forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 DARKWOOD: Jezovnik - Berni Rajtson
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Ace of Spades
Junior Member



457 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 02/01/2013 : 21:29:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Ace of Spades a Private Message  Reply with Quote
Fenomenalno izdanje, a uvod je nešto najljepše što sam pročitao i ovakve tekstove o svijetu stripa bih čitao stalno! Uživancija!

I've spent my entire life doing nothing but collecting comic books... and now there's only time to say... LIFE WELL SPENT!
Go to Top of Page

hua
Average Member



Serbia
768 Posts

Member since 04/01/2003

Posted - 22/01/2013 : 20:53:18  Show Profile Show Extended Profile  Send hua a Private Message  Reply with Quote
JE li jos traje promotivna cena ili je formirana konacna?
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 22/01/2013 : 21:10:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Promotivno razdoblje je vec isteklo, ako se ne varam. Vazi puna cena, 1.800.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1589 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 22/01/2013 : 22:09:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message  Reply with Quote
Ne kužim kako sam ovo promašio prije.
Šteta. Ali mislim da ću to ispraviti u najskorije vrijeme, ljubitelj sam žanra a kad se čini još dobro kao ovo onda je to must have.

Moje aukcije u prodaji
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20718 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 30/11/2019 : 13:30:22  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
...

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20718 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 30/11/2019 : 18:30:13  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Berni je nesumnjivo jedan od omiljenih crtača svih nas koji smo u 80-im čitali stripove,pa je njegov Jezovnik dočekan od istih kao klasična masthevuša.
Na moju sramotu i lenjost,nabavljanje istog sam iz kojekakvih razloga prolongirao sve do sada - u stvari,glavni je to što mi je forma kratkih horor priča daleko od my cup of tea;pa makar dolazila iz pera ovakvog majstora.

A i nisam se puno zeznuo (u šta nisam ni sumnjao) - nakon prelepog uvoda (ne sećam se kada sam pročitao lepši uvodni tekst),idu 12 kratkih horor priča;priča sa šmekom sedamdesetih.

Ja gotivim pomenutu atmosferu,a ni horor tematika mi nije mrska,ali nekako me ove priče nisu pogodile; možda bi bilo da su duže.

Elem,prelep crtež,sjajna atmosfera,ali u konačnici jedno veliko mnjah.
Dopale su mi se najviše Dženifer i...;u stvari to bi bilo to.
Nisu mi loše ni Crna mačka,Seoska cura,Brzi Đorđe,Čovek koji se smejao,Kad padne noć,Hladan vazduh,kao i Ruben Jangblad,sa sjajnim dijalozima.
Klaris,Marsovska saga i Čudovište iz ilovače bezvezne,a Čudovište iz jezera Peper onako.

Gneralni utisak - mlako.

Samo izdanje je savršeno - tako to izgleda kad se skupi grupa znalaca koja voli strip.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000