forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Darkwood noviteti! (uskoro)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 170

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 09/09/2017 : 11:06:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by gerilac1

Socnije psovke su u DW izdanju, bar sam to zakljucio iz prewieva.


Normalno da su sočnije. Srbi psuju najbolje na svijetu...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 09/09/2017 : 11:14:08  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Džejson Aron i r.m.Gera
SKALPIRANI, knjiga 1: Indijanska zemlja

Indijanski rezervat Prerijska ruža svojevrsna je „zemlja trećeg sveta u srcu Amerike”. Njegovi stanovnici žive na rubu egzistencije, obespravljeni i zaboravljeni. Nadu pak uliva projekat izgradnje savremenog kazina koji bi trebalo da donese veliki priliv novca u siromašnu zajednicu. Međutim, umesto oaze blagostanja, rezervat će postati poprište kriminalnih sukoba, političkih igara i raspleta ličnih drama čiji koreni sežu u mladost glavnih aktera.

Serijal Skalpirani Džejsona Arona i Rajka Miloševića Gere, autentična je mešavina trilera i vesterna koja istovremeno evocira antičke tragedije i najbolje holivudske filmove. Skalpirani prema nepodeljenom mišljenju čitalaca i kritičara spadaju u najbolje što nam savremeni američki strip nudi.

Naše izdanje sadržajem prati američko Deluxe pakovanje i ceo serijal biće objavljen u 5 knjiga. U ovoj, prvoj, imaćete priliku da pročitate uvodnik r.m.Gere, napisan specijalno za naše čitaoce, a u kom nam autor otkriva ponešto o ljudima s kojima je sarađivao i okolnostima u kojima je strip-serijal nastajao!

Skalpirani zavir:
http://www.darkwoodprodavnica.rs/assets/files/pdfdownloads/Skalpirani_1_zavir.pdf





Br. strana: 276 / Kolor
Uvez: Tvrdi / Format: 170 x 260 mm

Cene:
Promo (važiće do 8.11.2017.): 1890,00 dinara
Finalna: 2490,00 dinara




izvrsna naslovnica na odličnom stripu

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7720 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 09/09/2017 : 14:26:30  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Ima li Darkwood u planu Punishera kojeg objavljuje Fibra? I ako ima, kad bi triba izaći?

Edited by - mpavin on 09/09/2017 14:27:56
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7655 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 09/09/2017 : 14:39:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Od svih pustih stripova na svijetu ovdje na ovo malo tržišta dupliranje je jednostavno bezveze.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

shalilo6
Average Member



Croatia
554 Posts

Member since 30/03/2017

Posted - 09/09/2017 : 14:47:42  Show Profile Show Extended Profile  Send shalilo6 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Od svih pustih stripova na svijetu ovdje na ovo malo tr�i�ta dupliranje je jednostavno bezveze.

Da kao npr. Ghost rider - Trail of tears ( Enis i Crain) ili od Valianta - Rai

Beware the Jabberwock, my son!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 09/09/2017 : 15:15:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by shalilo6

quote:
Originally posted by Tonto

Od svih pustih stripova na svijetu ovdje na ovo malo tr�i�ta dupliranje je jednostavno bezveze.

Da kao npr. Ghost rider - Trail of tears ( Enis i Crain) ili od Valianta - Rai



Recimo da je od 1000 zgodnih strip serijala kod nas izdato 100. I sada umjesto da izdaju onih 900 kojih nema, oni dupliraju ovih 100. Imaju izdavači razloga za to siguran sam. No, ni meni se ne sviđa...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 09/09/2017 : 15:16:52  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

Ima li Darkwood u planu Punishera kojeg objavljuje Fibra? I ako ima, kad bi triba izaći?



Hoce. Trebalo bi uskoro da izadje. Do Sajma valjda.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 09/09/2017 : 16:11:58  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Moja jedina zamjerka sa Darkwoodom je ta sto ova manja izdanja kao sto su mange razvlace previse dugo... Napad Titana su do sada mogli dogurati kao i amerikanci, ali su umjesto toga odlucili da izbacuju i dupliraju izdanja koja su izasla u drugim izdavacima... Donekle razumijem izdavanje starijih marvel epizoda ali mi opet nije jasno zasto se olretati ka starijim izdanjima kada bi bilo bolje da se fokusiraju na ono sto je novije i popularnije... Nisam upucen sa prodajom mangi, ali kada bi smanjilj tiraz i malo povecali kvalitetu onda bi prodaja mogla da bude bolja pa bi tako i dobijali svaki drugi mjesec po neku mangu... Dobro je i ovo sto izbacuju stare junake, ali oni su nekada bili popularni i DW bi trebao da ide pomalo vise s vremenom...
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 09/09/2017 : 17:11:15  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Koliko sam ja u toku na DW forumu, kod mangi su neki drugi problemi u pitanju, a ne usporavanje zbog prodaje. Obecava se brzi ritam vec neko vrijeme.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 09/09/2017 : 18:25:14  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Drago mi je cuti to... Ja se sve bojao da nije u pitanju nezainteresovanost jer bi znacilo kraj za mange ovdje... Nadam se da ce uskoro doci do rjesenja i da i mi napokon sustignemo ostatak svijeta.
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1940 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 09/09/2017 : 20:15:23  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by gerilac1

Socnije psovke su u DW izdanju, bar sam to zakljucio iz prewieva.


Normalno da su sočnije. Srbi psuju najbolje na svijetu...



Pa sad, koliko je to pohvalno . Skalpirani sjajan, jos kad bi Gera došao na salon stripa ili sajam knjiga...
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 09/09/2017 : 23:08:50  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Meni je isto bezveze ovo dupliranje stripova. Ja sigurno neću zbog 40 kn razlike odustati od Fibrinog izdanja. Markos je sa svojom izdavačkom kućom toliko toga dobroga napravio za strip scenu na našim prostorima da mu ja sa svojom kupnjom imam želju dati potporu za daljnjim objavljivanjima. A od Darkwooda ću drage volje nastaviti sva njihova fenomenalna izdanja koja nisu objavljena od strane Fibre. Jedini izuzetak je Preacher koji uzimam od Darkwooda bez obzira na Fibru.
Go to Top of Page

ivke80
New Member



198 Posts

Member since 24/06/2017

Posted - 09/09/2017 : 23:46:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ivke80 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Meni je isto bezveze ovo dupliranje stripova. Ja sigurno neću zbog 40 kn razlike odustati od Fibrinog izdanja. Markos je sa svojom izdavačkom kućom toliko toga dobroga napravio za strip scenu na našim prostorima da mu ja sa svojom kupnjom imam želju dati potporu za daljnjim objavljivanjima. A od Darkwooda ću drage volje nastaviti sva njihova fenomenalna izdanja koja nisu objavljena od strane Fibre. Jedini izuzetak je Preacher koji uzimam od Darkwooda bez obzira na Fibru.


slažem se sa svim rečenim
Go to Top of Page

Albino
Starting Member



Serbia
49 Posts

Member since 05/07/2016

Posted - 10/09/2017 : 02:53:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Albino a Private Message  Reply with Quote
Već su poceli da izbacuju sta stignu, hiperprodukcija...ovi Skalpirani po meni možda i vrede, sve su šanse za dobro izdanje i verovatno ću da kupim,al Modesty mi nešto ne uliva poverenje, lepši mi je nešto sc Tino Modesty verovatno zbog njenog imena u originalu na naslovnici...ovaj Tin Tin ima možda smisla na ćirilici za one koji baš to žele a i u Srbiji je ok da uvek ima u prodaji....

Spisak postoji!
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7741 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 14/09/2017 : 12:55:13  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
smoriste s marvelom, kad će mladi bluberi (u boji)?

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

feniks
Senior Member

1915 Posts

Member since 08/05/2004

Posted - 14/09/2017 : 13:33:17  Show Profile Show Extended Profile  Send feniks a Private Message  Reply with Quote
nikad

Ako ikada budu radili integrale MB radiće se C/B pošto je i osnovni serijal tako rađen.

Go to Top of Page

Manny
Average Member



568 Posts

Member since 21/08/2011

Posted - 14/09/2017 : 22:31:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Manny a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Od svih pustih stripova na svijetu ovdje na ovo malo tržišta dupliranje je jednostavno bezveze.



Slažem se opet. I tome neće biti kraj sve dok se ne poboljša vangranična distribucija izdanja, valjda će ih onda tržište naterati da ne dupliraju izdanja, nego da objavljuju nove naslove.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/09/2017 : 00:00:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ne vidim u čemu je problem, što vi tu kao publika gubite? I ne kužim na koji način bi se to moglo regulirati. Što sad, Fibra hoće objaviti Skalpirane i DW hoće. I sad bi netko trebao odustati. Tko? Tko će to odlučiti? I što sad, za svaki od 50-60 naslova koliko i jedni i drugi radimo godišnje trebamo usklađivati planove? I onda ne samo s njima nego i sa svim ostalim izdavačima, Komiko, Makondo, System, Phoenix... Nema smisla. Ja radim ono što mene zanima i što mislim da je dobro i da treba objaviti i pritom mi je apsolutno svejedno hoće li to netko drugi objaviti ili je već objavio. A praksa mi je dala za pravo.

Za Zlato i krv, čak sam i razgovarao s Coltom o tome i rekao sam mu da me to baš i ne zanima prije nekoliko godina, nije mi djelovalo nešto posebno. Onda sam prošle godine u Bologni kupio talijansko izdanje (boneli varijanta, c/b izdanje, mali format za 5 eura) i oduševio se kako je strip dobar. Jest da mi je žao što Phoenixu kvarim posao, ali jednostavno, strip je predobar i savršen za Kolorku da bi ga propustio tek tako. Pa čak sam mu dao i jubilarni broj 100 Kolorke, valjda to dovoljno govori.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7655 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 15/09/2017 : 00:06:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Ne vidim u čemu je problem, što vi tu kao publika gubite?

Ne gubimo ništa, ali bi mogli imati više. Da je izašlo nešto drugo umjesto toga imali bi širu ponudu.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/09/2017 : 00:10:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by Markos

Ne vidim u čemu je problem, što vi tu kao publika gubite?

Ne gubimo ništa, ali bi mogli imati više. Da je izašlo nešto drugo umjesto toga imali bi širu ponudu.


Vrlo upitno.

Trouble will find me
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 15/09/2017 : 09:21:46  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Ne vidim u čemu je problem, što vi tu kao publika gubite? I ne kužim na koji način bi se to moglo regulirati. Što sad, Fibra hoće objaviti Skalpirane i DW hoće. I sad bi netko trebao odustati. Tko? Tko će to odlučiti? I što sad, za svaki od 50-60 naslova koliko i jedni i drugi radimo godišnje trebamo usklađivati planove? I onda ne samo s njima nego i sa svim ostalim izdavačima, Komiko, Makondo, System, Phoenix... Nema smisla. Ja radim ono što mene zanima i što mislim da je dobro i da treba objaviti i pritom mi je apsolutno svejedno hoće li to netko drugi objaviti ili je već objavio. A praksa mi je dala za pravo.

Za Zlato i krv, čak sam i razgovarao s Coltom o tome i rekao sam mu da me to baš i ne zanima prije nekoliko godina, nije mi djelovalo nešto posebno. Onda sam prošle godine u Bologni kupio talijansko izdanje (boneli varijanta, c/b izdanje, mali format za 5 eura) i oduševio se kako je strip dobar. Jest da mi je žao što Phoenixu kvarim posao, ali jednostavno, strip je predobar i savršen za Kolorku da bi ga propustio tek tako. Pa čak sam mu dao i jubilarni broj 100 Kolorke, valjda to dovoljno govori.


za Zlato i krv..a i sve napisano...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7655 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 15/09/2017 : 10:41:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Ne vidim u čemu je problem, što vi tu kao publika gubite? I ne kužim na koji način bi se to moglo regulirati. Što sad, Fibra hoće objaviti Skalpirane i DW hoće. I sad bi netko trebao odustati. Tko? Tko će to odlučiti? I što sad, za svaki od 50-60 naslova koliko i jedni i drugi radimo godišnje trebamo usklađivati planove? I onda ne samo s njima nego i sa svim ostalim izdavačima, Komiko, Makondo, System, Phoenix... Nema smisla. Ja radim ono što mene zanima i što mislim da je dobro i da treba objaviti i pritom mi je apsolutno svejedno hoće li to netko drugi objaviti ili je već objavio. A praksa mi je dala za pravo.

Za Zlato i krv, čak sam i razgovarao s Coltom o tome i rekao sam mu da me to baš i ne zanima prije nekoliko godina, nije mi djelovalo nešto posebno. Onda sam prošle godine u Bologni kupio talijansko izdanje (boneli varijanta, c/b izdanje, mali format za 5 eura) i oduševio se kako je strip dobar. Jest da mi je žao što Phoenixu kvarim posao, ali jednostavno, strip je predobar i savršen za Kolorku da bi ga propustio tek tako. Pa čak sam mu dao i jubilarni broj 100 Kolorke, valjda to dovoljno govori.

Ma sve pet, sve stoji.
S druge strane moje je pravo kao čitatelja da kad se razveselim jer je darkwood izbacio nešto novo budem razočaran kad shvatim da je riječ o nečemu što već imam. Ništa strašno.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Manny
Average Member



568 Posts

Member since 21/08/2011

Posted - 15/09/2017 : 13:47:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Manny a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos
I ne kužim na koji način bi se to moglo regulirati.



Pa moglo bi se recimo regulirati da izdavači kupuju prava za više zemalja (znam da se to Fibri nikako ne dopada). Moglo bi se regulirati da postoji manje problema u distribuciji izdanja u regionu, pa bi tržište reklo svoje (izdavači bi se iz finansijskih razloga ustručavali da objavljuju ako znaju da je neko to već objavio i da na policama već postoji izdanje). Ako postoji želja, može se.

quote:

Ja radim ono što mene zanima i što mislim da je dobro i da treba objaviti i pritom mi je apsolutno svejedno hoće li to netko drugi objaviti ili je već objavio.



Niko ne kritikuje tebe da radiš šta želiš. Ako tebe to usrećuje, super, nema ko da ti bilo šta zameri. Ali postoji mišljenje da bi regionalna scena bila bogatija naslovima da nema dupliranja.

Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 15/09/2017 : 13:47:44  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Jedno doba jedns prica #22 u prodaji.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/09/2017 : 14:01:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Manny
Pa moglo bi se recimo regulirati da izdavači kupuju prava za više zemalja (znam da se to Fibri nikako ne dopada). Moglo bi se regulirati da postoji manje problema u distribuciji izdanja u regionu, pa bi tržište reklo svoje (izdavači bi se iz finansijskih razloga ustručavali da objavljuju ako znaju da je neko to već objavio i da na policama već postoji izdanje). Ako postoji želja, može se.


I sada je moguće kupiti prava za više zemalja, nitko ti to ne brani. Ja to neću raditi, jer mi je to glupo, ali netko drugi, ako želi, može. I jesu.

quote:
Originally posted by Manny
Niko ne kritikuje tebe da radiš šta želiš. Ako tebe to usrećuje, super, nema ko da ti bilo šta zameri. Ali postoji mišljenje da bi regionalna scena bila bogatija naslovima da nema dupliranja.


Nisam baš siguran u to. Fibra, npr. od Amera nema šta drugo objaviti osim ovih meni najboljih serijala. Može, ne znam što biti slobodno, mene zanima točno tih par serijala i ništa više osim toga. Ako ne mogu objaviti to, sigurno neću uzeti nešto treće, tek tako, samo daj da nešto objavim. Ne ide to tako.

Trouble will find me
Go to Top of Page
Page: of 170 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.45 seconds. Snitz Forums 2000