forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 HNL
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 71

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 16/09/2018 : 01:09:19  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

hnk dobio neugodne goste iz? (odakle je ono Rudeš?)
Pobjeda čista ko suza, samo mogla bi ih koštati.

A čega bi ih koštala, pa gore ne mogu?
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11584 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 16/09/2018 : 09:21:02  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Mislio sam na one silne granate što su bilmezi bacali. Bit će kazni a blagajna prazna.

Have mercy
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 16/09/2018 : 20:49:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Lokomotiva tutnji kroz prvenstvo...
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 20/09/2018 : 12:23:27  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/sport/clanak/istra-dobila-trenera-osvajao-je-kup-uefae-i-dva-puta-bio-prvak-spanjolske/2025073.aspx

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 22/09/2018 : 18:31:44  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Rijeka ide bez pola momčadi u Zagreb.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 22/09/2018 : 20:12:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Lokomotiva vodi 1:0 i sada je na nevjerojatnom drugom mjestu samo na bod manje udaljena od Dinama!



Lokomotiva i dalje tutnji...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 22/09/2018 : 22:57:27  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Izvanredan posao Gorice na selekciji igrača, Zwolinski je preorao teren danas, zabio krasan pobjednički gol, Atiemwen je najbolje krilo u HNL.
U pravu si Tonka, strašan igrač. Trener im, po svemu sudeći, također neće dugo ostati kod njih.
Čestitam im na pobjedi danas, mi smo danas imali dosta prilika, ali je u njima bio bundeva Marić tako da kao i da nismo.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11584 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 23/09/2018 : 01:45:31  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Niko ne komentira HNL. Evo ja ću.
Lokomotiva naguzila hnk2, Gorica naguzila Osijek u gostima.
I to je to.

Have mercy
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 23/09/2018 : 10:07:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
A Dinamo trlja ruke...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 23/09/2018 : 10:53:01  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Mislim da Dinamo apsolutno nema konkurenciju, prednost će samo rasti.
Bit će još puno ovakvih posrtanja, nazovimo ih tako iako nisu, pratitelja.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 23/09/2018 : 11:23:21  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Baš nas je Lokomotiva naguzila. Uz najboljeg igrača susreta Duju Strukana. Da se razumijemo, Rijeka je trenutno očajna i Lokomotiva je kvalitetnija od Rijeke. U Rijeci su svi sisali samo pare od Volpija, a nisu ništa radili. Pod ništa radili mislim na stadion, omladinsku školu i kvalitetan skauting.
Stadion: Dok je para bilo natezalo se sa gradskom upravom oko dozvola i lučkom upravom oko terena, a usput i slušalo Armadu u vezi lokacije na Kantridi koja je potpuno neadekvatna za novi i moderan stadion jer se nalazi na nekvalitetnom terenu zbog podzemnih voda i u dijelu grada koji nije povezan brzom cestom pa je problem dolazak, parking i odlazak. Dok su se sve strane vrtile u krug dotle je Volpi zavrnuo pipu pa sada nemaju niti za igralište na dva mala golića.
Omladinska škola :
To je tek cirkus. Najprije se u Abuji otvorila akademija pa genijalci u 6,7 godina iz jedne Nigerije od 180 miliona ljudi nisu uspjeli stvoriti igrača za Rijeku. Usput su dovodili klince ovdje koje se moglo vidjeti jedino kako ganjaju riječke srednjoškolke po Korzu. Domaća omladinska škola je toliko dobra da trenutno niti jedan igrač u prvoj momčadi nije iz Rijeke. Zadnji Riječanin iz Rijeke je Ivan Močinić. Oni nisu u stanju otići do Gorskog Kotara ili Krka da pogledaju kojeg talenta i dovedu ga u klub, a Kek nema muda dati mladom igraču šansu.
Skauting.
Bez igrača iz omladinske škole koja bi svake godine trebala izbaciti barem dva, tri igrača za prvu momčad osuđeni smo na kupnju. Sve što vrijedi u hrvatskoj kupi dinamo pa se mora kupovati vani. E tu dolaze naši skauti do izražaja koji u suradnji sa raznim kvazi menagerima dovode igrače iz treće talijanske i njemačke lige od kojih neki ne bi mogli igrati niti za moj bivši razred....
E sad se pipa zatvorila, Volpi je od pravosuđa pobjegao na Kubu, Mamić je od pravosuđa pobjegao u Međugorje i presušilo. Sad bi trebalo pokazati znanje kojeg nikad nije ni bilo nego je bilo lako mlatiti tuđim parama.
P.S. Duje Strukane majmune 😁
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 26/09/2018 : 11:01:25  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
JEDNA od dvije poslastice 1/16 finala Kupa Hrvatske, uz Sloga - Dinamo u Mravincima, igra se od 15:30 u popularnom zagrebačkom kvartu gdje četvrtoligaš Vrapče na igralištu preko puta nadaleko čuvene ludnice dočekuje slavni splitski klub.

Vrapče danima živi za ovaj spektakl. Uređen je okoliš stadiona, postavljene montažne tribine s 850 stolica, ograđen je dio gledališta za Torcidu. Očekuje se da će utakmicu na zapadnom dijelu Zagreba gledati oko 2500 gledatelja koji će po 50 kuna plaćati ulaznice za sjedenje i stajanje. Iz Vrapča ističu da će kompletan prihod od ulaznica podijeliti igračima koji igraju za 1500 kuna hranarine, a nogometom se bave iz hobija, dok su inače radnici, učenici i studenti.

Ali pitanje je koliko će Vrapče zarade moći prepustiti svojim skromnim igračima jer morat će platiti za njih enormne troškove organizacije (osiguranja, zaštitara, policije...), koji se procjenjuju na preko 150 tisuća kuna. Za ilustraciju, godišnji budžet Vrapča je oko 700 tisuća kuna.

Hajduk vrlo ozbiljno shvaća Vrapče. Iako velikani ovakve utakmice inače igraju s rezervnim sastavima, Bili kod autsajdera u kupu ne dolaze s B, nego kombiniranom momčadi.
Trener Zoran Vulić namjerava nastaviti savršeni učinak koji ima s momčadi otkako se vratio u Hajduk i s dvije prvenstvene pobjede (Rudeš, Istra) ga izvukao iz krize i s dna HNL-a, posebno jer ga nakon Vrapča za vikend čeka derbi s Dinamom na Poljudu.
Tekst se nastavlja ispod oglasa

Protiv Vrapča neće igrati Lopez, Filip, Hamza, Caktaš, Gyurcso i Vučur.
Očekivani sastav Hajduka za utakmicu 1/16 finala kupa kod Vrapča:
Posavec; Juranović, Ismajli, Mikulić, Fomitschow - Nejašmić, Palaversa - Jradi, Jairo, Tudor - Kovačević.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 26/09/2018 : 11:15:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
1/16 FINALA HRVATSKOG KUPA

U SRIJEDU SE U VRAPČU OČEKUJE PRAVA 'LUDNICA' Za Hajduk se traži karta više, a jedna izjava dužnosnika Ponikvi zabrinula hajdukovce...

Hajduk će u 1/16 finala Hrvatskog nogometnog kupa u srijedu gostovati kod Vrapča (15.30h).

Vrapče. Vjerojatno je poneki navijač Hajduka želio ponešto doznati o skorašnjem protivniku (splitski klub u srijedu igra u Zagrebu susret Hrvatskog kupa protiv spomenutog suparnika – op.a.).

No, internetske tražilice, uz pojam – Vrapče, najviše podataka nude o psihijatrijskoj bolnici. Radi se o ustanovi čija se povijest proteže stotinu godina, a interne arhive nude podatak da se ondje liječilo oko 150.000 pacijenata.
Klinika Vrapče spomenik je kulture i najpoznatiji simbol zagrebačke gradske četvrti Podsused – Vrapče (prema posljednjem popisu stanovništva, iz 2011, ondje živi 45.759 stanovnika). No, umobolnica je tek dijelom novije povijesti Vrapča. Na području spomenutog lokaliteta nađeni su grobovi iz kasnog brončanog doba te artefakti iz razdoblja Rimskog Carstva. Vrapče se spominje i u 12. stoljeću kao jedno od šest kaptolskih posjeda, odnosno sela.

Vrapče je do današnjih dana uspjelo sačuvati “autentičnost vlastitog mikrokozmosa”. Ondje još uvijek više ljudi živi u kućama nego u zgradama. A donedavno su ljudi držali domaće životinje i proizvodili vlastitu hranu, djeca su se kupala u potoku Vrapčak, spravljala se kotlovina...
Za upoznavanje s vrapčanskim nogometom “guglanje” mora biti intenzivnije i detaljnije. Nogometni je klub danas član IV. HNL – središte.
Zanimljivo, u konkurenciji s Vrapčem, u istoj su ligi i tri bivša prvoligaša, klubovi bogate nogometne povijesti: Segesta, Samobor i Karlovac.
Četvrtoligaški je nogometni razred u hrvatskim medijima gotovo zanemarivo zastupljen. Premda, zanimanje postoji. Naime, na društvenim mrežama postoje grupe, koje razmjenjuju informacije, fotografije, komentare, videoklipove... Na Facebooku, grupa 4. HNL – središte ima preko 2.000 članova.
U srijedu se u Vrapču očekuje – “ludnica” (inače, nogometno igralište napravljeno na čestici koja katastarski pripada psihijatrijskoj bolnici). Za utakmicu s Hajdukom domaćin je tiskao 1.500 ulaznica (po cijeni od 50 kuna). Posebno za ovu prigodu bit će postavljene i montažne tribine, s 850 sjedećih mjesta, piše Slobodna Dalmacija.
– Već u prva dva dana prodali smo 500 ulaznica. Dobili smo upit za karte čak i od hajdukovaca iz Njemačke. Uopće ne sumnjamo da će stadion biti ispunjen. U Zagrebu živi puno Dalmatinaca. Kod nas, u Vrapču, velik je broj studenata iz Dalmacije. Nije stoga čudno da je maslina ostala – neobrana. No, navijači Hajduka naši su dragi gosti i vjerujemo kako će se kod nas osjećati ugodno – poželio je gostima dobrodošlicu predsjednik NK Vrapče, Tom Kačinari.
Deplasirano je procjenjivati izglede četvrtoligaša u srazu s Hajdukom. No, još prošle sezone NK Vrapče natjecalo se u III. HNL – zapad. U neizvjesnoj završnici, Vrapčanci su nesretno ispali...
– Nesretno ispali? To zvuči prilično diplomatski. Nazovimo stvari pravim imenom: Vrapče je izbačeno iz Treće lige! Protiv nas su se udružili neki djelatnici i klubovi, suci su pak odradili svoje... Nažalost, stradao je klub mada sam stvarna meta bio ja. Nisu me uspjeli niti kupiti niti prestrašiti. Iako obnašam funkciju dopredsjednika ZNS-a, nisam “čovjek pod kontrolom”. Ne živim od nogometa nego – za nogomet. Ali, za novu sezonu Vrapče je zadržalo sve igrače i trenera, Željka Radišića. Vjerujem da ćemo se vratiti u viši rang.
U neposrednom susjedstvu NK Vrapče djeluju još dva nogometna kluba: Kustošija (II. HNL) i Ponikve (III HNL – zapad). No, s tim klubovima nema derbija. Naprosto, Vrapčanci ih ne doživljavaju kao tradicionalne i povijesne rivale.
– Jedini istinski animozitet koji doživljavamo jest onaj prema Šparti, klubu koji nam je nametnut 1945. Naime, u bivšoj je državi Vrapču bio zabranjen rad. Zbog činjenice da je nekolicina igrača tijekom Drugog svjetskog rata nosila “pogrešnu vojnu odoru”. Tek 1978. Feniks je oživio. No, bilo je svega. Morali smo i sjekirama ulaziti u vlastite prostorije.
Ali, jedna je izjava dužnosnika Ponikvi zabrinula hajdukovce. Iz Stenjevca su odaslali informaciju kako “oni u Vrapču nemaju niti toaleta u svlačionicama”...
– Nema problema, za Hajduk ćemo nabavit i poljski WC. Šalim se. Vidio sam tu izjavu, koja se pripisuje Hrvoju Pipiniću. Pa, čovjek je igrao u Vrapču, zna da imamo WC. Međutim, kod nas je vijest jedino kada čovjek ugrize psa.
NK Vrapče ove će godine proslaviti 80. obljetnicu postojanja. U turbulentnoj povijesti, “klub pored duševne bolnice”, uglavnom je uživao status nižerazrednog ligaša. Tek je uspostavom Republike Hrvatske, Vrapče 1992. dobilo – drugoligaša. Pet sezona se u Vrapču igrao drugoligaški nogomet, a do ove sezone klub je participirao u trećem kvalitativnom razredu.
Ipak, najveći uspjeh Vrapča datira iz vremena bivše države. Kao pobjednik na razini Zagrebačkog nogometnog saveza, u sezoni 1990./91, klub se plasirao u šesnaestinu (posljednjeg natjecanja) Kupa maršala Tita. Zanimljivo, protivnik Vrapčancima bio je – splitski Hajduk. Utakmica se igrala na stadionu u Kranjčevićevoj, a Hajduk je pobijedio 6:0. Kao što je poznato, Hajduk je u nastavku natjecanja osvojio pehar, pobijedivši u finalu, na Marakani, Crvenu zvezdu.
– Bio je to de facto naš prvi i jedini susret s Hajdukom. No, drago mi je da su Splićani ozbiljno shvatili naš ovotjedni sraz. Observirali su u subotu našu prvenstvenu utakmicu s Moslavinom. Došli su snimatelj i Ivo Cuzzi. Ne sjećam se kada se netko tako detaljno pripremao za utakmicu s nama – zaključio je Kačinari.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 26/09/2018 : 11:16:15  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Skautirao Hajduk Vrapče

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 26/09/2018 : 11:25:57  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
1/16 FINALA HRVATSKOG KUPA

U POPULARNOM ZAGREBAČKOM KVARTU UTAKMICA OD 170.000 KUNA, SAV PRIHOD ODLAZI IGRAČIMA Kako će se Hajduk vratiti u svoj Split ako ne pobijedi u Vrapču?

VRAPČE Nogometaši četvrtoligaša danas će u šesnaestini finala Kupa ugostiti Hajduk (15.30h).

Prije desetak dana zagrebački gradonačelnik Milan Bandić otvorio je još jednu fontanu. Obnovio je, naime, zapušteni vodoskok u krugu Klinike za psihijatriju u Vrapču i nakon 87 godina kultna hrvatska bolnica iznova je dobila ukras koji je desetljećima propadao. U svoj omiljeni hobi Bandić je uložio oko 700.000 kuna, otprilike toliko je i godišnji budžet nogometnog četvrtoligaša Vrapča, čiji je teren u susjedstvu bolnice.

Možda je Bandić mogao tempirati otvorenje fontane s gostovanjem Hajduka, no i ovako će nogometno ludilo u srijedu zahvatiti poznatu zagrebačku četvrt! Sve je u Vrapču spremno za domaćinstvo Splićanima u šesnaestini finala Hrvatskog kupa (15.30), a predsjednik kluba, Tom Kačinari otkriva:
- Baš smo u utorak okončali i posljednje potankosti za “treće poluvrijeme”, sve smo pripremili za zajedničku večeru naših i Hajdukovih igrača, ali Splićani su odbili naše gostoprimstvo objasnivši kako im je nutricionistica rekla da će igrači pojesti pizzu u svlačionici i odmah sjesti u autobus. No, dobro, imali smo najbolju volju, željeli smo ih ugostiti na najljepši način, ali nismo naišli na razumijevanje. To ipak više govori o njima, nego o nama - nije Kačinari krio malu dozu razočaranja Hajdukovim inače uobičajenim ponašanjem posljednjih godina. “Pale sam na svijetu”...


Tko je brži, taj će sjediti
Vrapčanci su se doista potrudili i uredili su infrastrukturu. Postavljene su, uz ostalo, montažne tribine s 850 sjedalica, odvojen je dio gledališta za navijače gostiju...
- Očekujemo da će biti oko 2200 gledatelja! I nema besplatnih ulaznica, cijena karte je 50 kuna i sav će prihod ići igračima. Jednaka je cijena i za sjedenje i za stajanje, pa tko prvi dođe na tribinu, taj će sjediti! A oni sporiji će se malo “stiskati” jedan uz drugoga na stajanju. Uostalom, malo je zahladilo, bit će navijačima toplije kad su jedan blizu drugoga, u intimnome “rame uz rame” ozračju - šali se Kačinari.
Ovo je utakmica visokog rizika, pa će troškovi organizacije biti vrlo visoki, gotovo pogubni za ovaj amaterski klub...
- Sve ćemo to morati sami platiti, bit će velik broj policajaca, pa 60 zaštitara... Uglavnom, troškovi organizacije iznosit će oko 170.000 kuna!
Pa kako ćete to preživjeti?
- Nekako ćemo se snaći, nadam se da ćemo “zaplesati lagani sentiš” i s gradonačelnikom... Ma pronaći ćemo negdje novac, pa ne dolazi nam Hajduk svaki dan, nego svakih 28 godina! Na onoj utakmici u Kranjčevićevoj, 8. kolovoza 1990., bio sam “tehniko” momčadi, a sad sam klupski predsjednik. Onda su za Vrapče igrali Rudić, Mužek, Blažinčić, Vicković..., bila je to naša strašna generacija, ali i Hajdukova je bila moćna, pa osvojili su kup te sezone! Ovo je najveća utakmica otkad sam predsjednik i želio bih zahvaliti svim prijateljima koji su nam pomogli u organizaciji utakmice, bez njih ne bismo uspjeli.
U kakvom je stanju travnjak?
- Naš je teren s umjetnom travom fantastičan! Možda čak i najbolji u Zagrebu... I stalno ulažemo u infrastrukturu, postavili smo i solarno grijanje. Držimo se one “najprije urediti štalicu, pa onda dovesti kravicu”! Želimo dohvatiti Drugu ligu, ali je i igrati na našem terenu. A ne kao nekad veliki Zagreb, koji sad u Trećoj ligi seljaka po raznim terenima, to je tragedija. Kao dopredsjedniku ZNS-a srce mi puca kad vidim na što je spao naš Zagreb...


Vaš je klub prošle sezone iz Treće ispao u Četvrtu ligu, prostrujala je gradom priča da su vam to smjestili zagrebački trećeligaši?
- Točno je to. Bio je to masakr, gadni lopovluk, puštale su se utakmice na našu štetu. Brojni su igrači priznali što se događalo, kako se “muljalo”. A u mom klubu nema “muljanja”! I zato smo svima bili trn u oku, jer nismo željeli sudjelovati u toj prljavoj igri. Nema tih novaca kojima bi me netko mogao kupiti, imam hrabrosti reći ono što ne valja u nogometu. Govore mi da sam mamićevac, ili Šukerov čovjek, ali ja sam samo svoj, uvijek sam bio, takav ću i ostati. Nitko me ne može prestrašiti, niti kupiti - iznio je gorčinu Kačinari, dodavši na kraju:
- Nadam se da će srijeda biti nogometni praznik u Vrapču! Šteta što nam je policija zabranila prodaju piva, pa ljudi se žele malo proveseliti na ovakvim priredbama, ne dolazi Hajduk svakoga tjedna u Vrapče. Baš me zanima hoće li se u Mravincima, ili u Križevcima, zabraniti točenje piva? Naravno da neće - kaže Kačinari.
A trener Vrapča Željko Radišić smiruje euforiju u svlačionici:
- Dečki su silno motivirani, željno čekaju veliku utakmicu, najveću u njihovim karijerama. Dobro smo ušli u sezonu, u pet smo utakmica upisali četiri pobjede i jedan poraz, želimo se odmah vratiti u Treću ligu i vjerujem da ćemo to i učiniti.
Je li ovo i vama najveća utakmica u trenerskoj karijeri?
- Već sam sa Zelinom igrao u ovom rangu kup-natjecanja prije desetak godina protiv Rijeke, ali ovo mi je najveća utakmica, zato jer će s druge strane biti Hajduk. A najveći mi je uspjeh osvajanje zagrebačkog kupa s Tekstilcem, kao četvrtoligaši svladali smo u finalu prvoligaša Lokomotivu, za koju su onda igrali Pivarić, Pjaca, Brozović...
Radišić nije profesionalni trener, zaposlen je, a 90 posto njegovih igrača su učenici i studenti, ostali rade kao vozači, skladištari... Igrači dobivaju na ime hranarine oko 1500 kuna mjesečno, pa će im ova zarada od prodaje ulaznica još kako dobro doći.
A može li Vrapče nauditi Hajduku?
- Gledajući na papiru, šanse su nam male. Ali, znate kakav je nogomet - utakmica uvijek može otići u nekom čudnom smjeru, može zaploviti uzburkanim vodama u kojima se autsajder bolje snađe. Želimo se nadigravati, tehnički smo jaka momčad i sretni smo što igramo ovu utakmicu, mirni smo i veselimo se spektaklu. A nisam baš siguran da se nogometaši Hajduka mogu mirno vratiti u Split ne pobijede li nas! Razlika u kvaliteti je velika, ali jedna utakmica može svašta ponuditi - govori Radišić.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 26/09/2018 : 11:27:28  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Vulić spušta loptu na zemlju: Kup je opasan, sada razmišljamo samo o Vrapču, o Dinamu ćemo kasnije


Nogometaši Hajduka osvojili su sva tri boda u prvenstvenom susretu protiv Istre 1961 u Puli, ali fokus je sada isključivo usmjeren prema susretu 1/16 finala Kupa protiv momčadi Vrapče, a koji se igra u srijedu u Zagrebu s početkom u 15:30 sati.
- Prvo moramo razmišljati o Kup susretu protiv momčadi Vrapče, fokus nam je usmjeren isključivo prema tome, a potom ćemo se okrenuti derbiju s Dinamom koji nas u subotu čeka na Poljudu. Kup je zbilja opasan, a i sam sam kao trener to doživio na svojoj koži i zato moramo ući sa stopostotnim angažmanom. - rekao je trener Hajduka Zoran Vulić.
Osvrnuo se strateg Bijelih na prošli prvenstveni sraz...

- Zadovoljni smo i sretni jer nam ova pobjeda puno znači u nedostatku bodova. Nije to sad ništa spektakularno, ali vrlo važno je da smo osvojili tri boda za ono što nas dalje čeka. Puno puta smo u prošlim imali dominaciju, ali nismo imali završnicu. Normalno je da u zoni 20 metara driblingom, udarcima i situacijama jedan na jedan igrači rješavaju situaciju u svoju korist jer smatram da za navedene stvari imaju dovoljnu kvalitetu da to rade što češće.
U posljednja dva prvenstvena susreta Bijeli su postigli sedam golova, ali Hajdukov trener smatra da u igri ima još stvari koje treba popraviti...
- Zadovoljan sam efikasnošću u zadnje dvije utakmice, ali mogli smo postići više golova. Ne smije nam se događati da imamo vodstvo od 3:0 i da se dovodimo u nemirnu situaciju. Imamo nekakve crne rupe u igri koje moramo svesti na minimum. Vjerujem i nadam se da će to iz utakmice u utakmicu biti bolje i dolaze nam protivnici i susreti u kojima ćemo pokazati svoje pravo lice.
Momčadi je u Medulinu priključeno i osam igrača koji će biti u konkurenciji za dvoboj u Kupu, a među kojima su i igrači koji su sudjelovali u pobjedi nad drugom momčadi Dinama..
- Drago mi je da su momci koji su igrali za drugu momčad odigrali dobro i da su svladali Dinamo. To je ono što me veseli i naravno da su svojim igrama zaslužili da nam se priključe za utakmicu u Kupu. Vjerujem da će i tu pokazati dobru igru. - zaključio je trener Vulić.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 26/09/2018 : 11:28:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Inače, prijenos će biti i na HNTV.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 26/09/2018 : 17:18:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Odličan uvod za utakmicu...
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 26/09/2018 : 18:25:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Devet komada Rijeke u Križevcima....
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 26/09/2018 : 19:39:38  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Stvarno, pravi gušt za jednog navijača kvartovskog kluba, još je i rezultat 0:2 skroz pristojan!

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Odličan uvod za utakmicu...


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11584 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 30/09/2018 : 10:55:38  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote





Ključ u bravu dok neko nije izgubio glavu a ne samo prste.

Have mercy
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 30/09/2018 : 18:03:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Sramotno i šokantno! Ne ponovilo se...
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 30/09/2018 : 18:04:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Lokomotiva protutnjala i Goricom... Gdje će konačno stati?
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/09/2018 : 20:21:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Lokomotiva staje tek na odredišnom kolodvoru, dobro poznata stvar.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 01/10/2018 : 11:28:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by DODSFERD

Lokomotiva staje tek na odredišnom kolodvoru, dobro poznata stvar.


Misliš kao i prošle sezone kad su umalo odnijeli " kolodvoru " titulu?
Ili ove sezone kad je " kolodvor " na muku zabio iz penala?



Go to Top of Page
Page: of 71 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000