forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 X-Men
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 16/03/2017 : 11:31:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Skoro sam zaspa od dosade u kinu.
Nije mi se svidio ni malo.
Šteta 21 kune.


Kod vas je tako jeftin kino!?


Mislim da kod nas ni Kinoteka vise nema tako niske cijene.

edit: drukcije je i 1 sama kuna previse za taj film sto se mene tice.




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 16/03/2017 11:33:03
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 16/03/2017 : 11:58:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

edit: drukcije je i 1 sama kuna previse za taj film sto se mene tice.






Gledao si ga?

Mislio sam da te ne zanimaju takvi filmovi.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 16/03/2017 : 12:10:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Poli

edit: drukcije je i 1 sama kuna previse za taj film sto se mene tice.



Gledao si ga?

Mislio sam da te ne zanimaju takvi filmovi.


Mislis ako je vrijedan te jedne kune? Ok, to je ipak samo dobra sedmina eura, ali ipak ... meni previse. Gledao ga ili ne.


Mozda trebam napomenuti da sam vec u startu protiv ovih kino kompleksa i njihovih napuhanih cijena. Eto, kod nas su cijene toliko bezobrazne http://www.kolosej.si/vstopnice/ (ko da smo stvarno vec na Zapadu ) pa ih zbog toga zaobilazim, jedino mozda napravim tu i tamo svakih par godina koji izuzetak (Tarantino ili kao sto me sada prije koji dan bolja polovina nagovorila na Lion).

Nazalost i Kinoteka je digla cijene, ali jos uvijek nisu takve, a i radije dam njima.


A mislim da i ostalim ljudima ovi kino kompleksi vise nista ne znace, posto se tamo moze izbrojiti posjetioce na prste obje ruke.


Krenuo sam vec u off ali ...



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 16/03/2017 : 12:20:53  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by jaki

Skoro sam zaspa od dosade u kinu.
Nije mi se svidio ni malo.
Šteta 21 kune.


Kod vas je tako jeftin kino!?
Mislim da kod nas ni Kinoteka vise nema tako niske cijene.



Kod nas je cijena od 3 do 4 €, ljetni kino 3 €, a za djecu mislim 2,5€.

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!

Edited by - panzer on 16/03/2017 12:21:10
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 16/03/2017 : 12:42:09  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by jaki
Šteta 21 kune.


Kod vas je tako jeftin kino!?


Nije.Srijedom je jeftinije(19 kn + 2 kn za duljinu filma).
Inače bude od 30-40 kuna zavisno od duljine trajanja,vremena i dana predstave i 3 D efekata.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 16/03/2017 : 13:26:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by panzer

Kod nas je cijena od 3 do 4 €, ljetni kino 3 €, a za djecu mislim 2,5€.


Gdje je to kod vas?

Mislis na Cineplexx ili nesto takvo? Ali koliko vidim na netu i tamo nisu takve cijene.




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 16/03/2017 : 13:35:58  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
Kulturni center Kočevje.

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 19/03/2017 : 00:56:39  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ako zaboravim na par rupa u scenariju, Logan je fenomenalan film.
Odlična gluma Jackmana i Stewarta, uživanje je bilo gledati ih.

Film je onakav kakav sam i očekivao, prljav, brutalan, depresivan.
Ono što je Dark Knight u Batmanovoj filmografiji, to je Logan za X Mene. Dva i po sata prošlo za tren, bez dosadnih deonica. Kraj odličan.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 04/04/2017 : 10:14:55  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote



DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 12/04/2017 : 20:55:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote
http://superheroji.com.hr/deadpool-2-josh-brolin-cable/

Ovo nisam očekivao. Dobar casting.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 12/04/2017 : 22:13:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Meni je taj Josh Brolin nekak random glumac, kao neka zamjena ili lookalike za druge glumce, neznam.
Ne kažem da je loš, samo mi nema neku karizmu.

Ili pokušava biti mlađi Tommy Lee Jones, ili je lošija zamjena za Clive Owena, ili je voiceactor za velikog ljubičastog koji dosad nije baš impresirao ničime osim fanovskim poznavanjem lika, ili ima glavnu ulogu u nepotrebnom remakeu stranog filma i slično.

No možda upravo to treba Cableu. Nekakav background namršteni šutljivi lik kojeg Deadpool ismijava.
Jer imam osjećaj da bi netko poput Brosnana ili Pitta unio više sebe i htio ući previše u spotlight.
Možda Brolin baš ovdje dođe na svoje.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 13/04/2017 : 02:31:40  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Brolin se meni bas svidja kao glumac. Odlican mi je u No Country for old men i u Gangster Squadu.
Go to Top of Page

el_wrejo
Starting Member



Croatia
53 Posts

Member since 09/04/2008

Posted - 13/04/2017 : 11:35:02  Show Profile Show Extended Profile  Send el_wrejo a Private Message  Reply with Quote
I u Sicariu, a posebno u Gooniesima! :))

Hellboy je extremni desnicar..
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7844 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 19/04/2017 : 14:00:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
Logan je sjajan film
šteta jedino što 'hurt' u izvedbi casha nije dio soundtracka, nego su ga stavili samo u trailer
stvarno moćan film, a meni se dojam još pojačao ubacivanjem shanea u film, i općenito pretvaranje superherojskog filma u vestern
pa je još i brutalno snimljen, sa stvarnim probadanjima i rezanjima...
a xavier je posebna priča, tako dobro odglumljen, tako stvaran starac, sa tako stvarnim replikama...
pa mala na kraju kad mu kaže 'tata', pa kad okrene križ u X
sjajno
ovo je art film

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 19/04/2017 : 14:45:57  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Vidim, da Logan ima R rating i da je odlično prihvaćen od strane publike i kritike. To nije slučajno. R rating nije samo psovka, R rating je umjetnička sloboda.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/04/2017 : 20:08:54  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Vidim, da Logan ima R rating i da je odlično prihvaćen od strane publike i kritike. To nije slučajno. R rating nije samo psovka, R rating je umjetnička sloboda.



Slazem se u potpunosti!
Dosta mi je PG 13 filmova i sto sve mora da bude politicki korektno.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 15/05/2017 : 18:54:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Meni Logan sasvim korektan.
Star sam i porežem se svaki puta kad se brijem (ne nužno noge), tako da sam se uživio u ulogu oronulog starca sa problematičnim lažnim ocem i malodobnom nadrkanom tinejđerkom.
Mala mi je ista crna Željka na stereoidima.

Logane izdrži.
Još samo jedan povratak i serijal može preuzeti neki novi Bond.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Vlladimir
Senior Member



2045 Posts

Member since 26/08/2009

Posted - 16/05/2017 : 12:48:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlladimir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Vidim, da Logan ima R rating i da je odlično prihvaćen od strane publike i kritike. To nije slučajno. R rating nije samo psovka, R rating je umjetnička sloboda.



U Loganu, to ''R'' je Holivudsko/Diznijevsko ''R''. Nije ''R'' tipa Jörg Buttgereit.
Film je dobar, ima ozbiljnu notu, ali negativci mi nisu ubedljivi. Mogli su malo da razrade to sranje, kojim su zatrovani mutanti.

Kontam da je film stavljen u godinu koja ne može da šteti nekoj hronologiji serijala, i mislim da je ok sa strane Jackmana da je stavio tačku na Wolverina.

E sad, da li će mala nastaviti u tom ruhu, ili po stripu kako ide... on beše ima sina?

Inače iz serijala X - men, meni najbolji radovi do sad:

1. X Men
2. First Class
3. X-men Origins - Wolverine
4. Logan

Ana Tomaskovic kraljica!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7844 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 17/05/2017 : 14:05:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
da se i ja još jednom vratim na Logana
meni to nije samo najbolji superherojski film, nego i jedan od najdražih i najboljih filmova koje sam ikad gledao - a bogami imam godina i pogledao skoro 33% onoga što su pogledali dr strangelove ili rommel, dakle, JAKO puno
za mene film nema značajnijih mana, a emocijama me pogodio do kosti
glumački je odigran savršeno, tako da očekujem (barem) oscar nominacije za patricka stewarta i hugha jackmana
tko nije gledao, još jednom preporučam

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 17/05/2017 : 18:09:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote
I meni je Logan postao jako drag film u vrlo kratkom vremenskom roku i nadam se da će barem biti nominiran za neku nagradu. Jednostavno ima taj emotivni "punch" koji puno previše fali u današnjim mainstream filmovima i blockbusterima. DALEKO najživotniji superherojski film ikada snimljen. Kao fanu stripa i superherojske mitologije, Logan mi je vrh.
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 17/05/2017 : 20:29:50  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Ja jos uvijek ne mogu vjerovati da ono trash govno X-Men origins: Wolverine ima istu ocjenu na IMDb kao The Wolverine. Fanboysi su stvarno cudna sorta

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 17/05/2017 : 21:18:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Nije da je Origins baš dobar, nego The Wolverine nije baš nešto.
Meni tek prosječan.
Zato me i bilo strah za Logana, jer je isti redatelj.
A onda ispao remek djelo.

Ono kaj mene zapravo muči je kako Dark Knight ima veću ocjenu od Logana?

Edited by - Windwalker on 17/05/2017 21:21:16
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 28/05/2017 : 10:38:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
ken2 mi preporučio na CRŠ-u.
Danas pogledao Logana po drugi put.
Vrh.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7844 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 29/05/2017 : 10:28:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

ken2 mi preporučio na CRŠ-u.
Danas pogledao Logana po drugi put.
Vrh.



ja već tri puta
a kad dođe ova CB verzija na dvd-u, onda ću još jednom

inače, taj mangold zna snimiti filmove koji se mogu više puta gledati
njegov walk the line sam isto gledao 3-4 puta

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 01/08/2017 : 02:40:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Domino, iako obrnuta.
Čudi me da su joj izmijenili izgled, dok su Deadpoola napravili što sličnijeg stripovskom.
Nije da mi smeta, jer mi je njen lik nepoznanica, tako da mi je ovo prva verzija koju ću 'upoznati'.

Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000