forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Svijet boksa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/09/2012 : 01:34:51  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
na ovoj se snimci moze vidjeti kako je pazia da ga ne povrijedi..


http://www.youtube.com/watch?v=dn22FXHhuqU




"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/09/2012 : 01:37:22  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

ono sto ti hocu da kazem je da li bi neki bokseri postali toliko popularni da su se borili nekoliko godina kasnije, tj. imali zenit u isto vrijeme.
Evo primjer Holmes. Boks legenda!
Mislis da bi ikada bio prvak da je imao zenit u isto vrijeme kao i Tyson?!
O tome ti pricam, pitanje je da li bilo mjesta za njega da postane legenda, jer bi to mjesto popunio Tyson.
Slicno je i sa Klicko bracom, drugi jednostavno ne uspjevaju da dodju do vrha jer su oni prepreka. Daleko od toga da danas nema vrhunskih boksera, problem je u tome sto to protiv ove dvojice ne mogu pokazati.
Da je L.Lewis sada u zenitu i njega bi nazivali luzerom, jer nema sanse protiv Vitalija. Dosao bi, poljubio pod i to je to.



znam ja sta ti pricas..nesto slicno je bilo za vrime Holmesa..nije ima konkurenciju, borbe su bile dosadne itd..ali pogledaj vrime Ali, Fraizera, Listona, Foremana - govorim o jednom dobu..danas imas bracu Klicko i to je to..nemaju pravog konkrenta..sve neke bezlicne protivnike..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 09/09/2012 : 01:38:14  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

samo jos nesto..posli meca Tyson - McBride, Mike se zahvalia McBrideu sta mu je da priliku da plati racune (ima snimka)..to govori na koji je nacin Tyson prisa u taj mec..tu je ima 36, 37 godina..Vitali ima 40..toliko o tome da su godine bitne za boksa..bitan je zdrav zivot i trening..


Naravno, napokon da se u necemu slozimo.
Vecina se poslije 35 godine opusti i jebiga. Kako bokseri, tako i ljudi privatno. Vitali je dokaz da covjek i sa 40+ moze da se odrzi na vrhu.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/09/2012 : 01:41:11  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
idem lec..ubija me King..ne znam ko je gori..on ili supermark..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 09/09/2012 : 01:45:45  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni


znam ja sta ti pricas..nesto slicno je bilo za vrime Holmesa..nije ima konkurenciju, borbe su bile dosadne itd..ali pogledaj vrime Ali, Fraizera, Listona, Foremana - govorim o jednom dobu..danas imas bracu Klicko i to je to..nemaju pravog konkrenta..sve neke bezlicne protivnike..


To je bilo jako doba sto se tice imena, tacno. Razlog za to je jer su se sampioni smjenjivali- Ali, Fraizer i Foreman. Na taj nacin napravili su kao neki legendarni trokut, jer nijedan od njih nije mogao apsolutno da dominira. Na taj nacin su postali slavna imena. Da je u to vrijeme bio jedan dominantan bokser koji je kosio sve redom, neke od njih ne bi danas spominjali.
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4055 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 09/09/2012 : 01:45:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

idem lec..ubija me King..ne znam ko je gori..on ili supermark..



Ma ostani jos malo,bas je zanimljivo!
King obozava bracu Klicko isto kao i Zagora!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 09/09/2012 : 01:46:37  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

idem lec..ubija me King..ne znam ko je gori..on ili supermark..


Laku noc, odoh i ja.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 09/09/2012 : 01:50:44  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kojot


King obozava bracu Klicko isto kao i Zagora!


Vjerovao ili ne, Tyson i Rocky Marciano su mi jos drazi.
Cijenim dobre borce, bez obzira u kojem sportu.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/09/2012 : 03:51:17  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
nisam moga zaspat jer sam mora napisat ovaj post..najvise me izritiralo to sto je King reka da je Vitalij najveci u povijesti..reci tako nesto je pljuvanje po cijeloj boksackoj povijesti..ja ne kazem da Vitali nije veliki boksac..svakako je..ali nije najveci..zasto..jer se boria sa samo jednim istinskim veliki imenom..Ali se boria sa najvise prvaka od svih i zato je najveci..najveceg ne cine samo pobjede, cinu ga i najveci protivnici..sada cu stavit po meni 3 najveca boksaca u povijesti i najvece boksace protiv kojih su se borili a onda cu to usporedit sa Vitalijem:

Muhammad Ali - 2x Sonny Liston, 2x Floyd Patterson, 3x Joe Frazier, 2x George Chuvalo, George Foreman, 2x Leon Spinks, Larry Holmes, Trevor Berbick (10:4, omjer pobjeda i poraza, s napomenom da nisam stavia 3 borbe s Kenom Nortonom koji je isto bija veliko ime te Archie Moorea koji je u mecu sa Alijem ima 46 godina)

Rocky Marciano - Joe Louis, 2x Jersey Joe Walcott, 2x Ezzard Charles, Archie Moore (6:0)

Mike Tyson - Trevor Berbick, Larry Holmes, Michael Spinks, Buster Douglas, 2x Frank Bruno, Bruce Seldon, 2x Evander Holyfield, Lennox Lewis (6:4)



Vitali Klitschko - Lenox Lewis (0:1, ovdje jos eventualno mozemo spomenuti Samuel Petera)

i sta mi sad King imas za reci..da iti jedan drugi borac protiv kojeg se Vitali boria idu u istu recenicu sa gore navedenim..po cemu cemo pamtit Vitalia..po jednom mecu kojeg je izgubia i nakon kojeg je mora ici na plasticnu operaciju..i to je najveci u povijesti..ti ili me zajebavas ili si lud..ni sam ne virujes u to sta pises..

evo sad cu ti stavit moju ljestvicu najvecih boksaca u povijesti..kriterij su bili tezina protivnika, stil borbe, atraktivnost itd..

1. Muhammad Ali
2. Rocky Marciano
3. Mike Tyson
4. Joe Louis
5. Jack Dempsey
6. Sonny Liston
7. Joe Frazier
8. Larry Holmes
9. Lennox Lewis
10. Vitali Klitschko

toliko o najvecem svih vremena..biti ce upamcen po jednoj jedinoj borbi vridnoj spomena..onoj koju je izgubia..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 09/09/2012 06:49:20
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/09/2012 : 06:44:46  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Takoder zaboravia san nadodati jednu stvar..vidim da King spominje kako je razdoblje Ali-Fraiser-Foreman bilo takvo jer nije bilo nekog dominatnog boksaca koji bi ih pobjediva..ja govorim da je to bilo tako jer je konkurencija bila kvalitetna i izjednacena..danas konkurencija nije ni blizu onoj iz 90-tih a kamoli iz 70-tih..teorija ti je da je konkurencija takva jer su veliki gubili od "malih"..pa nisu ovima pobjede pale sa neba..svi su oni zasluzili svoje mjesto u povijesti..Fraizer u prvom mecu sa Alijem nije samo nokautira Alija, on ga je nadboksa..Foreman je isprebija Fraizera jer potonjem nije leza taj stil borbe..danas takva kvaliteta ne postoji..Vitali Klitschko nema ni priblizno takve protivnike..svi su na isti kalup..velike nepokretne gromade sala..jedini kojeg bi izdvojia je Rus Chagaev koji se bori sa Peek-a-Boo stilom ali je za razliku od Tysona (koji je to razvia do savrsenstva) i Pattersona prespor i po njegovom tijelu je bilo vidljivo da ne vodi sportski zivot..sto mi je tragikomicno jer se Tyson i ekipa bar nisu opustali dok nisu postali prvaci..danas u ring sa bracom dolazu boksaci koji su u mizernom fizickom stanju..prije su se boksaci borili ko gladijatori da postanu prvaci i svi su tezili tom cilju..danas je bitno doc u ring po rundi udrit 3-4 udarca i uzet lovu..uostalom ko danas ne zna za jednog Floyd Pattersona covika koji je dva puta gubia od Alija..vjerovatno mi zelis sugerirati da je u to vrime boksa Klitschko da bi dominira..ma jeli bogati..evo dat cu ti jednu usporedbu:

Ali - Klitschko: raspon ruku 203:203 sto znaci da je Ali bez problema moga boksati s odstojanja protiv Klitschkoa iako je prednost u visini na strani ukrajinca 191:201 (znaci 10cm je visi ali jednak raspon ruku)
Klitschko je naspram Alija trom boksac odnosno jedna od glavnih karakteristika Alija je bila upravo brzina - ovdje prije svega mislim na brzinu udaraca (prilikom jednog meca nikome nije bilo jasno zasto mu protivnik krvari, tek na usporenoj snimci se vidjelo da je zada direkt koje ljudsko oko nije moglo registrirati), zatim brzina izmicanja udarcima i na kraju rad nogu..rad nogu je najbitniji kod svakog boksaca a tu je Ali bija neprikosnoven..takoder ima je vecu lepezu udarca..po meni imaju podjednako cvste brade (iako je Ali pretrpia jedan nokaut od Fraisera) i podatak da nikad u mecevima nije krvaria, nisu mu pucale arkade i slicno (sto se za nasega Vitalija ne moze reci)..Vitalijevi udarci jesu teski ali su relativno spori s cime Ali ne bi ima nikakvih problema..on to moze plasirati protiv isto tako tromih boksaca tipa Shannon Briggs ali tesko protiv superbrzog Alija..uostalom Ali je pokaza u mecu protiv Foremana kako se mlatu "gromade"..

I na kraju da pobijem posljednu Kingovu kvazi teoriju a to je da je danasnji boks napredniji od ondasnjeg..ja se ne bih slozio..pogledaj tadasnje meceve i broj udaraca po rundi a pogledaj ovu lakrdiju danas..o tehnickoj dotjeranosti boksaca necu ni govoriti..ovi danas su panj do panja..danas ovi sta boksaju protiv brace do 4-5 runde ako dodu su mrtvi, ne mogu disat jer nemaju kondicije..uzmimo za primjer mec Klitschko - Solis kada je Solis dozivia ozljedu lijevog koljena jer mu misici nogu nisu bili dovoljno jaki da podnesu onoliku masu..kako je takav lik uopce dosa do borbe za titulu..jos jedan dokaz kakva je to lakrdija postala..pogledaj mec Ali - Frasier ("The Thrilla in Manila" iz 1975) u 14 rundi izmjenjuju udarce ko da je prva a u dvorani +40..ovo ne govorim jer se nesto preseravam..trenira sam jedno kratko vrime boks i pogleda sam priko 200 meceva iz raznih faza boksacke povijesti..toliko


eto nisam spa cilu noc zbog lika koji ima nick King Warrior..idem se obisit..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 09/09/2012 09:16:49
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/09/2012 : 09:09:14  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior


Slicno je i sa Klicko bracom, drugi jednostavno ne uspjevaju da dodju do vrha jer su oni prepreka. Daleko od toga da danas nema vrhunskih boksera, problem je u tome sto to protiv ove dvojice ne mogu pokazati.



mislis Solis i slicni njemu..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/09/2012 : 09:25:53  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
po meni jedna od najboljih podjela najvecih boksaca uz odlicna pojasnjenja:

http://bleacherreport.com/articles/780488-muhammed-ali-mike-tyson-and-boxings-top-25-heavyweight-champs-of-all-time/page/26

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/09/2012 : 09:45:56  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior


Da je L.Lewis sada u zenitu i njega bi nazivali luzerom, jer nema sanse protiv Vitalija. Dosao bi, poljubio pod i to je to.



Lewis u zenitu bi se poigra sa Vitalijem..a i onaj mec koji su boksali mislim da bi dobija do kraja da nije bilo prekida ((ode sam se posluzia onom tvojom sta bi bilo kad bi bilo)..ako se ne varam u trenutku prekida bili su na bod, dva razlike i Lewis je boksa sve bolje u 6 rundi..jos kad dodamo cinjenicu da je Lewis bija van pravog treninga dobivamo pravu sliku..mozda je ispa pizda sta nije tija ponudit Vitaliju uzvrat..nikad necemo nazalost saznati kako bi to zavrsilo..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 09/09/2012 09:48:31
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/09/2012 : 10:13:09  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
e ovo je bija boksac..


"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/09/2012 : 10:23:57  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Andre Ward obrania naslove po WBA i WBC verziji u supersrednjoj kategoriji protiv Chada Dawsona.


"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 09/09/2012 10:24:13
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 09/09/2012 : 10:43:27  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni



Lewis u zenitu bi se poigra sa Vitalijem..a i onaj mec koji su boksali mislim da bi dobija do kraja da nije bilo prekida ((ode sam se posluzia onom tvojom sta bi bilo kad bi bilo)..ako se ne varam u trenutku prekida bili su na bod, dva razlike i Lewis je boksa sve bolje u 6 rundi..jos kad dodamo cinjenicu da je Lewis bija van pravog treninga dobivamo pravu sliku..mozda je ispa pizda sta nije tija ponudit Vitaliju uzvrat..nikad necemo nazalost saznati kako bi to zavrsilo..


E slabo mislis. U trenutku kada je mec prekinut Klicko je kod sve trojice sudija bio jasno ispred, dobio cetiri od sest rundi. Lewis je bio u zenitu i cvikao je, znao je da protiv Vitalija ne moze pobjediti.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/09/2012 : 10:47:35  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

brni,al citavu noc nisi spavao?!



ne, nije mi vrag da mira pa sam dosa ode i napisa roman...jbg..iman jos puno toga za rec pogtovo o Peek-a-Boo kojim san zaluden..najbolji primjer tog stila je Mike Tyson - apsolutno savrsenstvo..i nadam se da ce doc do sraza Floyd Mayweather vs. Manny Pacquiao..ne znam kako ali nabavia bi ulaznicu za taj mec..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 09/09/2012 : 10:55:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
kako moze ali sa 10-4 biti ispred rockyja sa 6-0? :)
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/09/2012 : 10:59:29  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

kako moze ali sa 10-4 biti ispred rockyja sa 6-0? :)



nabraja sam koliko su velikih meceva imali jedan i drugi..Ali je bolji all-round boksac, tehnicki aposlotuno savrsen..Marciano je bija nevjerovatan udarac (bija je u stanju zadati nevjerovatan niz teskih udaraca) poprilicno ruznog stila borbe..ali ostaje zapisan njegov rekord bez poraza 49-0 (43 KO)



"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 09/09/2012 11:00:57
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 09/09/2012 : 11:01:50  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

nisam moga zaspat jer sam mora napisat ovaj post..najvise me izritiralo to sto je King reka da je Vitalij najveci u povijesti..reci tako nesto je pljuvanje po cijeloj boksackoj povijesti..ja ne kazem da Vitali nije veliki boksac..svakako je..ali nije najveci..zasto..jer se boria sa samo jednim istinskim veliki imenom..Ali se boria sa najvise prvaka od svih i zato je najveci..najveceg ne cine samo pobjede, cinu ga i najveci protivnici..sada cu stavit po meni 3 najveca boksaca u povijesti i najvece boksace protiv kojih su se borili a onda cu to usporedit sa Vitalijem:

Muhammad Ali - 2x Sonny Liston, 2x Floyd Patterson, 3x Joe Frazier, 2x George Chuvalo, George Foreman, 2x Leon Spinks, Larry Holmes, Trevor Berbick (10:4, omjer pobjeda i poraza, s napomenom da nisam stavia 3 borbe s Kenom Nortonom koji je isto bija veliko ime te Archie Moorea koji je u mecu sa Alijem ima 46 godina)

Rocky Marciano - Joe Louis, 2x Jersey Joe Walcott, 2x Ezzard Charles, Archie Moore (6:0)

Mike Tyson - Trevor Berbick, Larry Holmes, Michael Spinks, Buster Douglas, 2x Frank Bruno, Bruce Seldon, 2x Evander Holyfield, Lennox Lewis (6:4)



Vitali Klitschko - Lenox Lewis (0:1, ovdje jos eventualno mozemo spomenuti Samuel Petera)

i sta mi sad King imas za reci..da iti jedan drugi borac protiv kojeg se Vitali boria idu u istu recenicu sa gore navedenim..po cemu cemo pamtit Vitalia..po jednom mecu kojeg je izgubia i nakon kojeg je mora ici na plasticnu operaciju..i to je najveci u povijesti..ti ili me zajebavas ili si lud..ni sam ne virujes u to sta pises..

evo sad cu ti stavit moju ljestvicu najvecih boksaca u povijesti..kriterij su bili tezina protivnika, stil borbe, atraktivnost itd..

1. Muhammad Ali
2. Rocky Marciano
3. Mike Tyson
4. Joe Louis
5. Jack Dempsey
6. Sonny Liston
7. Joe Frazier
8. Larry Holmes
9. Lennox Lewis
10. Vitali Klitschko

toliko o najvecem svih vremena..biti ce upamcen po jednoj jedinoj borbi vridnoj spomena..onoj koju je izgubia..


Ti ili ne razumijes , ili bas neces da razumis.
Vec sam ti objasnio kako nastaju VELIKA IMENA u boksu i zasto ih sada prakticno nema osim Klicko brace.
Ti si ovdje nabrajao neka imena od ljudi koji su se borili daleko poslije vrhunca karijere protiv aktuelnog sampiona.
Vrlo lako je moglo da dodje i do meceva Klicko vs. Holyfield i Tyson, ali su ovi zakazali jer su prije izgubili meceve i nisu bili dovoljno dobri da se bore za titulu.
To Vitaliju ne bi mnogo znacilo, pobjediti velika imena koji su prekoracili zenit. Sve drugo do casna pobjeda kojom bi se neko okitio.
Zasto neko drugi nije sebi nabio ime u ovo vrijeme, pa objasnio sam deset puta na ovoj temi.

Pitas po cemu ce se pamtiti Vitali?
Pamtice se :

- kao covjek koji nikada nije bio na podu, fakticki gledano on je neporazen.
- Pamtice se kao prvi "Rus" od mnogih drugih koji je dominirao boks svijet.
- pamtice se kao covjek koji je srusio mit da su crnci ti koji dominiraju boksom, da su oni ti protiv kojih bijeli covjek nema sanse. Pa to je mozda istina u USA, gdje su bijelci ocigledno slabasni potomci Iraca i Italijana. Rusi u zadnje vrijeme pokazuju u borialckim vjestinama koja nacija je dominatna.
- pamtice se kao covjek koji je srusio mit da su svi bokseri glupi, neobrazovani i ulicni borci koji redaju skandal za skandalom.

Klicko je pomakao granice nekih bokserskih mitova. Tebi i nekim drugima ce to tek za nekoliko godina ili decenija biti jasnije.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 09/09/2012 : 11:16:01  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

@King

jedino sta sam ja zakljucia iz tvog pisanja je to da si ti zaluden sa svojim pravoslavnim bratom i da si rasist..to je sve..


Ok, shvatam. Ugodan dan i sve najbolje.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/09/2012 : 11:29:18  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by brni

@King

jedino sta sam ja zakljucia iz tvog pisanja je to da si ti zaluden sa svojim pravoslavnim bratom i da si rasist..to je sve..


Ok, shvatam. Ugodan dan i sve najbolje.



ovo je bilo ruzno od mene priznajem..virujem ti da pises samo u sportskom duhu..jbg napisa sam u efektu..ispricavam ti se..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 09/09/2012 : 11:32:04  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Sve ok, zaboravi.
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 09/09/2012 : 11:35:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message  Reply with Quote
stvarno je dobro pitanje zasto amerikanci vise nebave toliko boksom, nemoguce je da svi zele repat ili ici u ultimate fight, kad je i dalje najbolja lova u boksu

svakako mislim da je konkurencija prije bila daleko jaca, ne kazem da su klicko braca losa, zasigurno su najbolja trenutno, ali jednostavno nema adekvatne konkurencije

netko je rekao da su se svi prodali nijemcima, balkanci, arapi i boksaju pod njemackim imenom, pa oba braca klicko zive na relaciji ukrajina njemacka, tecno pricaju njemacki i imaju njemacke trenere, i cesto pisu svoja imena u njemackoj varijanti Wladimir i Vitali Klitschko ;) Tako da su i oni zapravo njemacki borci, samo pod ukrajinskog zastavom :)

There can be only one, me!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/09/2012 : 11:36:03  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Sve ok, zaboravi.



shavacam ovo sve sta si napisa..o nastajanju velikih imena i kako to ide u boksu..i naravno neke stvari nisu za usporedbe..svako vrijeme nosi svoje..ali i dalje mislim da bi "zlatni" Mike izmlatia Vitalija..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000