forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Dnevnik gledanja
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 34

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 17/04/2012 : 14:50:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
Pogledali ste film. Štoviše, odličan film. Oduševio vas je sadržajem/glumom/slikom i želite to podijeliti s drugima. Možda ćete ukratko i opisati radnju, da se budući gledatelj prije i lakše navuče, no to i nije toliko nužno. Nećete spojlati, pošten ste igrač. Nećete trošiti svoje i tuđe vrijeme pišući o osrednjim ili lošim filmovima jer to ionako gotovo svi rade, već ćete preporučiti film koji vas je dirnuo, progovorio vam na nježan ili grub način.

Tyrannosaur (2011.)

Irska drama. Joseph nije u cvijetu mladosti, reklo bi se da proživljava drugi pubertet (koji je u pravilu intenzivniji od prvog). Autodestruktivne je (i destruktivne) naravi, pritisnut sumnjivom prošlošću i nerazumnom okolinom, željan spasenja. Spas pronalazi u Hannah, vjernici koja se moli za njega i nudi mu pomoć. Njihovi putevi brzo se isprepliću i zapliću, hoće li se i otpetljati? Koji će duh prevladati Josephom, stari siledžija ili umorni pokajnik?

http://www.imdb.com/title/tt1204340/


nebesa nisu humana... (Hrabal)

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 17/04/2012 : 15:20:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luca_Torelli

Pogledali ste film. Štoviše, odličan film. Oduševio vas je sadržajem/glumom/slikom i želite to podijeliti s drugima. Možda ćete ukratko i opisati radnju, da se budući gledatelj prije i lakše navuče, no to i nije toliko nužno. Nećete spojlati, pošten ste igrač. Nećete trošiti svoje i tuđe vrijeme pišući o osrednjim ili lošim filmovima jer to ionako gotovo svi rade, već ćete preporučiti film koji vas je dirnuo, progovorio vam na nježan ili grub način.

Tyrannosaur (2011.)

Irska drama. Joseph nije u cvijetu mladosti, reklo bi se da proživljava drugi pubertet (koji je u pravilu intenzivniji od prvog). Autodestruktivne je (i destruktivne) naravi, pritisnut sumnjivom prošlošću i nerazumnom okolinom, željan spasenja. Spas pronalazi u Hannah, vjernici koja se moli za njega i nudi mu pomoć. Njihovi putevi brzo se isprepliću i zapliću, hoće li se i otpetljati? Koji će duh prevladati Josephom, stari siledžija ili umorni pokajnik?

http://www.imdb.com/title/tt1204340/





moje vidjenje "Tyrannosaura"

http://matanovogumno.blogspot.com/2011/11/projekt-365148-tyrannosaur-2011.html

a nevezano uz to



mi je bas bio sjajan.

nije za ljude koji ne podnose gejeve

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 17/04/2012 : 17:34:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Pretpostavljam da nema pravih dinosaura u filmu.
Ništa onda.
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 17/04/2012 : 20:45:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
God Bless America (2011.)

Američka crna komedija. Bez crnaca, ali s dosta crnjaka u obliku dijaloga i situacija. Nakon što sam ga odgledao na računalu, čestitao sam sebi samome na prodaji televizora jer glavni protagonist filma izgubi živce zbog televizije, odnosno onoga što vidi na televiziji. Pribrojite viđenome glasne susjede, bivšu suprugu i razmaženo derište koje ga ne želi vidjeti, priglupe suradnike na poslu te nenadani otkaz, lošu liječničku prognozu. Konačni rezultat: duševno "oslobođenje" u ultranasilnom obliku prema nepravednima. Društvo mu pravi klinka od nekih šesnaest godina.

Nesvakidašnja društvena kritika proteže se kroz film, tek naslov je djelomično pogrešan. Naime, u svakoj zemlji, a ne samo u blagoslovljenoj Americi, imamo stupidne televizijske emisije i bijedne zvijezde (i još bijedniju publiku), okorjele fanatike i sulude političare, nerazumne susjede i svu silu šugavih mediokriteta. Sve u svemu, i više nego gledljivo.

http://www.imdb.com/title/tt1912398/



nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 17/04/2012 : 23:10:37  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
Manon


maestralno ražiran film od strane francuskog filmaša Henri-Georgesa Clouzota...7. film koji nimalo po majstorstvu ne zaostaje ni za prethodnicima (Quai des Orfèvres, Le corbeau, L'assassin habite... au 21), a ni "nasljednicima" (Le salaire de la peur, Les diaboliques i dr.). Biblijski film, koji kroz priču o ljubavi i patnji s epskim scenama prolaska kroz pustinju, postavlja vječito pitanje...pitanje dobrote! A kaj je kraju pobijedilo, bojim se da nismo sigurni ni sami....


Film u pozadini prikazuje i priču o Židovima u Ratu kaj je i neki pokazatelj tupljenja oštrice....naime, Cluzot je filmaš koji je snimal u Reichu za njemačke studije (Continental Films ) i snimil kritičku satiru provincije u Francuskoj, koja mu onda ne dozvoljava da snimi film do 1947., kad snima Quai des Orfèvres. FIlm koji u svojim djelovima ima velike sličnosti upravo s Manonom koji je snimlijen sledeći. Ali u Manonu se oko slične jezgre gradi puno širi kontekst, gdje se sad ne kritizira nikog vec se događaji prikazuju kao splet okolnosti. Nakon Manona snima komediju, pa slede Nadnica i Diabolik gde se Cluzot opet posvečuje pojedincima, a ne toliko društvu!


u moru pogledanih vrhunskih filmova ovaj me najviše oduševil....sjajan film!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 19/04/2012 : 20:47:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
E oduševio me Tyrannosaur. Doživljaj mi je pokvarila samo ona scena kad pjevaju i plešu na karminama Hvala dečki baš mi je tak nešto trebalo.

Btw- ne znam koliko se ovo razlikuje od onog prvog topika... Što se događa kad netko dođe sa preporukom za neko holivudsko instant eye-candy smeće?

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 20/04/2012 : 20:25:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

E oduševio me Tyrannosaur. Doživljaj mi je pokvarila samo ona scena kad pjevaju i plešu na karminama Hvala dečki baš mi je tak nešto trebalo.

Btw- ne znam koliko se ovo razlikuje od onog prvog topika... Što se događa kad netko dođe sa preporukom za neko holivudsko instant eye-candy smeće?



Posumnja li da je riječ o smeću, pozorniji ljubitelj filma, otići će na www.imdb.com ili neki drugi filmski izvor informacija, provjeriti preporuku i majkati majku nepoćudnom preporučitelju. Mah, neka ljudi preporučaju što ih je volja, tko sam ja da brišem postove, dijelim packe i upozorenja?

Nisam previše gledao druge topike dok sam otvarao topik, a ovaj sam zamislio kao jedan u kojem će ljudi preporučati vrhunske filmove vrijedne gledanja, nipošto one osrednje i loše. Godina izdanja filma, naravno, nije zadana, film ne mora biti novijeg datuma. Ako naletite na neki nerazvikan i marginaliziran film iz Tajlanda, premda star stotinjak godina, vruće ga preporučite u kratkim crtama.

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 20/04/2012 : 20:52:15  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luca_Torelli

quote:
Originally posted by Cromwell

E oduševio me Tyrannosaur. Doživljaj mi je pokvarila samo ona scena kad pjevaju i plešu na karminama Hvala dečki baš mi je tak nešto trebalo.

Btw- ne znam koliko se ovo razlikuje od onog prvog topika... Što se događa kad netko dođe sa preporukom za neko holivudsko instant eye-candy smeće?



Posumnja li da je riječ o smeću, pozorniji ljubitelj filma, otići će na www.imdb.com ili neki drugi filmski izvor informacija, provjeriti preporuku i majkati majku nepoćudnom preporučitelju. Mah, neka ljudi preporučaju što ih je volja, tko sam ja da brišem postove, dijelim packe i upozorenja?

Nisam previše gledao druge topike dok sam otvarao topik, a ovaj sam zamislio kao jedan u kojem će ljudi preporučati vrhunske filmove vrijedne gledanja, nipošto one osrednje i loše. Godina izdanja filma, naravno, nije zadana, film ne mora biti novijeg datuma. Ako naletite na neki nerazvikan i marginaliziran film iz Tajlanda, premda star stotinjak godina, vruće ga preporučite u kratkim crtama.

Ideja je odlicna kao i sam koncept.
Smatram da ovaj topic ima buducnost , i da je bitno postovati zelju njegovog tvorca.
Osobno cu dakako doprinijeti svojim postovima u vrlo doskoro vrijeme .

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

zorglub
Average Member



Serbia
529 Posts

Member since 02/09/2008

Posted - 21/04/2012 : 19:21:55  Show Profile Show Extended Profile  Send zorglub a Private Message  Reply with Quote
Malo se preklapa sa Filmovi&co, ali ima mesta i za ovaj topik, kao predstavljanje onog najboljeg iz sveta filma.

Tyrannosaur mi je bio solidan, ali sam ipak očekivao više koliko su ga nahvalili. Nešto mi je tu nedostajalo.

Napisaću neki osvrt ovih dana, mrzi me sada da se raspisujem.

Odjednom mi se život proširio.

Kupindo
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 21/04/2012 : 19:50:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
Ima desetak filmova koje pogledam barem jednom godišnje. Chaplinov The Kid je jedan od njih. The Kid je njegov prvi dugometražni film, lik Skitnice je prikazan dublje nego u prijašnjim kratkim filmovima koji su se prije svega zasnivali na gegu. I ovdje su prisutni gegovi karakteristični za epohu nijemog filma, ali Chaplin daje više samoga sebe, "The Kid" bio je osobniji, poluintimni, poluautobiografski film - napravio ga je nakon što mu je preminulo dijete, da bi se riješio depresije i traume. Kasnije je netko snimio sličnu verziju filma s istim dječakom - Jackie Coogan - koji je glumio Johna, ali film nije postigao istu popularnost. Pokvario bih film prepričavanjem radnje, dovoljno je spomenuti uvodnu rečenicu: A picture with a smile - and perhaps, a tear.


nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 21/04/2012 : 20:01:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luca_Torelli

Ima desetak filmova koje pogledam barem jednom godišnje. Chaplinov The Kid je jedan od njih. The Kid je njegov prvi dugometražni film, lik Skitnice je prikazan dublje nego u prijašnjim kratkim filmovima koji su se prije svega zasnivali na gegu. I ovdje su prisutni gegovi karakteristični za epohu nijemog filma, ali Chaplin daje više samoga sebe, "The Kid" bio je osobniji, poluintimni, poluautobiografski film - napravio ga je nakon što mu je preminulo dijete, da bi se riješio depresije i traume. Kasnije je netko snimio sličnu verziju filma s istim dječakom - Jackie Coogan - koji je glumio Johna, ali film nije postigao istu popularnost. Pokvario bih film prepričavanjem radnje, dovoljno je spomenuti uvodnu rečenicu: A picture with a smile - and perhaps, a tear.





meni je ovo njegov najbolji nijemi film.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 23/04/2012 : 07:02:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
Strogo kontrolirani vlakovi (1966.)

Drugi film koji se može gledati jednom godišnje. Oskarom nagrađen za najbolji strani film, nastao po istoimenoj knjizi B. Hrabala. Meni najdraži Menzelov film. Miloš Hrma počinje raditi na željeznici (koja je nevjerojatno nalik današnjoj varijanti HŽ-a), ima simpatiju Mašu (koja je nevjerojatno nalik mojim maštarijama) i problema s impotencijom (koje ja nemam). Film nije za mlađe od trinaest godina, zaključila je jedna moja učenica pišući osvrt o filmu. Bila je u pravu, štoviše, dobila je odličnu ocjenu jer treba imati muda napisati tako nešto Torpedu!


nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 26/04/2012 : 20:50:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Léolo

Film Jean-Claude Lauzona u Francusko-Kanadskoj produkciji koji niti jednog filmofila nece ostaviti ravnodusnim.
Ne zelim davati nikakve naznake glede radnje, jer smatram da se sama moze visestruko intepretirati, ali zelim napomenuti da vaznu ulogu ima knjiga L'avalée des avalés .
Uzivajte.


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 27/04/2012 : 16:03:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
Baran

Odat ću vam tajnu: Iranci uistinu proizvode atomsko oružje. Doduše, u obliku filma. Ako ste željni nekonvencionalne ljubavne priče, Baran je film za vas!


nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 27/04/2012 : 17:35:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Jučer sam pogledao Abduction koji zaobiđite u širokom luku. Nevjerojatno SRANJE od filma. Mislim, ideja i nije tako loša, ali je scenarij užas. Nevjerojatno je na što se Singleton srozao. Ne bih nikad rekao da je on režirao Boyz n The Hood. I koja je budala uzela onog žvalju Lautnera za glavnu ulogu? Svašta...

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 27/04/2012 : 17:51:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Sad napiši i: ''samo sam se šalio ''

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 28/04/2012 : 07:48:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
The Color of Paradise (1999.)

Bistri dječak Mohammed, polaznik škole za slijepe osobe, ide obitelji na ljetne praznike. Najveći problem je otac koji se stidi slijepog sina, on u njemu vidi teret i prepreku koja mu onemogućava nastavak normalnog života u zabačenom selu. Još jedna edukativna iranska drama koja udara poput bombe i nikako ne izaziva ravnodušnost! Zaslužuje etiketu must see!


[/quote]

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 28/04/2012 : 11:37:12  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Dark Star

Ovaj film me je fascinirao svojom minimalizmom i dan danas ga drzim za jedno od najboljih ostvarenja glede "space" tematike.


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 01/05/2012 : 13:54:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
Un homme et une femme (1966.)

Žena mog života morat će, prije nego joj dadnem prezime (i još štošta!) odgovarati na kraći kviz od pedesetak pitanja na dopunjavanje (ili zaokruživanje); najdraža osoba, piće, jelo, ime, prezime, cvijet, drvo, voće, povrće, godišnje doba, bend, književnik, knjiga, film, redatelj, glumac, glumica, strip, boja, miris, kućni ljubimac, fetiš, perverzija, valuta, marka cipela, marka odjeće, marka bicikla, mjesto za ljetovanje/zimovanje/pirovanje/tucanje/maženje...

Eh, ne bude li znala za film "Un homme et une femme" i uzdisala pri samom spomenu na njega, dobit će šup-kartu u jednom smjeru. Nema boljeg ljubića od najboljeg ljubića koji poručuje da se ljubav može dogoditi i nakon (jedne prekinute) ljubavi. Napravljen iste godine kad i Strogo kontrolirani vlakovi, s predivnom Anouk Aimée koja osvaja gledatelja glasom i stasom (u jednoj sceni čita strip - Bicot, president de club), čak je dobio i veliku nagradu Katoličkog internacionalnog ureda za kinematografiju. Dirljiva priča i divna fotografija dovoljni su razlozi za gledanje ovog klasika koji se pamti...



nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 01/05/2012 : 18:40:24  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
El Secreto de Sus Ojos

Film poslje cije projekcije shvatite da negdje na svijetu jos postoji ekipa koja zna napraviti uistinu impresivno dobar film.
Iako oskar nije mjerilo kvalitete , ovaj se je Argentinski film njime okitio i to sasvim zasluzeno.


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 01/05/2012 : 18:46:57  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc
Film poslje cije projekcije shvatite da negdje na svijetu jos postoji ekipa koja zna napraviti uistinu impresivno dobar film.



o kak ne postoji...Kar Wai, von Trier, Malick, J. To itd, itd.!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 01/05/2012 : 18:50:14  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by mr murdoc
Film poslje cije projekcije shvatite da negdje na svijetu jos postoji ekipa koja zna napraviti uistinu impresivno dobar film.



o kak ne postoji...Kar Wai, von Trier, Malick, J. To itd, itd.!

Znam, ali nekako bas nisam racunao sa argentinskom ekipom

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 01/05/2012 : 18:54:54  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc
Znam, ali nekako bas nisam racunao sa argentinskom ekipom



a ne bi ni dosel taj film do nas da nije kvalitetan

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 01/05/2012 : 19:35:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by mr murdoc
Znam, ali nekako bas nisam racunao sa argentinskom ekipom



a ne bi ni dosel taj film do nas da nije kvalitetan



O da, dobar-dobar. Prve scene su mi sugerirale da je film o propalom piscu. U_pičq_mile_matere, pomislio sam na početku i kraju filma, no bitno razlika je u tome što je psovka na kraju bila u pozitivnom tonu jerbo sam bio pod dojmom.

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 06/05/2012 : 13:51:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
Monsieur Lazhar (2011.)

Učiteljica se objesi u učionici, a na njezino mjesto dolazi gospodin Lazhar, srednjovječni imigrant iz Alžira. Ovaj film je odlična školska drama, nikako nije komična drama kao što sam pročitao na jednom portalu, već drama o gubitku i smrti. Da ne duljim, kratim: pogledajte, možda vam se svidi. Meni jest.



nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

zorglub
Average Member



Serbia
529 Posts

Member since 02/09/2008

Posted - 06/05/2012 : 14:32:25  Show Profile Show Extended Profile  Send zorglub a Private Message  Reply with Quote
^Ovo deluje obećavajuće.

Jedan od filmova koji me je raspametio u prethodnih recimo pola godine je Of Gods and Men.



Nakon gledanja sam prvi put shvatio nečiji poriv da se zamonaši i posveti život Bogu. Prelepo snimljene scene molitvi, unutrašnjih lomova i preispitivanja. Bilo mi je potrebno drugo gledanje da u potpunosti upijem snagu ovog filma, koji se sporo odmotava ali dugo odjekuje i menja poglede na život, što je valjda ono najviše čemu bilo koje umetničko delo može da se nada.

Odjednom mi se život proširio.

Kupindo

Edited by - zorglub on 06/05/2012 14:33:18
Go to Top of Page
Page: of 34 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000