forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 NBA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 164

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29191 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 05/06/2017 : 07:32:29  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
2-0

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6590 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 05/06/2017 : 08:27:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
132 koša primiti, kao da je All star meč, jbt

loading...
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7009 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 05/06/2017 : 08:59:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Cavsi su potpuno ušli u Warriorsov žrvanj. Prekratki napadi, puno izgubljenih lopti, odlična obrana GSW-a, odsječen Irving, a LeBron ne može sve sam. A i da je sve podmazano pitanje je bi li mogli dobiti ijednu od ove dvije utakmice kad Warriorsi imaju faktor kojeg nisu imali prošlih sezona- Kevin Durant. Lik je fantastičan i toliko je velika prevaga i u obrani i u napadu da je opći dojam nakon dvije utakmice mogu li Cavsi ubosti bar jednu-dvije pobjede.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 05/06/2017 : 09:52:55  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Cavsi su potpuno ušli u Warriorsov žrvanj. Prekratki napadi, puno izgubljenih lopti, odlična obrana GSW-a, odsječen Irving, a LeBron ne može sve sam. A i da je sve podmazano pitanje je bi li mogli dobiti ijednu od ove dvije utakmice kad Warriorsi imaju faktor kojeg nisu imali prošlih sezona- Kevin Durant. Lik je fantastičan i toliko je velika prevaga i u obrani i u napadu da je opći dojam nakon dvije utakmice mogu li Cavsi ubosti bar jednu-dvije pobjede.


Upravo to!
Do danas sam bio iritiran cinjenicom da su Warriorsi uzeli Duranta, tj. da je on otisao k njima. Mislim vec takav tim pa su jos uzeli i Duranta jednog od najboljih igraca na svijetu! No danas tokom utaknmice, napokon sam prihvatio cinjenicu i jednostavno uzivao u njihovoj igri, a i jako me zanima kako ce Lebron ragirati kad Cavsi izgube seriju. Ocekujem njegov zahtjev da mu management dovede jos neku zvijezdu u Cavalierse da se mogu nositi za Warriorsima: mozda Anthony Davisa ili Paul Georga.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16366 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 05/06/2017 : 17:10:39  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Pa pitanje je ima li mjesta u budžetu da dovedu nekog s takvim ugovorom. A nije baš još rečeno da će Klivlend izgubiti seriju.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 05/06/2017 : 17:19:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Sumnjam da će ovaj roster GSW još dugo trajati. Možda Kari i Durent hoće, ali ne verujem da su u tom slučaju Tompson ili Igudala biti još dugo deo ekipe.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7874 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 05/06/2017 : 17:28:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Jerry Krause

Cavsi su potpuno ušli u Warriorsov žrvanj. Prekratki napadi, puno izgubljenih lopti, odlična obrana GSW-a, odsječen Irving, a LeBron ne može sve sam. A i da je sve podmazano pitanje je bi li mogli dobiti ijednu od ove dvije utakmice kad Warriorsi imaju faktor kojeg nisu imali prošlih sezona- Kevin Durant. Lik je fantastičan i toliko je velika prevaga i u obrani i u napadu da je opći dojam nakon dvije utakmice mogu li Cavsi ubosti bar jednu-dvije pobjede.


Upravo to!
Do danas sam bio iritiran cinjenicom da su Warriorsi uzeli Duranta, tj. da je on otisao k njima. Mislim vec takav tim pa su jos uzeli i Duranta jednog od najboljih igraca na svijetu! No danas tokom utaknmice, napokon sam prihvatio cinjenicu i jednostavno uzivao u njihovoj igri, a i jako me zanima kako ce Lebron ragirati kad Cavsi izgube seriju. Ocekujem njegov zahtjev da mu management dovede jos neku zvijezdu u Cavalierse da se mogu nositi za Warriorsima: mozda Anthony Davisa ili Paul Georga.


zar je davis free agent ovo ljeto?
ali, recimo ako bi njega doveli, a uspjeli zadržati i irvinga i lovea
i još doveli nekog kreativnog pleja, evo recimo teodosića , to bi bila već druga stvar
ali još uvjek bi ta ekipa morala graditi svoju igru, a gsw ju već ima

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2631 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 05/06/2017 : 17:51:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

Sumnjam da će ovaj roster GSW još dugo trajati. Možda Kari i Durent hoće, ali ne verujem da su u tom slučaju Tompson ili Igudala biti još dugo deo ekipe.



Thompson ima ugovor do kraja sezone 18/19, a Green do kraja sezone 19/20.
Durant i Curry su na tržnici ovo ljeto, kao i Iguodala i Livingston.
Durant može tražiti dodatnih 9 milijuna, što bi vjerojatno značilo odlazak Iguodale, a Curry će razbiti kasu i dobiti ugovor od preko 200 milijuna za 5 godina. Kako GSW ima Curryev "Bird rights" neće cijela suma ući u "salary cap", ali to je već prekomplicirano za mene.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29191 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 05/06/2017 : 17:58:53  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Ja sam negdje čuo da će se još otvoriti dodatnih 60 milijuna za GSW,ovo je ionako najbolja nba ekipa svih vremena, tak da mi je nestvarno da još ima prostora za poboljšanje!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7009 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 06/06/2017 : 13:14:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16366 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 06/06/2017 : 15:01:26  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ernie Pike

quote:
Originally posted by Jasko

Sumnjam da će ovaj roster GSW još dugo trajati. Možda Kari i Durent hoće, ali ne verujem da su u tom slučaju Tompson ili Igudala biti još dugo deo ekipe.



Thompson ima ugovor do kraja sezone 18/19, a Green do kraja sezone 19/20.
Durant i Curry su na tržnici ovo ljeto, kao i Iguodala i Livingston.
Durant može tražiti dodatnih 9 milijuna, što bi vjerojatno značilo odlazak Iguodale, a Curry će razbiti kasu i dobiti ugovor od preko 200 milijuna za 5 godina. Kako GSW ima Curryev "Bird rights" neće cijela suma ući u "salary cap", ali to je već prekomplicirano za mene.


Kevin je valjda spreman da se odrekne tog maksimalnog ugovora da bi ekipa ostala na okupu.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 06/06/2017 : 16:36:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Navodno će KD uzet popust, a vjerojatno će ići 1+1 ugovorima. Ključ je zadržati dubinu, odnosno potpisati Iggya i Livingstona, a možda i Curry uzme koju milju manje.
Uglavnom, nema govora o raspadu GSW-a u skorije vrijeme.

Što se serije tiče... Mislim da kad se priča o Jamesu, većina zaboravlja njegovu najjaču osobinu, nešto u čemu je bolji od svih u ligi - prilagodljivost.
U stožeru Cavsa se ne spava ovih dana i sigurno rade na analizi gdje je pošlo po krivu, tako da ne bih prerano otpisivao Jamesa.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2631 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 07/06/2017 : 17:26:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

Navodno će KD uzet popust, a vjerojatno će ići 1+1 ugovorima. Ključ je zadržati dubinu, odnosno potpisati Iggya i Livingstona, a možda i Curry uzme koju milju manje.
Uglavnom, nema govora o raspadu GSW-a u skorije vrijeme.

Što se serije tiče... Mislim da kad se priča o Jamesu, većina zaboravlja njegovu najjaču osobinu, nešto u čemu je bolji od svih u ligi - prilagodljivost.
U stožeru Cavsa se ne spava ovih dana i sigurno rade na analizi gdje je pošlo po krivu, tako da ne bih prerano otpisivao Jamesa.



Među milijun članaka objavljenih u američkim medijima prije finala bio i jedan duži članak o Kerru i njegovoj košarkaškoj filozofiji te odnosu s igračima. Kerr je spomenuo koliko je njemu i igračima važno čuti Iggyevo mišljenje o nekoj košarkaškoj situaciji, rekao je da ovaj ima nevjerojatnu košarkašku inteligenciju i razumijevanje igre, ali je po prirodi šutljiv i nenametljiv.
Siguran sam da GSW želi zadržati Iggya, ali nisam siguran da će to uspjeti.
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2631 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 08/06/2017 : 05:51:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Napokon zanimljiva utakmica. Šteta što su se Cavsi raspali u zadnje dvije tri minute. Zbilja nisam mislio da Cavsi mogu izgubiti utakmicu u kojoj Irving igra fenomenalno.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29191 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 08/06/2017 : 06:25:10  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Luda utakmica, prvo poluvrijeme Warriorsi ubacili 15 trica, James 27 i 67:61 za GSW, na kraju Cavsi prosuli +6 i loptu manje od 2 minute do kraja, a baš tada briljirao Durant. Mogli bi Warriorsi dobiti i iduću i ispisati povijest!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7009 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 08/06/2017 : 07:43:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Ovako izgubiti kad su sve imali na dlanu... GSW im se nudio cijelo 2. poluvrijeme, a onda Durant rekao dosta. Jebga, metla je izgleda neizbježna.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7874 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 08/06/2017 : 11:17:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
a taman sam mislio kako će ipak postati zanimljivo
ali prejaki su
i cijela ekipa igra, svi odrade što se od njih očekuje
dok u cavsima uvijek imaš da se netko ni ne pojavi na utakmici
ali razlika u igri se vidi u statistici asistencija
na kraju je 29 : 17, ali u time outu na 76:76 je bilo 24 : 8
a od tih 8 je 6 jamesovih
njima definitivno treba pravi playmaker, jer irving to nije, koji će malo rasteretiti lebrona u toj ulozi
na kraju je irving zajebo nakon što je odigrao nestvarnu utakmicu (i par puta me podsjetio na galisa)
ali mislim da su mogli sve osigurati u trećoj i na početku četvrte, samo da lebron nije tražio slobodne igrače na trici, nego napadao koš

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 08/06/2017 : 11:22:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/06/2017 : 15:47:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Koji nesportski potez. https://streamable.com/41v7r

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16366 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 08/06/2017 : 20:16:26  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Neshvatljivo je kako je Klivlend na kraju izgubio.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7009 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 10/06/2017 : 06:05:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Jebte, lude utakmice Cavsa. Ovo još nisam vidio..
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29191 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 10/06/2017 : 06:10:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Da, 25 trica, trojac raspoložen, ipak gubitak prošle utakmice bit će nenadoknadiv!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7874 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 10/06/2017 : 09:41:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
49 koševa u prvoj četvrtini, uz (mislim) 7 promašenih slobodnih bacanja
86 koševa u prvom poluvremenu
moguće da su warriorsi ušli malo opuštenije
ali ipak, ovo je izgledalo nestvarno od strane cavsa
eh da nisu prošlu onako glupo izgubili...
sad su u istoj poziciji kao prošle godine, a hoće li biti isti scenarij vidjet ćemo u utorak rano ujutro

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7009 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 10/06/2017 : 11:17:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

sad su u istoj poziciji kao prošle godine, a hoće li biti isti scenarij vidjet ćemo u utorak rano ujutro



Da, ali postoji samo jedna mala sitnica, igraju Green i Durant.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16366 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 10/06/2017 : 12:54:57  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

49 koševa u prvoj četvrtini, uz (mislim) 7 promašenih slobodnih bacanja
86 koševa u prvom poluvremenu
moguće da su warriorsi ušli malo opuštenije
ali ipak, ovo je izgledalo nestvarno od strane cavsa
eh da nisu prošlu onako glupo izgubili...
sad su u istoj poziciji kao prošle godine, a hoće li biti isti scenarij vidjet ćemo u utorak rano ujutro


Pa ako Kari postigne samo 14 poena, onda ne mogu ni očekivati nešto bolje. Ali Klivlend je odigrao toliko dobro da ni igra Golden Stejta iz prethodnih utakmica ne bi bila dovoljna noćas. Svašta je ovdje još uvijek moguće, posebno ako Grin dobije neku suspenziju, noćas je malo falilo za to, a bez njega odbrana Golden Stejta ne bi bila naročito jaka.
Go to Top of Page
Page: of 164 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.41 seconds. Snitz Forums 2000