forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 SBE recenzije & rezervacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 221

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 27/07/2017 : 21:41:56  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote


SPISAK NERECENZIRANIH EPIZODA
SE NALAZI OVDE



SPISAK REZERVACIJA
(po recenzentima)
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 27/07/2017 : 21:43:03  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Otok srebrnih lisica je bio radni naziv pa su ga poslije promijenili.


Da, to me je bunilo, a pošto imamo rezervaciju za Srebrne lisice, sad sam to prepravio u Gospodara.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 27/07/2017 : 21:43:38  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sarghan

Vidim da me thekide pikira kao potencijalnog nasljednika. Čak bih i bio spreman preuzeti tu funkciju pa da time još dodatno opravdam nedavno dobivenu titulu suradnika. Tako da... ako bude bilo potrebe za time, stojim na raspolaganju.



Odlično Sarghane, to nam je trebalo - dobrovoljac. A pošto si više puta uskakao i pomagao mi oko sređivanja/izbacivanja odrađenih epizoda, znam da ti vođenje spiskova ide od ruke. Za početak probaj da uvedeš red baš u Dylanu. One superbookove nikad nisam uspeo da sredim kako treba, kao i gigant preklapanja i slične probleme.

Narednih meseci ću sve manje imati vremena za forum, pa da ne trpi topic zbog toga. Ti odluči šta ćeš sa starim rezervacijama koje stoje godinama od ljudi koji odavno nisu tu. Ja nisam imao srca da ih brišem ali možda je trebalo, čisto da ne skupljaju prašinu badava.

Sad ću da napišem kratki zakasneli izveštaj za 6. mesec i to bi bio moj oproštaj, a ti cepaj nadalje po svom (ne moraš voditi mesečne izveštaje, to sam ja izmislio da bi mi bilo lakše na kraju godine za pregled ukupnog stanja).


Edited by - thekide on 27/07/2017 21:45:42
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 27/07/2017 : 21:54:30  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Šteta što nas "ostavljaš" nadam se da ćeš i ubuduće pisati recenzije (Dragonero khm...) a Sarghan je svakako odlična zamjena, čovjek se već iskazao sa sređivanjem ogromnog popisa sa recenzijama:

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=36831&REPLY_ID=1079164
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 27/07/2017 : 22:13:42  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Šteta što nas "ostavljaš" nadam se da ćeš i ubuduće pisati recenzije (Dragonero khm...) a Sarghan je svakako odlična zamjena, čovjek se već iskazao sa sređivanjem ogromnog popisa sa recenzijama:

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=36831&REPLY_ID=1079164


Daću sve od sebe da odradim rezervisano do kraja. Naravno, ako vidim da više ne ide javiću na vreme. Nadam se da će i novi urednik trpeti kašnjenja sporih recenzenata, nije da sam jedini.

A za Dragonera nema da brigaš, garantujem ti da ću ga odraditi i to najkasnije tri meseca posle čitanja recke za prvu epizodu Siročića.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 27/07/2017 : 22:18:57  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
A za Dragonera nema da brigaš, garantujem ti da ću ga odraditi i to najkasnije tri meseca posle čitanja recke za prvu epizodu Siročića.

Izazov prihvaćen!

Nemoj da mi počneš kukati kad te budem podsjetio na ovaj post.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 27/07/2017 : 22:30:16  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
A za Dragonera nema da brigaš, garantujem ti da ću ga odraditi i to najkasnije tri meseca posle čitanja recke za prvu epizodu Siročića.

Izazov prihvaćen!

Nemoj da mi počneš kukati kad te budem podsjetio na ovaj post.


Eh, pa što bih kukao kad sam miran još naredne dve-tri godine. Ali ako se desi čudo pa ranije završiš, ma ima da se zavučem u WC na poslu i svaki dan da sedim po 2 sata dok ne završim (tamo bar ne mogu da me kontrolišu).
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 27/07/2017 : 22:32:02  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
JUN-LIPANJ


Zakasneli izveštaj za 6. mesec najavljuje najbolje recenzentsko leto u poslednjih nekoliko godina. Dvanaest novih rezervacija (uz jedno odustajanje) je odličan start. Na sajtu je objavljeno deset novih recenzija od čega čak sedam SBE textova.

U julu je rezultat još bolji, ali to je već neka druga priča, a naša se ovde završava (he, he, oduvek sam voleo dramatično-patetične oproštajne govore). Sa vama je od sutra tu novi urednik - Sarghan!

Sarghane, nadam se da ćeš imati pune ruke posla!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8371 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 27/07/2017 : 22:37:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Čovjek pobjedio na recki i recenzentu godine. Još osvojio par fibrica kao nagradu za recku mjeseca i odlučio da je vrijeme za penziju.
Tipično...


There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 27/07/2017 : 23:08:20  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

Čovjek pobjedio na recki i recenzentu godine. Još osvojio par fibrica kao nagradu za recku mjeseca i odlučio da je vrijeme za penziju.
Tipično...





Pa kad mi je idol Boston Jack - ja sam počinjao kad je on završavao.

A i nije to penzija, već privremeno usporavanje. Pišeš dok te nosi entuzijazam, a kad shvatiš da si započeo 10 različitih textova i da nisi u stanju niti jedan da privedeš kraju jer osećaš da si već rekao sve što si imao i sada se vrtiš u krug. Kad na to dodaš gubitak idealnih uslova za pisanje i sve veći nedostatak vremena... kraj. Što opet ne znači da se situacija neće popraviti u 2018.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1764 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 27/07/2017 : 23:21:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Opa, ovo je bilo brzo.
Ali dobro, prihvaćam novo zaduženje i svečano prisežem da ću odgovorno obnašati navedenu dužnost.

Mada, nastavljamo u istom tonu, kao da se ništa nije promijenilo.
Za sada ću u narednom mjesecu samo zaprimati i bilježiti rezervacije, a onda ću se vjerojatno u 9. mjesecu detaljnije poigrati s popisima.

Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8371 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 27/07/2017 : 23:55:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by paro


Nego, možda bi ja recenzirao neku od epizoda Dylana ako slučajno zakljocfil ili Zagor12 aka Golub slučajno odustanu od neke rezervacije.


To, brate, DD recki nikad dosta, a trenutno su njegove recenzije na sajtu totalno in, cak do te mjere da i ja zbog njih svakodnevno iscitavam Dylana vec neko vrijeme.



Ja sam zbog recki ponovno počeo malo po malo skupljat DD. Ali mislim da ću dogurat samo do prvih 80 epizoda. Dalje mi se neće dat.
A i ruku na srce, Dilan najviše jebe u tim epizodama.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 28/07/2017 : 06:49:58  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
Thekide, uživaj u "penziji", zaslužio si. Sarghane, svaka čast što si prihvatio zaduženje, vidim da je kiduljak i mene naveo kao potencijalnog urednika ali ti ćeš nesumnjivo to bolje, kvalitetnije i pedantnije odraditi nego što bih ja. Ja ću ti pomoći s onim junacima koje pratim; vidim da nije ažuriran popis za Mister No Libellus pa ti ga uskoro pošaljem. I jedno pitanje; što je s Alan Fordom? Hoće li i on ići na popis? Nije mi greda složiti jedan popis nerecenziranih Fordova, bar iz serije superstrip.

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22133 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 28/07/2017 : 07:19:55  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sarghan

Također, mislim da je King prije nekog vremena spomenuo kako bi bilo dobro recenzirati neke od "važnijih" Dylanovih epizoda koje još uvijek nemaju recenziju. Ako netko smatra da određena nerecenzirana epizoda također spada u tu kategoriju (poput spomenute Mater morbi), neka ju slobodno navede kao prijedlog pa ću vjerojatno kroz mjesec-dva probrati nekoliko tih priča za recenziranje ako do tada nitko ne bude zainteresiran za njih.



Pa to bi na primjer bile:

- Preko praga ( LU Iza onih vrata)
- Mater Morbi
- Planeta mrtvih

Zatim sve price do broja 100:

DD LEX 37 San tigrice
DD LEX 39 Uspomene iz podzemlja
DD LEX 48 Nesretni zgoditak
DD LEX 50 Na granici vremena Golub
DD LEX 52 Crveni znak Golub
DD LEX 58 Kameni sat
DD LEX 59 Ljudi koji nestaju Jocko
DD LEX 68 Sablast u noći
DD LEX 87 Krvave proslave
DD LEX 89 Zvijer
DD SD 4 Sablast u noći Sarghan
DD SD 15 Prikazanja
DD SD 16 Žena koja ubija prošlost

Mislim da nema smisla cekati na zakljocofila.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22133 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 28/07/2017 : 07:43:50  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Sarghane, jedan mali prijedlog:
Kod rezervacija ubuduce staviti i datum rezervacije, nakon godinu dana ponistiti rezervaciju ukoliko nije odradjena. Mislim da je jedna godina i vise nego dovoljno vremena da se odradi rezervisana prica. Izuzetak neka budu oni koji imaju neko logicno objasnjenje.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22133 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 28/07/2017 : 07:49:05  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Dodaj ove dvije price Igoru:

ZG MX 28a Čovjek koji je vidio budućnost
ZG MX 28b Otpadnici
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 28/07/2017 : 11:51:07  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
Drage volje podijelim aktualni maxinjo, ko se javi, nek izabere koju će priču odradit.

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1764 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 28/07/2017 : 13:33:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

vidim da nije ažuriran popis za Mister No Libellus pa ti ga uskoro pošaljem. I jedno pitanje; što je s Alan Fordom? Hoće li i on ići na popis? Nije mi greda složiti jedan popis nerecenziranih Fordova, bar iz serije superstrip.



Iako bi mi za ažuriranje kompletnog popisa svih junaka trebalo najviše 1-2 sata vremena, popise ću vjerojatno ažurirati u narednih mjesec dana nakon što još malo razmislim o nekim efikasnijim rješenjima (npr. epizode s više izdavača). Mada, slobodno pošalji za Mister No-a na pm pa ću i to nekako ubaciti kad budem ažurirao popise.

Što se Alan Forda tiče, on nije Bonelli tako da ga ne bih stavljao na ovaj popis ili u ovaj podforum. Ako bi se već radio popis nerecenziranih Fordova, eventualno da se postavi u zaseban topic u podforum stripovi.
Mada, upitno je da li je taj popis toliko potreban s obzirom da su od 2014. do danas objavljene sveukupno četiri AF recenzije.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1764 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 28/07/2017 : 13:45:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior


Pa to bi na primjer bile:

- Preko praga ( LU Iza onih vrata)
- Mater Morbi
- Planeta mrtvih

Zatim sve price do broja 100:

DD LEX 37 San tigrice
DD LEX 39 Uspomene iz podzemlja
DD LEX 48 Nesretni zgoditak

DD LEX 50 Na granici vremena Golub
DD LEX 52 Crveni znak Golub
DD LEX 58 Kameni sat
DD LEX 59 Ljudi koji nestaju Jocko
DD LEX 87 Krvave proslave
DD LEX 89 Zvijer
DD SD 4 Sablast u noći Sarghan
DD SD 15 Prikazanja
DD SD 16 Žena koja ubija prošlost

Mislim da nema smisla cekati na zakljocofila.



Ove koje sam iskrižao su epizode iznad 150-og broja tako da sveukupno nerecenziranih priča do broja 100 ima točno devet (od kojih su četiri već rezervirane i u izradi). Ostalih pet bi se čak i dalo do kraja godine riješiti.

quote:
Originally posted by King Warrior

Sarghane, jedan mali prijedlog:
Kod rezervacija ubuduce staviti i datum rezervacije, nakon godinu dana ponistiti rezervaciju ukoliko nije odradjena. Mislim da je jedna godina i vise nego dovoljno vremena da se odradi rezervisana prica. Izuzetak neka budu oni koji imaju neko logicno objasnjenje.



Imao sam nešto slično u planu s dodavanjem datuma rezervacije. Za rok isto imam nešto u planu, no to moram vidjeti koliko točno ima tih starijih rezervacija te koliko ima recenzenata s većim brojem rezervacija koji "sporije" pišu.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1764 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 28/07/2017 : 13:51:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Dodaj ove dvije price Igoru:

ZG MX 28a Čovjek koji je vidio budućnost
ZG MX 28b Otpadnici



Zabilježio sam u offline verziji popisa, a do kraja tjedna ću i na forumu.
Nemam ovlasti za editiranje thekideovih popisa tako da ću ih preko vikenda kopirati u novi post kada topic prijeđe na iduću stranicu.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1764 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 31/07/2017 : 05:54:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
PRAVILA REZERVIRANJA I SMJERNICE


PRAVILA

  • 10 rezervacija po recenzentu (više dozvoljeno jedino u slučaju ako je dio recenzija napisan i/ili čeka na objavljivanje).

  • rezervacija vrijedi godinu dana nakon čega postaje slobodna za preuzimanje ukoliko postoji interes za nju.

    - datumi rezervacija mogu se vidjeti u popisu rezervacijama po recenzentima (rezervacije prije 1.9.2017) te ovdje (rezervacije nakon 1.9.2017).

  • Ako ste izgubili volju za pisanjem rezervirane recenzije, otkažite rezervaciju kako bi ju netko drugi mogao preuzeti (znam da je nerealno, ali jbg, nada umire zadnja).

  • Recenzije pišite bez ikakvog pritiska i uzmite koliko god vremena vam treba (jedino poštujte rok od godinu dana, no zato je i stavljen tako dugi rok).

  • Cilj pisanja recenzija i/ili tekstova je da se zabavite, da date svoj doprinos sajtu i/ili forumu te kako bi se svi podružili i zabavili oko dragog nam hobija. Iako se svaki doprinos sajtu/forumu cijeni, nemojte pisanje recenzija shvaćati kao obavezu. Na prvo mjesto stavite privatne obveze i stvarni život, a tek onda pisanje recenzija i tekstova za sajt.


SMJERNICE

  • upute i šablonu za pisanje recenzija možete pronaći ovdje.

  • Sve gotove recenzije i tekstove šaljete DeeCayu na mail: deecaycu@gmail.com

  • Imajte na umu da od trenutka slanja do objave recenzije na sajtu može proći od mjesec dana pa sve do 2 i pol mjeseca.

  • U slučaju da vam recenzija/tekst nisu objavljeni nakon spomenutog perioda, ponovno ih pošaljite jer postoji šansa da su se zagubili u DeeCayevom spam folderu.



POPISI:

  • popis rezervacija po recenzentima nalazi se ovdje.

  • popis nerecenziranih epizoda nalazi se ovdje.

  • popis radnih akcija nalazi se ovdje.

  • popis rezervacija od kojih se odustalo nalazi se ovdje.

  • popis najnovijih rezervacija nalazi se ovdje.



Edited by - Sarghan on 01/10/2017 12:14:21
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1764 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 31/07/2017 : 05:55:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
RADNE AKCIJE


- popis svih aktualnih grupnih akcija recenziranja određenih priča, saga ili junaka
- prijedlozi oko novih radnih akcija ili stripova za listu prioriteta uvijek su dobrodošli


a) Zagorova južnoamerička odiseja
- recenziranje svih priča u sklopu Zagorove JA sage

ZG VEC 084-088 / LU 233-237... Skiptar Tin Hinan - objavljena
ZG VEC 088-091 / LU 237-240... U kraljevstvu Cajuna - objavljena
ZG VEC 091-094 / LU 240-243... Na putu za Panamu - objavljena
ZG VEC 094-097 / LU 243-246... Mumija sa Anda PijaniPatak
ZG VEC 097-099 / LU 246-248... Zeleni lavirint PijaniPatak
ZG VEC 099-101 / LU 248-250... Žene ratnice PijaniPatak
ZG VEC 102-104 / LU 251-253... Krv nad Baijom DeeCay
ZG VEC 105-106 / LU 254-255... Sertao - objavljena
ZG VEC 107-109 / LU 256-258... Iščezli svet PijaniPatak
ZG VEC 109-112 / LU 258-261... Sudnji dan - objavljena
ZG VEC 112-114 / LU 261-263... Pod nebom juga igor 12
ZG VEC 115-117 / LU 264-266... Ognjena zemlja - objavljena
ZG VEC 118-120 / LU 267-269... Antarktik nagor
ZG VEC 121-122 / LU 270-271... Gospodar ostrva igor 12



b) prvih 100 brojeva Dylana Doga
- recenziranje originalnih prvih 100 brojeva Dylanove redovne serije

DD LEX 037....San tigrice Jocko

DD LEX 050....Na granici vremena Golub
DD LEX 052....Crveni znak Golub
DD LEX 058....Kameni sat ???
DD LEX 059....Ljudi koji nestaju Jocko
DD LEX 068....Sablast u noći Sarghan
DD LEX 087....Krvave proslave karlitos

DD SD 015.....Prikazanja Jocko
DD SD 016.....Žena koja ubija prošlost Sarghan



c) "Ne mogu vjerovati da ova priča nema recenziju" lista prioriteta
- popis svih većih i važnijih stripova bilo kojeg junaka za koje smatrate da bi trebali imati recenziju
- prijedlozi su uvijek dobrodošli


DD VEC 19 / LEX 108 Preko praga
DD VEC 71 Mater Morbi
DDPM 001 Kuća sećanja
DDPM 002 Kraj je moj početak

TX SA 17 - Seminole
TX SA 22 - Patagonija

...


Prijedlozi, komentari, kritike također su dobrodošli!

Edited by - Sarghan on 01/01/2018 16:02:49
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1764 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 31/07/2017 : 05:55:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
STARE REZERVACIJE


a) Rezervacije od kojih se odustalo
- rezervacije starije od godinu dana od kojih su recenzenti svojevoljno odustali



CARVN PHPR 10 Tačka pucanja

DD LU 142/ VEC 106 Legija kostura
DD LEX 39 Uspomene iz podzemlja

KM LU 36 Opsada

LI DRKW 3 Kameni front

LL SD 35 Jeka prošlosti

MN SA 55-56 Sjeme Mržnje - Presuda
MN VEC 19-20 Prijatelj u opasnosti, Gringov izazov

MM SA 82 Otok mrtvih
MM SASP 9 Escherov svijet

MV LIB 6-7 Dugi nož-Zmijin sin

SKLI LIB 2a Ljubav i smrt
SKLI LIB 3a Utvrda

TX LIB 69 - Demoni sjevera
TX LIB 71 - Čovjek bez lica
TX LU 115-116 Hladnokrvno ubojstvo
TX LU 117-119 Jahači iz Wyominga
TX LU 120-121 Srdžba Montoya
TX LU 122-124 Urota protiv Custera
TX MX 16 Starkerov zakon

Tekst o junaku - CASSIDY
Tekst o junaku - SHANGHAI DEVIL



b) M.I.A. rezervacije
- rezervacije starije od godinu dana, rezervirane od strane recezenata koji su duže vrijeme neaktivni na forumu i koje se nije uspjelo kontaktirati oko potvrde rezervacija.
- Ove rezervacije slobodne su za preuzimanje u slučaju da postoji interes za njima.


TEX LIB 68 Odmetnuti rendžer [rezervirano 19.10.2015]

MM SUPB 6 Stroj koji razmišlja [rezervirano 19.10.2015]

Edited by - Sarghan on 15/09/2017 05:27:03
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1764 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 31/07/2017 : 05:56:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
POPIS NOVIH REZERVACIJA


01/2018
DD VEC 115 / LU 151 Mržnja nikad ne umire Golub [rezervirano 06.01.2018]
BRBA VEC 12 Odmetnici grofica Varga [rezervirano 06.01.2018]
ZG MX 30 Ulice New Yorka igor 12 [rezervirano 09.01.2018]
DDPM 003 Državni neprijatelj broj jedan gerilac1 [rezervirano 10.01.2018]
TX SA 13 - Sjene u noći WOLF-HUNTER [rezervirano 15.01.2018]
TX SA 22 - Patagonija WOLF-HUNTER [rezervirano 15.01.2018]
TX SA 23 - Kubanski pobunjenici WOLF-HUNTER [rezervirano 15.01.2018]
TX VC 15-17 Dug put - Kripta - Pernata zmija WOLF-HUNTER [rezervirano 15.01.2018]
DD LIBKB 01 Bezbojni ljudi WOLF-HUNTER [rezervirano 15.01.2018]

12/2017
NN SR 178-179 Gospodar klonova-Heliopolis drogsy [rezervirano 30.12.2017]
NN SP 16 Povratak Legs Weaver drogsy [rezervirano 30.12.2017]
KT LMS 613 Avet dinosaurusa igor12 [rezervirano 31.12.2017]
MN LIB 25 Smrtonosni tovar B-24 igor12 [rezervirano 31.12.2017]
MN LIB 31 Yanoame igor12 [rezervirano 31.12.2017]
KP FB 33 Milady igor12 [rezervirano 31.12.2017]
KP FB 40 Apaš igor12 [rezervirano 31.12.2017]

11/2017
TX VC 30-33 Jezero Atabaska Koresh [rezervirano 02.11.2017]
ZG BOP 15 Drevno prokletstvo WOLF-HUNTER [rezervirano 14.11.2017]

10/2017
DD SD 35 Mračna polovica Jocko [rezervirano 04.10.2017]
DD LEX 87 Krvave proslave karlitos [rezervirano 04.10.2017]
MN SD 18 Štovatelji zla igor 12 [rezervirano 06.10.2017]
KP FB 75 Donaverova karavana igor 12 [rezervirano 06.10.2017]
DD ALM 3a / SUPB 25b Vrag iz boce Jocko [rezervirano 06.10.2017]
DD SUPB 24c Gnut Jocko [rezervirano 06.10.2017]
DD SUPB 27c Mala vavilonska biblioteka Jocko [rezervirano 06.10.2017]
TX SA 03 Posljednja granica Koresh [rezervirano 06.10.2017]
ZG VCSP 29 Tajanstveni brod Elderane84 [rezervirano 08.10.2017]
TX VC 11-12 Povratak u Kalver Siti - Grad straha Elderane84 [rezervirano 08.10.2017]
TX VC 38-39 Kolorado Bel - Banditi iz grada duhova Elderane84 [rezervirano 08.10.2017]
DD VEC 71 Mater Morbi Sarghan [rezervirano 09.10.2017]
Tekst o junaku - Džudas hrvoje23 [rezervirano 11.10.2017]
DD LUGG 4 Duga noć Gil-galad [rezervirano 11.10.2017]
DD LU 160 Jesenji skitači bonjovi4ever [rezervirano 17.10.2017]
PSDZ SA 21a Plaćeni ubojice igor 12 [rezervirano 20.10.2017]
KP FB 35 Staza divova igor 12 [rezervirano 20.10.2017]
MN LIB 084 Zbogom, Afriko! igor 12 [rezervirano 30.10.2017]
TX VC 13-14 / LU 145-146 Šume Oregona - Šenonove puške Gru [rezervirano 30.10.2017]
ALBUM RIZBO 1 Pioniri nepoznatog thekide [rezervirano 31.10.2017]

09/2017
DD SCG 8e Drugi Sarghan [rezervirano 03.09.2017]
DD VEC 99 Boginja majka Mhejl [rezervirano 04.09.2017]
DD VEC 117 Na koži Mhejl [rezervirano 04.09.2017]
ZG VEC 112-114 Pod nebom juga igor 12 [rezervirano 05.09.2017]
ZG VEC 121-122 Gospodar ostrva igor 12 [rezervirano 05.09.2017]
MN LIB 18 Asfaltna oštrica igor 12 [rezervirano 05.09.2017]
MN VEC 54-55 Priča o vojniku - Ljudi i heroji igor 12 [rezervirano 05.09.2017]
TX SA 31 - Capitan Jack new doom [rezervirano 15.09.2017]
ZG MX 29 Ubojice Indijanaca igor 12 [rezervirano 23.09.2017]

Edited by - Sarghan on 15/01/2018 19:31:24
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1764 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 31/07/2017 : 05:57:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
To be updated
Go to Top of Page
Page: of 221 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.64 seconds. Snitz Forums 2000