forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 NBA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 163

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 30/10/2012 : 22:52:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wesskowaz

Navija se za Dalas i Minesotu.
Od Dalasa slaba vajda i obe sezone, a od Minesote ocekujem da bude iznenadjenje prvenstva.



+1 za Minesotu ove sezone. Doduse, kako su sklepali tim verujem da i Kju Kluks Klan navija za njih

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - dis a war
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 31/10/2012 : 07:12:48  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
sorry, naletio na najavu, tražio stari i ne našao ga, pa reko da okačim novim, zasad dobro gura!

quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by tex2

Ne mogu naći stari topic NBA, pa otvaram novi.


E obično sam ja to otvarao prethodnih godina


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 31/10/2012 : 08:10:12  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Izgleda da ce se Lakersi morati jos dobro uigrati da nesto ozbiljno ucine! Prva utakmica pa poraz. Da budem iskren, meni Howard nikada nije bio nikakav kosarkas, samo nevjerovatan atleta, zivotinja. Shack je za njega umjetnik. Zamislite centra ili power forwarda koji bi imao fizicke sposobnosti Howarda i finese Gasola! (Hm, to je mozda priblizno bio Olajuwon!)

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 31/10/2012 : 08:16:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message  Reply with Quote
Da, to bi bio Hakeem

Nivo neispoliranosti Howarda je zabrinjavajuci s obzirom na njegove godine. Imao je predispozicije da bude novi Shaq, ali je bio isuvise neozbiljan da bi prihvatio tu ulogu. Ovaj tim Lakersa je uzasno ukomponovan po mom misljenju, bar teoretski (Sta ce Kobe da radi dok Nash i Howard igraju p'n'r? Da ceka u uglu?). Posebno mi je fantasticno sto je Eddie Jordan doveden da bi instalirao Princeton offense koji po meni nikako ne lezi ovakvom rosteru.

Inace, Simons je juce imao jezivo tacan tekst o trejdu Hardena: http://www.grantland.com/story/_/id/8573213/the-harden-disaster

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - dis a war
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 31/10/2012 : 08:28:01  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by johnhartson

Da, to bi bio Hakeem

Nivo neispoliranosti Howarda je zabrinjavajuci s obzirom na njegove godine. Imao je predispozicije da bude novi Shaq, ali je bio isuvise neozbiljan da bi prihvatio tu ulogu. Ovaj tim Lakersa je uzasno ukomponovan po mom misljenju, bar teoretski (Sta ce Kobe da radi dok Nash i Howard igraju p'n'r? Da ceka u uglu?). Posebno mi je fantasticno sto je Eddie Jordan doveden da bi instalirao Princeton offense koji po meni nikako ne lezi ovakvom rosteru.

Inace, Simons je juce imao jezivo tacan tekst o trejdu Hardena: http://www.grantland.com/story/_/id/8573213/the-harden-disaster



Vidjet cemo za Lakerse... Svakako nije dovoljno umijesati velika imena u smijesu i ocekivati titulu.
A Oklahoma... koji panjevi, kao i Knicksi u vezi Lina!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 31/10/2012 : 08:37:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message  Reply with Quote
Evo jucerasnji rezultati

Cle - Was 94 : 84

Mia - Bos 120 : 107

LAL - Dal 91 : 99

Po meni iznenadjenje za lakerse, washington ce vj bit najlosija ekipa, nikakav prosperitet :S

Za lakerse je presudila puno bolja klupa Dallasa koja je dala 37 koševa naspram 17 koševa klupe lakersa

There can be only one, me!

Edited by - maddox031 on 31/10/2012 08:41:01
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 31/10/2012 : 08:39:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message  Reply with Quote
Ja ovaj potez OKC nikad necu prezaliti
Mene je podsetio na trejd Perkinsa za Krstica i Greena pre dve sezone. Tim koji je u tom trenutku demolirao protivnike iako su igrali bez Perkinsa, koji je imao savrsenu hemiju (ubuntu!) je rasturen zbog toga sto je Ainge vec pravio match-up za Miami. U ovom slucaju, Perk je ostao jer je Presti zbog match-upa sa Lakersima resio da zrtvuje Hardena (inace, navodno je dao Hardenovom agentu 1h da prihvati 54 miliona, dok je Harden trazio 3 dana da razmisli). Stvarno, stvarno uzasan potez koji ce im se sigurno obiti o glavu.

Inace, slika jucerasnjeg dana je svakako:


Kevin ne prasta

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - dis a war

Edited by - johnhartson on 31/10/2012 08:39:58
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 31/10/2012 : 09:48:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by johnhartson

Da, to bi bio Hakeem

Nivo neispoliranosti Howarda je zabrinjavajuci s obzirom na njegove godine. Imao je predispozicije da bude novi Shaq, ali je bio isuvise neozbiljan da bi prihvatio tu ulogu. Ovaj tim Lakersa je uzasno ukomponovan po mom misljenju, bar teoretski (Sta ce Kobe da radi dok Nash i Howard igraju p'n'r? Da ceka u uglu?). Posebno mi je fantasticno sto je Eddie Jordan doveden da bi instalirao Princeton offense koji po meni nikako ne lezi ovakvom rosteru.

Inace, Simons je juce imao jezivo tacan tekst o trejdu Hardena: http://www.grantland.com/story/_/id/8573213/the-harden-disaster


Kad netko informiraniji i upućeniji sve lijepo stavi na "papir",čovjek uvidi koliko su se zajebali....pogotovo ako je istina ono za profit.

Što je najsmješnije,kriptonit za Dwighta im neće ni trebati.....ovi Lakersi će se raspasti kao i oni iz 2004.
Nash,Howard i Kobe nisu kompatibilni......a ako i postoji neki način da uspješno igraju zajedno,trener Brown nije taj koji će to otkriti.
Treba njima Zen Master.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

brko17
Junior Member



Croatia
379 Posts

Member since 30/08/2011

Posted - 31/10/2012 : 11:00:17  Show Profile Show Extended Profile  Send brko17 a Private Message  Reply with Quote
Treba napomenuti da je Washington igrao bez Nene-a i Walla, a i uz Bobcatse, tesko da mogu biti najlosija ekipa :).

Sprdnja na forumima je da je Dirk nocas bio nezaustavljiv, neprobojan u obrani(preko njega zabili 0 koseva, bez promasaja iz igre i FT, kao i bez TO) i da je to razlog poraza LAL :) :) :9 :) :) :)

https://twitter.com/swish41
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 31/10/2012 : 13:10:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message  Reply with Quote
ako u clevlandu ostane trojka Irving, Waiters i Thompson i uigraju se dobro, bit ce opasni za koju godinu sigurno

There can be only one, me!
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 31/10/2012 : 13:24:29  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote

https://striposlavija.blogspot.com/

Edited by - wesskowaz on 31/10/2012 13:27:13
Go to Top of Page

Ajkula
Senior Member



Serbia
1210 Posts

Member since 09/03/2012

Posted - 31/10/2012 : 15:53:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Ajkula a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by johnhartson

Ovaj tim Lakersa je uzasno ukomponovan po mom misljenju, bar teoretski (Sta ce Kobe da radi dok Nash i Howard igraju p'n'r? Da ceka u uglu?).


+1
To je ono što pričam od kako su trejdovalih njih dvojicu.

Fudbal i semenke
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 31/10/2012 : 16:49:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Bice tesko za Lakerse ove sezone, ako mene pitate. Previse povrijeda, ne vjerujem da ce Howard igrati svih 82 igra, stalno ga nesto boli, mozda ce jedva da prezivi 50 utakmica, a Kobe je u srednjim 30im vec, njegovo tijelo se polako raspada, sto je i razumljivo, u ligi je vec od kad mu je bilo 17 godina.

Predvidjam finale OKC vs Miami ponovo.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 31/10/2012 : 17:25:35  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

Kobe je u srednjim 30im vec, njegovo tijelo se polako raspada, sto je i razumljivo, u ligi je vec od kad mu je bilo 17 godina.



Napunia je 34 a ovo mu je 17 sezona te je dosad odigra 1161 utakmicu..ali mislim da jos ima vatre u njemu..poput Jordana u poznim godinama i on se sad puno manje trosi i vise igra "glavom"..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 31/10/2012 17:25:57
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 31/10/2012 : 17:38:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
brni, Jordan je us'o u NBA kad mu je bilo 22 godine, odrpilike, Kobi pet godina ranije, tijelo mu je malo vise 'razbijeno'.

nece mu biti lagano, to je sigurno. A sumnjam da Howard moze na svojim krilima da nosi ovaj tim kao sto Kobi moze. Na kraju sezone ce da bude jos vise istrosen, kako se uopste onda mogu takmicit protiv onih mladjih i 'letecih' Thundera?

:)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 31/10/2012 : 17:41:00  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

brni, Jordan je us'o u NBA kad mu je bilo 22 godine, odrpilike, Kobi pet godina ranije, tijelo mu je malo vise 'razbijeno'.



Je ali Jordan je odigra 3 sezone na koledzu te je odma po dolasku u NBA posta jedna od glavnih violina Chichaga dok je Kobeu tribalo par sezona dok ne uvati pravu minutazi..ali slazem se sa tobom potrosen je i tesko ce preko Thundera..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 01/11/2012 : 06:36:01  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Ponekad u zivotu stvano ima pravde! Houston, tim koji je uzeo dva igraca Hardena i Lina koji su bili potcijenjeni od njihovih bivsih klubova, odmah je rasturio prvu utakmicu! Harden s lijeve strane, Lin s desne, ubojita kombinacija!

A Lakersi su 0:2!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 01/11/2012 : 08:16:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message  Reply with Quote
Harden je samo pokazao koliko zapravo vredi.

A Lakersi su prvo izgubili od solidne ekipe ali bez svog najboljeg igraca, a odmah zatim i od druge najgore ekipe na Zapadu (po meni su samo Sunsi slabiji od Portlanda ove godine). Mislim da Brown nece docekati decembar kao trener Lakersa.

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - dis a war

Edited by - johnhartson on 01/11/2012 09:06:02
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 01/11/2012 : 09:34:14  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Greska je bila sto ga nisu sutnuli jos prosle sezone.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 01/11/2012 : 10:27:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Nisu mi jasni klubovi koji sastave ekipu od samih zvijezda i onda daju prosječnom treneru da to vodi.
Ne znam tko je od velikih trenera slobodan,Sloan je slobodan ali sumnjam da će njega dovesti.
Brown glasi kao neki obrambeni mag ali nema on pojma o tome,Lakersi pod hitno trebaju dovesti pravog trenera.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 01/11/2012 : 10:39:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message  Reply with Quote
D'antoni je slobodan

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - dis a war
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 01/11/2012 : 11:13:16  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Leonid
Sloan je slobodan ali sumnjam da će njega dovesti.




Kad bi trenuirao Lejkerse, bas bi mi bilo drago da osvoje prsten (uprkos cinjenici da ih ne volim).

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2239 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 01/11/2012 : 11:21:34  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message  Reply with Quote
slobodan je Vlada Jovanovic :)

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page

Ajkula
Senior Member



Serbia
1210 Posts

Member since 09/03/2012

Posted - 01/11/2012 : 12:05:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Ajkula a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by masni

slobodan je Vlada Jovanovic :)


To je to !

Fudbal i semenke
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 01/11/2012 : 13:06:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Zar nije Isiah Thomas slobodan za poziciju trenera u LA?

;)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page
Page: of 163 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.53 seconds. Snitz Forums 2000