forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 AGARTHI COMICS: MAGIČNI VJETAR br: 3 -Lady Charity
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

Markos
Webmaster



Croatia
28935 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 12/02/2013 : 07:30:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Magico_Vento
E,ajde nemoj misliti da si Bog i spusti se na zemlju Na svaku recenicu ti moras da nekome dobacis i komentarises,mislis da si ti najpametniji,najmudriji? Idi se lijeci malo


U biti si u pravu. Zaista ne moram dokazivati svakoj budali da nije u pravu.

Trouble will find me
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4982 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 12/02/2013 : 08:59:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by DOMI

evo moj sin traži magnetiće ZAGOR...

može mi tko dati ovdje točan link za narudžbu,
hvala puno



DOMI, posalji im mail ovdje:

striparnica@stripovi.ba

U 'subject line' stavi BONELLI MAGNETI, i onda im reci koje magnetice hoces, i koliko primjeraka. Takodje im posalju svoju kucnu adresu, da ti izracunaju postarinu.

Posle ce ti se oni javit u vezi sume, koju mozes da platis kredit karticom na njihovom sajtu, ili preko Pay Pala.





ekstra! hvala ti ,,

44 godine Alan Forda u HR VEĆ U SNK !!! Klasici 134, 135, 136 GUMIFLEXOVA OSVETA - NEUHVATLJIVI - KUĆA ZDRAVLJA

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 12/02/2013 : 10:09:02  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JPorta

Objavili su screenshootove nove web stranice koja bi trebala ovih dana biti finalizirana, po slikama čini se da se bude iz mrtvih...

http://stripovi.ba/forum/index.php?topic=264.msg7652%3Bboardseen#new


Izgleda da bi trebala poceti sa izdavanjem jer na onim screenshootovima vidim i ostale brojeve jan dixa

feka
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17660 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/02/2013 : 09:17:45  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
sanjo sam da su izdali 6 novih a ja kupio 4
i to kod vozača grasa s popustom od 10% u tramvaju :D
a vozač je sam vlasnik agartija

eee definitivno psiha je čudna stvar :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4982 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 13/02/2013 : 14:55:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
zapravo nitko ništa posebno ne gubi ako i ne nastave -
sva ta (ili većinu) izdanja izdao je Ludens / Libellus ili VČ ...

problema, zapravo, nema...
ništa novo što netko nije pročitao ,,

44 godine Alan Forda u HR KUĆA ZDRAVLJA već u SNK

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

cerichus
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1585 Posts

Member since 01/02/2007

Posted - 13/02/2013 : 19:30:47  Show Profile Show Extended Profile  Send cerichus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DOMI

zapravo nitko ništa posebno ne gubi ako i ne nastave -
sva ta (ili većinu) izdanja izdao je Ludens / Libellus ili VČ ...

problema, zapravo, nema...
ništa novo što netko nije pročitao ,,

44 godine Alan Forda u HR KUĆA ZDRAVLJA već u SNK




Osim Jan Dixa. A čini se da je i Dagda koja ga je započela zatvorila dućan :(

Elvis has just left the building!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 13/02/2013 : 21:47:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Kakve su to priče o kraju Dagde?
Što bi rekao Rođo, pa Boga mu poljubim!

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Ajkula
Senior Member



Serbia
1222 Posts

Member since 09/03/2012

Posted - 13/02/2013 : 22:05:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Ajkula a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cerichus

quote:
Originally posted by DOMI

zapravo nitko ništa posebno ne gubi ako i ne nastave -
sva ta (ili većinu) izdanja izdao je Ludens / Libellus ili VČ ...

problema, zapravo, nema...
ništa novo što netko nije pročitao ,,

44 godine Alan Forda u HR KUĆA ZDRAVLJA već u SNK




Osim Jan Dixa. A čini se da je i Dagda koja ga je započela zatvorila dućan :(


I oni Meni se stvarno ne da sakupiti Dixa...

Fudbal i semenke
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 13/02/2013 : 22:36:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Sve da nam se i dade, nema šanse da uspijemo skupiti Dixa!

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3294 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 13/02/2013 : 23:11:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message  Reply with Quote
Uobicajena prica. Potom ce da izadju naredni brojevi i "bravo, Dagda!", praceno mestimicnim "a kada ce nova tura?" i visemesecnim "pa da, nema vec neko vreme, ugasili se. Tacno sam znao". Potom ce da izadju naredni brojevi...
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6803 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 13/02/2013 : 23:18:54  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Naravoučenije za izdavača:

objavljuj stripove redovnim i ravnomernim ritmom i niko neće ni pomisliti da si se ugasio.
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 03/02/2014 : 17:27:45  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
U petak bio u striparnici AC u Sarajevu, i rekose mi da su novi brojevi u stampariji ( sto iskreno prizeljkujem). E sad ako oni lazu mene lazem i ja vas
PS. nisam znao gdje ovo da obznanim pa sam se nakacio na ovaj topic

Junak stavlja na kocku cak i prst!

Edited by - gerilac1 on 03/02/2014 17:29:35
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 03/02/2014 : 19:41:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Magico_Vento

quote:
Originally posted by Zlix

quote:
Originally posted by Magico_Vento

Kakve veze ima sto im se vidi link na screenshotovima kad ne mozes otvoriti njihovu stranicu koja je u izradi

WEBPORTAL U PRIPREMI !

MOLIMO NAVRATITE KASNIJE




Ne bih se kladio u to

http://www.agarthicomics.ba/index.php

Radi sad,danas nije radila


E, ajde ne sramoti se.



Go to Top of Page

Davor2403
Average Member



Bosnia and Herzegovina
764 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 03/02/2014 : 19:54:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Davor2403 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by gerilac1

U petak bio u striparnici AC u Sarajevu, i rekose mi da su novi brojevi u stampariji ( sto iskreno prizeljkujem). E sad ako oni lazu mene lazem i ja vas
PS. nisam znao gdje ovo da obznanim pa sam se nakacio na ovaj topic



Javili su na forumu ima 4-5 dana da se ovaj petak, ili najkasnije idući može očekivati neko novo izdanje na trafikama...

A i objavili su da se sada u dosta gradova po BiH mogu naći sva njihova izdanja u knjižarama gdje će dolaziti i ubuduće...

Moglo bi nešto pozitivno biti od svega toga...
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/02/2014 : 20:15:26  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Preksinoc sam bio usao na forum oko pola 3 ujutru i pogledao sam dole na spisak aktivnih forumasa i Agharti Comics su bili online, ocigledno samo tada smeju da se pojavljuju na forum da ih ne bi obasipali pitanjima i uvredama.

Edited by - going going on 03/02/2014 20:15:39
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37324 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 03/02/2014 : 20:48:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

valjda su tek tada zavrsili sa svim obavezama oko novih izdanja, zurili na forum da ih obaznane, kad ono... niđe nikoga, pa otisli i oni i najave



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/02/2014 : 20:54:22  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


valjda su tek tada zavrsili sa svim obavezama oko novih izdanja, zurili na forum da ih obaznane, kad ono... niđe nikoga, pa otisli i oni i najave






Hahaha moguce, vrlo moguce!
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 04/02/2014 : 12:29:05  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Davor2403

quote:
Originally posted by gerilac1

U petak bio u striparnici AC u Sarajevu, i rekose mi da su novi brojevi u stampariji ( sto iskreno prizeljkujem). E sad ako oni lazu mene lazem i ja vas
PS. nisam znao gdje ovo da obznanim pa sam se nakacio na ovaj topic



Javili su na forumu ima 4-5 dana da se ovaj petak, ili najkasnije idući može očekivati neko novo izdanje na trafikama...

A i objavili su da se sada u dosta gradova po BiH mogu naći sva njihova izdanja u knjižarama gdje će dolaziti i ubuduće...

Moglo bi nešto pozitivno biti od svega toga...



meni je dovoljno i da zavrse SL do kraja

Junak stavlja na kocku cak i prst!

Edited by - gerilac1 on 04/02/2014 12:30:02
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20703 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/02/2014 : 16:37:42  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by gerilac1

quote:
Originally posted by Davor2403

quote:
Originally posted by gerilac1

U petak bio u striparnici AC u Sarajevu, i rekose mi da su novi brojevi u stampariji ( sto iskreno prizeljkujem). E sad ako oni lazu mene lazem i ja vas
PS. nisam znao gdje ovo da obznanim pa sam se nakacio na ovaj topic



Javili su na forumu ima 4-5 dana da se ovaj petak, ili najkasnije idući može očekivati neko novo izdanje na trafikama...

A i objavili su da se sada u dosta gradova po BiH mogu naći sva njihova izdanja u knjižarama gdje će dolaziti i ubuduće...

Moglo bi nešto pozitivno biti od svega toga...



meni je dovoljno i da zavrse SL do kraja


+1

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7611 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 04/02/2014 : 18:37:16  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by gerilac1

quote:
Originally posted by Davor2403

quote:
Originally posted by gerilac1

U petak bio u striparnici AC u Sarajevu, i rekose mi da su novi brojevi u stampariji ( sto iskreno prizeljkujem). E sad ako oni lazu mene lazem i ja vas
PS. nisam znao gdje ovo da obznanim pa sam se nakacio na ovaj topic



Javili su na forumu ima 4-5 dana da se ovaj petak, ili najkasnije idući može očekivati neko novo izdanje na trafikama...

A i objavili su da se sada u dosta gradova po BiH mogu naći sva njihova izdanja u knjižarama gdje će dolaziti i ubuduće...

Moglo bi nešto pozitivno biti od svega toga...



meni je dovoljno i da zavrse SL do kraja


+1




ako može i dixa...
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000