forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Krvna linija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

risbozg
Advanced Member



Croatia
15031 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 01/11/2012 : 08:37:11  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
interesantno..

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

renda
Junior Member

Croatia
323 Posts

Member since 20/09/2002

Posted - 02/11/2012 : 12:07:44  Show Profile Show Extended Profile  Send renda a Private Message  Reply with Quote
Vrlo dobar scenario. Zabavan pa čak i poučan gledano povijesno. Dobronamjerno i po mojem ukusu predlažem da se takva izdanja rade na malo manje bijelom papiru. Recimo kao stara ZS ili stripoteka.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20719 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/11/2012 : 19:59:07  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Diso mi je jedan od omiljenih crtača.Posebno je dobro crtao Džerijeve krimi priče i ratne dogodovštine.
Faraci mi se dopao u par DD koje sam čitao,prvih nekoliko Bredova su mi bili fenomenalni, a vidim da je prešao i u Texof staf - znači, scenarista koji mi je izuzetno simpatičan.
WWII tematika - jedna od mojih omiljenih;Spasavanje redova Rajana sam gledao desetak puta, čak sam gledao i verziju sa nemačkom sinhronizacijom, a nemački znam dve reči.Najduži dan,Orlovsko gnezdo,Kelijevi heroji,12 žigosanih,...i dan danas gutam ove filmove.
Kum - jedno veče sam birao između gledanja ovog filma i seksa.Odabrao sam fim.A kad imaš troje male dece, seks viđaš kao Halajevu kometu - iz ovoga vam je valjda jasno koliko tek volim ovaj žanr.
Sve su se kocke složile, ali ...
Ali krvna linija mi je samo dobar strip i ništa više.Lako se čita,crtež malo zapinje, nije to više onaj stari Diso,ali i dalje je to lepo za oko.Ali sve u svemu ništa više od dobre priče.Ništa tu nema što bi malo raspalilo čitalačku strast, ubacilo dramatiku.Kraj mi ispodprosečan, za moj ukus previše Bonelijevski.

U suštini, korektno odrađen strip, kako crtački tako i scenaristički, i pružio mi je par sati (sa pauzama) dobre zabave.Ali ja sam očekivao nešto više.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 04/11/2012 19:59:48
Go to Top of Page

co11ector
Starting Member



34 Posts

Member since 25/11/2011

Posted - 07/01/2013 : 14:55:18  Show Profile Show Extended Profile  Send co11ector a Private Message  Reply with Quote
Odlična priča, jučer kupio i danas pročitao, sad ću još da dam i sigmi šansu...

https://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&header=0&Action=1&Name=&NameDesc=0&SearchTypeCriteria=OR&SearchTypeDesc=0&Seller=co11ector&Buyer=&City=&Country=&aucCategoryID=0&SearchTypeTime=0&SearchTypeTimeValue=0&SearchType=0&submit=Tra%9Ei
Go to Top of Page

Magico_Vento
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1181 Posts

Member since 10/01/2010

Posted - 09/01/2013 : 01:09:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Magico_Vento a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlix

Pročitao sam Krvnu liniju. Odličan strip koji se vrti oko naizgled dve različite priče na dva kraja sveta, ali ipak međusobno povezane određenim događajima i sudbinama glavnih junaka. Ono što mi se nije dopalo je crtež, mnogo su im face slične i karikaturne, kad nose šlemove u toku neke bitke uopšte ne znam ko je ko. Crtež jedino mogao biti bolji, ali priča je baš super.



Znaci nisam jedini koji misli da su face sve iste Uzasno me to nerviralo...

Nemam potpis...
Go to Top of Page

petrozza
New Member



USA
157 Posts

Member since 26/11/2004

Posted - 09/01/2013 : 05:02:03  Show Profile Show Extended Profile  Send petrozza a Private Message  Reply with Quote
obavezno cu nabavit :)

mmda
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1737 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 09/01/2013 : 09:49:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Magico_Vento

Znaci nisam jedini koji misli da su face sve iste Uzasno me to nerviralo...



Ma da, sav se pogubim u toku neke pucnjave, nemam pojma ko je ko.

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2944 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 15/01/2013 : 18:46:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message  Reply with Quote
i moja preporuka za ovaj odličan Bonelli strip, vrijedi svake kune, Faraci i Diso na visokom nivou. ocjena 9/10
Go to Top of Page

Magico_Vento
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1181 Posts

Member since 10/01/2010

Posted - 22/01/2013 : 17:53:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Magico_Vento a Private Message  Reply with Quote
Diso je OK ali je li ovo Mister No ili junak iz Krvne linije?



Nervira me kako crta iste face svim likovima,evo i Špageti iz stripa je pljuniti Mister No

Nemam potpis...
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 12/02/2013 : 10:20:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Da...nažalost Pol previše liči na Mister Noa i u ovom ratu su svi vojnici preslični,pa nije ni čudo što veliki postotak vojnika u ratu nastrada od prijateljske vatre. ;)
Baš zbog toga,mislim da je Disu bolje da se ostavi ovih ratnih priča, jer kada pogledamo drugu stranu ove priče...mafija u Americi,e tu je već svaki dio na svome mjestu.
Inače,priča nije ništa posebno,ali čita se u jednom dahu i ni na trenutak nije dosadna.
Go to Top of Page

feniks
Senior Member

1917 Posts

Member since 08/05/2004

Posted - 12/02/2013 : 11:18:41  Show Profile Show Extended Profile  Send feniks a Private Message  Reply with Quote
Dobar strip koji se moze citati vise puta.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13369 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 12/02/2013 : 12:31:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Da, to je mana u stripu, isti Džeri
ali meni je baš lepo legao strip
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000