forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Bookglobe i Strip Agent najave:
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 42

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 06/04/2013 : 22:40:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Stvari često nisu onakve kakvima se čine, otpisivati BP i SA mogu samo neupućeni, pogotovo u trenutku kad započinju vjerojatno projekt života. BP i SA su profesionalni izdavači, koji se u poslu vode razumom a ne emocijama. Ljudi od izdavaštva žive i moraju na kraju mjeseca zaraditi za plaće i sve ostale troškove, pa je izbor naslova i ritam izlaženja prilagođen tom cilju i trenutnim uvjetima na našem kvazi tržištu. Da, kao, svi hvale Fibru i DW, ali... tko igra za raju... SA i BG su bili tu prije 20 godina, bit će i za još 20, a Fibra npr... pa ne znam baš.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 06/04/2013 : 22:54:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Naravno, Fibra je vec otpisana. Mozes sada smanjiti cijenu i rasprodati lager. Zapravo, nitko pri zdravoj pameti nece kupiti ove Neznance, daj i njih stavi na onaj Jerome K. sindrom.

(vrijedi pokusati :))

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 06/04/2013 : 23:08:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Nadam se da ce izaci drugi integral Kosmickih putnika/Brodolomnika vremena kako bih napokon procitao sve po redu.
Iako mi je najdrazi strip junak, kompletiranje Blueberrya je na drugom mjestu, a Tanguy i Bruno Brazil djele trece.
Tu su jos plavci, Bernard Prince, Sammy, Lincoln, Krcko, ...

Na zalost, mislim da je mala sansa da cemo vidjeti novi integral Luc Orienta.

Iako najvise citam Fibrina izdanja, volim procitati (ponekad po prvi put kako spada) i junake s kojima sam odrastao.
Ne mogu opisati kako sam sretan bio kad sam prvi put procitao kompletnu i po redu, Blueberry-evu sagu o blagu konfederacije i dobio etalon za desetku u ocjenjivanju stripova.

Zelim dug i uspjesan zivot i BG i SA, ne moraju se zuriti, samo neka nastave objavljivati serije koje su zapoceli.

Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 06/04/2013 : 23:11:34  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Stvari često nisu onakve kakvima se čine, otpisivati BP i SA mogu samo neupućeni, pogotovo u trenutku kad započinju vjerojatno projekt života.



Asterixxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 06/04/2013 : 23:27:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki
Asterixxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Je li ovo pretpostavka ili saznanje?
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 06/04/2013 : 23:29:01  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by Tex Willer
Dade smatram prijateljima i vise puta smo pricali na sve moguce teme u vezi stripova. Bude li doslo do situacije da nas ostane petorica koji sakupljamo Libellus - izlazice i dalje sve sto i sad izlazi.
Tako da su price o propasti i vise nego smesne.

Na mene morete računati dok god bude NN izlazio, Zona X i PIBD


Ma nista nece prekidati, ni sad ni ubuduce.
A ja sam samo fan kao i ti, nisam deo ekipe, osim u kafani



Odatle kod nas kreću sve bitne informacije, bilo točne ili ne, nadajmo se da su ove točne
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 07/04/2013 : 01:41:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Stvari često nisu onakve kakvima se čine, otpisivati BP i SA mogu samo neupućeni, pogotovo u trenutku kad započinju vjerojatno projekt života.



To! Obožavam ovakve zagonetne najave golemih stvari poput ni manje ni više nego "projekta života".
A mi sad neka dumamo, grizemo nokte i sanjamo vlažne snove.
Kad će slijedeća epizoda, jer je poslije ovakvog cliffhangera neizdrživo čekati?

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 07/04/2013 : 02:10:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Mozda Markos misli na Alana u boji :)))
So bi jedan lupio, pa osto ziv "Izdanje veka!"
Ovo je stoljeca :D
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 07/04/2013 : 10:14:26  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Stvari često nisu onakve kakvima se čine, otpisivati BP i SA mogu samo neupućeni, pogotovo u trenutku kad započinju vjerojatno projekt života. BP i SA su profesionalni izdavači, koji se u poslu vode razumom a ne emocijama. Ljudi od izdavaštva žive i moraju na kraju mjeseca zaraditi za plaće i sve ostale troškove, pa je izbor naslova i ritam izlaženja prilagođen tom cilju i trenutnim uvjetima na našem kvazi tržištu. Da, kao, svi hvale Fibru i DW, ali... tko igra za raju... SA i BG su bili tu prije 20 godina, bit će i za još 20, a Fibra npr... pa ne znam baš.


1.BP ??? Verovatno si mislio na BG ?
2.Šta je tu čudno što se hvale Fibra i Darkvud - i slepcu bi bilo jasno da su ove dve kuće nekoliko stepenica svih ostalih glede izdavanja strip albuma.
3.Dovoljno je da Fibra potraje i 15 godina;ne mora 20

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/04/2013 : 10:16:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Markos

Stvari često nisu onakve kakvima se čine, otpisivati BP i SA mogu samo neupućeni, pogotovo u trenutku kad započinju vjerojatno projekt života. BP i SA su profesionalni izdavači, koji se u poslu vode razumom a ne emocijama. Ljudi od izdavaštva žive i moraju na kraju mjeseca zaraditi za plaće i sve ostale troškove, pa je izbor naslova i ritam izlaženja prilagođen tom cilju i trenutnim uvjetima na našem kvazi tržištu. Da, kao, svi hvale Fibru i DW, ali... tko igra za raju... SA i BG su bili tu prije 20 godina, bit će i za još 20, a Fibra npr... pa ne znam baš.


1.BP ??? Verovatno si mislio na BG ?
2.Šta je tu čudno što se hvale Fibra i Darkvud - i slepcu bi bilo jasno da su ove dve kuće nekoliko stepenica svih ostalih glede izdavanja strip albuma.
3.Dovoljno je da Fibra potraje i 15 godina;ne mora 20


Ako Fibra nastavi raditi kako to radi sada, trajat će skroz dok vlasnik bude htio.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/04/2013 : 10:16:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

Mozda Markos misli na Alana u boji :)))
So bi jedan lupio, pa osto ziv "Izdanje veka!"
Ovo je stoljeca :D


Tajanstveni Alan ?
Alan Ford već ima u boji.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 07/04/2013 : 10:17:07  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ernie Pike

Nadam se da ce izaci drugi integral Kosmickih putnika/Brodolomnika vremena kako bih napokon procitao sve po redu.
Iako mi je najdrazi strip junak, kompletiranje Blueberrya je na drugom mjestu, a Tanguy i Bruno Brazil djele trece.
Tu su jos plavci, Bernard Prince, Sammy, Lincoln, Krcko, ...

Na zalost, mislim da je mala sansa da cemo vidjeti novi integral Luc Orienta.

Iako najvise citam Fibrina izdanja, volim procitati (ponekad po prvi put kako spada) i junake s kojima sam odrastao.
Ne mogu opisati kako sam sretan bio kad sam prvi put procitao kompletnu i po redu, Blueberry-evu sagu o blagu konfederacije i dobio etalon za desetku u ocjenjivanju stripova.

Zelim dug i uspjesan zivot i BG i SA, ne moraju se zuriti, samo neka nastave objavljivati serije koje su zapoceli.




Bernard Prins je kompletiran
Zašto misliš da nećemo više videti integrale Luk Orijenta?U tom slučaju mislim da su upitni i Džonatan Kartland,Badi Longvej i Tunga.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 07/04/2013 : 10:25:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Jasko

Mozda Markos misli na Alana u boji :)))
So bi jedan lupio, pa osto ziv "Izdanje veka!"
Ovo je stoljeca :D


Tajanstveni Alan ?
Alan Ford već ima u boji.



Ima 15 brojeva, u maju krece otpocetka
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 07/04/2013 : 11:30:57  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Stvari često nisu onakve kakvima se čine, otpisivati BP i SA mogu samo neupućeni, pogotovo u trenutku kad započinju vjerojatno projekt života.


ponovo nešto započinju?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8189 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 07/04/2013 : 11:33:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Markos

Stvari često nisu onakve kakvima se čine, otpisivati BP i SA mogu samo neupućeni, pogotovo u trenutku kad započinju vjerojatno projekt života.


ponovo nešto započinju?


Ako nije Asterix ili Štrumfovi, ne zanima me.
U integralu naravno.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 07/04/2013 : 11:37:47  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Asterix ili Štrumfovi, slažem se !
(mada bih voleo i Crnobradog,Kliftona ili Plašt i očnjake :))

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/04/2013 : 12:04:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Markos

Stvari često nisu onakve kakvima se čine, otpisivati BP i SA mogu samo neupućeni, pogotovo u trenutku kad započinju vjerojatno projekt života. BP i SA su profesionalni izdavači, koji se u poslu vode razumom a ne emocijama. Ljudi od izdavaštva žive i moraju na kraju mjeseca zaraditi za plaće i sve ostale troškove, pa je izbor naslova i ritam izlaženja prilagođen tom cilju i trenutnim uvjetima na našem kvazi tržištu. Da, kao, svi hvale Fibru i DW, ali... tko igra za raju... SA i BG su bili tu prije 20 godina, bit će i za još 20, a Fibra npr... pa ne znam baš.


1.BP ??? Verovatno si mislio na BG ?
2.Šta je tu čudno što se hvale Fibra i Darkvud - i slepcu bi bilo jasno da su ove dve kuće nekoliko stepenica svih ostalih glede izdavanja strip albuma.
3.Dovoljno je da Fibra potraje i 15 godina;ne mora 20


Da, naravno, BG. Što se točke 2 tiče, koga u stvarnom svijetu briga za stepenice? Sve je to lijepo, ali od toga se ne živi. Bookglobe npr. izdaje Garfielda, kojeg većina ljudi ovdje gotovo i ne smatra stripom, zato jer od njega zaradjuje. Baš ih briga za stepenice, jer stepenicama neće platiti poreze.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 07/04/2013 : 12:11:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Garfield je genijalna stripčina.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 07/04/2013 : 12:18:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Onaj originalni Garfield je genijalan, ne ovo kompjutersko sr... u boji!

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 07/04/2013 : 12:19:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Da, naravno, BG. Što se točke 2 tiče, koga u stvarnom svijetu briga za stepenice? Sve je to lijepo, ali od toga se ne živi. Bookglobe npr. izdaje Garfielda, kojeg većina ljudi ovdje gotovo i ne smatra stripom, zato jer od njega zaradjuje. Baš ih briga za stepenice, jer stepenicama neće platiti poreze.



A ja mislio klinci ne kupuju stripove (Garfild je to)
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 07/04/2013 : 12:23:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Onaj originalni Garfield je genijalan, ne ovo kompjutersko sr... u boji!

Na njega sam i mislio, naravno.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 07/04/2013 : 14:22:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Ernie Pike

Nadam se da ce izaci drugi integral Kosmickih putnika/Brodolomnika vremena kako bih napokon procitao sve po redu.
Iako mi je najdrazi strip junak, kompletiranje Blueberrya je na drugom mjestu, a Tanguy i Bruno Brazil djele trece.
Tu su jos plavci, Bernard Prince, Sammy, Lincoln, Krcko, ...

Na zalost, mislim da je mala sansa da cemo vidjeti novi integral Luc Orienta.

Iako najvise citam Fibrina izdanja, volim procitati (ponekad po prvi put kako spada) i junake s kojima sam odrastao.
Ne mogu opisati kako sam sretan bio kad sam prvi put procitao kompletnu i po redu, Blueberry-evu sagu o blagu konfederacije i dobio etalon za desetku u ocjenjivanju stripova.

Zelim dug i uspjesan zivot i BG i SA, ne moraju se zuriti, samo neka nastave objavljivati serije koje su zapoceli.




Bernard Prins je kompletiran
Zašto misliš da nećemo više videti integrale Luk Orijenta?U tom slučaju mislim da su upitni i Džonatan Kartland,Badi Longvej i Tunga.




Sto se tice Bernard Princea, mislio sam na integrale. Objavljeno je 13 albuma (plus nekoliko kracih prica) od 18 ukupno (sedamnaest od toga Gregovih).
Nemam ja nikakvih informacija iz BG, Luca sam spomenuo jer me zanima, a prvi integral je objavljen prije cetiri godine. Iako nisam zahtijevan sto se tice tempa izdavanja, to mi se cini prilicno dugo za serijal koji misle nastaviti.

Edited by - Ernie Pike on 07/04/2013 14:32:41
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 07/04/2013 : 15:00:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ernie Pike

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Ernie Pike

Nadam se da ce izaci drugi integral Kosmickih putnika/Brodolomnika vremena kako bih napokon procitao sve po redu.
Iako mi je najdrazi strip junak, kompletiranje Blueberrya je na drugom mjestu, a Tanguy i Bruno Brazil djele trece.
Tu su jos plavci, Bernard Prince, Sammy, Lincoln, Krcko, ...

Na zalost, mislim da je mala sansa da cemo vidjeti novi integral Luc Orienta.

Iako najvise citam Fibrina izdanja, volim procitati (ponekad po prvi put kako spada) i junake s kojima sam odrastao.
Ne mogu opisati kako sam sretan bio kad sam prvi put procitao kompletnu i po redu, Blueberry-evu sagu o blagu konfederacije i dobio etalon za desetku u ocjenjivanju stripova.

Zelim dug i uspjesan zivot i BG i SA, ne moraju se zuriti, samo neka nastave objavljivati serije koje su zapoceli.




Bernard Prins je kompletiran
Zašto misliš da nećemo više videti integrale Luk Orijenta?U tom slučaju mislim da su upitni i Džonatan Kartland,Badi Longvej i Tunga.




Sto se tice Bernard Princea, mislio sam na integrale. Objavljeno je 13 albuma (plus nekoliko kracih prica) od 18 ukupno (sedamnaest od toga Gregovih).
Nemam ja nikakvih informacija iz BG, Luca sam spomenuo jer me zanima, a prvi integral je objavljen prije cetiri godine. Iako nisam zahtijevan sto se tice tempa izdavanja, to mi se cini prilicno dugo za serijal koji misle nastaviti.

Što se tiče Bernard Prince integrala mislim da su htjeli objaviti samo Hermanna i to bi bila završena priča. Osim naravno ovog zadnjeg sranja na rijeci koji je ionako objavljen u formi albuma.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 07/04/2013 : 15:04:05  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
@Erni
sve ti je Tonto rekao - a i bolje - ovi zadnji Bernardi su go qrac.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 07/04/2013 15:04:24
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 07/04/2013 : 15:05:21  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Markos

Stvari često nisu onakve kakvima se čine, otpisivati BP i SA mogu samo neupućeni, pogotovo u trenutku kad započinju vjerojatno projekt života. BP i SA su profesionalni izdavači, koji se u poslu vode razumom a ne emocijama. Ljudi od izdavaštva žive i moraju na kraju mjeseca zaraditi za plaće i sve ostale troškove, pa je izbor naslova i ritam izlaženja prilagođen tom cilju i trenutnim uvjetima na našem kvazi tržištu. Da, kao, svi hvale Fibru i DW, ali... tko igra za raju... SA i BG su bili tu prije 20 godina, bit će i za još 20, a Fibra npr... pa ne znam baš.


1.BP ??? Verovatno si mislio na BG ?
2.Šta je tu čudno što se hvale Fibra i Darkvud - i slepcu bi bilo jasno da su ove dve kuće nekoliko stepenica svih ostalih glede izdavanja strip albuma.
3.Dovoljno je da Fibra potraje i 15 godina;ne mora 20


Da, naravno, BG. Što se točke 2 tiče, koga u stvarnom svijetu briga za stepenice? Sve je to lijepo, ali od toga se ne živi. Bookglobe npr. izdaje Garfielda, kojeg većina ljudi ovdje gotovo i ne smatra stripom, zato jer od njega zaradjuje. Baš ih briga za stepenice, jer stepenicama neće platiti poreze.


???
je li se ovo Colt dočepao Markosovog naloga?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 42 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000