forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 SBE recenzije & rezervacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 220

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 18/12/2017 : 18:38:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote




POPIS REZERVACIJA
(po recenzentima)



POPIS NERECENZIRANIH EPIZODA





Edited by - Sarghan on 18/12/2017 18:38:33
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 18/12/2017 : 18:57:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Prošlotjedne Bonelli recenzije:


Jesenji skitači
Dylan Dog
DD VEC 124/LU 160| 94 str.

by bonjovi4ever

[iJesenji skitači vraćaju se u vaš grad. Ulice su pune obožavatelja koji nestrpljivo iščekuju predstojeću predstavu. Vjerna publika maše im u prolazu, kao i uvijek potpuno očarana njihovim prolaskom. No, u gomili je netko tko ovu šaroliku družinu vidi u sasvim drugačijem svjetlu. On zna njihovo pravo lice. Shvaća što su mu oduzeli i ovog puta, uz pomoć nekolicine prijatelja, spreman je za promjenu...




Ognjena zemlja
Zagor
ZG LU 264/266 | 280 str.

by nagor

Nakon duge potjere duž cijele Južne Amerike, Zagor i Čiko konačno sustižu odmetnutog arheologa Dextera Greena, ali baš u tom trenutku stižu nove nevolje u obliku brutalnih odbjeglih robijaša koji uzimaju za taoce Zagorove prijatelje mornare. Stvar kompliciraju i divlja lokalna plemena. Počinje utrka s vremenom u kojoj naš junak mora spasiti svoje prijatelje prije nego mu Dexter ponovno pobjegne. Situaciju otežava to što se nalazimo na skoro samom „kraju svijeta“ - u Ognjenoj zemlji.




Donaverova Karavana
Ken Parker
KP FIB 75 | 270 str.

by igor 12

Grupa pionira predvođena Kenom odlazi na dugo putovanje prema američkom sjeverozapadu. Putovanje će staviti na velike kušnje fizičku i psihičku spremu pionira, a pravi užas počinje u snijegom zametenim predjelima Stjenjaka.

Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 18/12/2017 : 19:03:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak


Ova trilogija o Amazonkama je gotova. Slažem fotografije pa šaljem.





Već nekoliko mjeseci čekam da Ludens izda još tih par brojeva JA sage pa se bacam na čitanje cjelokupne odiseje. Nadam se da će do tada i veći dio JA recenzija biti objavljen.

quote:
Originally posted by PijaniPatak


Našao rešenje! Ne dam dinosauruse nikome buhahahaha



Bio bih razočaran da si odustao od nje s obzirom na to koliko se dugo piše i hypea ta recenzija
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 24/12/2017 : 16:13:53  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Samo da javim kako rezencija za "Drevno prokletstvo" napreduje i da bi trebala da bude završena sredinom januara...
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 26/12/2017 : 12:32:39  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Recenzija prvog broja Siročadi:

Nakon apokalipse uzrokovane eksplozijom za koju je odgovorna izvanzemaljska sila, cijelo čovječanstvo je u opasnosti, a jedina nada su djeca, koja nakon posebne obuke postaju elitni-vojnici specijalizirani za uništavanje neprijatelja...

Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 26/12/2017 : 16:58:44  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
@Sarghan
quote:
DRGN VCKI 1 Zmajeva krv - Tajna alhemičara - Nečisti - Mračna tvrđava

Piši ovog Dragonera meni, thekide je pristao da ga oslobodim ovog tereta.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 26/12/2017 : 17:08:26  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

@Sarghan
quote:
DRGN VCKI 1 Zmajeva krv - Tajna alhemičara - Nečisti - Mračna tvrđava

Piši ovog Dragonera meni, thekide je pristao da ga oslobodim ovog tereta.



Ma oteo mi čovek iz ruku a taman sam teo da počnem da škrabam, al ne vredi poneo ga žar pisanja. Napiso jednu i sad misli to je tek tako.

Kao meni bi trebalo mnogo, 3 meseca, a on će to očas za 3 godine.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 26/12/2017 : 17:16:09  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Napiso jednu i sad misli to je tek tako.

Ma o čemu pričaš, pa ja sam stari veteran, ovo mi je već četvrti tekst za sajt, imam na svom kontu i tri kontrarecenzije:

http://www.stripovi.com/index.asp?page=reviews-latest&Author=solar


...istina, nisam najbrži ali i to ćemo popraviti!

Edited by - solar on 26/12/2017 17:18:14
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 26/12/2017 : 17:32:54  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
Napiso jednu i sad misli to je tek tako.

Ma o čemu pričaš, pa ja sam stari veteran, ovo mi je već četvrti tekst za sajt, imam na svom kontu i tri kontrarecenzije:

http://www.stripovi.com/index.asp?page=reviews-latest&Author=solar


...istina, nisam najbrži ali i to ćemo popraviti!


Ajde, ajde, već smo pričali da ti kontre ne priznajemo. Uostalom i zbog njih si morao da uzmeš 6 godina pauze da se oporaviš.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 26/12/2017 : 17:43:33  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
U inat dušmanima, odmah se bacam na pisanje recenzije!
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 29/12/2017 : 19:33:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Nove Bonelli recenzije u zadnjih tjedan-dva:


Siroti mali ratnici
Siročad
SIR DW 1 | 96 str.

by solar

Nakon apokalipse uzrokovane eksplozijom za koju je odgovorna izvanzemaljska sila, cijelo čovječanstvo je u opasnosti, a jedina nada su djeca, koja nakon posebne obuke postaju elitni-vojnici specijalizirani za uništavanje neprijatelja.




Bijeli cirkus
Nathan Never
NN LIB 60a | 96 str.

by Jerry Krause

Na molbu svoje stare poznanice Diane Weston, Nathan ponovno odlazi u Bijeli Grad provesti istragu o nestanku Dianine prijateljice i mutantice s velikim iscjeliteljskim sposobnostima Yelanne koja je bila oteta u velikom napadu i masakru nad jednim putujućim cirkusom...




Priča o vojniku
Mister No
MN VEC 54/55 | 188 str.

by igor 12

[i]Jednog sparnog popodneva Mister No, dangubeći u baru Paola Adolfa, prima pismo iz SAD. Piše mu Evelin Stone, sestra suborca mu Matta Stonea kojeg je upoznao na otočiću Corregidor za vrijeme bojevanja na Bataanu u veljači 1942. Naš pilot, otvorivši pismo, otvara i svoja sjećanja koja nas vode kroz dramatičnu priču kako je jedan dezerter svojom hrabrošću i požrtvovnošću zaslužio najveće vojno odlikovanje; Medalju časti.

Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 29/12/2017 : 19:37:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

@Sarghan
quote:
DRGN VCKI 1 Zmajeva krv - Tajna alhemičara - Nečisti - Mračna tvrđava

Piši ovog Dragonera meni, thekide je pristao da ga oslobodim ovog tereta.



Prebačeno.

Koliko mi je žao što je thekide prisilno odustao od te recenzije, toliko mi je i drago što je solar dobio volju za pisanjem recenzija.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 29/12/2017 : 23:28:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
@ Sarghane, stavi na drogsyjevo ime rezervacije koje je stavio na NN topicu:

NN SR 178/179 Gospodar klonova

NN SP 16 Povratak Legs Weaver
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 30/12/2017 : 01:50:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

@ Sarghane, stavi na drogsyjevo ime rezervacije koje je stavio na NN topicu:

NN SR 178/179 Gospodar klonova

NN SP 16 Povratak Legs Weaver



Pribilježeno!

Već me bilo strah da će ovaj mjesec proći bez ijedne rezervacije. Vidim da ću morati zasukati rukave u narednih par tjedana da se stanje s rezervacijama popravi.
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 31/12/2017 : 09:16:11  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
Sarghaniću mladi tiću, bez straha, neće stara godina proći a da ja nešto ne bezeciram.

deder sokole zapiši mi MN LIB 25 Smrtonosni tovar B-24

MN LIB 31 Yanoame

KP FB 33 Milady

KP FB 40 Apaš


Poslane Staza divova, i jedan Mali Rendžer- Avet dinosaurusa.

Gotove Pod južnim nebom i Asfaltna oštrica

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 31/12/2017 : 12:40:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

Sarghaniću mladi tiću, bez straha, neće stara godina proći a da ja nešto ne bezeciram.

deder sokole zapiši mi MN LIB 25 Smrtonosni tovar B-24

MN LIB 31 Yanoame

KP FB 33 Milady

KP FB 40 Apaš


Poslane Staza divova, i jedan Mali Rendžer- Avet dinosaurusa.

Gotove Pod južnim nebom i Asfaltna oštrica



Rezervirano/ažurirano!
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 01/01/2018 : 16:13:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Preostali dio prošlotjednih Bonelli recenzija:


Dan ludih pasa
Magični vjetar
MV LIB 29a | 96 str.

by thekide

Počinje veliko okupljanje naroda Lakota sa ciljem nalaženja konačnog rešenja za Crna brda na koja su belci odavno bacili oko. Magični Vetar i Crveni Jelen moraju održati krhki mir među zavađenim plemenima ali i sprečiti mnogobrojne usijane glave da izazovu incidente koji bi gurnuli Siouxe u veliki rat protiv američke vojske...




Kamena klepsidra
Dylan Dog
DD ZS 58 / LEX 58 | 96 str.

by grofica Varga

U ovoj epizodi, na vrata urla klijentica s jako atraktivnim problemom. Već nekoliko dana joj se ponavlja jedan te isti dan. Svako jutro iznova čuje iste vijesti na radiju, poštar joj se ispričava jer je susjedov psić uništio njen primjerak novina i telefon joj zvoni zbog ankete što misli o horor filmovima. Kako bi uvjerila Dylana da je „danas“ već proživjela, baca mu mamac. Obavijesti ga o ubojstvu koje se treba dogoditi i u koliko će sati to objaviti u vijestima. Dylan proguta udicu i krene u rasvjetljavanje nove noćne more.




Otpadnici
Zagor
ZG MX 28b | 158 str.

by igor 12

[i]Mračne spletke kuju mozgovi odbačenih i prezrenih vojnika. U suradnji sa špijunima, cilj im je eliminirati britanskog premijera Sir Roberta Peela kako bi uvukli SAD u rat protiv britanske krune, rat koji će zahvatiti i Europu. Zagor dolazi u otpadnički logor maskiran u Zagora i kaže im: Dečki, to tako neće moći.

Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 01/01/2018 : 17:47:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Mjesečni izvještaj: Prosinac/Decembar 2017


Kako je započela, tako je i završila ova pomalo renesansna godina (bar kad su u pitanju recenzije na s.com): u velikom stilu. Osim prosječnih 7 rezervacija (doslovno skupljenih u zadnjih par dana u mjesecu) prosinac je definitivno bio rekordan mjesec sad već prošle 2017. godine sa ukupno 18 (!!!) objavljenih recenzija. Među tom brojkom nalazi se i 12 Bonelli recenzija što je, ako ne brojimo ovogodišnje kontrarecenzije, također rekordan broj Bonelli recenzija objavljenih u jednom mjesecu u 2017. godini.

Također mi je izuzetno drago priznati kako sam u prošlom mjesečnom izvješću bio (i te kako) u krivu te da smo u samom fotofinušu zaključili godinu s "malim" jubilejem u vidu objavljivanja 2000. recenzije na sajtu (ne brojeći kontrarecenzije), no o tome ću reći nešto više u nadolazećem godišnjem izvješću za 2017. godinu...
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 01/01/2018 : 22:18:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
RECENZIJE I REZERVACIJE 2017.

Godišnji izvještaj


Što se tiče recenzija na glavnom sajtu, 2017. godina je definitivno bila godina preporoda. Ne samo da je prošle godine po prvi put od 2011. godine prekinuta silazna putanja broja recenzija, već je to ujedno i svojevrsna godina "povratka" starijih članova pisanju recenzija. No krenimo redom...

Rezervacije

2017 - 100 rezervacija
2016 - 47 rezervacija
2015 - 47 rezervacija

U 2017. godini je zabilježeno točno 100 rezervacija čime je i više nego udvostručen broj rezervacija u odnosu na 2016. i 2015. godinu. Glavna karakteristika prošlogodišnjih rezervacija je kako se jako velik broj njih odradio u relativno kratkom roku (prosječno vrijeme od rezerviranja do slanja recenzija je oko 3 mjeseca), a neke od njih su čak i napisane u jednom danu te poslane i prije nego što su rezervirane. Uzevši u obzir dostupne podatke, ovogodišnji broj rezervacija ujedno predstavlja i rekordan broj rezervacija u dosadašnjem bilježenju.

Dodatna statistika rezervacija za 2017. godinu:
Prosječan broj rezervacija u jednom mjesecu: 8,33
Najveći broj rezervacija u jednom mjesecu: 20 (10. mjesec)
Najmanji broj rezervacija u jednom mjesecu: 2 (11. mjesec)


Recenzije

2017 - 141
2016 - 83
2015 - 86
2014 - 102
2013 - 128
2012 - 134
2011 - 212

Ne samo da je u 2017. godini prekinut negativan trend broja objavljenih recenzija, već se po istom broju prošla godina može svrstati kao 2. najuspješnija godina u novijoj povijesti sajta nakon 2010. godine. Preciznije, u 2017. godini sveukupno je objavljeno 139 recenzija te 2 kontra-recenzije. Tijekom godine, samo je u četiri mjeseca broj objavljenih recenzija bio jednoznamenkast dok je u ostalih 8 mjeseci redovno objavljeno više od 10 recenzija.

Dodatna statistika objavljenih recenzija u 2017. godinu:
Prosječan broj mjesečno objavljenih recenzija: 11,75
Najveći broj recenzija objavljenih u jednom mjesecu: 18 (12. mjesec)
Najmanji broj recenzija objavljenih u jednom mjesecu: 8 (10. mjesec)


Bonelli Recenzije

2017 - 107
2016 - 49
2015 - 66
2014 - 65
2013 - 78
2012 - 104
2011 - 174

Bonelli recenzije i dalje čine većinu objavljenih tekstova (od ukupnog broja recenzija, 75,89% njih su za Bonellijeve stripove), a baš kao i kod ukupnog broja recenzija, prošla je godina 2. najuspješnija godina u novijoj povijesti sajta nakon 2010. godine. Valja naglasiti kako su među tih 107 recenzija za prošlu godinu nalaze i 2 kontrarecenzije. Prošle je godine također nakon dugo vremena ponovno objavljen dvoznamenkasti broj recenzija, i to čak u četiri mjeseca.

Dodatna statistika objavljenih Bonelli recenzija u 2017. godinu:
Prosječan broj mjesečno objavljenih Bonelli recenzija: 8,92
Najveći broj recenzija objavljenih u jednom mjesecu: 12 (12. mjesec)
Najmanji broj recenzija objavljenih u jednom mjesecu: 5 (2. mjesec)

Najrecenziraniji Bonelli junaci 2017. godine (broj recenzija)
1. Dylan Dog (31 + 1 kontrarecenzija)
2. Zagor (13 + 1 kontrarecenzija)
3. Tex (13)
4. Mister No (12)
5. Nathan Never (10)
6. Martin Mystere (6)
- ostali junaci imaju ispod 5 recenzija


Recenzenti

Prošla godina ujedno je bila i godina povratka starijih članova pisanju recenziju. Od sveukupno 25 recenzenata koji su prošle godine obogatili glavni sajt svojim recenzijama, čak njih 8 se vratilo pisanju recenzija nakon jedne ili više godina neaktivnosti u pogledu recenzija. Ipak, valja napomenuti kako je od tih 8 "povratnika" velika većina njih (točnije, 6) napisalo samo po jednu novu recenziju, a samo polovica njih ima u planu napisati još pokoju recenziju.

Osim povratnika, u 2017. smo imali i 3 nova recenzenta: doom, igor 12 (12/2016) i Jocko. Zanimljivo je naglasiti kako su upravo 2 nova recenzenta zasjela na vrh ljestvice recenzenta s najviše objavljenih recenzija, a idući iza njih je jedan od povratnika pisanju recenzija.

Broj recenzija po recenzentima u 2017. godini (broj recenzija)
1. doom (34)
2. igor 12 (31)
3. Sarghan (17)
4. Jerrry Krause (10)
5. DeeCay (8)
6. Paka01 (6)
7. thekide (5)
8. bonjovi4ever, Jocko, paro (4)
9. King Warrior, Korg (3)
10. bjelolasica, WOLF-HUNTER (2)
11. acestroke, Elderane84, going going, grofica Varga, Koresh, nagor, solar, Space Marine (1)


Za kraj...

Kao šećer na kraju i više nego uspješne recenzentske godine, valja istaknuti kako smo prošlu godinu zaključili s "malim" jubilejem. Naime, na sajtu je na zadnji dan 2017. godine objavljena i jubilarna 2000. recenzija (ne brojeći kontrarecenzije) čime će prošla godina definitivno ostati zabilježena kao jedna od uspješnijih godina samoga sajta...barem što se tiče recenzija. Sukladno tome, želim čestitati, ali i zahvaliti svim recenzentima na trudu i radu uloženom u pisanje recenzija zahvaljujući kojem smo uspijeli dostići taj jubilej. Naravno, tu ne želim zahvaliti i čestitati samo 25-ero recenzenta koji su pisali recenzije u 2017. godini, već i svim 131 recenzentima koji su od 2002. godine obogatili ovaj sajt sa svojim recenzijama, pa makar i sa samo jednom jedinom recenzijom. Jer, kao što je rekao jedan od mojih prethodnika koji je vodio ovaj topic...

"nebitan je broj recenzija koju jedan čovek može da napiše. Mnogo je bitniji broj recenzenata. Prema tome - čitajte, proberite, rezervišite i na kraju ako ostane vremena, nešto i napišite."



Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 01/01/2018 : 22:46:29  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Odličan, detaljan izvještaj!

Zanimljivo da je DD imao najviše recenzija.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 01/01/2018 : 23:21:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Zbog ovog i recenzija je Sarghan u top 5 forumaša godine, volim način na koji vodi ovaj topic. Samo još da uradi i koju Martyjevu, inače se ni mršavih 6 u 2018. neće ponoviti.

Naravno, svaka čast i ostalima na entuzijazmu koji imaju i puna podrška za dalje.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 01/01/2018 23:21:55
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/01/2018 : 00:01:00  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Da, Sarghanov entuzijazam oko recenzija i Dilana Doga je zarazan da prosto tera coveka da pise recenzije! Zbog njegovog entuzijazma sam i ja odlucio da napisem svoju ovogodisnju jedinu ali povratnicku recenziju.
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4603 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 02/01/2018 : 19:19:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
Bravo za Sarghana i recenzente !

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 06/01/2018 : 10:31:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
RADNE AKCIJE


- popis svih aktualnih grupnih akcija recenziranja određenih priča, saga ili junaka
- prijedlozi oko novih radnih akcija ili stripova za listu prioriteta uvijek su dobrodošli


a) Zagorova južnoamerička odiseja
- recenziranje svih priča u sklopu Zagorove JA sage

ZG VEC 084-088 / LU 233-237... Skiptar Tin Hinan - objavljena
ZG VEC 088-091 / LU 237-240... U kraljevstvu Cajuna - objavljena
ZG VEC 091-094 / LU 240-243... Na putu za Panamu - objavljena
ZG VEC 094-097 / LU 243-246... Mumija sa Anda PijaniPatak
ZG VEC 097-099 / LU 246-248... Zeleni lavirint PijaniPatak
ZG VEC 099-101 / LU 248-250... Žene ratnice PijaniPatak
ZG VEC 102-104 / LU 251-253... Krv nad Baijom - objavljena
ZG VEC 105-106 / LU 254-255... Sertao - objavljena
ZG VEC 107-109 / LU 256-258... Iščezli svet PijaniPatak
ZG VEC 109-112 / LU 258-261... Sudnji dan - objavljena
ZG VEC 112-114 / LU 261-263... Pod nebom juga - objavljena
ZG VEC 115-117 / LU 264-266... Ognjena zemlja - objavljena
ZG VEC 118-120 / LU 267-269... Antarktik nagor
ZG VEC 121-122 / LU 270-271... Gospodar ostrva igor 12



b) prvih 100 brojeva Dylana Doga
- recenziranje originalnih prvih 100 brojeva Dylanove redovne serije
DD LEX 037....San tigrice Jocko
DD LEX 050....Na granici vremena Golub
DD LEX 052....Crveni znak Golub
DD LEX 058....Kameni sat ???
DD LEX 059....Ljudi koji nestaju Jocko
DD LEX 068....Sablast u noći Sarghan
DD LEX 087....Krvave proslave karlitos

DD SD 015.....Prikazanja Jocko
DD SD 016.....Žena koja ubija prošlost

c) Dragonero projekt
- akcija recenziranja svih Dragonero priča izdanih od strane domaćih izdavača

REDOVNA SERIJA - VČ KNJIGE

DRGN VCKI 1 Zmajeva krv - Tajna alhemičara - Nečisti - Mračna tvrđava solar
DRGN VCKI 2a Skup izviđača solar
DRGN VCKI 2b,c Čeljusti i olovo - U Zefirovom kraljevstvu Sarghan
DRGN VCKI 2d Čari zla vice

PROPRATNA IZDANJA

DRGNZ BOP 8 Pustolovina u Darkvudu DeeCay (?)


d) Texstembar
- akcija recenziranja (što više) Texovih priča povodom 70-te obljetnice od izlaska prvog broja najpoznatijeg Bonellijevog rendžera
- više informacija o projektu: link

TX LIB 02 - Mefistov sin WOLF-HUNTER
TX LIB 29 - Santa Cruz WOLF-HUNTER
TX LIB 33 - Sasquatch WOLF-HUNTER
TX LIB 38 - Željezna maska WOLF-HUNTER
TX LIB 54 - Mantalesova osveta WOLF-HUNTER
TX ZS 046 / LIBKB 03 Satania tex2
TX LMS 09 Opasna tajna tex2
TX ZS 688-690 Hitroruki, Ruke uvis, Zamka igor 12
TX ZS 848-850 Na ivici ponora, Lepa Zelda, Četiri pauka igor 12
TX ZS 721-723 Zakletva Koresh
TX LIB 91 - Mješanac vice
TX MX 16 - Starkerov zakon Hercule Poirot
...


e) "Ne mogu vjerovati da ova priča nema recenziju" lista prioriteta
- popis svih većih i važnijih stripova bilo kojeg junaka za koje smatrate da bi trebali imati recenziju
- prijedlozi su uvijek dobrodošli


DD VEC 19 / LEX 108 Preko praga
DDPM 001 Kuća sećanja
DDPM 002 Kraj je moj početak

TX SA 17 - Seminole

...


Prijedlozi, komentari, kritike također su dobrodošli!

Edited by - Sarghan on 29/06/2018 11:05:24
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 06/01/2018 : 10:31:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
POPIS NOVIH REZERVACIJA


06/18
TX ZS 688-690 Hitroruki, Ruke uvis, Zamka igor 12 [rezervirano 01.06.2018]
MN LIB 063 Krvna zakletva igor 12 [rezervirano 01.06.2018]
MN SA 48-49 Zemlja bezakonja igor 12 [rezervirano 01.06.2018]
KP LIB 19 Suvišan igor 12 [rezervirano 01.06.2018]
TX LIB 02 - Mefistov sin WOLF-HUNTER [rezervirano 01.06.2018]
TX LIB 29 - Santa Cruz WOLF-HUNTER [rezervirano 01.06.2018]
TX LIB 33 - Sasquatch WOLF-HUNTER [rezervirano 01.06.2018]
TX LIB 38 - Željezna maska WOLF-HUNTER [rezervirano 01.06.2018]
TX LIB 54 - Mantalesova osveta WOLF-HUNTER [rezervirano 01.06.2018]
TX LMS 09 - Opasna tajna tex2 [rezervirano 01.06.2018]
ALBUM RIZBO 3 Oči i tama Hercule Poirot [rezervirano 04.06.2018]
MM VEC 18/19 Zbogom, Java/Užas s druge strane praga Hercule Poirot [rezervirano 11.06.2018]
MM VEC 25 Nož Bouvi Hercule Poirot [rezervirano 11.06.2018]
MM VEC 32 Tamnica nemogućih bića Hercule Poirot [rezervirano 11.06.2018]
DD VEC 131 Dobro došli u Vikedford Sarghan [rezervirano 11.06.2018]
DD VEC 132 U službi haosa Sarghan [rezervirano 11.06.2018]
SIR DRKW 2-6 Sarghan [rezervirano 11.06.2018]
TX ZS 848-850 Na ivici ponora, Lepa Zelda, Četiri pauka igor 12 [rezervirano 14.06.2018]
TX LIB 91 - Mješanac vice [rezervirano 15.06.2018]
TX MX 16 - Starkerov zakon Hercule Poirot [rezervirano 17.06.2018]
LU PHPR 2-7 Sarghan [rezervirano 22.06.2018]
MN VCZS 4 Kapetan Osveta going going [rezervirano 22.06.2018]

05/18
GS PHPR 2 Nebeski džin WOLF-HUNTER [rezervirano 01.05.2018]
MN LIB 039 Dječak Santiago igor 12 [rezervirano 08.05.2018]
MN LIB 062 Etrurski demon igor 12 [rezervirano 08.05.2018]
TX ZS 046 / LIBKB 03 Satania tex2 [rezervirano 08.05.2018]
DD SD 24 Braća iz drugog vremena Sarghan [rezervirano 21.05.2018]


04/18
KT LMS 643 Utvare igor 12 [rezervirano 09.04.2018]
TRPK PHPR 2 - Traper Keri 2 igor 12 [rezervirano 09.04.2018]
MM VEC 14 Crno sunce Hercule Poirot [rezervirano 11.04.2018]
ZG VEOP 42 Priče iz Darkvuda jankela [rezervirano 16.04.2018]

03/18
DD LUGG 06d Margerita Sarghan [rezervirano 01.03.2018]
MN SA 42-43 Morski psi - Južnjačka krv igor 12 [rezervirano 13.03.2018]
DRGN #10-11 Jame fargova - Kraljica ledenih solar [rezervirano 22.03.2018]
DD BOP 01a - Zbogom, Groucho PijaniPatak [rezervirano 31.03.2018]

02/18
PSDZ SA 01b Pustolovi grofica Varga [rezervirano 09.02.2018]
PSDZ SA 02a Velika dolina grofica Varga [rezervirano 09.02.2018]
ZG LEX 86-87 Vukodlak grofica Varga [rezervirano 09.02.2018]
ZG VEC 130-131 Bubnjevi u noći WOLF-HUNTER [rezervirano 17.02.2018]
ZG VCSP 27 Christopher mora umrijeti WOLF-HUNTER [rezervirano 17.02.2018]
MN LIB 086 Povratak u Manaus igor 12 [rezervirano 21.02.2018]
TRPK PHPR 1 Traper Keri 1 igor 12 [rezervirano 21.02.2018]

01/2018
DD VEC 115 / LU 151 Mržnja nikad ne umire Golub [rezervirano 06.01.2018]
BRBA VEC 12 Odmetnici grofica Varga [rezervirano 06.01.2018]
ZG MX 30 Ulice New Yorka igor 12 [rezervirano 09.01.2018]
DDPM 003 Državni neprijatelj broj jedan gerilac1 [rezervirano 10.01.2018]
TX SA 13 - Sjene u noći WOLF-HUNTER [rezervirano 15.01.2018]
TX SA 22 - Patagonija WOLF-HUNTER [rezervirano 15.01.2018]
TX SA 23 - Kubanski pobunjenici WOLF-HUNTER [rezervirano 15.01.2018]
TX VC 15-17 Dug put - Kripta - Pernata zmija WOLF-HUNTER [rezervirano 15.01.2018]
DD LIBKB 01 Bezbojni ljudi WOLF-HUNTER [rezervirano 15.01.2018]
TX ZS 721-723 Zakletva Koresh [rezervirano 27.01.2018]
TX SA 05 - Čovjek iz Atlante Koresh [rezervirano 27.01.2018]
DRGN VCKI 2b,c Čeljusti i olovo - U Zefirovom kraljevstvu Sarghan [rezervirano 30.01.2018]
DRGN VCKI 2d Čari zla vice [rezervirano 30.01.2018]
MM LIBKB 1b Scipionova kaciga Sarghan [rezervirano 30.01.2018]
MM LIBKB 1c Arka istrebljenja Sarghan [rezervirano 30.01.2018]
DD VEC 125 Pakleni posao going going [rezervirano 30.01.2018]


12/2017
NN SR 178-179 Gospodar klonova-Heliopolis drogsy [rezervirano 30.12.2017]
NN SP 16 Povratak Legs Weaver drogsy [rezervirano 30.12.2017]
KT LMS 613 Avet dinosaurusa igor12 [rezervirano 31.12.2017]
MN LIB 25 Smrtonosni tovar B-24 igor12 [rezervirano 31.12.2017]
MN LIB 31 Yanoame igor12 [rezervirano 31.12.2017]
KP FB 33 Milady igor12 [rezervirano 31.12.2017]
KP FB 40 Apaš igor12 [rezervirano 31.12.2017]

11/2017
TX VC 30-33 Jezero Atabaska Koresh [rezervirano 02.11.2017]
ZG BOP 15 Drevno prokletstvo WOLF-HUNTER [rezervirano 14.11.2017]

10/2017
DD SD 35 Mračna polovica Jocko [rezervirano 04.10.2017]
DD LEX 87 Krvave proslave karlitos [rezervirano 04.10.2017]
MN SD 18 Štovatelji zla igor 12 [rezervirano 06.10.2017]
KP FB 75 Donaverova karavana igor 12 [rezervirano 06.10.2017]
DD ALM 3a / SUPB 25b Vrag iz boce Jocko [rezervirano 06.10.2017]
DD SUPB 24c Gnut Jocko [rezervirano 06.10.2017]
DD SUPB 27c Mala vavilonska biblioteka Jocko [rezervirano 06.10.2017]
TX SA 03 Posljednja granica Koresh [rezervirano 06.10.2017]
ZG VCSP 29 Tajanstveni brod Elderane84 [rezervirano 08.10.2017]
TX VC 11-12 Povratak u Kalver Siti - Grad straha Elderane84 [rezervirano 08.10.2017]
TX VC 38-39 Kolorado Bel - Banditi iz grada duhova Elderane84 [rezervirano 08.10.2017]
DD VEC 71 Mater Morbi Sarghan [rezervirano 09.10.2017]
Tekst o junaku - Džudas hrvoje23 [rezervirano 11.10.2017]
DD LUGG 4 Duga noć Gil-galad [rezervirano 11.10.2017]
DD LU 160 Jesenji skitači bonjovi4ever [rezervirano 17.10.2017]
PSDZ SA 21a Plaćeni ubojice igor 12 [rezervirano 20.10.2017]
KP FB 35 Staza divova igor 12 [rezervirano 20.10.2017]
MN LIB 084 Zbogom, Afriko! igor 12 [rezervirano 30.10.2017]
TX VC 13-14 / LU 145-146 Šume Oregona - Šenonove puške Gru [rezervirano 30.10.2017]
ALBUM RIZBO 1 Pioniri nepoznatog thekide [rezervirano 31.10.2017]

09/2017
DD SCG 8e Drugi Sarghan [rezervirano 03.09.2017]
DD VEC 99 Boginja majka Mhejl [rezervirano 04.09.2017]
DD VEC 117 Na koži Mhejl [rezervirano 04.09.2017]
ZG VEC 112-114 Pod nebom juga igor 12 [rezervirano 05.09.2017]
ZG VEC 121-122 Gospodar ostrva igor 12 [rezervirano 05.09.2017]
MN LIB 18 Asfaltna oštrica igor 12 [rezervirano 05.09.2017]
MN VEC 54-55 Priča o vojniku - Ljudi i heroji igor 12 [rezervirano 05.09.2017]
TX SA 31 - Capitan Jack new doom [rezervirano 15.09.2017]
ZG MX 29 Ubojice Indijanaca igor 12 [rezervirano 23.09.2017]

Edited by - Sarghan on 29/06/2018 11:07:18
Go to Top of Page
Page: of 220 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.88 seconds. Snitz Forums 2000