forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 NBA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 163

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28972 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 12/07/2019 : 11:49:25  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Svakom po 24 minute

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 12/07/2019 : 11:51:10  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Nikako :D
Pošto je Harden gazda, nemam pojma šta očekuju od Vestbruka. Efikasnog šutera sigurno neće dobiti :D
Možda se odradi i neki novi trejd, ko će znati...
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28972 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 24/10/2019 : 12:47:26  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Počela nova sezona, Lakersi odmah pali, sjajni Dončić i Irving.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 24/10/2019 : 17:17:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Gledao sa Lejkerse i Kliperse.. dobra utakmica bila, a Klipersi deluju odlicno. Cvrsti su, a u napadu raznovrsni. Vilijams ce biti X faktor u sezoni.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28972 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 25/10/2019 : 10:08:24  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/sport/clanak/odlicni-zubac-dominirao-protiv-warriorsa-opet-zabijao-skoro-poen-po-minuti/2126701.aspx

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28972 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 04/11/2019 : 19:49:17  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Vjerovali ili ne NBA se vraća na HRT nakon 14 godina!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game

Edited by - tex2 on 04/11/2019 19:49:52
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1820 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 04/11/2019 : 20:27:23  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Vjerovali ili ne NBA se vraća na HRT nakon 14 godina!



Samo 14, čini mi se kao da je i 20 prošlo, e kako se nba pratio 90ih ovo danas mi je kamilice, da me sad pitaš nebi mogao nabrojati 20ak igrača, a prije sam znao gotovo svaku petorku bar u prvih 10ak ekipa
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1820 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 04/11/2019 : 20:29:18  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
I da napokon jedan hrvat u Jazz-erima, krenuli odlično sad su počeli malo štekati ali kad se to uhoda playoff nebi trebao izmaći
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28972 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 04/11/2019 : 21:02:31  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Ne bi trebalo biti problema za Jazzere oko ulaska u doigravanje, a naš Babo će tamo ostaviti traga! Devedesetih su imali gomilu navijača, šteta što dvojac Malone/Stockton nije osvojio prsten.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 06/11/2019 : 14:16:00  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tihomirduras

quote:
Originally posted by tex2

Vjerovali ili ne NBA se vraća na HRT nakon 14 godina!



Samo 14, čini mi se kao da je i 20 prošlo, e kako se nba pratio 90ih ovo danas mi je kamilice, da me sad pitaš nebi mogao nabrojati 20ak igrača, a prije sam znao gotovo svaku petorku bar u prvih 10ak ekipa



Ako više ne pratiš ne znaš, tko prati (a zahvaljujući internetu i brojnim sportskim digitalnim TV kanalima NBA je danas neusporedivo dostupniji, pa time i praćeniji izvan SAD-a nego nekad) zna. Ja bih ti ko iz topa mogao nabrojati 20ak današnjih NBA igrača koji će jednog dana biti Hall-of-fameri...
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1820 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 06/11/2019 : 20:29:22  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by tihomirduras

quote:
Originally posted by tex2

Vjerovali ili ne NBA se vraća na HRT nakon 14 godina!



Samo 14, čini mi se kao da je i 20 prošlo, e kako se nba pratio 90ih ovo danas mi je kamilice, da me sad pitaš nebi mogao nabrojati 20ak igrača, a prije sam znao gotovo svaku petorku bar u prvih 10ak ekipa



Ako više ne pratiš ne znaš, tko prati (a zahvaljujući internetu i brojnim sportskim digitalnim TV kanalima NBA je danas neusporedivo dostupniji, pa time i praćeniji izvan SAD-a nego nekad) zna. Ja bih ti ko iz topa mogao nabrojati 20ak današnjih NBA igrača koji će jednog dana biti Hall-of-fameri...




Logično, tko prati više zna, a ja sam rekao da mi je današnja NBA u odnosu na 90e kamilica zato toliko i ne pratim, razlika u 80ima i 90ima između NBA i europe je bila ogromna onda sam na te igrače gledao kao na vanzemaljce, kad je bilo nevjerovatno da jedan europljanin uopće zaigra u NBA, danas gotovo osrednji igrač iz Europe igra u NBA
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/11/2019 : 20:33:58  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tihomirduras

quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by tihomirduras

quote:
Originally posted by tex2

Vjerovali ili ne NBA se vraća na HRT nakon 14 godina!



Samo 14, čini mi se kao da je i 20 prošlo, e kako se nba pratio 90ih ovo danas mi je kamilice, da me sad pitaš nebi mogao nabrojati 20ak igrača, a prije sam znao gotovo svaku petorku bar u prvih 10ak ekipa



Ako više ne pratiš ne znaš, tko prati (a zahvaljujući internetu i brojnim sportskim digitalnim TV kanalima NBA je danas neusporedivo dostupniji, pa time i praćeniji izvan SAD-a nego nekad) zna. Ja bih ti ko iz topa mogao nabrojati 20ak današnjih NBA igrača koji će jednog dana biti Hall-of-fameri...




Logično, tko prati više zna, a ja sam rekao da mi je današnja NBA u odnosu na 90e kamilica zato toliko i ne pratim, razlika u 80ima i 90ima između NBA i europe je bila ogromna onda sam na te igrače gledao kao na vanzemaljce, kad je bilo nevjerovatno da jedan europljanin uopće zaigra u NBA, danas gotovo osrednji igrač iz Europe igra u NBA



Do druge polovice osandesetih evropski košarkaši su mislili da je teretana misto di se ukrcava nekekav teret. Kad su skužili čemu služi teretana razlika se drastično smanjila.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1820 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 06/11/2019 : 20:43:49  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by tihomirduras

quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by tihomirduras

quote:
Originally posted by tex2

Vjerovali ili ne NBA se vraća na HRT nakon 14 godina!



Samo 14, čini mi se kao da je i 20 prošlo, e kako se nba pratio 90ih ovo danas mi je kamilice, da me sad pitaš nebi mogao nabrojati 20ak igrača, a prije sam znao gotovo svaku petorku bar u prvih 10ak ekipa



Ako više ne pratiš ne znaš, tko prati (a zahvaljujući internetu i brojnim sportskim digitalnim TV kanalima NBA je danas neusporedivo dostupniji, pa time i praćeniji izvan SAD-a nego nekad) zna. Ja bih ti ko iz topa mogao nabrojati 20ak današnjih NBA igrača koji će jednog dana biti Hall-of-fameri...




Logično, tko prati više zna, a ja sam rekao da mi je današnja NBA u odnosu na 90e kamilica zato toliko i ne pratim, razlika u 80ima i 90ima između NBA i europe je bila ogromna onda sam na te igrače gledao kao na vanzemaljce, kad je bilo nevjerovatno da jedan europljanin uopće zaigra u NBA, danas gotovo osrednji igrač iz Europe igra u NBA



Do druge polovice osandesetih evropski košarkaši su mislili da je teretana misto di se ukrcava nekekav teret. Kad su skužili čemu služi teretana razlika se drastično smanjila.



Ma to ti je od željezne zavjese
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 07/11/2019 : 16:56:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Arena ima svaki dan neku NBA utakmicu na programu, a postoji gomilu streamova za svaku utakmicu. Iako sam se i ja navukao na NBA u 80ima i 90ima, sviđa mi se današnja liga.
Još da Chicago igra malo bolje ...

Edited by - Ernie Pike on 07/11/2019 16:57:49
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 07/11/2019 : 17:12:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Ne bi trebalo biti problema za Jazzere oko ulaska u doigravanje, a naš Babo će tamo ostaviti traga! Devedesetih su imali gomilu navijača, šteta što dvojac Malone/Stockton nije osvojio prsten.



Baš sam nedavno čitao jedan članak u kojem su iskoristili modernu analitiku za analizu zadnjih 40 sezona NBA lige. Uz očekivani rezultat da je Jordan najbolji, LBJ drugi, pravo iznenađenje je da je Stockton na trećem mjestu.
Nakon prvog iznenađenja skužili su da je čovjek prvi po postotku asistencija, pri vrhu po efikasnosti šuta, sedmi po postotku ukradenih lopti, izvrstan u obrani (pet puta All Defense team) i da, iako vjerojatno nije treći najbolji igrač u zadnjih 40 godina, nije bio dovoljno cijenjen u svoje doba.
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 09/11/2019 : 22:50:12  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Splash.



Game-high 33p također.

Btw, za desetak min nba na hrt nakon 15ak godina. Stalni termin odsad.
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 10/11/2019 : 00:18:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Spursi su primili 72 koša u prve dvije četvrtine. Još prije godinu dana to bi zvučalo k'o "fake news".
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 10/11/2019 : 00:21:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ernie Pike

Spursi su primili 72 koša u prve dvije četvrtine. Još prije godinu dana to bi zvučalo k'o "fake news".



Razbili ih Celticsi koji ove sezone razvaljuju, ali tu je još drugo poluvrijeme.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7844 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 10/11/2019 : 09:39:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
hayward baš nema sreće
taman se vratio u formu od prije loma noge
a sad slomio ruku

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 10/11/2019 : 10:46:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

hayward baš nema sreće
taman se vratio u formu od prije loma noge
a sad slomio ruku



Zbilja je pehist. U klubu se nadaju da će se brzo vratiti, ali pitanje je u kakvoj formi.
Go to Top of Page

bluefield
Average Member



Czech Republic
908 Posts

Member since 22/01/2011

Posted - 11/11/2019 : 08:13:19  Show Profile Show Extended Profile  Send bluefield a Private Message  Reply with Quote

Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 11/11/2019 : 11:11:41  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Dva zaredom :)
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 02/12/2019 : 17:23:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Zanimljiva je Bila utakmica Lakersa i Mavericksa sinoć. Nisam očekivao pobjedu Dallasa jer LBJ igra odlično ove godine, a Dončić mu je trebao biti dodatna motivacija.
Na kraju, Dallas je razbio Lakerse u drugom djelu, a Dončić je nadmašio LeBrona.

Gledao sam i Toronto-Utah, ali sam otišao spavati kad se razlika popela na 40.
Go to Top of Page

bluefield
Average Member



Czech Republic
908 Posts

Member since 22/01/2011

Posted - 10/12/2019 : 10:16:34  Show Profile Show Extended Profile  Send bluefield a Private Message  Reply with Quote
Što bi rekao Slavko Cvitković "To mogu samo Srbi!"

Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28972 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 03/01/2020 : 08:38:58  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/sport/clanak/doncic-dobio-najvise-glasova-za-allstar/2144753.aspx

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page
Page: of 163 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000