forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Liverpool Football Club
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 206

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 05/01/2019 : 13:16:32  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Ocjena igrača se ne donosi temeljem jedne utakmice. Iako protiv MC Lovren nije odigrao najbolju utakmicu nije niti kriv za poraz.

Dobro Klopp zna da ima stopera koji je je bio u idealnoj momčadi SP, koji je statistički već godinama najbolji stoper u Engleskoj i koji je ove godine zaslužan da se Liverpool nalazi tamo gdje se nalazi.

A s obzirom da kritike uglavnom dolaze od likova koji su i ljetos bili skloni reći da je Mandžukić "niškoristi" govori o njihovoj stručnosti i objektivnosti.

https://net.hr/sport/nogomet/lige-petice-2/lovren-bi-se-mogao-zacrvenjeti-nakon-kloppovih-pohvala-ovo-su-rijeci-koje-ce-usutkati-sve-njegove-kriticare-odmah-i-zauvijek/

Edited by - logo111 on 05/01/2019 13:21:46
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 05/01/2019 : 16:18:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Si, tex, supermark, nesvrstani, herkul, draper, iviskoj, jaki split85, ja, smo prvi put gledali Liverpul protiv Sitija i na osnovu te jedne utakmice smo zakljucili da je Lovren bio los. Kontam da smo svi, prvi put za Liverpul i Lovrena culi upravo pred sam mec..
Kako smo samo smesni...

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 05/01/2019 : 16:29:04  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Si, tex, supermark, nesvrstani, herkul, draper, iviskoj, jaki split85, ja, smo prvi put gledali Liverpul protiv Sitija i na osnovu te jedne utakmice smo zakljucili da je Lovren bio los. Kontam da smo svi, prvi put za Liverpul i Lovrena culi upravo pred sam mec..
Kako smo samo smesni...





Pročitaj moj post ponovo i reci što koji ti dio nije jasan.

Ako tebi i tada bude nejasno (što je lako moguće) otvoriš link na mojem postu i pročitaš što Klopp kaže o toj temi.

Naravno da znam da upravo ti znaš bolje od Kloppa ali ne smeta da ponovo pročitaš pa se onda njemu javiš a ne meni.

https://www.liverpoolfc.com/news/first-team/332046-klopp-on-facing-arsenal-being-top-and-lovren-s-form

Edited by - logo111 on 05/01/2019 16:39:08
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 05/01/2019 : 16:36:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Generalno gledano, Lovren je solidan stoper. ALi, on je takav tip igraca za kojeg znas da ce u nekom trenutku zasrati, odigrati lose, da ce zajebati.. to je kod njega ciklicno, ode pa se vrati, ali od kada je u Liverpulu nije imao niz utakmica, a da nije zasrao. Prekjuce je bio kriv za dva gola, a mogla su pasti jos dva zbog njegovig gresaka, losih dodavanja i procena. Pogledaj sazetak meca, doci ces do istog zakljucka. I stavi u stranu nacionalnost igraca (koja je nebitna), previse si neobjektivan kada su hr igraci u pitanju (moje misljenje).

Normalno je da Klop hvali igraca i sve svoje igrace, ali je bilo trenutaka kada je Lovrena isticao kao uzroka za neke poraze (gledam svaku njegovu konferenciju za medije, pa znam).

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 05/01/2019 : 16:46:23  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Generalno gledano, Lovren je solidan stoper. ALi, on je takav tip igraca za kojeg znas da ce u nekom trenutku zasrati, odigrati lose, da ce zajebati.. to je kod njega ciklicno, ode pa se vrati, ali od kada je u Liverpulu nije imao niz utakmica, a da nije zasrao. Prekjuce je bio kriv za dva gola, a mogla su pasti jos dva zbog njegovig gresaka, losih dodavanja i procena. Pogledaj sazetak meca, doci ces do istog zakljucka. I stavi u stranu nacionalnost igraca (koja je nebitna), previse si neobjektivan kada su hr igraci u pitanju (moje misljenje).

Normalno je da Klop hvali igraca i sve svoje igrace, ali je bilo trenutaka kada je Lovrena isticao kao uzroka za neke poraze (gledam svaku njegovu konferenciju za medije, pa znam).



Solidan stoper....? Solidan stoper nemoze igrati u klubu koji je prvi u Engleskoj i reprezentaciji koja je vice prvak svijeta.

Pa ja sam i napisao da nije odigrao najbolju utakmicu ali opet ti pišem da nije on kriv za poraz.

Mogao bih 3-4 igrača nabrojiti koji su imali značajnije kikseve na toj utakmici (promašeni ziceri i sl.).

I naravno da igrači griješe i Lovren griješi. Svi griješe samo što se kod golmana i stopera se to najviše vidi.

Lovren je već 4 godine stožerni igrač kluba po statistici i nagrađen kao najbolji stoper. To su činjenice dostupne na službenim stranicama ako ja već nisam objektivan (a dopuštam da nisam).

I ako Klopp kaže da je najbolji na tom mjestu onda valjda je - ne trebaš zbog toga mene osobno prozivati.

Edited by - logo111 on 05/01/2019 16:59:47
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 05/01/2019 : 20:42:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Lovren nije solidan nego odličan stoper.Kao i većini igrača koji igraju na istoj poziciji, sve njegove greške su vidljive i, mahom, nepopravljive što znači kako iz njih , obično, proizađe primljeni gol. Međutim, to ne znači kako je zbog toga prosječan stoper.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 05/01/2019 : 20:48:13  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

Ocjena igrača se ne donosi temeljem jedne utakmice. Iako protiv MC Lovren nije odigrao najbolju utakmicu nije niti kriv za poraz.

Dobro Klopp zna da ima stopera koji je je bio u idealnoj momčadi SP, koji je statistički već godinama najbolji stoper u Engleskoj i koji je ove godine zaslužan da se Liverpool nalazi tamo gdje se nalazi.

A s obzirom da kritike uglavnom dolaze od likova koji su i ljetos bili skloni reći da je Mandžukić "niškoristi" govori o njihovoj stručnosti i objektivnosti.

https://net.hr/sport/nogomet/lige-petice-2/lovren-bi-se-mogao-zacrvenjeti-nakon-kloppovih-pohvala-ovo-su-rijeci-koje-ce-usutkati-sve-njegove-kriticare-odmah-i-zauvijek/



Neznan kako si dovea u vezu Mandžukića i Lovrena, al OK...
Za mene je Mandžukić najbolji hrvatski napadač svih vremena. Bolji i od Šukera koji je prekratko igra na vrhunskome nivou i od Bokšića koji je od 10 godina karijere 8 godina bija ozlijeđen.
Lovren mi s druge strane nije niti u top5 hrvatskih stopera. Rađe nego njega bi u ekipi ima Ćorluku, Kovača, Averella, Tudora, Bilića, čak i Šimića.

Lovren je potencijal za top klasu ali ima nešto šta ga konstantno tira da radi sranja.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 05/01/2019 : 21:02:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Meni taj njegov čudnovati način življenja od sukoba sa Čačićem, one neke sapunice sa ženom i još ponešto nije baš naj simpatičniji i mislim da bi mu bilo bolje da se skoncetrira na igru i pusti to sa strane.
Ono kad ga gledam nisam siguran koji Lovren će izači na teren.
A Mandžo je institucija.
Igrao je on dobro i u Zagrebu i u Dinamu, pa nastavio u istom tempu.
Lud je ko puška i ima svojih mana, ali možeš računati da će i sa slomljenim nosom dati pokoji gol, makar i za Atletico.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 05/01/2019 : 21:19:35  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Meni taj njegov čudnovati način življenja od sukoba sa Čačićem, one neke sapunice sa ženom i još ponešto nije baš naj simpatičniji i mislim da bi mu bilo bolje da se skoncetrira na igru i pusti to sa strane.
Ono kad ga gledam nisam siguran koji Lovren će izači na teren.
A Mandžo je institucija.
Igrao je on dobro i u Zagrebu i u Dinamu, pa nastavio u istom tempu.
Lud je ko puška i ima svojih mana, ali možeš računati da će i sa slomljenim nosom dati pokoji gol, makar i za Atletico.


To je to.
Kod njih dvojice je dovoljno čut stav o nacionalnom stadionu da ti bude jasno ko je nindža a ko mindža.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 05/01/2019 21:26:17
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7655 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 05/01/2019 : 21:23:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by logo111

Ocjena igrača se ne donosi temeljem jedne utakmice. Iako protiv MC Lovren nije odigrao najbolju utakmicu nije niti kriv za poraz.

Dobro Klopp zna da ima stopera koji je je bio u idealnoj momčadi SP, koji je statistički već godinama najbolji stoper u Engleskoj i koji je ove godine zaslužan da se Liverpool nalazi tamo gdje se nalazi.

A s obzirom da kritike uglavnom dolaze od likova koji su i ljetos bili skloni reći da je Mandžukić "niškoristi" govori o njihovoj stručnosti i objektivnosti.

https://net.hr/sport/nogomet/lige-petice-2/lovren-bi-se-mogao-zacrvenjeti-nakon-kloppovih-pohvala-ovo-su-rijeci-koje-ce-usutkati-sve-njegove-kriticare-odmah-i-zauvijek/



Neznan kako si dovea u vezu Mandžukića i Lovrena, al OK...
Za mene je Mandžukić najbolji hrvatski napadač svih vremena. Bolji i od Šukera koji je prekratko igra na vrhunskome nivou i od Bokšića koji je od 10 godina karijere 8 godina bija ozlijeđen.
Lovren mi s druge strane nije niti u top5 hrvatskih stopera. Rađe nego njega bi u ekipi ima Ćorluku, Kovača, Averella, Tudora, Bilića, čak i Šimića.

Lovren je potencijal za top klasu ali ima nešto šta ga konstantno tira da radi sranja.


Mislim da je u pitanju mozak, odnosno nedostatak istog.

Njegovog, kako Caleb kaže, cikličnog zasravanja je bio jako dobro svjestan i Dalić pa ga je uveo u nebitnoj utakmici protiv Islanda u nadi da će ispucat svoj zaser...i tako je i bilo.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 05/01/2019 : 21:27:19  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by logo111

Ocjena igrača se ne donosi temeljem jedne utakmice. Iako protiv MC Lovren nije odigrao najbolju utakmicu nije niti kriv za poraz.

Dobro Klopp zna da ima stopera koji je je bio u idealnoj momčadi SP, koji je statistički već godinama najbolji stoper u Engleskoj i koji je ove godine zaslužan da se Liverpool nalazi tamo gdje se nalazi.

A s obzirom da kritike uglavnom dolaze od likova koji su i ljetos bili skloni reći da je Mandžukić "niškoristi" govori o njihovoj stručnosti i objektivnosti.

https://net.hr/sport/nogomet/lige-petice-2/lovren-bi-se-mogao-zacrvenjeti-nakon-kloppovih-pohvala-ovo-su-rijeci-koje-ce-usutkati-sve-njegove-kriticare-odmah-i-zauvijek/



Neznan kako si dovea u vezu Mandžukića i Lovrena, al OK...
Za mene je Mandžukić najbolji hrvatski napadač svih vremena. Bolji i od Šukera koji je prekratko igra na vrhunskome nivou i od Bokšića koji je od 10 godina karijere 8 godina bija ozlijeđen.
Lovren mi s druge strane nije niti u top5 hrvatskih stopera. Rađe nego njega bi u ekipi ima Ćorluku, Kovača, Averella, Tudora, Bilića, čak i Šimića.

Lovren je potencijal za top klasu ali ima nešto šta ga konstantno tira da radi sranja.


Mislim da je u pitanju mozak, odnosno nedostatak istog.

Njegovog, kako Caleb kaže, cikličnog zasravanja je bio jako dobro svjestan i Dalić pa ga je uveo u nebitnoj utakmici protiv Islanda u nadi da će ispucat svoj zaser...i tako je i bilo.


Slažen se.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 06/01/2019 : 20:56:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Da ne bese povreda Gomeza, pa Matipa, Lovren bi igrao samo kupove ove sezone.

Inace, vrlo skroman cova, sto se vidi nakon poslednje izjave.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 06/01/2019 : 22:49:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Ma ne može mu niko ništa, on je jači i od sudbine.
I njegov duhovni otac takodjer.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 07/01/2019 : 20:25:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Postava veceras: Mignolet, Camacho, Fabinho, Lovren, Moreno, Milner, Keita, Jones, Shaqiri, Sturridge, Origi.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 07/01/2019 : 21:19:51  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Još se Lovren ozljedio, al ovaj malac od 16 godina izvrsno ga mijenja. Rezerve se dobro drže!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 07/01/2019 : 21:46:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Klop ce otici iz Liv bez trofeja, a mogao je barem jedan kup da uzme, samo da ih je ozbiljno shvatao.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 07/01/2019 22:18:41
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 07/01/2019 : 22:46:07  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Ovaj sigurno nije ozbiljno shvatio! Sam da je dobit Brightona iduće kolo! Te se utakmice baš bojim!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 07/01/2019 : 22:52:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Sa ovakvim timom i trenutnom formom treba da se ide na svaki trofej. Vise me nervira pristup, nego rezultat.
Ona odbrana slobodnjaka kljucni trenutak utakmice. Sjajan golman.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11584 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 07/01/2019 : 22:53:21  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Liverpool je gubitnička momčad već 20 i kusur godina.
Pogledaj sadašnji sastav, sve sami luzeri osim Kloppa i Lovrena.
Malo je to za vrhunsku ekipu.
Ipak im želim da ove godine uzmu Prvenstvo.

Have mercy
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 07/01/2019 : 22:55:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Njima treba bilo kakav trofej. Toliko je ocajno.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 08/01/2019 : 12:51:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Nevjerojatno je kako se odustaje od jednog natjecanja. Svaka čast svima, ali ovako se ne gradi pobjednički mentalitet.

Ako je već sada počeo "birati" utakmice, onda stvarno nema smisla...
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 08/01/2019 : 12:52:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Liverpool je gubitnička momčad već 20 i kusur godina.
Pogledaj sadašnji sastav, sve sami luzeri osim Kloppa i Lovrena.
Malo je to za vrhunsku ekipu.
Ipak im želim da ove godine uzmu Prvenstvo.



U pravu si. Gotovo da nema tko zamijeniti igrača iz udarne postave.
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3648 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 08/01/2019 : 14:01:05  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Nevjerojatno je kako se odustaje od jednog natjecanja. Svaka čast svima, ali ovako se ne gradi pobjednički mentalitet.

Ako je već sada počeo "birati" utakmice, onda stvarno nema smisla...



Istina, kroz povijest se nikad nije pokazala dobra stvar tankirati kupove i Europu za fokus na prvenstvo. Tehnicki i takticki Klopp radi dobar posao, ali to premjestanje pritiska s leda igraca i biranje utakmica nikad mi se nisu svidjeli.
Ako Bayern "nanjusi krv" na Anfieldu moglo bi to lose zavrsiti za cjelokupne Kloppove planove

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 08/01/2019 : 18:28:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by don_draper

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Nevjerojatno je kako se odustaje od jednog natjecanja. Svaka čast svima, ali ovako se ne gradi pobjednički mentalitet.

Ako je već sada počeo "birati" utakmice, onda stvarno nema smisla...



Istina, kroz povijest se nikad nije pokazala dobra stvar tankirati kupove i Europu za fokus na prvenstvo. Tehnicki i takticki Klopp radi dobar posao, ali to premjestanje pritiska s leda igraca i biranje utakmica nikad mi se nisu svidjeli.
Ako Bayern "nanjusi krv" na Anfieldu moglo bi to lose zavrsiti za cjelokupne Kloppove planove



U pravu si. No, nadam se kako prije toga u prvenstvu neće biti pretjerane rasprodaje bodova.
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 10/01/2019 : 09:32:11  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Oni koji gledaju Liverpool (ali i vide.....)

https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/premiership/otocki-fenomen-dejana-lovrena-zasto-se-njegovi-sporadicni-kiksevi-dozivljavaju-kao-kraj-svijeta-dok-su-varaneovi-ocajni-nastupi-docekani-s-obzirom/8257979/
Go to Top of Page
Page: of 206 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.5 seconds. Snitz Forums 2000