forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 SBE recenzije & rezervacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 220

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 08/11/2012 : 17:11:57  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
SERGIO BONELLI EDITORE
- Recenzije & rezervacije -


Topic za praćenje i rezerviranje nerecenziranih Bonelli stripova na stripovi.com.


POPISI:




PRAVILA REZERVIRANJA

  • 10 rezervacija po recenzentu (više dozvoljeno jedino u slučaju ako je dio recenzija napisan i/ili čeka na objavljivanje).

  • rezervacija vrijedi godinu dana nakon čega postaje slobodna za preuzimanje ukoliko postoji interes za nju.

  • datumi rezervacija mogu se vidjeti u popisu rezervacijama po recenzentima (rezervacije prije 1.9.2017) te ovdje (rezervacije nakon 1.9.2017).

  • Ako ste izgubili volju za pisanjem rezervirane recenzije, otkažite rezervaciju kako bi ju netko drugi mogao preuzeti.


SMJERNICE ZA PISANJE RECENZIJA

  • upute i šablonu za pisanje recenzija možete pronaći ovdje.

  • Sve gotove recenzije i tekstove šaljete DeeCayu na mail: recke.stripovicom@gmail.com

  • Imajte na umu da od trenutka slanja do objave recenzije na sajtu može proći od mjesec dana pa sve do 2 i pol mjeseca.

  • U slučaju da vam recenzija/tekst nisu objavljeni nakon spomenutog perioda, ponovno ih pošaljite jer postoji šansa da su se zagubili u DeeCayevom spam folderu.

  • Recenzije pišite bez ikakvog pritiska i uzmite koliko god vremena vam treba (jedino poštujte rok od godinu dana, no zato je i stavljen tako dugi rok).


NAGRADE:

  • Svaki mjesec članovi foruma biraju najbolju recenziju, autor pobjedničke recenzije kao nagradu dobiva jedan strip (u vrijednosti do 150 kn) po svom izboru iz kataloga izdavačke kuće "Fibra", topic za glasanje nalazi se ovdje.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - solar on 13/12/2020 23:19:01

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 08/11/2012 : 17:23:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Piši meni sve Texove. Šalim se, ne znam je li mi pametno rezervirati neku veću količinu jer recenziram onu epizodu koja me inspirira, tako da ne mogu puno unaprijed obećavati. Ona koja sigurno ide u idućih nekoliko dana je Granica u plamenu, LIB 35.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 08/11/2012 : 17:37:44  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Štos je u tome da napravim kompletne spiskove nerecenziranih epizoda, članovima će biti lakše ako sve nenapisano nađu na jednom mestu i puknu ovde rezervaciju.

Kako koja epizoda bude recenzirana brišem je sa spiska

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 08/11/2012 17:38:08
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 08/11/2012 : 17:40:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Onda ćeš se napisati pošteno. Pošto sam dobar k'o kruh, dobit ćeš popis Texa.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 08/11/2012 : 17:44:23  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Zahvaljujem...
Večeras ću dovršiti Zagora i Natana pa se bacam na Dilana Doga i Mister Noa

ti odradi Texa i imaš dve krigle piva (jednu sam ti već obećao krajem 1847. )

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 08/11/2012 : 17:51:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Ako Bog da, trebao bi dobiti Texa do subote, sumnjam da ću večeras stići.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 08/11/2012 : 17:53:06  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Ok, samo mi posalji na PM, kad god hoces nemoj se opterecivati

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 08/11/2012 : 17:55:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Nego, što da popišem? Ludens, SD, Libellus, almanahe,...?

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 08/11/2012 : 17:57:57  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Treba jos provjeriti sta nije recenzirano od Zagorovih specijalnih izdanja. Znam sigurno da fale recke za zadnji specijal i maxi. Od Chico specijala ima ih takodje jos dosta bez recenzije.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 08/11/2012 : 18:24:02  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Znam, idemo lagano.
Ostala zagijeva izdanja sam vec stavljao dok ste vas dvojica postali

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 08/11/2012 : 18:25:22  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

Nego, što da popišem? Ludens, SD, Libellus, almanahe,...?



Stagod da mi dostavis...redam ih po izdavacima, dakle bitno mi je da imaju svoje s.com sifre (pogledaj za sada DD kako sam stavio)

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 08/11/2012 : 18:27:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Malo sam drugačije formulirao, nije mi se dalo stavljati ispred svake epizode šifru, pa sam je naveo iznad priča, a pisao samo brojeve. Uostalom, ubrzo ćeš vidjeti.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 08/11/2012 : 18:29:49  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Pa samo se udje na "popis" epizoda na s.com sajtu i vidis koja od epizoda nema ikonicu recenzije sa desne strane. Onda samo copy-paste

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/11/2012 : 18:29:59  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Nisam li ja maxija također?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 08/11/2012 : 18:32:19  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Ok. Zagor Maxi 13 Crni Osvetnik, rezervacija na tintona

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 08/11/2012 : 18:34:16  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Zbog ovakvih situacija sam i otvorio topic

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 08/11/2012 : 18:42:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Pa samo se udje na "popis" epizoda na s.com sajtu i vidis koja od epizoda nema ikonicu recenzije sa desne strane. Onda samo copy-paste



KOJI KRETEN!



Nisam ni znao da imaju ovakvi popisi, ja sam išao na naslovnice i klikao da vidim koja je recenzirana.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.

Edited by - selanne on 08/11/2012 18:49:55
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 08/11/2012 : 18:45:37  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote


Definitivno moraš biti malo patak u životu


p.s. Evo sam nazdravio sam sebi. PijaniPatak je maločas postao Advanced Member sa pet zvezdica.

"Daaaaaj mi čašu rakijeeeeeeeeee, hoćuuu da se napijeeeeeeeeeem, nekaaa redom znaju sviiiiiiii..."

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/11/2012 : 18:51:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Čestitke!!

Po ovome svemu što si rezervirao uskoro ćeš biti i suradnik

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 08/11/2012 : 18:51:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Nikad u životu nisam ušao na popise, nije mi palo na pamet. Već sam bio dosta otipkao, tako da ću ostaviti ovaj princip i kad zalijepim samo pomaknuti šifru izdavača.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.

Edited by - selanne on 08/11/2012 18:51:56
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 08/11/2012 : 18:52:19  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
@ tinton
eh, pa zašto sam onda nabijao postove!?

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 08/11/2012 18:53:00
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/11/2012 : 18:55:10  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Zbog zvijezdice i promjene boje

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 08/11/2012 : 19:03:27  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Ok. Zagor Maxi 13 Crni Osvetnik, rezervacija na tintona



Topik: Najmrži likovi iz svijeta stripa
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=42927
quote:
Originally posted by tinton

Bob Rock, Zagor, Superman, Spiderman


bice veselo
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/11/2012 : 19:06:20  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
alo ja sam azgoro ljubac u smislu stripa, ali zagoromrzac u smislu lika

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 08/11/2012 : 19:10:17  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
da, logicno
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/11/2012 : 19:12:02  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ok, nije sad da ga mrzim do bola, ali u onim starijim epizodama me zna totalno izbaciti iz t5akta, znam da je to malo čudno ali eto

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 220  Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.47 seconds. Snitz Forums 2000