forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 SBE recenzije & rezervacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 220

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 21/01/2018 : 18:25:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Hvala wolf

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 21/01/2018 : 19:00:59  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Nema na čemu.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 22/01/2018 : 18:24:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
SERGIO BONELLI EDITORE
- Recenzije & rezervacije -


Topic za praćenje i rezerviranje nerecenziranih Bonelli stripova na stripovi.com.

POPISI:

  • popis rezervacija (po recenzentima) nalazi se ovdje.

  • popis nerecenziranih epizoda nalazi se ovdje.

  • popis radnih akcija nalazi se ovdje.

  • popis najnovijih rezervacija nalazi se ovdje.


PRAVILA REZERVIRANJA

  • 10 rezervacija po recenzentu (više dozvoljeno jedino u slučaju ako je dio recenzija napisan i/ili čeka na objavljivanje).

  • rezervacija vrijedi godinu dana nakon čega postaje slobodna za preuzimanje ukoliko postoji interes za nju.

  • datumi rezervacija mogu se vidjeti u popisu rezervacijama po recenzentima (rezervacije prije 1.9.2017) te ovdje (rezervacije nakon 1.9.2017).

  • Ako ste izgubili volju za pisanjem rezervirane recenzije, otkažite rezervaciju kako bi ju netko drugi mogao preuzeti.


SMJERNICE ZA PISANJE RECENZIJA

  • upute i šablonu za pisanje recenzija možete pronaći ovdje.

  • Sve gotove recenzije i tekstove šaljete DeeCayu na mail: deecaycu@gmail.com

  • Imajte na umu da od trenutka slanja do objave recenzije na sajtu može proći od mjesec dana pa sve do 2 i pol mjeseca.

  • U slučaju da vam recenzija/tekst nisu objavljeni nakon spomenutog perioda, ponovno ih pošaljite jer postoji šansa da su se zagubili u DeeCayevom spam folderu.

  • Recenzije pišite bez ikakvog pritiska i uzmite koliko god vremena vam treba (jedino poštujte rok od godinu dana, no zato je i stavljen tako dugi rok).


NAGRADE:

  • Svaki mjesec članovi foruma biraju najbolju recenziju, autor pobjedničke recenzije kao nagradu dobiva jedan strip po svom izboru iz kataloga izdavačke kuće "Fibra", topic za glasanje nalazi se ovdje.

Edited by - solar on 12/03/2018 19:44:30
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 22/01/2018 : 18:31:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Prošlotjedne Bonelli recenzije:


Ubojice indijanaca
Zagor
ZG MX 29 | 286 str.

by igor 12

U Richmond stižu Zagor i Chico, kao i novinar Craig Turner, kako bi pomogli rasvijetliti tko i zašto stoji iza Satkova pokušaja eliminacije. Za to vrijeme, u Apalačkom dijelu Georgije, mala grupa Cherokee ratnika koja je skrivanjem u divljini izbjegla deportaciju, u lovu je na šukundjeda prve gitare Rolling Stonesa.




Kalvarija
Dylan Dog
DD VEC 126 / LU 162 | 96 str.

by DeeCay

Dylan je otac, a njegov sin zove se Johnny. Usprkos silnoj ljubavi oca prema sinu, Johnnyja zadesi smrtonosna bolest i izgleda da za njega nema pomoći. I dok jedna majka traži svog nepostojećeg sina, Dylan se očajnički bori za život svoga, ponekad na granici stvarnosti, ponekad na granici apsurda.




Staza divova
Ken Parker
KP FIB 35 | 96 str.

by igor 12

U pokušaju da dostavi namirnice i stoku kopačima zlata u Surpriseu, izoliranom gradiću u Britanskoj Kolumbiji, Kenu se pridružuju snagator Franz Magnus i njegov impresario Harry Showe. Na putu će susresti i Ernu Schurer, koja također putuje u mali gradić kopača kako bi posjetila zaručnika koji joj se nije javio godinu dana. Na putovanju ih čekaju teška iskušenja u vidu oštre zime, gladnih Indijanaca i drugih kopača koji se žele dočepati dragocjena tereta.


Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 22/01/2018 : 18:36:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Patagonija poslata



Bravo! Neka je i ova priča napokon recenzirana!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 22/01/2018 : 18:38:04  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
@Sarghan
Možeš u radne akcije staviti i "Dragonero projekt":

#1-#4 - Zmajeva krv (solar)
#5 - Skup izviđača (solar)
#6-#7 - Čeljusti i olovo (vice ili Sarghan)
#8 - Čari zla (vice ili Sarghan)
Dragonero&Zagor team-up (???)

Ako je broj 5 nekome baš ful napet nije mi ga problem prepustiti.
VČ bi ove godine trebao objaviti i treću knjigu gdje ima stvarno odličnih epizoda, tako da i to ne treba smetnuti s uma.

Cilj je da sve što VČ objavi bude i recenzirano što nije neki problem s obzirom na spori ritam izlaženja.
Moja recenzija prve četiri epizode napreduje polako ali sigurno, cilj mi je da bude na kvalitativnoj razini one recenzije Siročadi samo ovog puta u puno kraćem roku. :D

Edited by - solar on 22/01/2018 18:43:10
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 22/01/2018 : 19:08:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Planiram već neko vrijeme staviti taj Dragonero projekt u radne akcije, ali čekam trenutak kad ću biti bliži pisanju tih recenzija kako bih si stavio rezervacije.
Mada, neka vice javi koje epizode planira odraditi, a ja ću uzeti sve ostalo pa da sve to recenziramo kak spada.

Za Dragonero & Zagor bi bilo poželjno da to odradi veliki Zagorovac pa ako neće DeeCay, mislim da si ti (barem od nas trojice koji planiramo recenzirati Dragonera) najbolji kandidat za to (naravno, ako budeš imao volje i inspiracije). Ja ga još uvijek nisam nabavio, ali planiram to ispraviti u narednih par mjeseci.

Treću knjigu isto lako raspodjelimo, mada će prije nje vjerojatno izaći i prvi specijal u sklopu VČ-ovog Obojenog programa (pričalo se nedavno da je on navodno najavljen kao idući broj Obojenog programa, ali nigdje još nisam vidio službenu potvrdu)
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 22/01/2018 : 19:17:55  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Za Dragonero & Zagor bi bilo poželjno da to odradi veliki Zagorovac pa ako neće DeeCay, mislim da si ti (barem od nas trojice koji planiramo recenzirati Dragonera) najbolji kandidat za to (naravno, ako budeš imao volje i inspiracije). Ja ga još uvijek nisam nabavio, ali planiram to ispraviti u narednih par mjeseci.

Neću se toga primiti jer osim što sam jako spor, meni za pisanje priča baš treba biti napeta, tj. moram imati jak razlog da bi se toga uhvatio, a ovdje to nije slučaj. Možda bi to mogao King odraditi s obzirom da je on napisao recenziju onog prvog "nultog" Dragonera.
quote:
Treću knjigu isto lako raspodjelimo, mada će prije nje vjerojatno izaći i prvi specijal u sklopu VČ-ovog Obojenog programa (pričalo se nedavno da je on navodno najavljen kao idući broj Obojenog programa, ali nigdje još nisam vidio službenu potvrdu)

Odlična vijest, to nisam znao.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 22/01/2018 : 21:47:33  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sarghan

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Patagonija poslata



Bravo! Neka je i ova priča napokon recenzirana!



Hvala, oko ove sam se recenzije potrudio baš, nadam se da će se kod kritičara dojmiti tekst o Patagoniji. A za ostale recenzije mogu da kažem da su još u pripremi, Kubanci će biti uskoro gotovi a Bezbojne ljude treba samo malo doradit... Ostale dvije priče o Texu ću najvjerovatnije započet sad tokom vikenda jer ću naći vremena da im se malo bolje posvetim...
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 22/01/2018 : 21:53:06  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Zar nisi već Kubance odradio u recenziji Povratak Digging Billa?
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/01/2018 : 12:35:34  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Možda bi to mogao King odraditi s obzirom da je on napisao recenziju onog prvog "nultog" Dragonera.


Nemam trenutno vremena za recenzije.
Mogao bi vice, on voli Zagora a i dopao mu se i Dragonero, ako se ne varam.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 23/01/2018 : 16:58:03  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Bezbojni ljudi od Dylana takođe poslati...
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 29/01/2018 : 18:56:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Prošlotjedne Bonelli recenzije:


Mržnja nikada ne umire
Dylan Dog
DD LU 151 / VEC 115 | 96 str.

by Golub

Dylan se budi zarobljen u željeznom lijesu i ne sjeća se kako je ondje završio. Kako bi pronašao odgovor na to pitanje, istraživač noćnih mora se prisjetiti događaja koji su počeli u turističkom gradiću Starmouthu, kada je tamošnji profesor povijesti nestao bez traga...




Avet dinosaurusa
Kit Teller
KT LMS 613/614 | 162 str.

by igor12

Tajni vojni pokus na zabačenom jezeru Okiba pošao je po zlu. Torpedo se odbio od mete koju je trebao uništiti i pogađa stjenovito dno jezera. Eksplozija uznemiruje stanovnike u podvodnoj pećini iz koje izlaze i započinju svoj put smrti i uništavanja.




Crveni znak
Dylan Dog
DD ZS 52 / LEX 52 | 96 str.

by Golub

Yuri Wolkoff optužen je za zvjerska ubojstva dobrostojećih žena, a ne razumije zašto. No, cjelokupnoj javnosti on je savršeni kandidat – neregularan je, siromašni migrant, jedini tko je kadar biti takav zločinac, strašni Crveni znak. Kako bilo, nakon njegove smrti, sumnje počinju rasti i Wolkoff se ponovno budi, poput duha. Duha koji ubija...


Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 29/01/2018 : 18:58:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
I da također napomenem kako je Koresh rezervirao još 2 Texove priče:

TX ZS 721-723 Zakletva
TX SA 05 - Čovjek iz Atlante

EDIT:

Dodana nova radna akcija, mada je već (skoro?) sve raspodjeljeno.

quote:
Dragonero projekt


REDOVNA SERIJA - VČ KNJIGE

DRGN VCKI 1 Zmajeva krv - Tajna alhemičara - Nečisti - Mračna tvrđava solar
DRGN VCKI 2a Skup izviđača solar
DRGN VCKI 2b,c Čeljusti i olovo - U Zefirovom kraljevstvu Sarghan
DRGN VCKI 2d Čari zla vice

PROPRATNA IZDANJA

DRGNZ BOP 8 Pustolovina u Darkvudu DeeCay (?)




DeeCay mi je prošlog ljeta spomenuo da mu (još) ostavim njegove rezervacije tako da mu (još) nisam skinuo ovaj team-up. Neka mu stoji još par mjeseci dok ne odradimo redovnu seriju pa ću ga onda kontaktirati/podsjetiti na tu recenziju. Tko zna, možda je se sjeti i dobije volju odraditi tu recenziju kad mu na mail počnu stizati recenzije svih ostalih epizoda.

+

Osim gore navedene Dragonero priče, sebi sam (za početak) rezervirao i dva kolor Martina.

MM LIBKB 1b Scipionova kaciga
MM LIBKB 1c Arka istrebljenja

EDIT2:

+

going going je rezervirao DD VEC 125 Pakleni posao

vidim, danas je živahno s rezervacijama. Gotovo kao da to postaje uobičajena praksa krajem mjeseca.

Edited by - Sarghan on 30/01/2018 19:31:41
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 30/01/2018 : 22:27:04  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Odlično.

Moja recenzija napreduje, danas sam također radio na njoj, mislim da će biti gotova u nekom normalnom roku (mjesec-dva).

Sarghane, znam da si bio spominjao mogućnost da odradiš drugu epizodu Siročadi, imaš li još uvijek volje za to?
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 31/01/2018 : 07:13:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar


Sarghane, znam da si bio spominjao mogućnost da odradiš drugu epizodu Siročad brojeve 2 do 6, imaš li još uvijek volje za to?



Imam, samo što mi ti stripovi trenutno nisu pri ruci i neće biti još par mjeseci. Ako sve bude išlo po planu, vjerojatno oko ljeta.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 31/01/2018 : 07:21:46  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Odlično, to je zaista ambiciozan plan.
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4603 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 31/01/2018 : 08:01:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
Samo da pohvalim (ako vec nisam) ekipu recenzenata i njihov elan i entuzijazam. Recke su ponovo moj omiljeni deo s.coma
Svaka cast!

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 01/02/2018 : 18:39:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Mjesečni izvještaj: Siječanj/Januar 2018


Prošlu godinu smo završili u velikom stilu, a jednako snažno nastavljamo dalje i u Novoj godini!

  • 16 novih rezervacija

  • 12 objavljenih recenzija

    • 10 Bonelli recenzija

Ove godine ne lovimo nikakav jubilej, ali si uvijek možemo postaviti za cilj nadmašiti prethodnu godinu po broju recenzija. To jest, osigurati uzlaznu putanju broja recenzija u narednim godinama. Stoji da je to vrlo ambiciozan i izazovan cilj, ali definitivno nije nemoguć.

Edited by - Sarghan on 01/02/2018 18:39:51
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 05/02/2018 : 04:09:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Prošlotjedne Bonelli recenzije:


Asfaltna oštrica
Mister No
MN LIB 18 | 157 str.

by igor 12

Kompanija United Highways, iza koje stoje bogati američki i brazilski investitori, namjerava izgraditi autocestu kroz Amazoniju kako bi prometno spojila atlantsku obalu i Peru, pa gradi probni dio ceste kroz zabit Selve i upošljava dobro nam znanog pilota. Opis posla mu je sasvim jednostavan; prijevoz putnika koji rade na projektu i uspostavljanje prijateljskih odnosa s domorocima, pokoji mudri savjet, ali uskoro se stvari kompliciraju. Dva predradnika Nolan i Farris, kako bi uštedjeli na vremenu i novcu, odlučuju minirati prirodnu barijeru, skrenuti tok rijeke i tako ubrzati projekt, ali oslobođena voda poplavljuje usjeve i staništa domorodaca koji postaju ratoborni. Mister No po cijenu vlastita života na jedvite jade uspijeva smiriti situaciju, no ubrzo Indiosi iznenada počinju masovno umirati.




Vjetrovi pobune
Zagor
ZG VEC 102-104 / LU 251-253 | 162 str.

by DeeCay

Zagor i Chico nalaze se u Bahiji kako bi uhvatili Dextera Greena prije negoli on uhvati brod za svoje sljedeće odredište, no bivaju upleteni u krvave sukobe pobunjenih crnaca i brazilske vojske. Iza nereda koji samo što ne započnu krije se paklena zavjera, no Zagor će tome pokušati stati na kraj uz pomoć svojih prijatelja, novih i starih…


Edited by - Sarghan on 09/02/2018 19:51:34
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 09/02/2018 : 19:52:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
grofica Varga je otvorila rezervacije za ovaj mjesec sa 3 rezervacije: 2x Priče sa Divljeg zapada i 1x Zagor

Osobno mi je drago što se nakon toliko godina vratila pisanju recenzija.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 10/02/2018 : 17:12:10  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Dilandogovci,

Zasto se niko ne lati i ne pise recenzije Napoleona?
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 12/02/2018 : 04:49:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Prošlotjedna Bonelli recenzija:


Drevno prokletstvo
Zagor
ZG BOP 15 | 128 str.

by WOLF-HUNTER

Mračno prokletstvo, od kojeg je Metrevelić zajedno sa svojom kćerkom Alinom pobjegao prije više od dvadeset godina, ponovo se vratilo i počelo da zaposjeda nesretnu obitelj doktora. U pismu upućenom Zagoru, Metrevelić očajnički traži pomoć od dvojice prijatelja, jer je njegova Alina oteta od strane duhova, dok je njezin muž Albert teško ranjen. Zagor i Chico se pridružuju doktoru u misiji spašavanja njegove kćerke ali i rješavanju novog misterioznog slučaja u kojem su, izgleda ponovo umiješane mračne sile. Jeziva potraga će konačno da otkrije Metrevelićevu mračnu prošlost iza koje se krije ime Dragovića...

Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 12/02/2018 : 05:13:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Dilandogovci,

Zasto se niko ne lati i ne pise recenzije Napoleona?



Ja ga ne pratim. Pročitao prije par godina prvi broj i nije me nimalo privukao.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 14/02/2018 : 07:35:09  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Drevno prokletstvo. Zadnja Ferrijeva priča. Ferri je preminuo tijekom crtanja te priče. Kraj jedne ere. Recenzent to uopće nije spomenuo.

Bitnije su mu bile "analize" Wendiga i Hagota koje su dobile pola
recenzije.
Go to Top of Page
Page: of 220  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.96 seconds. Snitz Forums 2000