forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Džin 1 i 2
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 17/10/2012 : 21:01:35  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

neki poseban razlog?



1) Nema se para za sve
2) Micheluzzi mi se nije svideo

Das mi da procitam ?
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 17/10/2012 : 21:40:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
u bre... mene privlaci da kupim... za citanje ne brini... samo da se nadjemo jednom... to pivo visi vec godinu dana...

sangue navajo
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 17/10/2012 : 21:46:23  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

u bre... mene privlaci da kupim... za citanje ne brini... samo da se nadjemo jednom... to pivo visi vec godinu dana...



tuga, pravi ljudi da mase pivo, a vamo posvuda deca sa penom na ustima....
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 17/10/2012 : 21:47:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
jbg ispade da smo 1000 milja daleko a ne samo 100 km... u kragujevcu sam 2 novembra sa ekipom oko ultrasa... eto sanse...

sangue navajo
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 18/10/2012 : 13:45:44  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

u bre... mene privlaci da kupim... za citanje ne brini... samo da se nadjemo jednom... to pivo visi vec godinu dana...



Kupuj, video izdanje u Darkvudu, ovo se MORA imati.
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 18/10/2012 : 18:23:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
reseno.

sangue navajo
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 28/10/2012 : 21:12:27  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
šteta. od 5 stranica samo tri posta o utiscima, sve ostalo samo salata moraliziranja sa vrjom u gandovom tvrdučelo postom.

I otomanski i afrički ciklus su izvanredno dobro nacrtani. ana miralles jeste stvarno veoma dobra a isto tako i poklon njezinoj sestri - koloristki rocio miralles. scenarij je naivno nakinđuren (možda orientalski čak i u africi) i ako bi neko stvarno napravio autopsiju, vjerovatno bi našo puno rupa i nedoslednosti. još dobro da je crtanje super, pa ti se žuri i samim time propuštaš celovitost priče. sve u svemu dobar strip.
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 29/10/2012 : 09:42:26  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message  Reply with Quote
iskreno razočaran sam u potpunosti,naivno i bezidejno,odavno me nije jedan strip ovako razočarao
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 29/10/2012 : 17:17:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bubo

iskreno razočaran sam u potpunosti,naivno i bezidejno,odavno me nije jedan strip ovako razočarao


To je naravno tvoje mišljenje, ali ipak pretjeruješ. Baš sam neki dan završio otomanski dio i moram priznati da sam očekavao malo "jaču" radnju, ali ipak nisam razočaran. Nije remek djelo, al nije ni loše. Recimo 7/10.

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/10/2012 : 22:44:54  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nivox

quote:
Originally posted by bubo

iskreno razočaran sam u potpunosti,naivno i bezidejno,odavno me nije jedan strip ovako razočarao


To je naravno tvoje mišljenje, ali ipak pretjeruješ. Baš sam neki dan završio otomanski dio i moram priznati da sam očekavao malo "jaču" radnju, ali ipak nisam razočaran. Nije remek djelo, al nije ni loše. Recimo 7/10.


Slažen se.
Afrički ciklus ista stvar.
7/10

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 30/10/2012 : 17:53:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Nivox

quote:
Originally posted by bubo

iskreno razočaran sam u potpunosti,naivno i bezidejno,odavno me nije jedan strip ovako razočarao


To je naravno tvoje mišljenje, ali ipak pretjeruješ. Baš sam neki dan završio otomanski dio i moram priznati da sam očekavao malo "jaču" radnju, ali ipak nisam razočaran. Nije remek djelo, al nije ni loše. Recimo 7/10.


Slažen se.
Afrički ciklus ista stvar.
7/10


Nisam još čitao afrički ciklus, ali namjeravam. I mislio sam da će biti tu negdje, slično ili isto.

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 08/11/2012 : 20:52:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Procitao sinoc Otomanski ciklus...odlican, pravi avanturisticki strip.Malo podseca na El Ninja po dinamici...
Go to Top of Page

dino alic
Junior Member

Croatia
363 Posts

Member since 23/01/2003

Posted - 22/11/2012 : 09:28:54  Show Profile Show Extended Profile  Send dino alic an AOL message  Send dino alic a Private Message  Reply with Quote
Prvi put da nisam oduševljen jednim Fibrinim naslovom. Atmosfera i crtež su sasvim ok, ali priča je, usudio bih se reći potpuno bez smisla i s dosta nelogičnosti. Imam dojam da je i sam scenarist u onim dodatnim tekstovima na kraju knjige imao potrebu da dodatno pojasni o čemu se tu zapravo radi.Solidno ostvarenje , ali ni blizu standarda na koji sam se navikao od Fibre. Ocjena 6,5 od 10.
Go to Top of Page

Charlito de la Vega
Junior Member



Croatia
328 Posts

Member since 26/07/2011

Posted - 22/11/2012 : 13:34:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Charlito de la Vega a Private Message  Reply with Quote
Meni je odličan strip. Pročitao sam doduše samo prvi Otomanski ciklus. Posudio sam ga u knjižnici i odlučio ga kupiti na Interliberu što sam i napravio.
Crtež je odličan, a scenarij vrlo dobar. Malo mi ocjenu spušta onaj dio u pećini s blagom, moglo se to puno bolje izvesti.
Sviđa mi se kako je erotika ukomponirana u priču.
Lagano pecka cijelo vrijeme i vuče naprijed na čitanje.
To mi je recimo promašaj kod El Nina gdje je koketiranje sa erotskim motivima totalno van službe priče i radi bespotrebnu distrakciju. Inače, meni osobno je El Nino scenaristički puno slabiji od Džina. Crtež je odličan u oba naslova.

I don't want to be one wave in the water
but sea will drag me deep: one more haggard drowned man.
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4086 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 06/12/2012 : 20:36:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Pročitao oba oba i uopće ne znam o čemu se radi u ovom stripu. Crtež jest primamljiv i sve to stoji ali da me netko traži da prepričam kratki sadržaj mislim da bi mu radije odgovorio: ''nisam čit'o'' ili ''ne znam, zbuniše me guzice i sise'' koje btw uopće nisu tak explicitno prikazane. Pogotovo afrički ciklus.
Pročitat ću još jednom ali čisto sumnjam da će se nešto promijeniti.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 11/04/2013 : 18:22:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
odlican

sangue navajo
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 11/04/2013 : 20:07:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

odlican



Ja do sada procitao samo Azijski ciklus i strip mi je super...prava avantura zacinjena nekim istorijskim cinjenicama...a Dzin ?
Odma kuci da je vodim
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 11/04/2013 : 20:15:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
ja iznenadjen kaze mi lepo kasper udri brate... i ja poslusam... i evo od sajma sve ocu necu kad ono krk... piksi iz kornera...

sangue navajo
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 11/04/2013 : 20:42:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

ja iznenadjen kaze mi lepo kasper udri brate... i ja poslusam... i evo od sajma sve ocu necu kad ono krk... piksi iz kornera...



Partizanu bese
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 11/04/2013 : 22:18:39  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

ja iznenadjen kaze mi lepo kasper udri brate... i ja poslusam... i evo od sajma sve ocu necu kad ono krk... piksi iz kornera...



jedan odlican strip, oko kojeg nema buke po forumima, sto mi je opet cudno jer dosta ljudi ovo usmeno hvali. sad, forum i realnost
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 11/04/2013 : 22:21:58  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
znači, da obavezno ovo nabavljam ??

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 12/04/2013 : 12:04:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

znači, da obavezno ovo nabavljam ??



Pod obavezno...lektira
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/04/2013 : 13:28:27  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

znači, da obavezno ovo nabavljam ??



obavezno.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13358 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 12/04/2013 : 13:40:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Ako voliš sapunjare, nabavjaj. Meni je prosečno, mada čitao sam samo prvi ciklus. Recimo El Ninu ne može da priđe. Crtež vredi.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 12/04/2013 : 14:00:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrahil

Ako voliš sapunjare, nabavjaj. Meni je prosečno, mada čitao sam samo prvi ciklus. Recimo El Ninu ne može da priđe. Crtež vredi.



Ti nemas pravo glasa
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000