forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 The Complete Flash Gordon Library vol 1
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

andi
Junior Member

Croatia
306 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 10/10/2012 : 22:00:55  Show Profile Show Extended Profile  Send andi a Private Message  Reply with Quote
Jel tko nabavlja ovo? Baš sam ugrabio zadnju na Amazon.de, rasprodaje se munjevito brzo.

http://www.amazon.co.uk/The-Complete-Flash-Gordon-Library/dp/0857681540/ref=pd_bxgy_b_img_c

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 11/10/2012 : 08:31:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
Izgleda kao krasno izdanje, no kako to imam u izdanju biblioteke Nostalgije, neću ovo nabavljati. To jest, bar mislim da je ovo isto što je Nostalgija izdala, jer je treca knjiga Mingov pad, a i Jugo izdanju srede Minga u trecoj knjizi.

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2504 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 11/10/2012 : 09:25:52  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message  Reply with Quote
Komentari na Amazonu ne obečavaju baš.


Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page

andi
Junior Member

Croatia
306 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 11/10/2012 : 09:47:34  Show Profile Show Extended Profile  Send andi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by corto33

Komentari na Amazonu ne obečavaju baš.



Čitao sam i ja te komentare ali sam uzeo svejedno. Kažu da je otisak slab i naravno, što je uvijek problem s Amazonom - pakiranje ovakvog sveska treba biti bolje da se izbjegnu oštećenja.
Svejedno, jako se brzo prodaje pa sam naručio da ne izvisim. Na Amazonu US je više nema.

A od nostalgije je sigurno bolje, bar je u boji...

Edited by - andi on 11/10/2012 09:47:59
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 11/10/2012 : 11:37:54  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Ja sam to stavio u BD-u na listu ali ne vjerujem da cu uzimati skoro...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Shiva314
Junior Member



Croatia
336 Posts

Member since 16/07/2004

Posted - 11/10/2012 : 12:24:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Shiva314 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by andi


A od nostalgije je sigurno bolje, bar je u boji...



Ne bih se složio s tim da je sigurno bolje od nostalgije. Niti da je boja veliki plus (ili plus uopće).
Imao sam priliku čitati 3 nostalgijska broja i jako sam zadovoljan izvedbom. Iz knjige u knjigu je Raymond sve bolji i bolji, a cb crtež, za razliku od boje, ne odvlači pažnju od detalja.
To je samo moje mišljenje, a zna se što kažu mišljenjima...
Volio bih imati sve 3 nostalgije jako dobro očuvane, ali mi nisu u top prioritetima i nemam trenutno mjesta doma

I am the Lord of all Evil...but you can call me Cookie
Go to Top of Page

andi
Junior Member

Croatia
306 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 11/10/2012 : 12:51:10  Show Profile Show Extended Profile  Send andi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shiva314

quote:
Originally posted by andi


A od nostalgije je sigurno bolje, bar je u boji...



Ne bih se složio s tim da je sigurno bolje od nostalgije. Niti da je boja veliki plus (ili plus uopće).
Imao sam priliku čitati 3 nostalgijska broja i jako sam zadovoljan izvedbom. Iz knjige u knjigu je Raymond sve bolji i bolji, a cb crtež, za razliku od boje, ne odvlači pažnju od detalja.
To je samo moje mišljenje, a zna se što kažu mišljenjima...
Volio bih imati sve 3 nostalgije jako dobro očuvane, ali mi nisu u top prioritetima i nemam trenutno mjesta doma



Meni ona stranica na linku s Amazona jako dobro izgleda u boji. Ne znam zašto ali ovakav strip mi "traži" boju, ali to je samo moje mišljenje.
Od Nostalgije teško da mogu nabaviti dobro očuvano po pristojnim cijenama (a nisam siguran ni da je izašao kompletni opus) tako da mislim da je ovo izdanje odlična opcija za nekoga tko još nema ovaj strip.
Go to Top of Page

JAH WOBBLE
Average Member



628 Posts

Member since 20/01/2009

Posted - 12/10/2012 : 19:28:42  Show Profile Show Extended Profile  Send JAH WOBBLE a Private Message  Reply with Quote
Napisao sam nekoliko redova o tom izdanju ovde
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=35787&whichpage=3

Meni je OK. Pretpostavljam da je IDW još bolje ali je skupo.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000