forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor Odabrane Priče
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 39

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 05/05/2012 : 12:33:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagooor

Ni ja ne skupljam po brojevima,ali Sjekira i sablja slabo ? Zašto ?


Stvar osobnog ukusa valjda. Nekako me ne oduševljava ta priča previše, kada se poredi s nekim drugim iz Odabranih...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 05/05/2012 : 12:34:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagooor

Ni ja ne skupljam po brojevima,ali Sjekira i sablja slabo ? Zašto ?



Kontrapitanje. Zasto mislis da nije slaba?
Go to Top of Page

Zagooor
New Member



Croatia
255 Posts

Member since 13/04/2012

Posted - 05/05/2012 : 15:23:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagooor a Private Message  Reply with Quote
Zapravo,ja ne mislim. Nisam je još pročitao,ovih dana mi treba stići. No,prema ocjenama i radnji izgleda savim Ok.
Javim za par dana

Ono,mislim stvarno ...
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 05/05/2012 : 15:27:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Meni je Sjekira i sablja super. Klasična priča o samurajima, lijepo izvedena. Još Bignotti

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 05/05/2012 : 15:45:57  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
[quote]Originally posted by Zagor12

Meni je Sjekira i sablja super. Klasična priča o samurajima, lijepo izvedena. Još B
Slažem se Jedino ne za Bignottija i jedino mi je kraj tog stripa naivan, ali ajde, strip je jako dobar

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Zagooor
New Member



Croatia
255 Posts

Member since 13/04/2012

Posted - 05/05/2012 : 16:19:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagooor a Private Message  Reply with Quote
Ja stvarno ne znam zašto svi pljuju Bignottia ? Pogledajte Zagora na Haitiu pa recite ... Nije kao Ferri,ali je bolji od Donatellia i tako ne znam zašto hvaljenog Della Monice ...
ONTOPIC
Ok,rekli smo svoje za SiS,a što mislite o Svetom Bregu. Meni se čini vrlo zanimljivim

Ono,mislim stvarno ...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 05/05/2012 : 16:30:19  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagooor

Ja stvarno ne znam zašto svi pljuju Bignottia ? Pogledajte Zagora na Haitiu pa recite ... Nije kao Ferri,ali je bolji od Donatellia i tako ne znam zašto hvaljenog Della Monice ...
ONTOPIC
Ok,rekli smo svoje za SiS,a što mislite o Svetom Bregu. Meni se čini vrlo zanimljivim


Meni ni na Haitiju nije dobar, na Mister Nou je stvarno odličan, od Donatelia je bolji? Na Zagoru su podjednaki, a na Mister Nou je Bignotti sigurno bolji. Della Monica je po meni izvrstan crtač,pogotovo za Zagora. Recimo, odlično je nacrtao Posljednju Thulu

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 05/05/2012 : 16:49:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
auf, Della Monica je super. Ne kužim kako nekome može biti loš. Izvrsno kadrira, popunjava prostor (detaljan je), super se igra sa svjetlom i sjenom... a opet ima tako čiste linije, ma čista uživancija...

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja

Edited by - Zagor12 on 05/05/2012 16:49:47
Go to Top of Page

Zagooor
New Member



Croatia
255 Posts

Member since 13/04/2012

Posted - 05/05/2012 : 17:00:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagooor a Private Message  Reply with Quote
Nisam rekao da je Monica loš,najbolji od novaka,ali je ipak lošiji od Bignottia. A taj Donatelli je samo Ok,nekako nema dušu :)

Ono,mislim stvarno ...
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14515 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/05/2012 : 17:05:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Zagooor

Ja stvarno ne znam zašto svi pljuju Bignottia ? Pogledajte Zagora na Haitiu pa recite ... Nije kao Ferri,ali je bolji od Donatellia i tako ne znam zašto hvaljenog Della Monice ...
ONTOPIC
Ok,rekli smo svoje za SiS,a što mislite o Svetom Bregu. Meni se čini vrlo zanimljivim


Meni ni na Haitiju nije dobar, na Mister Nou je stvarno odličan, od Donatelia je bolji? Na Zagoru su podjednaki, a na Mister Nou je Bignotti sigurno bolji. Della Monica je po meni izvrstan crtač,pogotovo za Zagora. Recimo, odlično je nacrtao Posljednju Thulu


Bignotti jednostavno nije za Zagora, dobro je nacrtao jedino Haiti i sam protiv svih. Della Monica je odličan crtač za zagora, kako je samo nacrtao predobro vampir.
Svet Breg meni osobno u top 3 epizode zagora vrhunska priča caponea i ferria.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 05/05/2012 : 17:15:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagooor

Nisam rekao da je Monica loš,najbolji od novaka,ali je ipak lošiji od Bignottia.


Ha čuj, sad, ima puno novih crtača koji su puno bolji od Bignottija, uključujući i Della Monicu... Bignotti mi je drag crtač, iskusnog i ugodnog stila, no realno nije na razini Torricellija, Nuccia, Rubinija, Prisca, Bisija, braće Esposito...

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 05/05/2012 : 17:24:57  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagooor

Nisam rekao da je Monica loš,najbolji od novaka,ali je ipak lošiji od Bignottia.




quote:
Originally posted by Zagooor
A taj Donatelli je samo Ok,nekako nema dušu :)



o ukusima stvarno ne vrijedi raspravljati
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 05/05/2012 : 17:27:25  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12


Ha čuj, sad, ima puno novih crtača koji su puno bolji od Bignottija, uključujući i Della Monicu... Bignotti mi je drag crtač, iskusnog i ugodnog stila, no realno nije na razini Torricellija, Nuccia, Rubinija, Prisca, Bisija, braće Esposito...


pa lakse je nabrojati losije: Pini Segna...i to je to.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 05/05/2012 : 17:41:03  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Zagor12


Ha čuj, sad, ima puno novih crtača koji su puno bolji od Bignottija, uključujući i Della Monicu... Bignotti mi je drag crtač, iskusnog i ugodnog stila, no realno nije na razini Torricellija, Nuccia, Rubinija, Prisca, Bisija, braće Esposito...


pa lakse je nabrojati losije: Pini Segna...i to je to.


Pa Sedioli, Gamba i D'Arcangelo su ipak gori od Bignottija.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Zagooor
New Member



Croatia
255 Posts

Member since 13/04/2012

Posted - 05/05/2012 : 18:21:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagooor a Private Message  Reply with Quote
P. Segna - previše crnila i nekako "neugodan" crtež. Oči...
Sedioli - pomalo isprazan,ali čisto Ok crtač
Gamba - djetinjasto i neprikladno crtanje
D"Arcangelo - stvarno loš,bez duše i stila
Marcello - vidi se svaka travka,ali isto nije za Zagora,više za Texa
Della Monica - odličan,najbolji od osrednjih zapravo. S pravom nosi titulu najboljeg crtača novog Zagora. Ipak lošiji od Svetog Trojstva
Verni - kopira li Ferria ? Možda. Jeli dobar crtač ? Je. Njegov crtež je prije svega jasan
Tu su još i Laurenti,Dotti itd... No,njih još nisam čitao
Svraha svega ovoga ? Iskazivanje mišljenja prema crtačima nove generacije. Čisto moje mišljenje. No,dosta o tome - ipak je tema topica OP.

Ono,mislim stvarno ...
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 05/05/2012 : 18:23:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
E tako ti je to, kad se povede jedna rasprava, često se završi na nečem desetom. Da budem iskren, nikad čuo za izraz "Sveto Trojstvo".

quote:
o ukusima stvarno ne vrijedi raspravljati


E ne, o ukusi su tu da se raspravlja o njima.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 05/05/2012 : 18:30:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
A morate li samo o crtezu? Ne stvarno, nudi li jos sta Zagor osim sumnjivo dobrih crteza i totemskih naslovnih?

Kad vec rasclanjujete, ajdete se pozabavite pricama

Edited by - Jasko on 05/05/2012 18:30:55
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 05/05/2012 : 18:33:06  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagooor

P. Segna - previše crnila i nekako "neugodan" crtež. Oči...
Sedioli - pomalo isprazan,ali čisto Ok crtač
Gamba - djetinjasto i neprikladno crtanje
D"Arcangelo - stvarno loš,bez duše i stila
Marcello - vidi se svaka travka,ali isto nije za Zagora,više za Texa
Della Monica - odličan,najbolji od osrednjih zapravo. S pravom nosi titulu najboljeg crtača novog Zagora. Ipak lošiji od Svetog Trojstva
Verni - kopira li Ferria ? Možda. Jeli dobar crtač ? Je. Njegov crtež je prije svega jasan
Tu su još i Laurenti,Dotti itd... No,njih još nisam čitao
Svraha svega ovoga ? Iskazivanje mišljenja prema crtačima nove generacije. Čisto moje mišljenje. No,dosta o tome - ipak je tema topica OP.


1. Sedioli, ovo što si rekao za Gambu, vrijedi i za njega, pa i više
2.Della Monica je više od osrednjeg crtača.
3.Veni itekako kopira Ferrija, nije dobar crtač Kažeš da mu je čist crtež, što znači da ti se ne sviđa njegov crtež, već njegov stil

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Zagooor
New Member



Croatia
255 Posts

Member since 13/04/2012

Posted - 05/05/2012 : 18:45:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagooor a Private Message  Reply with Quote
WTF ? Ništa nisam rekao za crtež ni za stil ...

Ono,mislim stvarno ...
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 05/05/2012 : 18:54:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Rekao si za crtež da je jasan, što je isto kao čist

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 05/05/2012 : 18:58:09  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
-Sedioli je sasvim ok...ponekad, kada se potrudi.
Paklenu hordu je sasvim solidno odradio, cak je uspjesno docarao i mracnu atmosferu.
-DArcangelo je isto ok, ne znam zasto je na tako losem glasu kod nas na forumu. Nije to zasluzio.
-Gamba...hm, on je u lizi Segne i Bignotija.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 05/05/2012 : 19:00:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior
-Gamba...hm, on je u lizi Segne i Bignotija.



baniraj se sam

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 05/05/2012 : 19:03:12  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by King Warrior
-Gamba...hm, on je u lizi Segne i Bignotija.



baniraj se sam


Cak je i Chiarolla bolji od Bignotija
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 05/05/2012 : 19:12:02  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

Rekao si za crtež da je jasan, što je isto kao čist


Da, to sam mislio

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 05/05/2012 : 19:13:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by King Warrior
-Gamba...hm, on je u lizi Segne i Bignotija.



baniraj se sam


Cak je i Chiarolla bolji od Bignotija



PIZDUNU
NA KOJOJ SI DROGI,DAJ I MENI MALO!

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page
Page: of 39 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000