forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Antologijske stvari
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 104

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 18/06/2012 : 19:44:50  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Pročitah sav ovaj topic i pokajah se gadno,dobih glavobolju i sad čvakam kafetine k'o pez bombonice...

Wtf?
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 18/06/2012 : 20:06:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

ljudi ce pomisliti da je netko placen za reklamiranje ;))



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 18/06/2012 : 20:52:43  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

zagor neproučen??!!
nemoj se šaliti rico. zagor je stil života, a lulu i kojekakvi tonti, to su stilske vježbe. o lulu može pisati bilo tko: bosančić, dupli, tonto... ali o zagoru... o zagoru se filozofira sjekirom. što nisi upoznat??!!! sramota. znaš za lulu a ne znaš za sjekiru. mislim, o tome govorim. to nije problem tonta, duplog itd. oni su pojedinačne osjetljive dušice i irelevantni. radi se o problemu sustava. Zla Matrica. strukture koje podupiru stvarnost (a radi se o međuigri dijalektičkog obrata, jer i stvarnost istovremeno podupire same te strukture koje ju proizvode) usmjeravaju objekte (a svi ste vi u pravom smislu objekti sve dok tobože zadržavate cinički odmak, a zapravo slijedite naloge Zle Matrice "toćaj se u moru do utakmice" "baš je fora grafička novela" "okreni drugu žensku" itd.), dakle usmjeravaju objekte ka tzv. Krauss-Wolfoj točci. Krauss-Wolfova točka je signifikator nultog reda unutar sustava signifikatora. ona se ujedno nalazi u nultoj poziciji i šalje povratne informacije na Mjesto Koje Prima Povratne Informacije. istog trenutka (a to je trenutno) SuperProcesor odašilja ortonormalne projekcije u stvarnost u kojoj se objekti (rico, tonto, dupli...) nalaze i tu dolazi do vrlo zanimljivog fenomena. uzmimo objekt XY: tonto. tonto je po svemu dječak među drugim dječacima. toća se u moru, okretao bi ženske kada bi bio u stanju, ne voli da ga se igdje svrstava, za sve ga zaboli, potpuno razumije sve lulice na svijetu... i taj naš tonto, poput lulu, 'smatra' da je svoj. smatra da je izvanmatrični, a upravo to jest nulti princip Zle Matrice: 'davanje' subjektivnosti objektu na način najsavršenijeg formalizma - tonto sada mirne duše može prihvatiti tautološki stav "ja sam ja".
tonto - ja sam ja - za sve me zaboli
što je tonto? savršeno svejedno. on je "ja" a ovo ja može biti što mu drago. pekar, lekar, apotekar...
tonto se može neobavezno toćati u moru (nalog sa viših instanci: do utakmice!) i biti svoj, biti ja, razumijevati lulu (koja je isto jedan takav tonto) i čtav zemlja je napučena takvim tontima koji su svoji i koje za sve zaboli.
tonto se čak može cerekati zagoru, može čisto mentalno okretati ženske, jer ga zaboli što čačići svijeta okreću njegove lulu oslobođene, za što im je on dao dozvolu...
e vidiš, rico, zagor si ne dozvoljava takvu komociju da ga zaboli, zagor se nalazi izvan skale Kraauss-Wolfove točke i baš zbog toga ista ta točka priječi tebe da vidiš filozofiju sjekire dok lulače spaziš samo tako. ta sam ovaj forum je urađen tako da ne podržava filozofiju sjekire (doživio bi Kolaps) nego samo lulunjarenje.




you don`t say?




Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 18/06/2012 : 21:43:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
[:D
quote:
Originally posted by bagi

Pročitah sav ovaj topic i pokajah se gadno,dobih glavobolju i sad čvakam kafetine k'o pez bombonice...


+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 18/06/2012 : 23:39:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
ok, ode žena, majka, kraljica...ostavi djecu i muža, horor je to za gen kamene, a ne kriza srednjih godina- i jasno mi je da se to apriori proglašava lošim stripom
ali, zašto je pakao loš strip, pobogu stinky legendo, pojasni mi
i dobrodošao natrag

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 18/06/2012 : 23:46:30  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Stinky s prvim postovima nakon "odsustva" i odmah s cekicem.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 19/06/2012 : 00:10:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
na vasu zalost vi koji zelite replicirat stinkiyu koristite nekakve argumente ako ih imate, nije lijepo koristiti primitivne metode vredjanja svog sugovornika, na taj nacin sebe prikazujete u primitivnom svjetlu i pokazujete nemoc

stinky je previse nadmocan u odnosu na vas, htio bih vidjeti kvalitetu rasprave, a ne vase stupiodne primitivnoseljacke upadice
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 19/06/2012 : 07:20:23  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
U svojoj intelektualnoj nemoći ne znaju kako bi mu replicirali. Zato su im postovi na ovu temu takvi kakvu jesu. Plitki i stupidni.
Go to Top of Page

dupli
Average Member

Croatia
977 Posts

Member since 26/11/2009

Posted - 19/06/2012 : 08:21:29  Show Profile Show Extended Profile  Send dupli a Private Message  Reply with Quote

Vidiš Stinky, nisu pravi problem razne lulu koje nešto aktivno pokušavaju doznat i otkrit pa makar i krivim putem več likovi poput krugera i dsormaz1a koji stoje sa strane, potpiruju vatru i čekaju što će se dogodit. Stvarno moraju bit turbo ograničeni ako misle da ćemo se uvatit na te fore iz dječjeg vrtiča. Ipak smo mi za njih intelektualne veličine. Znaš kako kod mene doma odgovore takvim tipovima?: „Mali, odjebi u skokovima.“
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 19/06/2012 : 09:31:29  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dupli


Vidiš Stinky, nisu pravi problem razne lulu koje nešto aktivno pokušavaju doznat i otkrit pa makar i krivim putem več likovi poput krugera i dsormaz1a koji stoje sa strane, potpiruju vatru i čekaju što će se dogodit. Stvarno moraju bit turbo ograničeni ako misle da ćemo se uvatit na te fore iz dječjeg vrtiča. Ipak smo mi za njih intelektualne veličine. Znaš kako kod mene doma odgovore takvim tipovima?: „Mali, odjebi u skokovima.“


Kao što sam gore naveo: plitki i stupidni postovi. Potpuno u skaldu s "intelektualnom veličinom" dotičnog. Koji se, mada neimenovan, osjetio prozvanim jer se valjda prepoznao...
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 19/06/2012 : 10:06:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Zanima me kako bi od strane dežurnih liberala i apologeta "traženja slobode" bilo prokomentirano da npr. jedan sredovječni muškarac kojemu je pun kufer žene i djece i kuće samo ode na par dana na odmor, nađe neke tipove i ženske s kojima se druži, fakofira ženu i djecu i sve ostale skupa.
Kaže, ma ne mogu vas više gledati, dosadili ste mi, di su moji ideali iz mladosti, što je ovo moj život postao? Pa pokuša sve opravdati traženjem sebe.
Bi li bili jednako blagonakloni ili bi rekli: "Gad jedan, ostaviti tako ženu i djecu.."


Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 19/06/2012 : 10:20:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Molim vas, bez uvreda...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 19/06/2012 : 10:23:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Amos

Zanima me kako bi od strane dežurnih liberala i apologeta "traženja slobode" bilo prokomentirano da npr. jedan sredovječni muškarac kojemu je pun kufer žene i djece i kuće samo ode na par dana na odmor, nađe neke tipove i ženske s kojima se druži, fakofira ženu i djecu i sve ostale skupa.
Kaže, ma ne mogu vas više gledati, dosadili ste mi, di su moji ideali iz mladosti, što je ovo moj život postao? Pa pokuša sve opravdati traženjem sebe.
Bi li bili jednako blagonakloni ili bi rekli: "Gad jedan, ostaviti tako ženu i djecu.."



ovo je kao da čitam vedranu rudan
njoj bi lulu, oslobođena bio fantastičan strip
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 19/06/2012 : 10:33:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

ovo je kao da čitam vedranu rudan
njoj bi lulu, oslobođena bio fantastičan strip



Da, mislim da bi svaka prava feministica na ovakvu temu ženskog oslobođenja trebala početi osjećati trnce ugode koji se šire niz kičmu.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 19/06/2012 : 10:35:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Molim vas, bez uvreda...



Jel se to odnosi na mene ili nekog drugog?
Jer ne vidim da sam nekoga vrijeđao..

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 19/06/2012 : 10:39:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ne, ne odnosi se na tebe.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 19/06/2012 : 11:16:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Amos

Zanima me kako bi od strane dežurnih liberala i apologeta "traženja slobode" bilo prokomentirano da npr. jedan sredovječni muškarac kojemu je pun kufer žene i djece i kuće samo ode na par dana na odmor, nađe neke tipove i ženske s kojima se druži, fakofira ženu i djecu i sve ostale skupa.
Kaže, ma ne mogu vas više gledati, dosadili ste mi, di su moji ideali iz mladosti, što je ovo moj život postao? Pa pokuša sve opravdati traženjem sebe.

...kaze da mu je dosta zene i djece i da ga neka nostalg'ja vuce, i da ce se vratit kad mu bude ceif. :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

sandyboy
Average Member

628 Posts

Member since 09/09/2010

Posted - 19/06/2012 : 11:19:12  Show Profile Show Extended Profile  Send sandyboy a Private Message  Reply with Quote
Hoćeš reći da je Lulu igrala za raju i zanemarila taktiku?
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 19/06/2012 : 11:19:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
Jes', a svi smo voljeli tu pricu Zabranjenog pusenja. Neoliberalizam u stilu NJuprimitivsa.
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 19/06/2012 : 11:27:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu


...kaze da mu je dosta zene i djece i da ga neka nostalg'ja vuce, i da ce se vratit kad mu bude ceif. :D



Bio sam napisao cijeli taj stih, ali mi se nije uklapao u post pa sam ga izbrisao i ostavio samo početak ...
U jednoj rečenici opisana cijela kriza srednjih godina!

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

Mozen
New Member



Croatia
142 Posts

Member since 28/02/2009

Posted - 19/06/2012 : 12:11:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Mozen a Private Message  Reply with Quote
Ja bih se samo nakratko nadovezao na Amosa... Smatram da se u stinkyjevoj posvemašnjoj neoliberalnoj apstrakciji oslobođene Lulu glavna nit vodilja posve izgubila tj. zapetljala na gotovo psorijatično oljuštenim unutrašnjim zidovima samodopadnosti nekih ovdje članova foruma. I rado bih sada unedogled polemizirao o dsormazovim podsvjesnim, ali možda malo pretencioznim metodama katarzičnosti duha, no pošto nisam sklon pretjerivanju u prestrukturalnosti iznošenja jednostavnih misli, smatram da je cijelu bit ove problematike najbolje sažeo edvin kada je jednom rekao ''Senf grglja topotom karijesa, jer menstrualno doba je.'' Stoga i ja trenutno u svom halucinogenom kutku irelevantno grgljam od neodoljive potrebe za kvazi-bulimičnom inicijacijom kikyja kako bih mu usadio robusni bezvremenski reciprocitet onoga što je učinio kada je bez prijeke potrebe bogohulio o formalnoj trodimenzionalnoj percepciji sredovječne Lulu. I znam da se ken2 neće ljutiti zbog toga, ali fokusiran kakav jesam, neću nikome dozvoliti da me omete u mojoj bezmirisnoj letargiji potencirajući sada neke dodatne polemike šećerenjem umova i soljenjem pameti, već ću, kako se iza svega ovoga ne bi povlačili vijugavi repovi, progutati za kraj čitavu svoju knedlu samosvijesti i reći - živio Rajko Gospodnetić!
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 19/06/2012 : 12:42:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mozen

Ja bih se samo nakratko nadovezao na Amosa... Smatram da se u stinkyjevoj posvemašnjoj neoliberalnoj apstrakciji oslobođene Lulu glavna nit vodilja posve izgubila tj. zapetljala na gotovo psorijatično oljuštenim unutrašnjim zidovima samodopadnosti nekih ovdje članova foruma. I rado bih sada unedogled polemizirao o dsormazovim podsvjesnim, ali možda malo pretencioznim metodama katarzičnosti duha, no pošto nisam sklon pretjerivanju u prestrukturalnosti iznošenja jednostavnih misli, smatram da je cijelu bit ove problematike najbolje sažeo edvin kada je jednom rekao ''Senf grglja topotom karijesa, jer menstrualno doba je.'' Stoga i ja trenutno u svom halucinogenom kutku irelevantno grgljam od neodoljive potrebe za kvazi-bulimičnom inicijacijom kikyja kako bih mu usadio robusni bezvremenski reciprocitet onoga što je učinio kada je bez prijeke potrebe bogohulio o formalnoj trodimenzionalnoj percepciji sredovječne Lulu. I znam da se ken2 neće ljutiti zbog toga, ali fokusiran kakav jesam, neću nikome dozvoliti da me omete u mojoj bezmirisnoj letargiji potencirajući sada neke dodatne polemike šećerenjem umova i soljenjem pameti, već ću, kako se iza svega ovoga ne bi povlačili vijugavi repovi, progutati za kraj čitavu svoju knedlu samosvijesti i reći - živio Rajko Gospodnetić!


..bezmirisna letargija..
Dobar si!

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

dupli
Average Member

Croatia
977 Posts

Member since 26/11/2009

Posted - 19/06/2012 : 12:50:00  Show Profile Show Extended Profile  Send dupli a Private Message  Reply with Quote
Dsormaz1, znao sam da će se bar jedan od vas dvojice uhvatit na udicu ali da će progutat i olovo, to nisam očekivao. Kakogod, dobrodošao u raspravu

Mozen, ne kužim što hoćeš reći ali mislim da si 100% u pravu
Go to Top of Page

dupli
Average Member

Croatia
977 Posts

Member since 26/11/2009

Posted - 19/06/2012 : 13:44:07  Show Profile Show Extended Profile  Send dupli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Amos

Zanima me kako bi od strane dežurnih liberala i apologeta "traženja slobode" bilo prokomentirano da npr. jedan sredovječni muškarac kojemu je pun kufer žene i djece i kuće samo ode na par dana na odmor, nađe neke tipove i ženske s kojima se druži, fakofira ženu i djecu i sve ostale skupa.
Kaže, ma ne mogu vas više gledati, dosadili ste mi, di su moji ideali iz mladosti, što je ovo moj život postao? Pa pokuša sve opravdati traženjem sebe.
Bi li bili jednako blagonakloni ili bi rekli: "Gad jedan, ostaviti tako ženu i djecu.."



Pa prije nego opravdam ili optužim pokušao bih razumjeti razloge, a
za to treba s čovjekom popričati ili barem (u slučaju lulu) pročitati
strip. Važno je napomenuti kako ljudi koji nisu u braku i nemaju
djece teško mogu u potpunosti razumjeti što je na stvari.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 19/06/2012 : 18:09:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
da, da, mozen, baš sam u nekom seksističkom štihu...
mora da previše čitam Chiaverottija

(a i o tome više uskoro )

Edited by - kiky on 19/06/2012 18:11:16
Go to Top of Page
Page: of 104 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000