forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Breaking Bad
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 14/10/2013 : 18:54:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
The Adventures Of Badger And Skinny Pete!

Mislim da bih tu seriju zavolio više od BB-a...

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 15/10/2013 : 09:09:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Pismo oskarovca!


http://tv.yahoo.com/blogs/tv-news/sir-anthony-hopkins-binge-watched--breaking-bad---wrote-bryan-cranston-a-fan-letter-222510466.html

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 15/10/2013 : 13:04:29  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
Evo i hr verzija :D

http://www.jutarnji.hr/anthony-hopkins-napisao-pismo-zvijezdi-breaking-bada--najbolja-gluma-koju-sam-vidio---ikada-/1132976/
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 26/10/2013 : 12:46:01  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 26/10/2013 : 12:56:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Da, zadivljujuće je kako serija ima puno poveznica i hommagea s Pulp Fictionom, i iz toga možemo zaključiti da je Gilligan velik ljubitelj Tarantina...

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 29/10/2013 : 19:30:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Ja moram priznat da sam dosta "kasno" otkrio ovu seriju,odnosno znao sam da je dobra ali nikako uhvatit vremena jer sam bio zabavljen drugim serijama.Velik zajeb,nema ništa bolje nego kad čekaš kao ovisnik sljedeći tjedan i novu epizodu.

Sve što mogu reći je,kakva serija
Završna scena sa pjesmom "Baby blue" u pozadini
Koja plejada jedinstvenih likova....Saul,Mike,Badger i Skinny i debeli Huel
Walt i Jesse

Ispričavam se zbog tolikog klanjanja

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 17/11/2013 : 14:18:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote


Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 17/11/2013 : 17:23:24  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Da, vidio sam to sinoc, uljepsalo mi ostatak vikenda
Najomiljeniji dio mi je kad kaze za Hanka: He looked like that guy from The Shiled

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2963 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 18/11/2013 : 14:16:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
može on glumit šta hoće ali zauvijek će ostati Hal.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 03/12/2013 : 10:09:46  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
Arizona i New Mexico :

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!

Edited by - panzer on 03/12/2013 10:11:08
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 15/01/2014 : 14:32:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
it's official!!!

u studenome ove godine kreće "Breaking Bad" spin-off "Better Call Saul"

http://en.wikipedia.org/wiki/Better_Call_Saul
Go to Top of Page

general war
Starting Member



Serbia
10 Posts

Member since 06/07/2011

Posted - 19/06/2014 : 13:42:22  Show Profile Show Extended Profile  Send general war a Private Message  Reply with Quote
Ja sam ocigledno jedina osoba kome je ova serija blagi uzas.Uopste ne vidim odakle potice tolika popularnost,ovo je jedno precenjeno,apsurdno naivno sranje.Ponavljam,apsurdno naivno,nekoliko puta me je izludjivalo kad vidim ogromne rupe u radnji,pitao sam se sta sad kaze taj veliki broj fanova sirom sveta,koji argument ima na to.Gluma je vrhunska bez diskusije,dok pogled iz psiholoskog aspekta,koji je u ovoj seriji najpre hvaljen,je blago uzasan.Nista nema smisla,Volter je od starta bio bitanga,samo bitanga koja zivi u senci,uostalom,on prvo ubistvo izvrsi u drugoj epizodi serije,i to ne u samoodbrani!Dzesi je nerazradjen karakter,do cevrte sezone njegova psiha je imala smisla,nakon toga on postaje psihicki nestabilni sociopata,sto je vrlo lako obraditi na platnu.Zatim,rupe i rupetine u radnji,pff.Cekajte,zivimo u 21.veku,koji to prebogati kriminalac deluje celu svoju krim.karijeru iz seneke?!Takvim igracima se uvek znaju imena,samo su nedodirljivi.Ali ne,Volter je lik iz senke,bez obzira na to sto ostavlja dokaze na sve strane.I cekaj,vodi li policija istragu neku?Nisam zapazio te scene u seriji buahhahah :)) Zatim,Dzesi Pinkmen,najgluplja stvar u seriji.Narkoman,decko iz urbane sredine,koji zadire u duboku ilegalu,ulazi u odnose sa krupnim ribama,i izlazi ziv iz svega toga?! Njegov lik bi u stvarnosti bio ubijen 30ak puta u ovih pet sezona.O zadnjoj epizodi da ne pricam,dao sam joj ocenu 3 na imdb-u,mada se pitam da li je onaj uzas toliko i zasluzio.Ne,ne sasvim je realno da most wanted criminal ide u ukradenim kolima kroz USA,dolazi u svoj grad,ide u zeninu gajbu,nigde pandura,iako ona mora biti pod programom zastite svedoka,vidjaju ga ljudi tamo vamo,policija ni da ga nanjusi.Dajte ljudi,kako je nekome onaj ocaj mogao da se svidi?!Zatim,velika mana,prve 3 sezone,koje su fatalno dosadne.Znam,sad cete mi reci,rec je o kvalitetnoj seriji koja postepeno prikazuje transformaciju likova itd,ali ja cu na to reci da prestanete da serete,prve tri sezone su jednostavno nenormalno DOSADNE i nista vise!!Nema kvaliteta iz bilo kog aspekta da se gleda,cela prva sezona je mogla da se prikaze u 3 epizode,druga mozda u 4,cak i sa narativnim izduzivanjem.Dakle,to je samo dosadno i nista vise.Zatim tu je plagijat iz legendarne genijalne serije The Wire-Gustavo Fring,kopija Brother Mouzone-a iz navedene serije.Ponavljam,KOPIJA.Obrazovani crnac koji je ogrezao u ilegali,odlikuju ga maksimalna opreznost i smirenost u svim situacijama.Ton glasa mu je hladan i opustajuci,kao i celokupan stav,ima elegantno drzanje.Gustavo Fring=Brother Mouzone,no doubt.I,da,nakon Gasove smrti,koja je kao u nekoj stend up komediji,sta je sa sudskim procesom njegovim zaposlenima,sa traganjem po njegovim finansijama,itd?Sta,sjebali su ceo proces kao Mike Jesse i Walt kad su u onoj ekstremno naivnoj sceni magnetima sjebali Gasov lap top?To je bio jedini izvor dokaza,sta? I najhvaljenija stvar kod ove serije je naravno-radnja.Sad,recite sta hocete,ali ja tvrdim da je radnja ove serije sasvim sasvim jednostavna.Mislim sta,glavni lik ide od tacke A do tacke B,sve ocekivano.Ja sam,najiskrenije,pocetkom druge sezone imao jasnu sliku kako ce ici serija do kraja,i,u sustini,sve je bilo tako!Samo sto nisam predvideo da ce se Dzesijevi i Voltovi raskidi i pomirenja i nesporazumi sa Skyler izduziiiiiiiiiiiiiiiiiiti do te mere da se serija vec kvalifikuje kao dosadna u prve tri sezone.Zatim,tu su likovi.Sve se vrti oko Volta,ostali likovi samo upotpunjuju i drze radnju.Ima i nekih koji su krajnje nerazradjeni,plitki,kao Junior i Henkova zena Marrie.Oni su samo kao neki komadici da bude cela slagalica.Nikakav univerzum nije stvoren,a to je ono sto ja volim kod umetnickih ostvarenja.Uglavnom,ovo je najprecenjenija serija ikad snimljena.Mislim,sta god neko pricao,uvek imam najmanje 100 argumenata zasto su The Wire ili The Sopranos neuoporedivo,ponavljam,neeuporedivo kvalitetniji od nje.Al,sta da se radi,retko ko sam kroji svoje misljenje danas.
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 19/06/2014 : 14:18:07  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
Paaaa, zbod dosade prestao sam posle sezone 3, i čitajuči sve hvalospjeve ovde mislih - qrac ne dostižem ja te umjetničke visine pa da vidim tolko dobar serijal kao ostali. Kolko sam bio zapaljen po prvoj sezoni da sm odma gledao drugu a na preporuke, gledao sam i treču. I pauza. Još sam na standby. Što se tiče kvalitete Sopranosa - no comment. Wire još nisam gledao....
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 19/06/2014 : 15:45:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Ja krojim sam svoje mišljenje.
I ono govori da je Breaking Bad odlična serija, neovisno o tome što drugi misle o njoj.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 20/06/2014 : 15:17:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Zato i na IMDb ima ocjenu "samo" 9.6, jer da je baš svima na svijetu vrhunska imala bi čistu desetku! Ukusi su različiti.

Mislim da ne postoji film ili serija sa višom ocjenom. Game of Thrones je trenutno na 9,5, The Shawshank Redemption na 9,3, a Arrested Development na 9,2, barem od onoga što sam ja gledao...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 20/06/2014 : 15:23:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
serije imaju puno više ocjene od filmova, tako da shawshank nije za usporedbu
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 20/06/2014 : 15:27:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Slažem se.
Go to Top of Page

renda
Junior Member

Croatia
323 Posts

Member since 20/09/2002

Posted - 23/06/2014 : 00:44:16  Show Profile Show Extended Profile  Send renda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by general war

Ja sam ocigledno jedina osoba kome je ova serija blagi uzas.Uopste ne vidim odakle potice tolika popularnost,ovo je jedno precenjeno,apsurdno naivno sranje.Ponavljam,apsurdno naivno,nekoliko puta me je izludjivalo kad vidim ogromne rupe u radnji,pitao sam se sta sad kaze taj veliki broj fanova sirom sveta,koji argument ima na to.Gluma je vrhunska bez diskusije,dok pogled iz psiholoskog aspekta,koji je u ovoj seriji najpre hvaljen,je blago uzasan.Nista nema smisla,Volter je od starta bio bitanga,samo bitanga koja zivi u senci,uostalom,on prvo ubistvo izvrsi u drugoj epizodi serije,i to ne u samoodbrani!Dzesi je nerazradjen karakter,do cevrte sezone njegova psiha je imala smisla,nakon toga on postaje psihicki nestabilni sociopata,sto je vrlo lako obraditi na platnu.Zatim,rupe i rupetine u radnji,pff.Cekajte,zivimo u 21.veku,koji to prebogati kriminalac deluje celu svoju krim.karijeru iz seneke?!Takvim igracima se uvek znaju imena,samo su nedodirljivi.Ali ne,Volter je lik iz senke,bez obzira na to sto ostavlja dokaze na sve strane.I cekaj,vodi li policija istragu neku?Nisam zapazio te scene u seriji buahhahah :)) Zatim,Dzesi Pinkmen,najgluplja stvar u seriji.Narkoman,decko iz urbane sredine,koji zadire u duboku ilegalu,ulazi u odnose sa krupnim ribama,i izlazi ziv iz svega toga?! Njegov lik bi u stvarnosti bio ubijen 30ak puta u ovih pet sezona.O zadnjoj epizodi da ne pricam,dao sam joj ocenu 3 na imdb-u,mada se pitam da li je onaj uzas toliko i zasluzio.Ne,ne sasvim je realno da most wanted criminal ide u ukradenim kolima kroz USA,dolazi u svoj grad,ide u zeninu gajbu,nigde pandura,iako ona mora biti pod programom zastite svedoka,vidjaju ga ljudi tamo vamo,policija ni da ga nanjusi.Dajte ljudi,kako je nekome onaj ocaj mogao da se svidi?!Zatim,velika mana,prve 3 sezone,koje su fatalno dosadne.Znam,sad cete mi reci,rec je o kvalitetnoj seriji koja postepeno prikazuje transformaciju likova itd,ali ja cu na to reci da prestanete da serete,prve tri sezone su jednostavno nenormalno DOSADNE i nista vise!!Nema kvaliteta iz bilo kog aspekta da se gleda,cela prva sezona je mogla da se prikaze u 3 epizode,druga mozda u 4,cak i sa narativnim izduzivanjem.Dakle,to je samo dosadno i nista vise.Zatim tu je plagijat iz legendarne genijalne serije The Wire-Gustavo Fring,kopija Brother Mouzone-a iz navedene serije.Ponavljam,KOPIJA.Obrazovani crnac koji je ogrezao u ilegali,odlikuju ga maksimalna opreznost i smirenost u svim situacijama.Ton glasa mu je hladan i opustajuci,kao i celokupan stav,ima elegantno drzanje.Gustavo Fring=Brother Mouzone,no doubt.I,da,nakon Gasove smrti,koja je kao u nekoj stend up komediji,sta je sa sudskim procesom njegovim zaposlenima,sa traganjem po njegovim finansijama,itd?Sta,sjebali su ceo proces kao Mike Jesse i Walt kad su u onoj ekstremno naivnoj sceni magnetima sjebali Gasov lap top?To je bio jedini izvor dokaza,sta? I najhvaljenija stvar kod ove serije je naravno-radnja.Sad,recite sta hocete,ali ja tvrdim da je radnja ove serije sasvim sasvim jednostavna.Mislim sta,glavni lik ide od tacke A do tacke B,sve ocekivano.Ja sam,najiskrenije,pocetkom druge sezone imao jasnu sliku kako ce ici serija do kraja,i,u sustini,sve je bilo tako!Samo sto nisam predvideo da ce se Dzesijevi i Voltovi raskidi i pomirenja i nesporazumi sa Skyler izduziiiiiiiiiiiiiiiiiiti do te mere da se serija vec kvalifikuje kao dosadna u prve tri sezone.Zatim,tu su likovi.Sve se vrti oko Volta,ostali likovi samo upotpunjuju i drze radnju.Ima i nekih koji su krajnje nerazradjeni,plitki,kao Junior i Henkova zena Marrie.Oni su samo kao neki komadici da bude cela slagalica.Nikakav univerzum nije stvoren,a to je ono sto ja volim kod umetnickih ostvarenja.Uglavnom,ovo je najprecenjenija serija ikad snimljena.Mislim,sta god neko pricao,uvek imam najmanje 100 argumenata zasto su The Wire ili The Sopranos neuoporedivo,ponavljam,neeuporedivo kvalitetniji od nje.Al,sta da se radi,retko ko sam kroji svoje misljenje danas.



Svašta.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 23/06/2014 : 02:15:15  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by general war

Ja sam ocigledno jedina osoba kome je ova serija blagi uzas.Uopste ne vidim odakle potice tolika popularnost,ovo je jedno precenjeno,apsurdno naivno sranje.Ponavljam,apsurdno naivno,nekoliko puta me je izludjivalo kad vidim ogromne rupe u radnji,pitao sam se sta sad kaze taj veliki broj fanova sirom sveta,koji argument ima na to.Gluma je vrhunska bez diskusije,dok pogled iz psiholoskog aspekta,koji je u ovoj seriji najpre hvaljen,je blago uzasan.Nista nema smisla,Volter je od starta bio bitanga,samo bitanga koja zivi u senci,uostalom,on prvo ubistvo izvrsi u drugoj epizodi serije,i to ne u samoodbrani!Dzesi je nerazradjen karakter,do cevrte sezone njegova psiha je imala smisla,nakon toga on postaje psihicki nestabilni sociopata,sto je vrlo lako obraditi na platnu.Zatim,rupe i rupetine u radnji,pff.Cekajte,zivimo u 21.veku,koji to prebogati kriminalac deluje celu svoju krim.karijeru iz seneke?!Takvim igracima se uvek znaju imena,samo su nedodirljivi.Ali ne,Volter je lik iz senke,bez obzira na to sto ostavlja dokaze na sve strane.I cekaj,vodi li policija istragu neku?Nisam zapazio te scene u seriji buahhahah :)) Zatim,Dzesi Pinkmen,najgluplja stvar u seriji.Narkoman,decko iz urbane sredine,koji zadire u duboku ilegalu,ulazi u odnose sa krupnim ribama,i izlazi ziv iz svega toga?! Njegov lik bi u stvarnosti bio ubijen 30ak puta u ovih pet sezona.O zadnjoj epizodi da ne pricam,dao sam joj ocenu 3 na imdb-u,mada se pitam da li je onaj uzas toliko i zasluzio.Ne,ne sasvim je realno da most wanted criminal ide u ukradenim kolima kroz USA,dolazi u svoj grad,ide u zeninu gajbu,nigde pandura,iako ona mora biti pod programom zastite svedoka,vidjaju ga ljudi tamo vamo,policija ni da ga nanjusi.Dajte ljudi,kako je nekome onaj ocaj mogao da se svidi?!Zatim,velika mana,prve 3 sezone,koje su fatalno dosadne.Znam,sad cete mi reci,rec je o kvalitetnoj seriji koja postepeno prikazuje transformaciju likova itd,ali ja cu na to reci da prestanete da serete,prve tri sezone su jednostavno nenormalno DOSADNE i nista vise!!Nema kvaliteta iz bilo kog aspekta da se gleda,cela prva sezona je mogla da se prikaze u 3 epizode,druga mozda u 4,cak i sa narativnim izduzivanjem.Dakle,to je samo dosadno i nista vise.Zatim tu je plagijat iz legendarne genijalne serije The Wire-Gustavo Fring,kopija Brother Mouzone-a iz navedene serije.Ponavljam,KOPIJA.Obrazovani crnac koji je ogrezao u ilegali,odlikuju ga maksimalna opreznost i smirenost u svim situacijama.Ton glasa mu je hladan i opustajuci,kao i celokupan stav,ima elegantno drzanje.Gustavo Fring=Brother Mouzone,no doubt.I,da,nakon Gasove smrti,koja je kao u nekoj stend up komediji,sta je sa sudskim procesom njegovim zaposlenima,sa traganjem po njegovim finansijama,itd?Sta,sjebali su ceo proces kao Mike Jesse i Walt kad su u onoj ekstremno naivnoj sceni magnetima sjebali Gasov lap top?To je bio jedini izvor dokaza,sta? I najhvaljenija stvar kod ove serije je naravno-radnja.Sad,recite sta hocete,ali ja tvrdim da je radnja ove serije sasvim sasvim jednostavna.Mislim sta,glavni lik ide od tacke A do tacke B,sve ocekivano.Ja sam,najiskrenije,pocetkom druge sezone imao jasnu sliku kako ce ici serija do kraja,i,u sustini,sve je bilo tako!Samo sto nisam predvideo da ce se Dzesijevi i Voltovi raskidi i pomirenja i nesporazumi sa Skyler izduziiiiiiiiiiiiiiiiiiti do te mere da se serija vec kvalifikuje kao dosadna u prve tri sezone.Zatim,tu su likovi.Sve se vrti oko Volta,ostali likovi samo upotpunjuju i drze radnju.Ima i nekih koji su krajnje nerazradjeni,plitki,kao Junior i Henkova zena Marrie.Oni su samo kao neki komadici da bude cela slagalica.Nikakav univerzum nije stvoren,a to je ono sto ja volim kod umetnickih ostvarenja.Uglavnom,ovo je najprecenjenija serija ikad snimljena.Mislim,sta god neko pricao,uvek imam najmanje 100 argumenata zasto su The Wire ili The Sopranos neuoporedivo,ponavljam,neeuporedivo kvalitetniji od nje.Al,sta da se radi,retko ko sam kroji svoje misljenje danas.



Moran priznat da san se dobro namsija na ovo. Fala ti stari.

Ima serija definitivno nerealnih i razvučenih stvari, i zahtijeva popriličnu razinu suspension of disbeliefa, ali šta mogu kad ju toliko obožavam. Svaka čast i Wireu i Sopranosima, al jedan je Walter White.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 23/06/2014 : 10:29:16  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Da. War govori ko da pozna meth scenu u Albuquerqueju odnosno ko da je tek otkrio medij zvan televizija i TV serijale. Star Trek mu je, pretpostavljam, također glup jer tamo lete po svemiru brže od brzine svjetlosti a svi znamo da to još nije moguće.

Svaka serija je pretjerivanje do maksimuma i gomilianje "no way" scena. I u takvom kontekstu je Breaking Bad dosta realna serija odnosno Walter je realan lik. Gledatelji nemaju osjećaj "joj vidi ga kako je glup, zašto nije to i to". Walter je odličan - mali genijalni čovjek, koji otkriva kako "lagano" i brzo do love. Personifikacija svih nas ovdje i zbog toga je Breking Bad zasluženo na vrhu.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 23/06/2014 : 11:08:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Walter je realan lik. Gledatelji nemaju osjećaj "joj vidi ga kako je glup, zašto nije to i to".


ovo si (uglavnom) u pravu
meni je vrlo vazno da likovi nemaju glupe i nelogicne reakcije, a to (uglavnom) vrijedi za ovu seriju

zasto uglavnom?
zbog jessea
u stvarnosti bi dobio metak u glavu da radi kao teta u vrticu, da toliko puta sjebe stvar
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 23/06/2014 : 11:29:19  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Istina za Jessea. Glupav lik koji je tu da bude kontrast i da se nabaci malo drame zbog njegovih zajeba. Sklyer je također iritantna, ali Walter je genijalan.

Edited by - nagor on 23/06/2014 11:36:40
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 21/11/2014 : 21:53:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Ne znam jeste vidli uvrnute steelbooke za svih 6 sezona (tj. 4+2 polovice).
Karikaturalni, no imaju neku privlačnost.



Go to Top of Page

Hexen
New Member



Croatia
190 Posts

Member since 22/02/2011

Posted - 10/02/2015 : 23:13:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Hexen a Private Message  Reply with Quote
Počeo je spin off "Better Call Saul" koji se događa nekoliko godina prije BB-a i gdje pratimo odvjetnika Saula Goodmana i njegove probleme.
Nisam htio otvarati novu temu, nadam se da je u redu da se nadovežem ovdje.

Na početku sam bio malo skeptičan u vezi serije ali nakon što sam pogledao prve dvije epizode moram priznati da je serija fantastična. Ima onaj dobri stari Breaking Bad štih glume, režije, napetosti. Pojavljuje se i par poznatih likova što isto nije na odmet. Dakle šta reći? Vince Gilligan ponovno pogađa!
To mi je sada dalo dobru ideju da se možda napravi i treći serijal koji prati nekog trećeg lika pa da dobijemo jedan mali BB univerzum.
Što vi kažete? Je li netko gledao?
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 11/02/2015 : 11:11:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Čekam ex-yu titlove pa ću pogledati. Ne sumnjam da će me serija oduševiti.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000