forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Svijet boksa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 09/09/2012 : 00:12:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

a ko iz proslih vremena bi imao sansu protiv njega? M.Ali mozda?



nemozemo tako gledat, boks nije kao prije, razvio se

ali nazivati ga najvecim svih vremena je napuhano :)

There can be only one, me!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/09/2012 : 00:14:15  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
mislim da bi Tyson iz razdoblja 86-89 dobia obojicu brace bez velikih problema..nikad videna eksplozivnost, brzina, snaga, oba krosea..o defenseu da ne pricam..bija je apsolutno savrsenstvo..steta sta je napravia od sebe kasnije..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 09/09/2012 : 00:21:17  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Tyson iz zlatnog perioda mozda, mada sumnjam.
Samo ukoliko bi ga Klicko pustio da mu pridje blizu i dirigira distancu, sto je malo vjerovatno.
Go to Top of Page

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 09/09/2012 : 00:23:44  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message  Reply with Quote
teška kategorija je sama po sebi spala na niske grane zadnjih 10-tak god. tako da nije ni čudo da ova dva brata dominiraju i drže sve titule. 70-tih, 80-tih i 90-tih nikakve šanse ne bi imali ni da se nađu kao potencijalni izazivači za titulu. ni približno.

uglavnom smijurija i žali bože vremena koje sam izgubio gledajući ih.


Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/09/2012 : 00:24:17  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Tyson iz zlatnog perioda mozda, mada sumnjam.
Samo ukoliko bi ga Klicko pustio da mu pridje blizu i dirigira distancu, sto je malo vjerovatno.



pa vecina boksaca koje je Tyson dobija su bili ka Klicko..visoki sa dugim rukama..pa ih baca po ringu ka vrice..Berbick, Holmes..kako je ima savrsenu obranu (izmicanja u jednu i drugu stranu, sljeganja itd) ne bi mu bija problem pric im..za onog Tysona iz zlatnog razdoblja to ne bi bia nikakav problem..ubija bi ih..

http://www.youtube.com/watch?v=uYZzMPsm6c4

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 09/09/2012 00:25:50
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4055 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 09/09/2012 : 00:29:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

mislim da bi Tyson iz razdoblja 86-89 dobia obojicu brace bez velikih problema..nikad videna eksplozivnost, brzina, snaga, oba krosea..o defenseu da ne pricam..bija je apsolutno savrsenstvo..steta sta je napravia od sebe kasnije..



Zlatne rijeci,Tyson bi ga razbio sigurno,tu nema nikakvih sumnji!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/09/2012 : 00:34:08  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
vidim da neki ljudi imaju krivo misljenje o Tysonu ka o nekoj bezumnoj zvijeri koja je samo udarala i nije znala mnogo o boksu..lik je bija savrseni boksac..u pocetku ga je trenira stari lisac Cus D'Amato, koji je od njega napravia savrsen boksacki stroj..naime Tyson je bija visok samo 178cm i relativno kratak raspon ruku 180cm..tako da su sve treninge usmjerili u razvijanje njegove eksplozivnosti kao i obrane jer su bili svjesni da ce boksat sa viskom boksacima koji mogu boksat sa odstojanja..Tyson cak u tim danima nije bija pretjerano tezak (max. 97, 98kg) upravo iz razloga sto je morao biti sto ekplozivniji u kretnjama te da bi u sto kracem vremenskom roku mogao prici takvim boksacima..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 09/09/2012 00:35:10
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/09/2012 : 00:52:05  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
jedini pravi mec kojeg je ima Vitali Klitschko je mec protiv Lewisa kojeg je nazalost izgubia prekidom u trenutku kad je vodia na bodove..ostalo je sve za zaborav..

zasto je to tako..ja bi cinjenicu trazia u tome sta je boks prokleto tezak sport (i sam san ga trenira jedno vrime pa znam)..danas se je lakse borit u ultimate fightu negu u boksu..vecina borbe se odvija na podu, zadaje se manje udaraca, postoji mogucnost zavsetka borbe nekakvim zahvatom, krace su borbe itd..dok u boksu moras boksat kod ovih velikih meceva obicno 12 rundi stojis na nogama i 80% udarca ti ide u glavu..mislim da su istrazivanja bila u SAD-u da se sve manje mladih odlucuje za boks a sve vise za druge borilacke sportove..naravno sto je manje boraca i manja je konkurencija zato i Vitali boksa protiv boksaca kalibra Shannon Briggs ili Samuel Peter..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 09/09/2012 00:57:44
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 09/09/2012 : 00:56:18  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

jedini pravi mec kojeg je ima Vitali Klitschko je mec protiv Lewisa kojeg je nazalost izgubia prekidom u trenutku kad je vodia na bodove..ostalo je sve za zaborav..

zasto je to tako..


Pa objasnio sam ti.
Prije Klicka su bokseri mogli da nabiju sebi ime, poslije toga to vise nije bilo moguce jer su u potpunosti dominirali boks svijetom.
Lewis je jos uspjeo da postane veliko ime, ali onda je dosao Vitali.
Sama pretpostavka da nema danas dobrih boksera je i vise nego smijesna. Zasto drugi nisu popularni, pa zato jer braca Klicko jos uvijek boksuju. Prosta stvar.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/09/2012 : 00:58:21  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by brni

jedini pravi mec kojeg je ima Vitali Klitschko je mec protiv Lewisa kojeg je nazalost izgubia prekidom u trenutku kad je vodia na bodove..ostalo je sve za zaborav..

zasto je to tako..


Pa objasnio sam ti.
Prije Klicka su bokseri mogli da nabiju sebi ime, poslije toga to vise nije bilo moguce jer su u potpunosti dominirali boks svijetom.
Lewis je jos uspjeo da postane veliko ime, ali onda je dosao Vitali.
Sama pretpostavka da nema danas dobrih boksera je i vise nego smijesna. Zasto drugi nisu popularni, pa zato jer braca Klicko jos uvijek boksuju. Prosta stvar.



aj procitaj ostatak posta..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 09/09/2012 00:58:38
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/09/2012 : 01:00:28  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by brni

jedini pravi mec kojeg je ima Vitali Klitschko je mec protiv Lewisa kojeg je nazalost izgubia prekidom u trenutku kad je vodia na bodove..ostalo je sve za zaborav..

zasto je to tako..


Pa objasnio sam ti.
Prije Klicka su bokseri mogli da nabiju sebi ime, poslije toga to vise nije bilo moguce jer su u potpunosti dominirali boks svijetom.
Lewis je jos uspjeo da postane veliko ime, ali onda je dosao Vitali.
Sama pretpostavka da nema danas dobrih boksera je i vise nego smijesna. Zasto drugi nisu popularni, pa zato jer braca Klicko jos uvijek boksuju. Prosta stvar.



nema konkurencije to je glavni razlog..ove Vitalijeve protivnike bi Tyson, Frank Bruno, Holyfield i ostali papali ko cokolino..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 09/09/2012 : 01:00:29  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by brni

jedini pravi mec kojeg je ima Vitali Klitschko je mec protiv Lewisa kojeg je nazalost izgubia prekidom u trenutku kad je vodia na bodove..ostalo je sve za zaborav..

zasto je to tako..


Pa objasnio sam ti.
Prije Klicka su bokseri mogli da nabiju sebi ime, poslije toga to vise nije bilo moguce jer su u potpunosti dominirali boks svijetom.
Lewis je jos uspjeo da postane veliko ime, ali onda je dosao Vitali.
Sama pretpostavka da nema danas dobrih boksera je i vise nego smijesna. Zasto drugi nisu popularni, pa zato jer braca Klicko jos uvijek boksuju. Prosta stvar.




Sorry, ali ovakvu sveukupnu budalaštinu na jednom mjestu odavno nisam pročitao.


Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/09/2012 : 01:01:11  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bosancicigor

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by brni

jedini pravi mec kojeg je ima Vitali Klitschko je mec protiv Lewisa kojeg je nazalost izgubia prekidom u trenutku kad je vodia na bodove..ostalo je sve za zaborav..

zasto je to tako..


Pa objasnio sam ti.
Prije Klicka su bokseri mogli da nabiju sebi ime, poslije toga to vise nije bilo moguce jer su u potpunosti dominirali boks svijetom.
Lewis je jos uspjeo da postane veliko ime, ali onda je dosao Vitali.
Sama pretpostavka da nema danas dobrih boksera je i vise nego smijesna. Zasto drugi nisu popularni, pa zato jer braca Klicko jos uvijek boksuju. Prosta stvar.




Sorry, ali ovakvu sveukupnu budalaštinu na jednom mjestu odavno nisam pročitao.



mene isto cudi ovaj King..koliko sam shvatia trenira neki borilacki sport a lupa ove pizdarije..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 09/09/2012 : 01:05:30  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Pa slusajte Kinga, ako tvrdite sta suprotno onda nemate pojma o boksu.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/09/2012 : 01:05:30  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
King o kakvim ti imenima govoris - Marciano je doslovno izbacia Loisa iz ringa u borbi za titulu..Ali je satra Listona dva puta..Tyson je ubija velike prvake Berbicka i Holmesa ko malu djecu..di su bila njihova imena tu..kakvo ime..ili znas boksati ili ne znas..cinjenica je da su vecina Vitalijevih protvnika nekakvi neatraktivni luzeri i da nema konkurencije..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 09/09/2012 01:06:30
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/09/2012 : 01:08:48  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
samo da jos dodam da su Vitalijevi protivnici mahom neatraktivni luzeri koji su samo dosli pokupit lovu..ovo mladom Njemcu danas skidam kapu..ima srce..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 09/09/2012 : 01:10:06  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

King o kakvim ti imenima govoris - Marciano je doslovno izbacia Loisa iz ringa u borbi za titulu..Ali je satra Listona dva puta..Tyson je ubija velike prvake Berbicka i Holmesa ko malu djecu..di su bila njihova imena tu..kakvo ime..ili znas boksati ili ne znas..cinjenica je da su vecina Vitalijevih protvnika nekakvi neatraktivni luzeri i da nema konkurencije..


Ma pusti Kinga, lupeta bez veze o stvarima o kojima nema pojma.


Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 09/09/2012 : 01:17:44  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

King o kakvim ti imenima govoris - Marciano je doslovno izbacia Loisa iz ringa u borbi za titulu..Ali je satra Listona dva puta..Tyson je ubija velike prvake Berbicka i Holmesa ko malu djecu..di su bila njihova imena tu..kakvo ime..ili znas boksati ili ne znas..cinjenica je da su vecina Vitalijevih protvnika nekakvi neatraktivni luzeri i da nema konkurencije..


Kada je Tyson ubio Holmesa?
kada je Marciano ubio Luisa?
obojica su imali zenit karijere daleko iza sebe.
To bi bilo isto kao da kazes Kevin McBride i Danny Williams su ubili Tysona, sto je u sustini i tacno, ali nije bio u zenitu.

Jos bolje pitanje, da li bi Holmes ikada postao prvak da je bio u zenitu u isto vrijeme kao i Tyson?
Hm, o tome ti pricam, razmisli malo.

Da nema brace Klicko, neki drugi bi se sepurili i nabijali sebi status legende.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/09/2012 : 01:19:31  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Zlotvor

Jada od meča majko mila
Jebemu ja mater ako MMA četvrtkom nije premija za ovo...



ovaj sport jebu doktori..malo mu pukla arkada i odma prekid..prije se prekidalo kad covik ne bi moga gledat na oci a ne ovo..bzvz..


doktor koji je prekinuo mec dao je intervju za njemacki tv.
kaze da se rana za kratko vrijeme prosirila i sirila bi se jos vise, tako da je bilo preopasno za samo oko da se mec nastavi.
Morao je prekinuti mec.



slazem se..bolje da je prekinia..samo se moglo pogorsati..ja sam onao reagira jer sam tija da mec potraje..konacno sam nakon dugo godina gleda uzbudljiv mec za titulu..nadam se da ce ovaj mladi Njemac nastavit ovako raditi..ima puno mjesta za napredak..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/09/2012 : 01:22:20  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by brni

King o kakvim ti imenima govoris - Marciano je doslovno izbacia Loisa iz ringa u borbi za titulu..Ali je satra Listona dva puta..Tyson je ubija velike prvake Berbicka i Holmesa ko malu djecu..di su bila njihova imena tu..kakvo ime..ili znas boksati ili ne znas..cinjenica je da su vecina Vitalijevih protvnika nekakvi neatraktivni luzeri i da nema konkurencije..


Kada je Tyson ubio Holmesa?
kada je Marciano ubio Luisa?
obojica su imali zenit karijere daleko iza sebe.
To bi bilo isto kao da kazes Kevin McBride i Danny Williams su ubili Tysona, sto je u sustini i tacno, ali nije bio u zenitu.

Jos bolje pitanje, da li bi Holmes ikada postao prvak da je bio u zenitu u isto vrijeme kao i Tyson?
Hm, o tome ti pricam, razmisli malo.

Da nema brace Klicko, neki drugi bi se sepurili i nabijali sebi status legende.



Lois je ima godina ko sad Vitali..40 i bija je u formi jer je cijeli zivot bija pravi sportas..to ti ne stoji..isto tako Berbick, bija je u odlicnoj formi u onom mecu..ok za Holmsa se slazem, bija je ispuhan i star..sta se tice Tysona u onim mecevima protiv Irca on je tamo dosa boksat bez treninga prakticki..uostalom mi ode pricamo o borbama za titulu a Tyson je bija daleko od titule u tim mecevima..nije bas za usporedbu..

i pogledaj malo te meceve a ne da ode bubas..pogledaj Berbick - Tyson pa ces vidit da Berbick nema gram sala na sebi..sami misici..covjek je bija u odlicnoj formi..ok ljubis lik i djelo Vitalia ali molim te ne bubaj gluposti..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 09/09/2012 01:26:18
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 09/09/2012 : 01:25:18  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni


slazem se..bolje da je prekinia..samo se moglo pogorsati..ja sam onao reagira jer sam tija da mec potraje..konacno sam nakon dugo godina gleda uzbudljiv mec za titulu..nadam se da ce ovaj mladi Njemac nastavit ovako raditi..ima puno mjesta za napredak..


Moze napredovati ako se Vitali zaista povuce, a i Vladimir takodje.
Onda ce imati prostora da se razvije i postane veliko ime. E sada, on ili neko drugi, neko mora biti skroz gore.
Ukoliko opet udari na jednog od Klicko brace, to ce biti to, prokockace sansu.
Bas Krasniqi kaze da je mozda bolje za njega da je mec prekinut, ovako je sacuvao obraz.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 09/09/2012 : 01:28:55  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni


Lois je ima godina ko sad Vitali..40 i bija je u formi jer je cijeli zivot bija pravi sportas..to ti ne stoji..isto tako Berbick, bija je u odlicnoj formi u onom mecu..ok za Holmsa se slazem, bija je ispuhan i star..sta se tice Tysona u onim mecevima protiv Irca on je tamo dosa boksat bez treninga prakticki..uostalom mi ode pricamo o borbama za titulu a Tyson je bija daleko od titule u tim mecevima..nije bas za usporedbu..


ma Lois nije bio u formi, covjek je prekoracio svoj zenit i borio se samo jer je morao, imao je dugove. Rocky je cak gledao da ne bude previse grub prema njemu, da ga ne povrijedi. Kazu da je Rocky poslije meca plakao ko malo dijete. Lois mu je bio idol.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/09/2012 : 01:30:42  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
samo jos nesto..posli meca Tyson - McBride, Mike se zahvalia McBrideu sta mu je da priliku da plati racune (ima snimka)..to govori na koji je nacin Tyson prisa u taj mec..tu je ima 36, 37 godina..Vitali ima 40..toliko o tome da su godine bitne za boksa..bitan je zdrav zivot i trening..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/09/2012 : 01:31:59  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by brni


Lois je ima godina ko sad Vitali..40 i bija je u formi jer je cijeli zivot bija pravi sportas..to ti ne stoji..isto tako Berbick, bija je u odlicnoj formi u onom mecu..ok za Holmsa se slazem, bija je ispuhan i star..sta se tice Tysona u onim mecevima protiv Irca on je tamo dosa boksat bez treninga prakticki..uostalom mi ode pricamo o borbama za titulu a Tyson je bija daleko od titule u tim mecevima..nije bas za usporedbu..


ma Lois nije bio u formi, covjek je prekoracio svoj zenit i borio se samo jer je morao, imao je dugove. Rocky je cak gledao da ne bude previse grub prema njemu, da ga ne povrijedi. Kazu da je Rocky poslije meca plakao ko malo dijete. Lois mu je bio idol.



dobro nesto slicno je bilo i sa Ali - Holmes..ali cinjenica ostaje da Vitali nema protivnike ka sta su imali spomenuti velikani..to je cinjenica..

DA GA NE POVRIJEDI..pa izbacia ga je iz ringa..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 09/09/2012 01:33:18
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 09/09/2012 : 01:34:46  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
ono sto ti hocu da kazem je da li bi neki bokseri postali toliko popularni da su se borili nekoliko godina kasnije, tj. imali zenit u isto vrijeme.
Evo primjer Holmes. Boks legenda!
Mislis da bi ikada bio prvak da je imao zenit u isto vrijeme kao i Tyson?!
O tome ti pricam, pitanje je da li bilo mjesta za njega da postane legenda, jer bi to mjesto popunio Tyson.
Slicno je i sa Klicko bracom, drugi jednostavno ne uspjevaju da dodju do vrha jer su oni prepreka. Daleko od toga da danas nema vrhunskih boksera, problem je u tome sto to protiv ove dvojice ne mogu pokazati.
Da je L.Lewis sada u zenitu i njega bi nazivali luzerom, jer nema sanse protiv Vitalija. Dosao bi, poljubio pod i to je to.
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000