forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor almanah Ludens: Demonski Otok
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 29/08/2012 : 12:31:41  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Svidja mi se prica. Laurenti slab.
Posebno interesantno je to sto se radnja odvija u flesbeku neposredno poslije prvog susreta Zagora i Virginije.
Dakle, Zagor je poslije okrsaja sa Kinezima posao sa posadom GB u lov na kitove.
Fishleg: "Ne mogu vam reci jesu li ga vise zanimali kitovi ili moja necakinja Virginia."

Jos jedan biser:
Zagor: " Ne brini se Fishleg. Cura je spretna i ne pati od vrtoglavice. A tu sam i ja."
Fishleg: "Upravo zato se i brinem."


Samo mi je zao sto se Boselli na kraju nije vratio jos malo vezi izmedju Zagora i Virginije.
Virginija razmislja da li Zagor trenutno u Africi ima nesta sa lijepim domorotkinjama. Eh, kad bi samo znala da se on tamo cak ozenio sa Marie Laveau.


I još bitnije prasnuo.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 29/08/2012 : 22:14:35  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by King Warrior

Svidja mi se prica. Laurenti slab.
Posebno interesantno je to sto se radnja odvija u flesbeku neposredno poslije prvog susreta Zagora i Virginije.
Dakle, Zagor je poslije okrsaja sa Kinezima posao sa posadom GB u lov na kitove.
Fishleg: "Ne mogu vam reci jesu li ga vise zanimali kitovi ili moja necakinja Virginia."

Jos jedan biser:
Zagor: " Ne brini se Fishleg. Cura je spretna i ne pati od vrtoglavice. A tu sam i ja."
Fishleg: "Upravo zato se i brinem."


Samo mi je zao sto se Boselli na kraju nije vratio jos malo vezi izmedju Zagora i Virginije.
Virginija razmislja da li Zagor trenutno u Africi ima nesta sa lijepim domorotkinjama. Eh, kad bi samo znala da se on tamo cak ozenio sa Marie Laveau.


I još bitnije prasnuo.



Morao je i on popustiti koji put u ovih 50 godina
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000