forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 AGARTHI COMICS: Magični vjetar br: 2 - Kandže
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

djukak
Senior Member



2894 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 22/05/2012 : 22:23:59  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

quote:
Originally posted by djukak

Naravno kupujem u petak kao i prve brojeve.


Ti imaš poseban motiv da kupiš ovaj broj, kao i Jerry Krause.



Danas sam video. Pa vi niste normalni.......

Da sam znao šta će biti, bio bih malo kreativniji

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6219 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 22/05/2012 : 22:33:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Nisam ni ja znao dok nisam vidio taj segment prilikom lekture. Stvarno je bilo besmisleno da objavimo pismo nekih tamo talijančića od prije 15 godina, ali ste se zato vas dvojica savršeno oduševili.
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2894 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 22/05/2012 : 22:52:47  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

Nisam ni ja znao dok nisam vidio taj segment prilikom lekture. Stvarno je bilo besmisleno da objavimo pismo nekih tamo talijančića od prije 15 godina, ali ste se zato vas dvojica savršeno oduševili.



Hvala. Fino je znati da se nešto što sam napisao pojavilo u jednom zvaničnom Boneli izdanju i da će uvek biti tu.... Zaista neprocenjivo......
Osećam se kao likovi čija imena su objavljivana u Kutku za kolekcionare......


They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7025 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 22/05/2012 : 22:59:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Baš zanimljivo, i ja sam upravo danas kupio ovaj broj. I nisam se baš toliko iznenadio.

@djukak, koliki ćemo masni honorar tražiti za ovakvo dobro reklamiranje Agarthija?
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2894 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 22/05/2012 : 23:19:14  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause
@djukak, koliki ćemo masni honorar tražiti za ovakvo dobro reklamiranje Agarthija?



Samo za reklamiranje????????

A autorska prava? A neovlašćena upotreba imena..............

Ima da izdaju pr narednih 100 brojeva svakog junaka i da mi ih daju besplatno. I sve u roku od godinu dana.

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6219 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 22/05/2012 : 23:23:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djukak
Osećam se kao likovi čija imena su objavljivana u Kutku za kolekcionare......


Prije nekoliko mjeseci (bože, ima li već i godina?) je DC Comics pokrenuo kampanju, da čitaoci počnu opet komunicirati s njima putem interneta ali isključivo mailom. Nemam pojma dokle je ta kampanja (znam da sam ja poslao svoje pismo ali nikad ništa od toga), ali me je to još tada ponukalo da razmišljam o tome koji je osjećaj vidjeti svoje ime u štampi posebno ljudima koji inače ne pišu ili barem ne pišu s namjerom da to jednom bude objavljeno.
Jednom kad mi se pružila prilika, nisam mogao a da ne pokrenem svoj eksperiment. Vidjećemo kako će sada krenuti komentari i u kojem smjeru, ali iskreno, jedva čekam vidjeti gdje sve ovo vodi.
Negativna strana? Neću nikada vidjeti moje pismo objavljeno tako u Agarthiju.

Edited by - Emir Pasanovic on 22/05/2012 23:24:41
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6219 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 22/05/2012 : 23:26:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djukak
A autorska prava? A neovlašćena upotreba imena..............


Inače, Jerry je dopustio da koristim njegovo ime u "članku koji pišem o Agarthiju", ali ti ne odgovaraš na mail.
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2894 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 23/05/2012 : 09:48:31  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

quote:
Originally posted by djukak
A autorska prava? A neovlašćena upotreba imena..............


Inače, Jerry je dopustio da koristim njegovo ime u "članku koji pišem o Agarthiju", ali ti ne odgovaraš na mail.



Ti imaš moj yahoo mail koji skoro nikada ne koristim... Uglavnom koristim svoj gmail nalog......

Svaka čast na profesionalnosti. Kao što rekoh, pravo je zadovoljstvo videti sopstveni komentar objavljen u zvaničnom izdanju jednog stripa.......

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16372 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 23/05/2012 : 15:13:58  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

quote:
Originally posted by djukak
Osećam se kao likovi čija imena su objavljivana u Kutku za kolekcionare......


Prije nekoliko mjeseci (bože, ima li već i godina?) je DC Comics pokrenuo kampanju, da čitaoci počnu opet komunicirati s njima putem interneta ali isključivo mailom. Nemam pojma dokle je ta kampanja (znam da sam ja poslao svoje pismo ali nikad ništa od toga), ali me je to još tada ponukalo da razmišljam o tome koji je osjećaj vidjeti svoje ime u štampi posebno ljudima koji inače ne pišu ili barem ne pišu s namjerom da to jednom bude objavljeno.


Pa šta znam, nisam siguran da bi taj osjećaj bio lijep

A nekad sam drugačije razmišljao
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6219 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 23/05/2012 : 15:17:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Dobro ba, strip fanovima a ne ljudima, to sam mislio da se podrazumijeva.
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2894 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 23/05/2012 : 16:56:25  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
Sledeci komentar u nekom od izdanja mora da bude delbojev :)

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

tosha
Average Member



Bosnia and Herzegovina
961 Posts

Member since 31/10/2010

Posted - 25/05/2012 : 12:29:55  Show Profile Show Extended Profile  Send tosha a Private Message  Reply with Quote
kupljeno :) nje šarano po njemu, nema naljepnice = ja zadovoljan

"Nothing is true, everything is permitted."
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 26/05/2012 : 15:04:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Sjajno! Prvi broj mi i nije baš legao, valjda je mi je poslužio da se naviknem, ali uzdao sam se u izjave nekih forumaša da će mi se za 5-6 brojeva serijal sigurno svidjeti. Pogriješili su, svidio mi se već nakon druge epizode! Lijep prikaz života Indijanaca, osvrt na njihovu mitologiju, uza sve to i elementi horrora, mračan crtež koji odgovara atmosferi... Zahvaljujući odličnom Agarthijevom izdanju, ovo je čisto savršenstvo, jedino što još mogu tražiti je da izlazi češće.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

doktor78
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
332 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 27/05/2012 : 22:26:45  Show Profile Show Extended Profile  Send doktor78 a Private Message  Reply with Quote
Meni je drugi broj za nijansu lošiji od prvog, ali može proći. Idemo dalje!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 28/05/2012 : 22:06:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
Fenomenalna izdanja, jedva cekam ono sto sledi a nemam. Almir je likcina, puno pozdrava i srece u daljem radu.
Pridruzujem se kupovini vec kod Jan Dixa, Napoleona i jos dosta toga sto nemam
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 29/05/2012 : 18:50:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Majke van mile, jeste mi digli živce jutros
Napokon sam kupija Magičnog broj 2 i "popizdija" kad sam vidija plavi hrbat. Jel moguće ikako da hrbati nastave u istoj boji, tj da se ne mijenjaju boje na svakom broju? Lipše bi bilo Mislin, nije da puno smeta, ja ću nastavit kupovat kako god da budu izgledali jer je i izdanje i strip odlično, al eto.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

JPorta
Starting Member



Croatia
37 Posts

Member since 12/02/2011

Posted - 29/05/2012 : 19:11:36  Show Profile Show Extended Profile  Send JPorta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Majke van mile, jeste mi digli živce jutros
Napokon sam kupija Magičnog broj 2 i "popizdija" kad sam vidija plavi hrbat. Jel moguće ikako da hrbati nastave u istoj boji, tj da se ne mijenjaju boje na svakom broju? Lipše bi bilo Mislin, nije da puno smeta, ja ću nastavit kupovat kako god da budu izgledali jer je i izdanje i strip odlično, al eto.



talijanski originali su isto u duginim bojama, nije do Agarthija...
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000