forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Liverpool Football Club
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 206

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 02/05/2018 : 23:20:48  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Nema lagano!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16192 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 02/05/2018 : 23:24:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Klop svesno zrtvuje neke utakmice ove sezone (trojka u navali se nije preterano trudila), ali sigurno nije ocekivao ovakav raspad sistema u odbrani.


Ne ocekujem pobedu u finaliu.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 02/05/2018 : 23:36:04  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Iscjeđeni su totalno i čuvaju se ozljeda znajući da na klupi nema nikoga, nisu ni danas igrali na 100 %, ja bi na Chelsea sa rezervama i u zadnjem kolu na Brighton u najjačem sastavu po pobjedu i osiguravanje CL dogodine. Onda 13 dana odmora do finala! Real je prolazio uz dosta sreće, znači može se sa njima, naravno da su favoriti, ali luda je ovo sezona!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 03/05/2018 : 18:36:48  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
E moj Lovrenu zbilja si klaun...

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 04/05/2018 : 09:49:10  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Klopp treba da pripremi dobru taktiku za finale, upusti li se u borbu prsa u prsa sa Realom, proćiće kao Juventus prošle godine.
Mnogo toga zavisi od Ronalda i Salaha i koji će od njih dvojice na taj dan ustati na pravu nogu.

Osvoji li Liverpool, i pod uslovom da Argentina, Brazil ili Portugal ne postanu svjetski prvaci, eto Salahu zlatne lopte.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 04/05/2018 : 10:54:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Ne znam, prebrzo mi je Salah odustao od naslova prvaka Premiershipa da bi mogao konkurirati za Zlatnu loptu
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 04/05/2018 : 11:00:21  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Svi su brzo odustali od nečega, pa nije to kriterij(ili za mene je to glup kriterij), valjda umjetnički dojam (iako ni to Iniesti, Xaviju, Neueru, de Gei i mnogim drugima nikad nije pomoglo), Salah je ove godine za mene ostavio najbolji umjetnički dojam, Ronaldo od spomenutog trojca najlošiji dojam(on bi svakako morao otpasti jer nije cijelo vrijeme igrao na istom nivou), znači Messi ili Salah.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 04/05/2018 : 12:40:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Messi je osvojio prvenstvo i kup, a u LP je ispao u čezvrtfinalu
daleko je došao u svim natjecanjima, a i konstantno igra dobro

Liverpool u prvenstvu zaostaje 21 bod ( + utakmica više) od Cityja i to mi je preveliki minus
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 04/05/2018 : 12:51:27  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Ma, puno je to bilo bolje prije, kad su se redale veličine koje su osvajale, a sad i kad zasluže recimo Xavi i Iniesta onda ne dobe, zašto ne bi sad na svjetskom de Gea obranio čuda, kao što je i obranio čuda u Manchesteru konstantno dobar (a zaostaje za Cityjem previše i po toj logici preveliki mu je to minus) i osvojio, a kolega mu Neuer je imao brdo fantastičnih sezona + osvajao sve i ništa???

P.S. nije Messi ove godine igrao konstantno dobro, kao i preostali dvojac, možda je baš Salah najviše odigrao konstantno dobro? U svakom slučaju nitko valjda ne voli dvostruke kriterije, jedni vrijede za veličine, a drugi za obične smrtnike. Mislim, meni je tak svejedno tko će dobiti, ali kažem prije je to bilo poštenije, bar imam takav dojam?

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 04/05/2018 : 13:13:32  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Lovren: Real nas se treba bojati

Liverpool i Real 26. svibnja igraju finale Lige prvaka
Liverpoolov branič Dejan Lovren uvjeren je da Real nije favorit

DEJAN LOVREN pred finale Lige prvaka, koje njegov Liverpool igra s Realom 26. svibnja u Kijevu, poslao je oštru poruku klubu koji protiv Redsa igra za treći uzastopni naslov prvaka Europe.
Real je favorit u finalu, posebno jer je zadnjih godina prisvojio pehar pobjednika, a Liverpool je senzacionalni finalist, kojeg na početku sezone nitko nije vidio ovako daleko.

Ali, Lovrena to nimalo ne brine: "Normalno je da je Real uvjeren u konačnu pobjedu, ali mi se s tim ni najmanje ne zamaramo i fokusirani smo na nas i našu igru. Zašto bi se bojali Reala? Neka se oni boje nas."

Lovren samopouzdanje crpi iz toga što je njegova momčad napravila ono što nitko nije očekivao:

"To je nevjerojatno, ostvarili smo ono što svaki igrač sanja. Igrati za Liverpool velika je čast, pa još u finalu Lige prvaka..."



quote:
Originally posted by risbozg

E moj Lovrenu zbilja si klaun...


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 04/05/2018 : 13:48:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
i Salah je igrao konstantno dobro
zaslužio je Zlatnu loptu, ali ipak se nadam da će ići Messiju

čak mi se čini da Salah nema niti jedan žuti ove sezone
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 04/05/2018 : 14:05:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
sad si mi uletio sa ovim postom, ali da se osvrnem i na to
Lovren je klaun, da citiram rizbu, koji se u zadnje vrijeme sramoti sa svojim objavama na društvenim mrežama
ne znam što mu to treba
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 04/05/2018 : 14:11:13  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Ja se nadam kako će Klopp kupiti još nekog u obranu, pa da Lovren što manje bude u prvoj ekipi!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 04/05/2018 : 17:58:34  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Messi definitivno otpada. Državna prvenstva na takvim takmičenjima niko ne jebe ni pet posto. Jedina mu je nada ukoliko osvoji sa Argentinom prvenstvo, što je ravno nuli.
Ronaldo je opet u igri ukoliko osvoji LŠ.
Neymar isto tako, pod uslovom da Brazil postane svjetski šampion.
Zato sam i spomenuo Argentinu, Portugal i Brazil. Budimo iskreni, jedino Brazil ima dobru šansu da osvoji prvenstvo.
Salah ulazi u kombinaciju samo ukoliko osvoji LŠ i pod uslovom da od ove trojice niko ne osvoji zlato na SP.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 04/05/2018 : 20:37:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
da, slažem se, nažalost, s tim
domaća natjecanja se nepravedno zapostavljaju u tim glasovanjima
razumljivo mi je da će se više gledati učinak u Europi, sad kad se Salah uključio u igru, ali dosad je dvoboj za Zlatnu loptu bio Ronaldov i Messijev duopol
što je bolji pokazatelj konstantnosti i kvalitete od 38 kola zajedničkog natjecanja? Kup natjecanja, kakva je Liga prvaka, uvijek više pogoduju slabijim momčadima
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 05/05/2018 : 11:26:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

sad si mi uletio sa ovim postom, ali da se osvrnem i na to
Lovren je klaun, da citiram rizbu, koji se u zadnje vrijeme sramoti sa svojim objavama na društvenim mrežama
ne znam što mu to treba



Slažem se. Baš mi je neugodno vidjeti neka Lovrenova s.... po društvenim mrežama, sve je to loša gluma, drugo je kada te emocije sasvim iskreno ponesu...
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16192 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 06/05/2018 : 20:37:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Ako je Klop i ovo zrtvovao, on je kockar nevidjeni. Ipak mi vise deluje pad u formi. Sramotna igra. Totalno nezainteresovano i jalovo.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 06/05/2018 : 20:41:42  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Ne znam, ja očekivao rezervni sastav, pa zadnje kolo svim snagama na Brighton, pa odmor. Ovako sve je još ok, sam se treba dobiti Brighton! Ali i meni se čini pad forme... Al netreba sumnjati u 100 % protiv Reala!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16192 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 06/05/2018 : 20:52:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Zar se kockati i cekati poslednje kolo. Znajuci Liverpul, komotno mogu da puknu od Brajtona. Mogli su danas sa stilom da izgube, bar zelju da su pokazali.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 07/05/2018 : 09:03:41  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Ja nisam kockar, ali bi se kockao i mene je iznenadio najjači sastav kad se uzme u obzir kako su izgledali zadnjih pola sata u Rimu gdje su jedva hodali, odmori i zadnju pred svojim navijačima riješiš sve! Pa, Liverpool će jedva skrpiti igrača za finale CL, tako da ne čudi oprezan pristup! U svakom slučaju možda iznenade pa ne bude živciranja zadnje kolo, a možda Huddersfield nakon Cityja iznenadi i Chelsea... Premierleague je to, sve je moguće, sam neka budu zdravi i sigurno će dati sve od sebe ove zadnje dvije utakmice do kraja!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 07/05/2018 : 13:37:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Može li Liverpool, ako ne osvoji Ligu prvaka, ostati bez nje, kroz prvenstvo? Oni imaju još jednu utakmicu do kraja, a Chelsea i Tottenham po dvije....
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 07/05/2018 : 13:49:08  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Može, ali ako dobiju doma zadnju onda su sigurno i dogodine u CL!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 07/05/2018 : 14:18:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Može, ali ako dobiju doma zadnju onda su sigurno i dogodine u CL!



Šta se gleda u slučaju istog broja bodova kao Chelsea? Međusobni omjer ili gol razlika?
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 07/05/2018 : 16:01:56  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Da, tako je oduvijek u Engleskoj!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 07/05/2018 : 16:08:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by surfer

gol razlika



Onda ne bi za Liverpool trebalo biti problema...Naravno, pod uvjetom da dobiju tu zadnju utakmicu.
Go to Top of Page
Page: of 206 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000