forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 NBA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 163

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 24/05/2018 : 12:29:05  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by johnhartson



Pa taj čovek je neprestano igrao nešto. Pogledaj recimo snimke finala iz 1993. U jednoj utakmici je vidno crnji nego u drugim. Pocrneo čovek jer je igrao 27 rupa između dve tekme finala (u kom je inače ubacivao u proseku 41 poen).




Da vidno crniji..

Jordan je veliki tu nema spora, ali ponavljam nikad se u finalu nije susrea sa ekipom kalibra Warriorsi ili Duncanovi Spursi, to su nepobitne cinjenica..LeBron je odigra 6 takvih finala, kada se kombiniraju svi HOF igraci LeBron je igra priko 30 takvih igraca u finalima, Jordan niti 10..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 24/05/2018 12:46:32
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1820 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 24/05/2018 : 12:44:30  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
stvarno svašta možeš tu pročitati
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 24/05/2018 : 12:49:57  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by johnhartson



Pa taj čovek je neprestano igrao nešto. Pogledaj recimo snimke finala iz 1993. U jednoj utakmici je vidno crnji nego u drugim. Pocrneo čovek jer je igrao 27 rupa između dve tekme finala (u kom je inače ubacivao u proseku 41 poen).




Da vidno crniji..

Jordan je veliki tu nema spora, ali ponavljam nikad se u finalu nije susrea sa ekipom kalibra Warriorsi ili Duncanovi Spursi, to su nepobitne cinjenica..LeBron je odigra 6 takvih finala, kada se kombiniraju svi HOF igraci LeBron je igra priko 30 takvih igraca u finalima, Jordan niti 10..


Daj kakvi Sparsi, 2014. gerijatrija + Lenard i pregaze ga u finalu, jedva se i 2013. izvukao
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 24/05/2018 : 12:52:50  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
A tek ist.konferencija za vrijeme Džordana i ova Džejmsova, nebo i zemlja, Džejms do finala ima šprdnju godinama unazad :D
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 24/05/2018 : 12:54:14  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Je kad su Wadeu otkazala koljena u tom zadnjem finalu..Pippen nikad Jordana tako nije ostavia na cijedilu tj. ovaj bez njega nije bia u stanju proci prvi krug playoffa, toliko o velikom takmičaru..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 24/05/2018 : 12:54:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Kratko i jasno:

Jordan- No 1
James- No 2

Teško da će itko ikada onakvog manijaka od igrača kakav je Jordan prestići. Ali James je tu već odavno na 2. mjestu svih vremena. Sad što ga neki žele diskreditirati i tražiti dlaku u jajetu svaku utakmicu to je zato što ne mogu podnijeti da se uopće uspoređuje s Jordanom.

Kao što kaže brni, jednom kad se LeBron ostavi košarke gotovo svi statistički parametri će govoriti da je bio bolji od Jordana. Ali ne gleda se na statistiku i na broj prstenova kao mjerilo već opći dojam koji je ostavio kao igrač.

Tu Jordanu nitko ne može primirisati. Pa čovjek je redovno znao gađati 9/25 iz igre pa kad je redovno pogađao jedan od ključnih koševa na kraju nije mu gledano na statistiku. Jednostavno je bio takav killer da su ljudi i dan danas opčinjeni njime. James je u pristupu igri potpuno drugi tip igrača i teško da se tu mogu uspoređivati.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 24/05/2018 : 13:10:44  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Uvijek ista priča kad krene Play off i nitko naravno ne odustaje od svog viđenja tko je bolji!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 24/05/2018 : 13:18:40  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

A tek ist.konferencija za vrijeme Džordana i ova Džejmsova, nebo i zemlja, Džejms do finala ima šprdnju godinama unazad :D



Pa upravo tako..tek kad su se raspali Birdovi Ceticsi i Bad Boysi ovi je pocea dominirati, iskoristia je prostor izmedu era velikih dinastija..medijska masinerija je napravila svoje i ucinila da ljudi vjeruju kako je crni Isus moga hodati po vodi..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 24/05/2018 : 14:25:10  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Je kad su Wadeu otkazala koljena u tom zadnjem finalu..Pippen nikad Jordana tako nije ostavia na cijedilu tj. ovaj bez njega nije bia u stanju proci prvi krug playoffa, toliko o velikom takmičaru..


Daj, Džordan prije Pipena nije imao nikog, ali nikog, imao je neke komedijaše, pa je opet znao dobro oznojiti vrhunske timove u prvoj rundi, jer su to bili oni Seltiksi i jednom tada odlični Kavsi. Niko Lebronu ne predbacuje prvu turu u Klivlendu, mada je imao bolji tim nego Džordan prije Pipena i Granta. Ali poslije, kad je "najveći" Leflop dobio onakve ekipe u Majamiju i Klivlendu, a ipak imao 3 od 7... nešto tu ne štima Džordan kad je posložio, nije dao nikome ni gram šanse
Ali možemo ovako u nedogled, nikad nećeš priznati da sam u pravu, mada jesam
Uglavnom, Džejms je odličan igrač, ali jedan je Crni Isus
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 24/05/2018 : 14:46:14  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je svima ode jasno da sam ja u pravu, ali vidim da si nepopustljiv tako da odustajem od daljnje rasprave..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16302 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 24/05/2018 : 15:29:05  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Vjerujem da će Klivlend izvući majstoricu, ali u sedmoj utakmici će imati kao protivnika i tradiciju.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 24/05/2018 : 18:27:29  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Vjerujem da će Klivlend izvući majstoricu, ali u sedmoj utakmici će imati kao protivnika i tradiciju.


Tradicije su tu da se ruše, mislim da bi tu veliki problem bio mladost, voda u ušima Seltiksa, Lebron je puno takvih mečeva odigrao, i bio bi mnogo rasterećeniji jer zna da mu poraz ne bi narušio naslijeđe. Vidjećemo, Kelti bi morali više gristi u prvoj četvrtini nego u prethodna dva meča u Klivlendu, oba puta im Kavsi napravili 15 poena prednost poslije prvih 12 minuta...
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 24/05/2018 : 19:27:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by johnhartson



Pa taj čovek je neprestano igrao nešto. Pogledaj recimo snimke finala iz 1993. U jednoj utakmici je vidno crnji nego u drugim. Pocrneo čovek jer je igrao 27 rupa između dve tekme finala (u kom je inače ubacivao u proseku 41 poen).




Da vidno crniji..

Jordan je veliki tu nema spora, ali ponavljam nikad se u finalu nije susrea sa ekipom kalibra Warriorsi ili Duncanovi Spursi, to su nepobitne cinjenica..LeBron je odigra 6 takvih finala, kada se kombiniraju svi HOF igraci LeBron je igra priko 30 takvih igraca u finalima, Jordan niti 10..



Ajde da brojimo. Ako racunamo samo finala, Lebron je igrao protiv sledecih sigurnih HOF-era:
Duncana, Manua, Parkera, Nowitzkog, 38-godisnjeg Kidda, Duranta, 24-godisnjeg Westbrooka, 23-godisnjeg Hardena, Currya. Mozda ce HOF-eri biti i Klay, Green i Kawai. Realno Manu ne bi nikad bio HOF-er da se gleda samo ucinak u NBA (2 all star nastupa).

Jordan je pak igrao protiv:
Magica, Worthyja, Clydea, Barkleya, Paytona, Malonea, Stocktona.

Ne vidim da je onaj gore skup nesto posebno tezi nego ovaj dole.

Ono po cemu se pak razlikuju to su putevi do finala kroz Istocnu konferenciju gde je Jordan u proseku imao daleko tezi put. Prvo je imao Celticse 80-tih i mozda najbolji tim svih vremena (ni 63 poena nije bilo dovoljno), pa Bad Boyse koje je uspeo da pobedi tek iz 4. pokusaja, pa potom kad je sazreo Philadelphiu sa Barkleyem, pa one prezajebane Rileyeve Knickse, pa Miami sa Mourningom i Hardawayem, pa Orlando, i na kraju Birdovu Indianu. S druge strane Lebron je imao Boston sa Pierceom, Garnettom i Allenom kog je pobedio tek presavsi u Miami, te onaj Detroit sa Billupsom i Wallaceima. I kog jos? Koji je to jos veliki tim Lebron pobedjivao na svom putu ka velikim finalima? Koji su to ti veliki igraci koji zbog Lebrona nisu mogli da osvajaju titule, sto rece jednom Tyronn Lue?

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - dis a war
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 24/05/2018 : 20:14:47  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Jordan ni priblizno u finalima nije ima konkurenciju ko James, to je nepobitna cinjenica..

Durant-Curry-Green-Thompson-Iguodala

Slažem se da je Jordan ima tezi put do finala, ali sa ovakvim Juggernautom u finalu se susrea nikad nije..

I kad sam napisa 30 HOF mislia sam kombinirano, jer se sa nekima susreta i po 3 puta..

Jordan je samo sa Maloneom i Stocktonom igra dvaput, sa svima ostalima jedanput..

Ajmo malo to zbrojiti da ne bi bilo nedoumica, dakle koliko je puta James u svojim finalima gleda u HOF lice a koliko Jordan..

James:

Duncan x3
Manu x3
Parker x3
Kawhi x2
Dirk
Kidd
Durant x2
Harden
Westbrook
Curry x3
Green x3
Thompson x3

Ukupno 26puta

Ajmo vidit Jordana

Malone x2
Stockton x2
Magic
Worthy
Barkley
Payton

Ukupno 8puta


26:8..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 24/05/2018 21:28:35
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 24/05/2018 : 23:45:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
ove usporedbe protivnika ovog onog i svega toga vam uopće ne služe ništa
nikome nećete ništa dokazati, jer je nedokazivo
sve se svodi na dojam
ni statistika vam ne igra ulogu
drugačije je doba, brže se igra, druga su pravila, treće strategije ...
ostaje samo osobni dojam i nekakav više ili manje mjerljivi utjecaj koji je neki igrač ostavio na košarku kao sport
po tome se nitko ne može usporediti s jordanom
on je košarku dignuo na višu razinu
moj osobni dojam je na jordanovoj strani
lebrona sam kroz godine naučio cijeniti, sjajan je asistent, nusporedivo bolji od jordana, ali mi je njegov šut prekrut, fadewayevi mu nisu elegantni, ni ne kreće se i ne leti kao mj
ali nitko ne leti kao on
još uvijek se nije pojavio netko tko će u zraku raditi stvari koje je on radio, na način kako je on to radio
međutim, nakon onog trka u sedmoj prije dvje godine i one nestvarne banane nad iguodalom i ja sam pomislio da bi james mogao nadmašiti jordana
u biti, brojke govore da ga je u svemu osim u broju naslova nadmašio
ali ponavljam, po utjecaju na košarku ga ne može nadmašiti čak ni da dogura nekako do 7 prstena

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 25/05/2018 : 00:01:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Američki analitičari su istraživali kako mora biti složen tim kako bi osvojio prvenstvo u salary cap eri. Analizirali su šampionske timove i ocijeniđi igrače koristeći mix naprednih statistika (agregacija BPM, RPM, WS I PER). Nikoga nije iznenadilo da uobičajeni šampionski tim ima tri ključna igrača (označili su ih alpha, beta i gama). Za gornju raspravu zanimljiva su rangiranja.

Najbolje alphe:
1. Jordan (1991g.)
2. James (2012)
3. James (2013)

Najbolje bete:
1. Wade (2012)
2. Ginobili (2005)
3. Curry (2017)

Sva tri imaju ocijenu na razini superstara.

Najbolje game:
1. Pippen (1992)
2. Kukoc (1996)
3. Thompson (2015)
4. Kukoc (1997)

Sve četiri ocijene su na beta razini u prosječnim šampionskim ekipama. Analiza pokazuje da je Kukoč bio dosta bitniji u Bullsima nego što to izgleda na prvi pogled.

Jordan je imao izvanredne suigrače, ali i Jamesove šampionske ekipe su vanserijske. James-Wade tandem iz 2012 je najbolji u povijesti, prema ovoj analizi.

Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 25/05/2018 : 00:09:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
https://sportsworld.nbcsports.com/michael-jordan-vs-lebron-james/



http://www.landofbasketball.com/player_comparison/lebron_james_vs_michael_jordan.htm

+IN HOC SIGNO VINCES+



Edited by - Tutta on 25/05/2018 00:10:34
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 25/05/2018 : 00:15:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Jordan ni priblizno u finalima nije ima konkurenciju ko James, to je nepobitna cinjenica..

Durant-Curry-Green-Thompson-Iguodala

Slažem se da je Jordan ima tezi put do finala, ali sa ovakvim Juggernautom u finalu se susrea nikad nije..

I kad sam napisa 30 HOF mislia sam kombinirano, jer se sa nekima susreta i po 3 puta..

Jordan je samo sa Maloneom i Stocktonom igra dvaput, sa svima ostalima jedanput..

Ajmo malo to zbrojiti da ne bi bilo nedoumica, dakle koliko je puta James u svojim finalima gleda u HOF lice a koliko Jordan..

James:

Duncan x3
Manu x3
Parker x3
Kawhi x2
Dirk
Kidd
Durant x2
Harden
Westbrook
Curry x3
Green x3
Thompson x3

Ukupno 26puta

Ajmo vidit Jordana

Malone x2
Stockton x2
Magic
Worthy
Barkley
Payton

Ukupno 8puta


26:8..




ejebigasad
kako ti današnje igrače guraš u hof, a zaboravljaš mnoge
evo recimo lakersi iz '91
divac je sigurni budući član po internacionalnom ključu
byron scott i a.c.green vjerojatno neće, ali su po meni na tom nivou
a di ti je jedan shawn kemp
ajde bogati reci kako si drexlera zaboravio
pa danny ainge je igrao i u portlandu i u sunsima
nije bio u svom zenitu, ni blizu, ali on će vjerojatno jednog dana u kuću slavnih
ja ne bih ni hornaceka tek tako otpisao, ali dobro, on možda nije baš taj kalibar
tom chambers možda neće, a možda i hoće
detlef schrempf isto možda hoće, a možda neće

a i od ovih današnjih neki hoće, a neki možda neće

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 25/05/2018 : 00:19:55  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Govoriti za Kukoca da je bia nekakav solidan skorer sa klupe je uvreda za kosarku, pregled igre, asisti, oci na ledjima, zadnji baluni su njemu isli u ruke a ne Pippenu kad je Jordan izbivao..i sitimo se 5 utakmice zadnjeg finala kako je uništavao Malonea, i samo Jordanova mitomanija je sprijecila Kukoca da to vec tada rijesi..

Ken imas pravo Drexlera sam zaboravia..Kemp nije HOF..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 25/05/2018 00:23:12
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 25/05/2018 : 00:21:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
ernie
sve mi je jasno osim tko je 1992 bio beta, ako je pippen gama

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 25/05/2018 : 00:29:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

ernie
sve mi je jasno osim tko je 1992 bio beta, ako je pippen gama



Grant je ispred za dlaku. To je i mene iznenadilo, ostao mi je u sječanju kao dobar igrač, ali ne baš tako dobar.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 25/05/2018 : 00:39:05  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ernie Pike

quote:
Originally posted by ken2

ernie
sve mi je jasno osim tko je 1992 bio beta, ako je pippen gama



Grant je ispred za dlaku. To je i mene iznenadilo, ostao mi je u sječanju kao dobar igrač, ali ne baš tako dobar.



Zaključak Jordan je kraj sebe ima najbolje od najboljih i jako mrsavu konkurenciju u finalima nakon raspada velikih dinastija..toliko o "najvecem"..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4055 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 25/05/2018 : 05:39:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
Uh,što volim kada izgube Warriorsi.
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 25/05/2018 : 09:22:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Ernie Pike

quote:
Originally posted by ken2

ernie
sve mi je jasno osim tko je 1992 bio beta, ako je pippen gama



Grant je ispred za dlaku. To je i mene iznenadilo, ostao mi je u sječanju kao dobar igrač, ali ne baš tako dobar.



Zaključak Jordan je kraj sebe ima najbolje od najboljih i jako mrsavu konkurenciju u finalima nakon raspada velikih dinastija..toliko o "najvecem"..



Hahaha... e ova ti je dobra. Jordan je u svojim godinama kad je osvajao titule imao uz sebe samo jednog all stara, Pippena. A 1998. niti jednog, jer je Pippen propustio ogroman deo sezone. Rodman je dobar defanzivac ali on je dosao u Bullse sa 35 godina. Kukoc nije bio starter. Obozavam ga, ali on prosto nije bio starter da bismo ga smatrali najboljem od najboljih. Svaka cast Horaceu Grantu, ali ni on nije bio all star, sem one jedne godine kad je Jordan izbivao, tako da je tesko njega smatrati delom najboljeg od najboljih.

Interesantno kako se zbog te "mrsave konkurencije" Jordan nikad u finalu nije ogledao sa recimo Admiralom ili Olajuwonom koji spadaju u top 7 centara svih vremena u kosarci. Takodje, buduci da je Istok bio jaci od zapada u to vreme, nije mogao da se susretne u finalima sa Thomasom, Dumarsom, Mourningom, Shaqom, Ewingom, Timmy Hardawayom, Pennyem Hardawayom, Grantom Hillom, itd. I to svima u naponu snage. Nije on kriv sto je igrao u eri kad Istok nije bio slab kao sad pa da je tim bez ijednog all-nba igraca na utakmicu do velikog finala.

Statistika gore o tome ko se susreo s koliko HOF-era lepo zvuci na papiru. Ali Jordan se sa svakim susreo dok je ovaj bio u svom prajmu ili tail endu svog prajma. Ti Lebronu jednako vrednujes susret protiv 23-godisnjeg Duranta i 28-godisnjeg Duranta. Harden 2012. je ulazio sa klupe. Kawai 2013. i 2014. nije bio ni blizu onoga sto je sad. Malo neozbiljno

Jordan nikad nije dozvolio da izgubi finale protiv protivnika koji je po svim kladionicama bio slabiji. Nikad nije ni igrao 7. utakmicu velikog finala. Lebron je pak izgubio dve serije u kojima je bio favorit, Dallas 2011. i Spursi 2014. Svaka njemu cast, mislim da je top 3 igrac svih vremena, ali vi Lebronovi fanovi uporno tvrdite stvari koje ne stoje sto se Jordana tice. Bez potrebe

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - dis a war
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 25/05/2018 : 09:53:02  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Dallas je jedino sta mu se moze zamjerit, 2014. Wade su otkazala koljena a svi ostali osim Allena su odigrali debelo ispod razine, to finale je James ustvari odigra jako dobro..

Ali ajmo malo o finalu 2016., James je bio prvi u svim statistickim kategorijama - poeni, skokovi, asisti, blokade i ukradene..

I to je ono o cemu je Pippen pricao, Bullsi nikad nisu trazili od Jordana sto su Cavsi od LeBrona, niti je to Jordan bio u stanju zbog svoje fizicke inferiornosti u odnosu na Jamesa..

Zato kad kazem kompletniji mislim upravo na ovo..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page
Page: of 163 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.5 seconds. Snitz Forums 2000