forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Moderni blues za električne duše
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/12/2012 : 01:43:35  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by mladjo

ova verzija mi je uvijek bila bolja:

Isuse! prepao si me .. a onda sam se prepala da sam na pogresnom topicu.. i sad, kad si me svu isprepadao, sto imas reci u svoju obranu?

je, lajkam Rod Stewarta, ali volim Waitsa. I to misljenje sam "spremna obraniti oruzjem"



Malo prepadanja je zdravo za organizam, čovjek se fino resetira u tom trenu

Ma Stewart je faca. Ono, stari šaner. Dobro bar je bio do negdje prije dvadeset godina, tko zna kak sad zgleda
Inače, to je fakat žasu - prije jedno godinu dana sam naletil na sliku Tine Tarner slikanu dan ranije. leleee...A meni je ona u glavi i dalje kao iz Mad Maxa ili iz spota The best:)) Bolje je ne rušiti neke snove. I šta si se tu raznježila toliko s tim ljubavnim pjesmuljcima? Ah da, žensko si

Inače, zakon su ti oni Cigani Ivanovići. Ona stvar Ljuba je totalna jebenica. Bila si stavila tu stvar prije, a ja do tad nisam čuo za njih.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 10/12/2012 : 02:01:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
slucajno sam vidjela ovo, jer sam upala editirati jednu rijec.
na ovo ti odgovorim sutra -mozda.
Veceras ne bi dobro prosao, a mozda neces niti sutra.
Zasto?
Ah, da zensko sam.

Nisi jos cuo za mnogo toga. Ah da .. jos si zelen.
Noc.

ma mislim ..odoh s foruma gunđajuci ...

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/12/2012 : 10:21:33  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ma šalil sam se malo, kaj odmah hard feelings
Osim toga, ovo gore su dobre stvari. Uopće nisi za zezanciju

Evo jedna od Cohena:


COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 10/12/2012 : 17:39:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Ma šalil sam se malo, kaj odmah hard feelings
Osim toga, ovo gore su dobre stvari. Uopće nisi za zezanciju



jooj Lave.

Ja sam (nocni) vuk samotnjak, nenavikla da mi kod postanja iskoci tuđi post, a potom se razvezes, i na koncu, ovako nesto ..

I šta si se tu raznježila toliko s tim ljubavnim pjesmuljcima? Ah da, žensko si

pa to mi bilo kao .. pa pogledaj kako zvuci -nekako, omalovazavajuce, mozda?

Kakve ti pjesmuljke slusas, sladunjave, pekmezaste, i svasta nesto
ponekad.
I nije stvar u Tini Turner, vec u tvojoj glavici kupusovoj

To si sto si tu si da me nocu cuvas, a ne plasis, i za pjesmuljke zezas.

Ja natezem, rastezem, hodam po rubu svih granica, ako zakoracim na rub neke forumske granice, ti me upozori, i ja cu poslusati (ili ne, ovisi o mnogo cega.)
A ja cu se potruditi biti dobra, i necu vise na tebe "vaditi mac" iz korica.

Danas mi je dan ..pa bas takav, da mi upravo Cohen dobro pase. Mrak.



~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 10/12/2012 17:42:25
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7655 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 10/12/2012 : 18:28:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Ova me bluzina nikad neće prestati oduševljavati...


The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 10/12/2012 : 18:47:21  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Ahhh , vratimo se esencialnom..vratimo se jednostavnosti rijeci i gladi za stvaranjem..
Bacite plastiku i lazna svjetla, bacite sebe sa najblizeg mosta, ali ucinite nesto za poeziju koja vrijedi..molim vas..


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 10/12/2012 : 20:25:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Sto danas nije bizarno?
Bizarno je kada svijet podjetinji, ili ne?
Sta ja znam, znam samo da se vrti. (nesto slicno rekao Galiuleo, pa ga ubise, a samo je promatrao zvijezde).
Jesam rekla ..u stvari bezbroj puta vec jesam, da su neka druga doba mene bi rulja vilama na lomacu i potpalili trescicama, da brze gori)
Nista ..ja u prolazu ..samo tako zvucim kad odrijemam uz sve informativne emisije koje mogu izbjeci)


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 10/12/2012 : 20:34:40  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Escencijalno..

Virtalna Kada ispunjena zvukovima i rijecima umjesto tekucine ..
Zaboravimo mi ponekad koliko je to u skladu sa nasim postojanjem i zaboravimo mi koliko smo toga o sebi zaboravili u korist nekih malih i jeftinih usluga..jebiga..


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 10/12/2012 : 20:54:12  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
I za laku noc svima onima koji zele razumjeti ljepotu ovog topica i za sve one koji to u stanju nisu ali pokusavasju..

Za sve nas ..

Za smisao i za besmisao..

Genijalna stvar..nikad je ne zaboravite...



“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 10/12/2012 : 21:29:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Hehh..

Kazu neki da bi neke covere svim i svacim branili ..vodeni emocijama i glazbenim lavirintom koji ponekad moze biti zbunjujuci,ali rijetko ispravan ..
Ipak u njihovu cast i njihovu vjeru u isto.
Odlicno je ..no nije Tom.


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 10/12/2012 : 21:45:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Svijet je nije shvacao, a bogami niti ona njega.
Zato je imala svoj glas, i svoje pjesme.

Ako je smrt kraj, ona je otisla uz vatromet, na taj kraj ..svijeta.

Laku noc, svijete.


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 11/12/2012 : 18:55:44  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Hocete cuti nesto vrijedno ove veceri, ove noci..nesto vrijedno pomirbe sa mislima i primislima koje nas zive cine.
Svi mi smo toliko vise od onoga za sto se izdajemo i puno vise od toga u cemu zivimo.
Nisu ovo rijeci samo..ovo je vasa budilica.
Usnih sinoc puno filmova i u nekima se morah boriti sa onim sto sam u sebe potisnuo i jos uvijek potiscem.
Bijah cudoviste koje spasava cudoviste..i mislim da sam shvatio poruku..
Moja je kreativnost destruktivne sorte i kada me ne boli , ja ziv nisam..i nista to nece promjeniti.
Veceras vase cudoviste izabire glazbu koju mozete slusati jedino ako ste razumjeli gore napisano

Divna stvar inace..

Sóley - Pretty Face


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde

Edited by - mr murdoc on 11/12/2012 19:06:18
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 17/12/2012 : 17:47:35  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
The Missionary Position - Please Don't Leave


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 19/12/2012 : 18:34:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Vecer uz jedno moderno i neobicno priblizavanje korjenima..trulim..


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7655 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 19/12/2012 : 19:15:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
pa kad se već spominju obrade


The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 19/12/2012 : 19:23:10  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Tonto..daaaaa

Previse sam pijan da bi sada povrsno rezonirao..

Ovo je stvar koja me katapultira na strop u roku ..sad i odmah.

Vidjeh danas clanak u novinama o najstarijem clanu moga grada (104) ..i spoznah..ma nema sanse i poveselih se toj spoznaji..

Ova stvar je moje gorivo..i da..ja nisam dobar covjek.


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 19/12/2012 : 19:43:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Vecer. Nakon cijelog dana u sopingu sa frendicom, mrtva sam ..lazem, nisam umorna. Zivnule smo ko na speedu kad sam nasred Korza predlozila da obje sjednemo Djedici u krilo, i ne znam jesu li oci zasjale vise Djedici ili sluzbenom fotografu. I znam samo da je okinuo trostruko fotkica vise no ostalima.. bit ce nas posvuda.
Eto cemu Djedica sluzi. Da bi mi sjele njemu u krilo. I jelku sam kupila za nista love ..40 kuna i poljubac svaka. E tako se trguje, kaze moja frendica, nismo uzalud zene. Hahaha ..
Potom sam jelkom glumila Mojsija, i stajala na zebri, ali je pozelenilo autima, i Mojsije se u trk dade. Jelkom u mrezici, poput Mojsija bas rastvarala sam vrata (jest da su bila na senzor..ali carolija ipak djeluje ..hahaha). Potom mi frendica otme jelku i rece -Ne, sad sam ja Abraham!
-A sto Abraham radi?? nije znala.. ne znam ni ja .. jako smo se smijale ..
Zatreptala mi okicama na odjelu ribe, i isprosila da veceras kuham buzaru od dagnji .. pa sad ..e, toliko .. odoh u kuhinju.

Tamo mi je mjesto. U kuhinju i budi kus, zeno! hahaha


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 20/12/2012 : 02:17:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
.., Vecera se otegla do malo cas. Jedna je mela, druga pospremala.
A sto se buzare tice, negdje na pol vecere cula sam ju gdje mrmlja sebi u bradu:- Bog je odlucio da samo za njega kuhas, ali ja sam rekla- ne! kuhat ce ona za sve nas! hahaha..
Nakon neke case vina sjetismo se Abrahama, i toga da pojma nemamo cime se on bavio, kad o Mojsiju vec sve znamo.. u to nazove frend iz Novoga Sada, ko narucen da njega za Abrahama pitamo.
Ni on pojma o tome ne imade, jer "oni" nemaju Abrahama.
-Pa daj nekog slicnog, rece mu E. tada .. i usred vecere, nakon neke case vina desi se smijeh s obje strane granice .. i slozismo se da se Abraham s obje strane nazove - Izet.

Usto se frend u nedjelju na veceru iz Novog Sada cak pozvao, jer moje kulinarsko umijece, za drage ljude kuhano s ljubavlju, preslo je granice. U njega je zaljubljeno pola Novog Sada, jedan dio Srbije, i -onaj mali komadic na karti - Slovenije.
Mislim, ne kuzim, u cemu je problem .. kod mene se Badnjak vec treci puta ove godine slavi - dan je to kad mi u posjetu dođu dragi ljudi na veceru, iz cijele bivse Jugoslavije.
Badnjak, to je onaj osjecaj u srcu kad iscekujes .. iz daleka dragog prijatelja, zar ne?
I uđe u toplinu doma dobrodoslicom srdacno docekan, ponudis mu rakiju, smokve, za veceru nasu spizu i vino ..
i on se vrati doma, ko da od doma nikad ni otisao nije. :)


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7655 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 21/12/2012 : 20:11:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 23/12/2012 : 14:14:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
John The Conqueror "Life After Death"


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 29/12/2012 : 01:04:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
heh .. upravo sam spekla buhtle... sin i pas gustaju u njima

kak ide ona? babicee su buhtleee peeklee, nikom nisu nikaaaj reeekle ..
asti babice, sa frendicom - ne pamtim vise od kad smo, spomenuh starenje, (ne fejsu smo) ..i rece ona meni: " vidjet ces ti starenje kad uspijemo izac van!" Samo treba da sleti iz Londona sa muzem i 2 komada djece. .. bemti, sto sam u zivotu nakupila frendova i frendice s dusom, koja nikada ne stari .. i nasa djeca ce nas preteci u tome. Mi smo valjda ta, mozda posljednja - rock generacija! Ovo nase sto smo rodile,pitaj boga sto je.. hahaha



~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 29/12/2012 : 10:36:27  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

Tonto..daaaaa

Previse sam pijan da bi sada povrsno rezonirao..

Ovo je stvar koja me katapultira na strop u roku ..sad i odmah.

Vidjeh danas clanak u novinama o najstarijem clanu moga grada (104) ..i spoznah..ma nema sanse i poveselih se toj spoznaji..

Ova stvar je moje gorivo..i da..ja nisam dobar covjek.





Ovo je zakon stvar. Znam priču kada je išao snimati spot pitao je svog producenta kakvi se tada spotovi vrte na MTV-u i ovaj mu je rekao da se sve svodi na to da gomila žena mrda sisama i guzicama. Pa su onda odlučili snimiti takav spot Nikola Pećina je car

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 29/12/2012 : 11:04:53  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Upravo tako mladjo

Sada jedna za moje pijano jutro..malo mi bijezi tipkovnica i ekran izgleda popud fatamorgane, ali jos pogadam i jos mi je tako toplo oko srca kada cujem dobru stvar..popud ove


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 31/12/2012 : 18:00:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Genijalne stvari za sam kraj godine...

Svima nam je potreban san..znam da puno vas vise ne sanja i da vas to izoblicava kao figurice od plastelina ..
31 ...Je , ovo je dan za novi san..dignite to vec davno baceno sidro i pustite da vas nosi..


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7655 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 04/01/2013 : 12:26:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
uživajte...






The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000