje sam stavio za posebno nepismene), zanemario je izvješće gdje piše da se treba javiti (očigledno ne samo meni)...
Meni osobno takvi ne trebaju na aukcijama (što bi rekao Alan M. - prestar sam za to).
I tako je moja lista zabranjenih kupaca dobila još jednog člana.


I zašto mu nisi da negativni?
Po običaju su se pravija blesav i omogućija da zajebava i druge po aukcijama.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 07/04/2012 : 19:56:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
obi pa zar tebi ne bi bilo lakse sastaviti neku bijelu listu, imao bi manji posao:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/04/2012 : 23:03:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Obi-wan

Meni je Salaburdija licitirao za jedan strip. Aukcija je kao i sve ostalo "Ne šaljem u inozemstvo", a posebno ispod još jednom piše crvenim slovima Ne šaljem u inozemstvo.
On je to zanemario i licitirao, a onda je zanemario i pravila pa se nije ni javio.
Zanemario je opciju da ne šaljem, zanemario je crveno upozorenje da ne šaljem (koje sam stavio za posebno nepismene), zanemario je izvješće gdje piše da se treba javiti (očigledno ne samo meni)...
Meni osobno takvi ne trebaju na aukcijama (što bi rekao Alan M. - prestar sam za to).
I tako je moja lista zabranjenih kupaca dobila još jednog člana.


I zašto mu nisi da negativni?
Po običaju su se pravija blesav i omogućija da zajebava i druge po aukcijama.


Ne znam. Već sam pričao o tome.
Nisam osoba koja se želi dovesti u poziciju da mora moliti da mu se obriše negativni komentar. Ako razumiješ.
Osim toga, ja sam zadnji od 4 osobe kod kojih je licitirao.
Ni prethodna trojica nisu ostavila komentare.
Zašto?

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/04/2012 : 23:11:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

obi pa zar tebi ne bi bilo lakse sastaviti neku bijelu listu, imao bi manji posao:)


Imam samo 3% članova na listi. I to definitivno onih koji bi mi samo probleme stvorili.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 08/04/2012 : 00:12:05  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Obi-wan

Meni je Salaburdija licitirao za jedan strip. Aukcija je kao i sve ostalo "Ne šaljem u inozemstvo", a posebno ispod još jednom piše crvenim slovima Ne šaljem u inozemstvo.
On je to zanemario i licitirao, a onda je zanemario i pravila pa se nije ni javio.
Zanemario je opciju da ne šaljem, zanemario je crveno upozorenje da ne šaljem (koje sam stavio za posebno nepismene), zanemario je izvješće gdje piše da se treba javiti (očigledno ne samo meni)...
Meni osobno takvi ne trebaju na aukcijama (što bi rekao Alan M. - prestar sam za to).
I tako je moja lista zabranjenih kupaca dobila još jednog člana.


I zašto mu nisi da negativni?
Po običaju su se pravija blesav i omogućija da zajebava i druge po aukcijama.


Ne znam. Već sam pričao o tome.
Nisam osoba koja se želi dovesti u poziciju da mora moliti da mu se obriše negativni komentar. Ako razumiješ.
Osim toga, ja sam zadnji od 4 osobe kod kojih je licitirao.
Ni prethodna trojica nisu ostavila komentare.
Zašto?


Ne razumijem zašto bi bio problem zamoliti da se obriše nepravedno dobiveni negativni komentar.
Ovo sa trojicom prije tebe mi je prejadno opravdanje. Šta hoćeš reć?
Da ako postoje ljudi koje ne poštuju pravila ti imaš zeleno svjetlo da ih isto tako ne poštuješ?
U svojoj silnoj želji da ispadneš superkorektan u konačnici si jako nekorektan prema svima ostalima sa aukcija. Isto kao i trojica prije tebe.
U krajnju ruku, negativne komentare koje sam ostavljao sam u 90% izbrisao jer je tek negativni komentar probudio drugu stranu, a ja sam za dogovor uvijek.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 08/04/2012 : 00:16:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message  Reply with Quote
Pa i ja se definitivno slažem s ovim,smatram da treba davati negativne onima koji to zaslužuju,jer samo tako ti sitni kokošari neće moći raditi daljnje malverzacije.
Negativni i gotovo....
Go to Top of Page

osmo
Average Member

Bosnia and Herzegovina
646 Posts

Member since 12/11/2004

Posted - 08/04/2012 : 07:12:39  Show Profile Show Extended Profile  Send osmo a Private Message  Reply with Quote
Oba takozvana kupca su i kod mene kupili po jedan strip ali se nikada nisu javili oko realizacije....
Uskoro idu negativni !
Go to Top of Page

elva
Junior Member

391 Posts

Member since 22/01/2006

Posted - 08/04/2012 : 08:29:07  Show Profile Show Extended Profile  Send elva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Obi-wan

Meni je Salaburdija licitirao za jedan strip. Aukcija je kao i sve ostalo "Ne šaljem u inozemstvo", a posebno ispod još jednom piše crvenim slovima Ne šaljem u inozemstvo.
On je to zanemario i licitirao, a onda je zanemario i pravila pa se nije ni javio.
Zanemario je opciju da ne šaljem, zanemario je crveno upozorenje da ne šaljem (koje sam stavio za posebno nepismene), zanemario je izvješće gdje piše da se treba javiti (očigledno ne samo meni)...
Meni osobno takvi ne trebaju na aukcijama (što bi rekao Alan M. - prestar sam za to).
I tako je moja lista zabranjenih kupaca dobila još jednog člana.


I zašto mu nisi da negativni?
Po običaju su se pravija blesav i omogućija da zajebava i druge po aukcijama.


Ne znam. Već sam pričao o tome.
Nisam osoba koja se želi dovesti u poziciju da mora moliti da mu se obriše negativni komentar. Ako razumiješ.
Osim toga, ja sam zadnji od 4 osobe kod kojih je licitirao.
Ni prethodna trojica nisu ostavila komentare.
Zašto?


Ovo je zadnje sredstvo kojim ću pokušati doći do njih.
Ako se ni tu ne jave za nekih 4-5 dana,idu negativni...

Ja ili drugi,razlike su to posrijedi.
Pa ti kontaj sada,šta je sve to šta nas djeli.
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4064 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 08/04/2012 : 08:34:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
Ne razumem ovakve kupce,lecitiraju strip,osvoje aukciju i posle se nejavljaju duze vreme,ili se uopste nejave!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 08/04/2012 : 10:25:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Sve što ja hoću reći je da sam ostavio 60 negativnih komentara koje sam trebao, najmanje 20 bih dobio nazad. Ustvari ne bih jer bi već kod 10-tog izgubio sav kredibilitet (nitko ne bi vjerovao da nisam ništa skrivio) i ja bi bio izbačen još davnih dana.
I danas ne bih imao pristup forumu i aukcijama.
Komentari su dvosjekli mač.
Predlažem kategorije:
0-5
5-20
20-100
100-500
500+

Iznad svoje kategorije možeš ostaviti pozitivan komentar, ali negativan (ili neutralan) ne...
To bi prodrmalo situaciju. Tko radi kako treba, dobit će puno pozitivnih, a neće dobijati negativne. I onda taj što je dobro radio postaje favoriziran (što mi se čini logično). Onaj tko radi kako ne treba, odmah će biti označen negativnim komentarima bez mogućnosti osvete...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Salaburdija
Starting Member

1 Posts

Member since 12/03/2012

Posted - 08/04/2012 : 21:47:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Salaburdija a Private Message  Reply with Quote
Se opravičujem gospodu ker si nisem javil. Sem nov na forumu in sem spregledal, da si označil da ne pošiljaš v inozemstvo. (zato še nisem nepismen). Pozneje sem to videl in se več nisem javil.
quote:
Originally posted by Obi-wan

Meni je Salaburdija licitirao za jedan strip. Aukcija je kao i sve ostalo "Ne šaljem u inozemstvo", a posebno ispod još jednom piše crvenim slovima Ne šaljem u inozemstvo.
On je to zanemario i licitirao, a onda je zanemario i pravila pa se nije ni javio.
Zanemario je opciju da ne šaljem, zanemario je crveno upozorenje da ne šaljem (koje sam stavio za posebno nepismene), zanemario je izvješće gdje piše da se treba javiti (očigledno ne samo meni)...
Meni osobno takvi ne trebaju na aukcijama (što bi rekao Alan M. - prestar sam za to).
I tako je moja lista zabranjenih kupaca dobila još jednog člana.

Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 17/04/2012 : 17:58:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Dobio sam od Salaburdije pozitivan komentar u kojem javlja da odustaje od stripa. Što se mene tiče, završeno...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000