forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 NBA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 163

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 05/05/2019 : 10:35:36  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote



"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 09/05/2019 : 17:25:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Jutros se isplatilo ustati ranije pogledati GSW protiv Houstona. Svaka utakmica u seriji je odlična, a danas je Durantova ozljeda unijela još jednu dozu napetosti. Kad su svi pomislili da je GSW gotov, Curry koji prije toga nije mogao pogoditi ni bunar i Klay su rasturili u napadu, a Iggy i Green u obrani i na koncu pobijedili.
Bez Duranta u slijedećoj utakmici GSW nema velikih šansi, a u potencijalnoj sedmoj doma sve je otvoreno.
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 11/05/2019 : 05:51:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
GSW je ipak dobio u Houstonu. Splashn brothers se nikad ne smije podcijeniti. Klay 27 koševa i 7 trica, a Steph 33 koša, 23 u četvrtoj četvrtini. Ostatak momčadi jako dobar.
Harden i Paul su igrali dobro, ali na kraju nisu mogli ništa obraniti.
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 11/05/2019 : 06:13:58  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message  Reply with Quote
Golden Stejt kad mu neko fali čak igra i bolje jer se ostali više motivišu, a motivacija im je i najveći problem.Očekivao sam jači pritisak Hjustona, olako su na kraju dozvolili da se u egal završnici Golden Stejt odlepi nešto pred kraj, dosta slaba igra u odbrani.Čim su kola krenuča nizbrdo Hjuston je ostao bez nekog plana i srljali su samo tako.
Ostaje im da za sledeću sezonu ipak još malo pojačaju ekipu ako hoće dalje.
Golden Stejt svakako favorit za odbranu titule, iako nije sve idealno kod njih, ali zaista su mnogo jaki.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28975 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 13/05/2019 : 12:04:27  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/sport/clanak/video-kos-karijere-kawhija-za-ludnicu-u-dvorani/2085123.aspx?index_ref=read_more_d

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 13/05/2019 : 23:17:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Denver i Portland su se lijepo ispromašivali sinoć. Dugo nisam gledao NBA utakmicu s tako niskim postotcima. McCollum je bio jedini kojeg je išlo.
Pričao sam s Kenom2 na CRŠu i moram priznati da je bolje prognozirao obje utakmice na zapadu. Ja sam prognozirao GSW i Denver u 7.

Nism gledao Raptorse i Sixerse, ali vidim da je bilo napeto.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 15/05/2019 : 10:33:14  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Dubsi lakocom, nekako mi je taj njihov napad fluidniji bez Duranta, Portland mogu rijesiti i bez njega ali mislim da ce u finalu biti itekako bitan..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 15/05/2019 10:37:34
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 15/05/2019 : 11:57:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Dubsi lakocom, nekako mi je taj njihov napad fluidniji bez Duranta, Portland mogu rijesiti i bez njega ali mislim da ce u finalu biti itekako bitan..


To se baš fino primijeti. Curry se baš podredi ekipi kad je Durant u igri, a sad kad ga nema opet su to oni stari Warriorsi iz prve godine vladanja.
Mislim da će Toronta lako počistiti ako budu s njima u finalu, jedino bi Bucksi i Ante mogli biti tvrd orah.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/05/2019 : 20:57:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Kerr: "Ozljeda Duranta malo je ozbiljnija nego smo to mislili"
Kevin Durant sigurno neće igrati u trećoj i četvrtoj utakmici finala Zapada protiv Portland Trail Blazersa jer se i dalje oporavlja od ozljede zarađene protiv Houston Rocketsa.
Trener Steven Kerr dao je medijima doznanja kako jedan od najboljih košarkaša današnjice neće biti na raspolaganju momčad čak i do kraja cijele serije, s obzirom da mu nakon novih liječničkih pregleda nije odobren povratak.
"Nadam se da će nastaviti s oporavkom. Vidi se napredak, ali malo je ozbiljnije nego smo to mislili na početku. Vidjet ćemo gdje će to sve doći, ali svakodnevno dobiva tretmane. Daje sve od sebe u tom procesu i nadamo se da će se vratiti u jednom trenutku, ali sada moramo čekati i vidjeti", kazao je trener Warriorsa.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28975 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 26/05/2019 : 15:09:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Toronto prvi put u povijesti u velikom finalu, u dobroj su seriji, ali GSW su svakako favorit!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28975 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 29/05/2019 : 12:07:33  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Revolucija u NBA ligi: Uvodi se kup kao u nogometu

Komesar NBA lige Adam Silver izjavio je kako postoji velika mogućnost da se u budućnosti uvede kup natjecanje u okviru NBA lige, kako bi se momčadi borile za još jedan trofej.

"Moja je dužnost cijelo vrijeme provjeravati na koji način funkcioniraju i napreduju druge organizacije i sportovi, te pokušam naučiti nešto novo. U ovom slučaju, europski nogomet ima brojne stvari koje bi trebalo usvojiti. Znam kako će tradicionalisti reći da nikoga ne bi zanimalo to novo natjecanje i taj drugi trofej, ali moj odgovor je da naša organizacija ima mogućnost kreiratu novu povijest i tradiciju", rekao je Silver za New York Times.
Prvi čovjek NBA lige dodao je da je takva ideja još u začetku, ali da već postoje nagoveštaji kako bi sve moglo izgledati.
U jednom slučaju, momčadi bi se natjecale u klasičnom kup formatu čiji bi se final four igrao tijekom All-Star vikenda, a u drugom nadmetanje bi se odvilo po završetku ligaškog dijela i tim putem bi momčadi, također, mogle izboriti plasman u play-off NBA lige.
Kako vama djeluju potencijalne promjene u najjačoj košarkaškoj ligi na svijetu?

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 29/05/2019 : 17:39:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Njihov sistem je ionako više kup sistem nego ligaški tako da ovo i ne bi bilo nešto inovativno
Možda da se igra na jednu pobjedu...
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4055 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 31/05/2019 : 05:40:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
Bravo Toronto.
Što volim kada izgubi Golden State.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 31/05/2019 : 11:12:19  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Samo nek se mole da se Durent ne vrati. Noćas su ih dobro začepili, ali su sjajno odigrali Sijakam, Gasol, Van Vlit, Grin. Vidjećemo kako će stvari ići ako zapnu neki od rolaca.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16302 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 31/05/2019 : 17:49:30  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Toronto djeluje kao mnogo ozbiljniji protivnik od Klivlenda u prethodnim finalima.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 31/05/2019 : 18:00:29  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Toronto je ekipa gradjena za finale, Siakam je cudo..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 01/06/2019 : 12:18:18  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Ne bih se toliko zaletao poslije prvog meča. Kažem opet, vidjećemo šta će biti kad Sijakam ne zabije 30, Gasol 20, Grin nekoliko trojki... jer to su izuzeci od pravila. Prvu utakmicu svi Torontovi odigrali iznad očekivanja (sem Lenarda, koji je bio ok), pa je opet GS bio u zadnjoj četvrtini par puta na rubu da ih (pre)stigne. Nisu ih uopšte oduvali, a još Drejmond bio loš (nikakav šut, očajna odbrana, 6 lopti izgubio), nema Durenta, par minuta tek poluoporavljenog Kazinsa, dobra odbrana na Kleju koji je isto bio tek ok, Igudala dobar u odbrani, ali nikakav u napadu.
Meni je drago što ovo finale kako god da završi, ja zadovoljan.
Ako uzme Toronto, super, zbog prekida dinastije i zbog Kavajia kog baš cijenim zbog kompletne igre i u napadu i u odbrani (za razliku od nekih statpaddera poput Kraljice).
Ako uzme GS bez Durenta, drago mi je zbog Karija koji će konačno začepiti usta kritičarima.
Ako uzmu sa Durentom, drago mi je zbog njega što će začepiti usta kritičarima i dokazati da ga je GS trebao 2016., jer to nije bio supertim kakvim ga stalno prikazuju zbog 73-9 sezone (bilo je hrpa timova sa 60+, 65+ pobjeda u regularnoj, pa su izvisile u plej-ofu).
Ali ipak sam za Toronto :)
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 01/06/2019 : 13:24:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

Ne bih se toliko zaletao poslije prvog meča. Kažem opet, vidjećemo šta će biti kad Sijakam ne zabije 30, Gasol 20, Grin nekoliko trojki... jer to su izuzeci od pravila. Prvu utakmicu svi Torontovi odigrali iznad očekivanja (sem Lenarda, koji je bio ok), pa je opet GS bio u zadnjoj četvrtini par puta na rubu da ih (pre)stigne. Nisu ih uopšte oduvali, a još Drejmond bio loš (nikakav šut, očajna odbrana, 6 lopti izgubio), nema Durenta, par minuta tek poluoporavljenog Kazinsa, dobra odbrana na Kleju koji je isto bio tek ok, Igudala dobar u odbrani, ali nikakav u napadu.
Meni je drago što ovo finale kako god da završi, ja zadovoljan.
Ako uzme Toronto, super, zbog prekida dinastije i zbog Kavajia kog baš cijenim zbog kompletne igre i u napadu i u odbrani (za razliku od nekih statpaddera poput Kraljice).
Ako uzme GS bez Durenta, drago mi je zbog Karija koji će konačno začepiti usta kritičarima.
Ako uzmu sa Durentom, drago mi je zbog njega što će začepiti usta kritičarima i dokazati da ga je GS trebao 2016., jer to nije bio supertim kakvim ga stalno prikazuju zbog 73-9 sezone (bilo je hrpa timova sa 60+, 65+ pobjeda u regularnoj, pa su izvisile u plej-ofu).
Ali ipak sam za Toronto :)



slažem se da je svaka utakmica svijet za sebe
uvijek će netko odigrati bolje, netko lošije, iskočit će netko nenadano itd
GSW je do sada bez Duranta imao sve pobjede i igrao prelijepu košarku
međutim, činjenica je da je protiv portlanda u 3 od 4 utakmice imao zaostatak od 15-18 koševa i da se uspio vratiti i upisati metlu
tu su pokazali i snagu da se vrate, ali i slabosti - jer su dopuštali veliki zaostatak
koliko je njihova sposobnost da se vrate bila odraz njihove kvalitete, a koliko nedovoljne kvalitete ili iskustva protivnika da tu razliku zadrže, to će se vidjeti u ovom finalu

ako toronto dobije i drugu, biti će vrlo blizu donošenju naslova u kanadu
njihova obrana je u prvoj utakmici funkcionirala jako dobro

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 03/06/2019 : 05:01:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Kako je ovo GSW dobio. Thompson koji je bio najbolji se ozlijedi na početku Q4, Curry neraspoložen, Looney koji im je dosad bio prvi centar se ozlijedio odmah na početku i ipak pobjede. Izvrsno su odigrali Green, Iguodala, Cook i Cousins.

Leonard uobičajeno odličan i uz njega VanVleet dobar, ostali se nisu iskazali.

GSW je obavio posao, uzeo je bez Duranta jednu u gostima.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 03/06/2019 : 10:31:00  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Napisah ja, prerano se pocelo otpisivati GS i pisati hvalospjeve Torontu. Ovako sakat tim uzme ih drugu tekmu u gostima. Lenard u zadnjim minutima vec po pravilu poprilicno nezapazen, morao bi vise uzeti stvari u svoje ruke, ovdje se na kraju iskazao samo onim ofanzivnim skokovima, ali cini se kao da se ide vise na Van Vlita da zavrsava. Sreca pa ce Tompson izgleda biti spreman za 3. utakmicu, jos kad im se vrati Durent... Morao je ovo Toronto dobiti.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16302 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 03/06/2019 : 16:11:03  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Ovo sad izgleda postaje otvoreno... U prvoj četvrtini Kari je malaksao, ništa mu ne ide, a onda odjednom kreće... I u neko doba komentator prenosi riječi američkih kolega kako je na pauzi, da li dok su se izvodila slobodna bacanja ili je bio neki prekid, Kari išao do klupe da pije sok... Kakav sok? Od toga je krenuo onako da igra? Šta pije? Svi znamo da nisu čista posla u NBA nikad bila, to je vidljivo na prvi pogled, ali daj prikrij to malo bar na terenu... Ili Igudala ode ne baš malo povrijeđen u svlačionicu, ali odatle se vrati oporavljen i da koš za pobjedu. E očito Luniju i Tompsonu nisu mogli baš da pomognu dovoljno, njihove povrede su druge prirode. Na kraju Golden Stejt ne daje koš skoro pet i po minuta, kao da su izduvali odjednom... Toronto se ispromašivao, to je bio ključ poraza. Mada mi nije jasno kako nisu poslušali trenera da prave faul. Ipak, pitanje je da li bi to išta promijenilo.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 03/06/2019 : 16:37:24  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Meni je fascinatno da se je Cousins vratia, i sinoc je odigra vise nego solidno, puno tu zavaravanja ima po pitanju ozbiljnosti povreda..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 03/06/2019 : 18:05:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
da da ovako mogu do 7 na opstu radost svih prisutnih

sangue navajo
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 04/06/2019 : 14:23:11  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
GSW je fascinantno gledati kako funkcioniraju i koje sheme vrte kako u napadu tako i u obrani. Curry je vjerojatno najbolji off-ball bek svih vremena. Uz to je jedan od najboljih driblera i šuter sa najpreciznijim i najbržim šutem. Ovaj njihov tim igra jednu od najboljih i najljepših košarka svih vremena. Ergo navijam za njih. Naročito sad kad nisu bezobrazno prejaki. Bez Duranta je to tim kojeg su sami izgradili i koji igra stil kojeg su sami izmislili. Cousins je realno bio invalid sa kojim drugi timovi nisu htjeli riskirati, a s obzirom da je propustio većinu sezone i onda opet playoffa, ti timovi su dobro rezonirali.

Tiki-taka:
"The Warriors posted a perfect 100% assist rate in the second half as they assisted on all 22 of their made field goals. Golden State finished with 34 assists on 38 made baskets in Game 2 In addition to their Game 1 performance (29 assists on 34 baskets), the Warriors have assisted on 63 of their 72 field goals in the Finals for an assist rate of 87.5%."
https://stats.nba.com/articles/inside-the-box-score-2019-nba-finals-game-2/

Edited by - vukozec on 04/06/2019 14:43:05
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28975 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 06/06/2019 : 06:40:45  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/sport/clanak/curryjeva-utakmica-karijere-nije-pomogla-warriorsima-toronto-poveo-u-finalu/2090970.aspx

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page
Page: of 163 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000