forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Breaking Bad
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 01/07/2015 : 19:19:45  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Fake, sigurno.



U biti, tek sad vidim da je vijest u članku stara četiri tjedna. Fuck!

Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 01/07/2015 : 19:29:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Da ima istine dosad bilo po svim vijestima! :(
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 01/07/2015 : 20:04:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Da je istina, internet bi eksplodirao.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 02/04/2016 : 08:05:56  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Pade mi u šape ovih pet sezona, i navukoh se ko na metamfetamine. A bjesnio sam kad bi u društvu krenula priča o seriji. Zaista sjajno. Na četvrtoj sam sezoni i iščekujem kako će Walt i Pinkman srediti Gustava.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 02/04/2016 : 11:55:30  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
BB je nešto najbolje što se dogodilo TV-u. ;)
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 02/04/2016 : 14:25:31  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

BB je nešto najbolje što se dogodilo TV-u. ;)


Meni su rekli "gradic Peyton".

BB je izvrsna krimi-serija, jednom cu je pogledati opet.
Sad pratim "Better call Saul"..dobra atmosfera...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 02/04/2016 : 16:45:33  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Pogledao Better call Saul prvu sezonu. Jako dostojan sequel&prequel. Dobar je Saul.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 02/04/2016 : 16:57:19  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Dobar je Saul, ja sam trenutačno na drugoj epizodi druge sezone, ali BB je ipak na nekoj drugoj, višoj, razini.
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 02/04/2016 : 19:51:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Dobar je Saul, ja sam trenutačno na drugoj epizodi druge sezone, ali BB je ipak na nekoj drugoj, višoj, razini.



Sezona i po je tek prosla, ima potencijal da dodje do te vise razine. Isti ljudi rade, sad sa vise iskustva. Ovo do sada je vrhunski odradjeno

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1820 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 03/04/2016 : 13:20:18  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
odlična serija,a mogli su je fino završiti sa 4. sezonom, nekako mi je 5. previše iako i tu ima zanimljivih djellova ali kao da su je radili preko one stvari
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 03/04/2016 : 14:21:45  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Billy_the_Kid

quote:
Originally posted by solar

Dobar je Saul, ja sam trenutačno na drugoj epizodi druge sezone, ali BB je ipak na nekoj drugoj, višoj, razini.



Sezona i po je tek prosla, ima potencijal da dodje do te vise razine. Isti ljudi rade, sad sa vise iskustva. Ovo do sada je vrhunski odradjeno


Slažem se, još je rano, vidjet ćemo kako će se stvari odvijati.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 28/04/2016 : 19:16:07  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Vrlo mi je antipatičan lik nezrelog Jessea Pinkmana. On je uzrok Waltove, Hankove i svoje propasti. Zbog osvetoljubivog refleksa prema Waltu koji mu, zapravo, ništa nažao nije učinio. Dok je prema likovima koji su mu radili o glavi, Gusu Fringu i Mikeu, razvio podaničku lojalnost. Pička.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 19/11/2016 : 22:31:15  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
U zadnjih nekoliko sedmica sagledao cijelu seriju.
Bio sam skeptican, cak sam razmisljao nakon prve kratke sezone da odustanem, sreca pa nisam. Cak sam na pocetku u glavnom glumcu vidjeo samo Malkolmovog tatu, mislio sam da se to nece promijeniti, oh kako sam se samo prevario. Bryan Cranston nije vise otkaceni otac od Malcolma, on je Heisenberg.
Odlicna serija, jedna od najboljih.

Najbolja scena:




Edited by - King Warrior on 19/11/2016 22:33:59
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 19/11/2016 : 22:51:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior
Bryan Cranston nije vise otkaceni otac od Malcolma, on je Heisenberg.



Je da, moš si mislit.
Ovo je savršen kraj, koji ja smatram pravim krajem serije.


Edited by - Windwalker on 19/11/2016 22:52:08
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 21/11/2016 : 21:22:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
@King Warrior

Drago mi je da ti je odlična!
Odličnu scenu si odabrao. Evo jedne meni vrhunske, završetak devete epizode zadnje sezone.




Hank:
I don't know who you are. I don,t even know who i'm talking to.
Walt:
If that's true, if you don't know who I am, then maybe your best course would be to thread lightly.


...tri puta sam vraćao ovu zadnju scenu nakon što je epizoda završila...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 21/11/2016 : 21:56:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Ja glasam za: "You're the smartest guy I ever met, and you're too stupid to see he made up his mind 10 minutes ago."
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/06/2017 : 19:42:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Zavidite mi ljudi. Upravo gledam Breaking bad prvi put. Pogledao desetak epizoda u 2-3 dana i naravno opčinjen sam. Još uvijek mi Game of thrones ostaje favorit, ali to su ipak jabuke i narandže. Ovo je zakon. Od Cranstona nisam ni očekivao ništa manje, no svi aspekti su fenomenalni - gluma, scenario, režija. Jednom riječju jedna od najboljih serija ikada. Tko nije gledao, ne čekajte kao što sam ja čekao.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 07/06/2017 : 20:20:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Zavidite mi ljudi. Upravo gledam Breaking bad prvi put. Pogledao desetak epizoda u 2-3 dana i naravno opčinjen sam. Još uvijek mi Game of thrones ostaje favorit, ali to su ipak jabuke i narandže. Ovo je zakon. Od Cranstona nisam ni očekivao ništa manje, no svi aspekti su fenomenalni - gluma, scenario, režija. Jednom riječju jedna od najboljih serija ikada. Tko nije gledao, ne čekajte kao što sam ja čekao.



pa takvi mogu samo duže čekat od tebe

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

RaoulDuke
Junior Member



Croatia
426 Posts

Member since 02/05/2016

Posted - 07/06/2017 : 20:24:28  Show Profile Show Extended Profile  Send RaoulDuke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Zavidite mi ljudi. Upravo gledam Breaking bad prvi put. Pogledao desetak epizoda u 2-3 dana i naravno opčinjen sam. Još uvijek mi Game of thrones ostaje favorit, ali to su ipak jabuke i narandže. Ovo je zakon. Od Cranstona nisam ni očekivao ništa manje, no svi aspekti su fenomenalni - gluma, scenario, režija. Jednom riječju jedna od najboljih serija ikada. Tko nije gledao, ne čekajte kao što sam ja čekao.



Najbolje tek dolazi. Meni je prva sezona bila dosadna za popizdit. Al nakon toga postaje brutalno dobro. Jedna od rijetkih serija koja je postajala sve bolja i bolja iz sezone u sezonu.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/06/2017 : 21:59:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RaoulDuke

quote:
Originally posted by Obi-wan

Zavidite mi ljudi. Upravo gledam Breaking bad prvi put. Pogledao desetak epizoda u 2-3 dana i naravno opčinjen sam. Još uvijek mi Game of thrones ostaje favorit, ali to su ipak jabuke i narandže. Ovo je zakon. Od Cranstona nisam ni očekivao ništa manje, no svi aspekti su fenomenalni - gluma, scenario, režija. Jednom riječju jedna od najboljih serija ikada. Tko nije gledao, ne čekajte kao što sam ja čekao.



Najbolje tek dolazi. Meni je prva sezona bila dosadna za popizdit. Al nakon toga postaje brutalno dobro. Jedna od rijetkih serija koja je postajala sve bolja i bolja iz sezone u sezonu.


Uh, ako je prva dosadna, kakve će tek ostale biti. Meni je prva već bila fenomenalna.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 07/06/2017 22:00:58
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/06/2017 : 22:00:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by Obi-wan

Zavidite mi ljudi. Upravo gledam Breaking bad prvi put. Pogledao desetak epizoda u 2-3 dana i naravno opčinjen sam. Još uvijek mi Game of thrones ostaje favorit, ali to su ipak jabuke i narandže. Ovo je zakon. Od Cranstona nisam ni očekivao ništa manje, no svi aspekti su fenomenalni - gluma, scenario, režija. Jednom riječju jedna od najboljih serija ikada. Tko nije gledao, ne čekajte kao što sam ja čekao.



pa takvi mogu samo duže čekat od tebe


Ne dolazi u obzir. Ne mogu zaspat dok još ima ljudi koji ovo nisu gledali.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 07/06/2017 : 23:15:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Nema greske sa BB. Ja navukao caleta, covek ostajao do 3-4 sata posle ponoci da gleda.
Opasno dobra serija.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

el_wrejo
Starting Member



Croatia
53 Posts

Member since 09/04/2008

Posted - 09/06/2017 : 00:55:32  Show Profile Show Extended Profile  Send el_wrejo a Private Message  Reply with Quote
Pogledao sam ju tek prije nekih tri mjeseca(naravno u dva tjedna godišnjeg) i Obi-wan zavidim ti itekako. Svaki glumac/glumica, svaki lik/likica, karakterizacija, priča, režija, kamera, napetost, zapetljavanje, otpetljavanje, iznenađenja...SAVRŠENO!
Ako bih morao izdvojit neku manu rekao bih da je trebala biti jedna sezona manje, recimo otprilike da su od zadnje dvije napravili jednu, iako u svakoj sezoni ima epizoda sporijeg tempa, ali zbog toga su epizode jačeg tempa još više naglašene i još luđe!Nije svako zlo za zlo ;)
Definitivno najbolja krimi/drama serija koju sam gledao.
Pinkman rulz...Bitch! :)

Hellboy je extremni desnicar..
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 18/06/2017 : 16:24:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Eto, za manje od 2 tjedna pogledao 62 epizode BB-a. To govori kakva je serija. No, ipak mi Game of thrones ostaje najbolja. Vjerovatno se radi o tome da sam fantasy freak. Preporuke svima, ovo ne treba propustiti.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 18/06/2017 : 16:31:18  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Inače Obi, imaš i spinoff BB-a. Nije loše. ;)

http://www.imdb.com/title/tt3032476/
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000