forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 SBE recenzije & rezervacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 220

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28975 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 30/05/2018 : 14:53:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Moja prva recenzija će idući mjesec biti poslana Dee Cayu (Satania!), a i ja ću mjesec nakon što će Tex napuniti 70 napuniti 40, možda da Dee skuplja ljetne recenzije, pa ih sve objavi u devetom mjesecu, evo ja ću se potruditi poslati još koju nakon Satanije ove godine!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 30/05/2018 : 18:03:34  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Lib #2 "Mefistov sin"
Lib #28 "Dva suparnika"
Lib #29 "Santa Cruz"
Lib #33 "Sasquatch"
Lib #38 "Željezna maska"
Lib #53 "Otok užasa"
Lib #54 "Montalesova osveta"


Evo Sarghane mozes li mi pribiljeziti ove epizode za Texstembar?

Edited by - WOLF-HUNTER on 30/05/2018 18:04:21
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 30/05/2018 : 23:35:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote




POPIS REZERVACIJA
(po recenzentima)



POPIS NERECENZIRANIH EPIZODA




Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 30/05/2018 : 23:50:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Dragi forumaši,

Posto naš Tex ove godine u septembru puni 70 godina postojanja, razmišljao sam da bi bilo fino kada bi na jedan simboličan način obilježili njegov rođendan. To me je natjeralo na razmišljanje i pokretanje malog projekta recenziranja epizoda povodom obilježavanja ovog nevjerovatnog jubileja.

Imao sam na umu da uradim par epizoda koje smatram zlatnim klasicima i koje bi kao takve bile prigodne za obilježavanje velike godišnjice. Nekolicina forumaša mi je također potvrdila sudjelovanje u ovom projektu, a ovim putem bih volio da razglasim ovaj projekt i među svima vama da ovo ljeto zajedničkim snagama obilježimo 70 godina neumorljivog rendžera čije je usrećivanje našeg djetinstva bilo itekako važno.

Volio bih da svako ko ima volju i želju da taj mjesec stranicu i forum učinimo u duhu rendžera sudjeluje u projektu rezervacijom makar jedne Texove epizode po vlastitom izboru i time doprinese jubileju ovog divnog junaka.

Hvala!



Super ideja!
Nek se javi još par forumaša pa lako ubacim projekt u radne akcije.
U znak podrške, do kraja tjedna si rezerviram jednog Texa čim vidim što imam od Texa nadohvat ruke.


Također, mali savjet u vezi tog projekta za WOLF-HUNTER-a i sve koji se planiraju pridružiti:
Ako je cilj da te recenzije budu objavljene u 9. mjesecu, bilo bi poželjno da se proba okvirno tempirati slanje recenzije.
Po mojoj slobodnoj procjeni, mislim da bi recenzije mogle biti objavljene u tom mjesecu ako se recenzije pošalju u periodu između kraja šestog mjeseca i sredine/kraja sedmog mjeseca. Mada, sve ovisi koliko ostalih recenzija bude poslano Deeju tijekom ljeta tako da postoji šansa da neke od njih budu objavljene prije ili nakon 9. mjeseca.

S druge strane, mislim da talijani cijelu godinu slave tu obljetnicu tako da smatram kako bi proslava bila jednako dostojanstvena i da tijekom cijele godine bude objavljeno što više Texovih recenzija na sajtu. Možda se čak i ne mora tempirati sve recenzije za 9. mjesec, jel.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 31/05/2018 : 00:01:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Lijepo je što si se sjetio, ali možda bi bilo dobro, da prepustiš te zlatne klasike dobrim recenzentima. ;)



Nevezano za tematiku posta, ali kad bi mogli očekivati recenziju za Antarktik? Nekako najviše čekam tu recenziju zbog komentara ostalih forumaša...

quote:
Originally posted by tex2

Moja prva recenzija će idući mjesec biti poslana Dee Cayu (Satania!), a i ja ću mjesec nakon što će Tex napuniti 70 napuniti 40, možda da Dee skuplja ljetne recenzije, pa ih sve objavi u devetom mjesecu, evo ja ću se potruditi poslati još koju nakon Satanije ove godine!



Samo naprijed!
A ovo za slanje i ljetne recenzije, vjerojatno te ljetne recenzije i budu objavljene od devetog mjeseca na dalje. Moguće i da Satania prikladno bude objavljena početkom 9. mjeseca.


quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Lib #2 "Mefistov sin"
Lib #28 "Dva suparnika"
Lib #29 "Santa Cruz"
Lib #33 "Sasquatch"
Lib #38 "Željezna maska"
Lib #53 "Otok užasa"
Lib #54 "Montalesova osveta"

Evo Sarghane mozes li mi pribiljeziti ove epizode za Texstembar?



Sutra ili prekosutra ću iznimno editirati popise pa ti ih onda pribilježim.
Mada, možda ne bi bilo loše da ove priče rezerviraš dvije po dvije...To jest, rezerviraj dvije, napiši ih i pošalji pa onda rezerviraj iduće dvije...čisto dok ne vidiš kakav će ti tempo pisanja/slanja biti.
I obavezno, nemoj da ti kvaliteta recenzija ispašta zbog kvantitete povodom "Texstembra" (btw, neloše ime). U protivnom, projekt će biti uzaludan.

Edited by - Sarghan on 31/05/2018 00:02:34
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 31/05/2018 : 00:26:54  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Hmm pa jest malo veći broj ali siguran sam Sarghane da ja ovo mogu riješiti do sredine sedmog mjeseca a da kvaliteta ne opadne... Međutim haj da spisak rezervacija ne bude predug sa spiska makni epizode “Dva suparnika” i “Otok užasa” (koje su svejedno poslije da odradim) a ostatak se može riješiti lagano a da tekstovi budu najbolji sto mogu da uradim...

Uglavnom, možda jednu epizodu pošaljem i tokom šestog mjeseca jer kao sto Sarghane reče ne moraju recke da padaju tokom septembra (mada zbog simbolike ne bi bilo loše)... Usput nadam se da će se sto vise ljudi odazvati na ovaj projekat kako bi sto dostojanstvenije obilježili nevjerojatnih 70 godina rendžera.
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 31/05/2018 : 08:22:25  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
Aj kad ste već dosadni s tim Texom de i meni jednog zatefterite:)

ZS 688/690 Hitroruki, ujedno su to i brojevi 239 Granična zona i 241 Zgarište na ranču.

A kad sam već tu, pribilježi i MN Lib 63 Krvna zakletva, SA 48/49 Zemlja bezakonja i KP 19 Suvišan(lms 500 Vrisak u zoru).

Poslane Ulice New Yorka i Traper Kerry 1.

Gotove Etrurski demon, Dječak Santiago i Yanoame.

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 31/05/2018 : 12:03:30  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
@Sarghan

Antartika je u postupku. Do kraja mjeseca bi morala biti poslana. ;)
Go to Top of Page

Jocko
stripovi.com suradnik



Serbia
1138 Posts

Member since 22/11/2016

Posted - 31/05/2018 : 15:43:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Jocko a Private Message  Reply with Quote
Malo sam usporio sa pisanjem recenzija. Planiram da napisem tri za krace DD price koje sam rezervisao... Neverovatno, za nekoliko meseci ce godinu dana od rezervisanja preostale dve epizode... Kako vreme leti.



Edited by - Jocko on 31/05/2018 15:43:53
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 01/06/2018 : 00:56:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Hmm pa jest malo veći broj ali siguran sam Sarghane da ja ovo mogu riješiti do sredine sedmog mjeseca a da kvaliteta ne opadne... Međutim haj da spisak rezervacija ne bude predug sa spiska makni epizode “Dva suparnika” i “Otok užasa” (koje su svejedno poslije da odradim) a ostatak se može riješiti lagano a da tekstovi budu najbolji sto mogu da uradim...


Rezervirano!

quote:
Originally posted by igor 12

Aj kad ste već dosadni s tim Texom de i meni jednog zatefterite:)

ZS 688/690 Hitroruki, ujedno su to i brojevi 239 Granična zona i 241 Zgarište na ranču.

A kad sam već tu, pribilježi i MN Lib 63 Krvna zakletva, SA 48/49 Zemlja bezakonja i KP 19 Suvišan(lms 500 Vrisak u zoru).

Poslane Ulice New Yorka i Traper Kerry 1.

Gotove Etrurski demon, Dječak Santiago i Yanoame.



Rezervirano/ažurirano!
Vidim, ljeto nam neće biti sušno po pitanju recenzija. Samo naprijed!

quote:
Originally posted by nagor

@Sarghan

Antartika je u postupku. Do kraja mjeseca bi morala biti poslana. ;)



Odlično!
Još Patkove recenzije i mogu se baciti na ponovno čitanje JA sage u komadu.

quote:
Originally posted by Jocko

Malo sam usporio sa pisanjem recenzija. Planiram da napisem tri za krace DD price koje sam rezervisao... Neverovatno, za nekoliko meseci ce godinu dana od rezervisanja preostale dve epizode... Kako vreme leti.



Samo polako, bitno da imaš volje pisati!
Da, i mene začudilo da sam prije desetak mjeseci rezervirao Ženu koja ubija prošlost.
Čim do kraja idućeg tjedna odradim Siročad koju sam obećao solaru i još jednom pročitam/pošaljem ono zlo od Mater morbi, bacam se na tu priču.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 01/06/2018 : 01:13:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Mjesečni izvještaj: Svibanj/Maj 2018



  • 5 novih rezervacija

  • 5 objavljenih/Bonelli recenzija



Isto kao što je pretprošli (četvrti) mjesec u godini prošao u duhu broja četiri, tako je i peti mjesec u godini prošao u duhu broja pet: zabilježeno je 5 novih rezervacija i objavljeno je 5 novih recenzija, sve u duhu Bonelli junaka. Od tih 5 recenzija, 3 ih je za Texa što je odličan uvodu u godinu kada spomenuti junak slavi 70 godina izlaženja. Na temelju trenutnih rezervacija i događaja u zadnjih mjesec dana, vjerujem kako će ovo definitivno biti Texova godina, i po kiosk izdanjima, ali i recenzijama.

Kako je počelo s rezervacijama za ovaj mjesec (a i na temelju broja poslanih recenzija), vjerujem kako tijekom ljetnih mjeseci neće biti suše po pitanju recenzija, pa čak ni za ostatak godine ako u narednih mjesec dana uspijem ostvariti sve planirano. No sve u svoje vrijeme...

Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 01/06/2018 : 01:16:02  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Da, kad će taj Izgubljeni svijet? Patak? :)
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28975 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 01/06/2018 : 15:26:27  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Ja bih rezervirao sljedećeg Texa:

TX LMS 09 - Opasna tajna (Ken Logan il duellista)


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 01/06/2018 : 21:37:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Ja bih rezervirao sljedećeg Texa:

TX LMS 09 - Opasna tajna (Ken Logan il duellista)



Rezervirano!
Go to Top of Page

jankela
New Member



207 Posts

Member since 09/04/2018

Posted - 03/06/2018 : 20:20:43  Show Profile Show Extended Profile  Send jankela a Private Message  Reply with Quote
Recenzija je poslata i čeka na objavljivanje!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 04/06/2018 : 21:13:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Ne znam je li tko radio, ali ako nije...

Je li može Riznica Bonelli "Oči i tama"?
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 04/06/2018 : 21:36:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Prošlotjedne Bonelli recenzije:



Paklena postrojba
Tex Willer
TX MX 12 | 330 str.

by WOLF-HUNTER

Opasna banda od tridesetero razbojnika hara Koloradom te napada ljudi, imanja, banke, plemena i sve ostale za koje smatraju da posjeduju materijalna dobara. Tex i Carson bivaju upoznati sa slučajem te započinju istragu, te ih prvi trag vodi do malog imanja gdje su ljudi, zajedno sa svojom djecom ubijeni na svirep način. Nakon okršaja sa manjom grupicom članova bande, Tex dolazi do traga koji ga tjera na sumnju da iza svega stoje vojnici iz utvrde Bredy.





Smrtonosni teret B-24
Mister No
MN LIB 25 | 215 str.

by igor 12

Hans Martin, odmetnuti agent CIA-e, ubija svoje kolege iz brazilskog ogranka, a pakleni špijunski mozgovi u Langleyju kuju savršeni plan. Navesti će Mister Noa na prljavu igru i umjesto njih pronađe Martina. Kao mamac upotrijebit će Daliju Norris, iskusnu CIA-inu operativku koja je već jednom nasamarila našega pilota.


Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 04/06/2018 : 21:39:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jankela

Recenzija je poslata i čeka na objavljivanje!



Odlično! Ažurirano!

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Ne znam je li tko radio, ali ako nije...

Je li može Riznica Bonelli "Oči i tama"?



Koliko vidim, nije. Tako da...
Rezervirano!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 10/06/2018 : 15:12:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Riznica Bonelli "Oči i tama"- poslano.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 10/06/2018 : 17:24:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Je li može rezervacija?:
-MM VČ br.18 ZBOGOM, JAVA
-MM VČ br.19 UŽAS S DRUGE STRANE PRAGA
-MM VČ. br.25 NOŽ BOUVI
-MM VČ. br.32 TAMNICA NEMOGUĆIH BIĆA

Je li sve slobodno za recenzije?

Edited by - Hercule Poirot on 10/06/2018 17:49:18
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 10/06/2018 : 17:55:33  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Imas sve na linku slobodbih rezervacija pa tamo mozes uvijek provjeriti.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 10/06/2018 : 18:08:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Je li može rezervacija?:
-MM VČ br.18 ZBOGOM, JAVA
-MM VČ br.19 UŽAS S DRUGE STRANE PRAGA
-MM VČ. br.25 NOŽ BOUVI
-MM VČ. br.32 TAMNICA NEMOGUĆIH BIĆA

Je li sve slobodno za recenzije?



Sve su slobodne, sutra ti ih rezerviram.
Jedino ću ti brojeve 18 i 19 rezervirati zajedno (kao jednu rezervaciju) jer je u pitanju dvodjelna priča. Pretpostavljam da si ta dva stripa i planirao recenzirati kao jednu priču, zar ne?

Također, pohvale što si se primio Martina. Znam još najmanje dvojicu forumaša osim mene kojima će biti drago vidjeti nove Martinove recenzije.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/06/2018 : 19:35:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jankela

Recenzija je poslata i čeka na objavljivanje!


Uh, dobro da si stigao poslati prije pucanja po šavovima.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 10/06/2018 : 20:44:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Imas sve na linku slobodbih rezervacija pa tamo mozes uvijek provjeriti.



Hvala @wolf, odlični spiskovi, od sada se vodim njima
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 10/06/2018 : 20:47:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sarghan

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Je li može rezervacija?:
-MM VČ br.18 ZBOGOM, JAVA
-MM VČ br.19 UŽAS S DRUGE STRANE PRAGA
-MM VČ. br.25 NOŽ BOUVI
-MM VČ. br.32 TAMNICA NEMOGUĆIH BIĆA

Je li sve slobodno za recenzije?



Sve su slobodne, sutra ti ih rezerviram.
Jedino ću ti brojeve 18 i 19 rezervirati zajedno (kao jednu rezervaciju) jer je u pitanju dvodjelna priča. Pretpostavljam da si ta dva stripa i planirao recenzirati kao jednu priču, zar ne?

Također, pohvale što si se primio Martina. Znam još najmanje dvojicu forumaša osim mene kojima će biti drago vidjeti nove Martinove recenzije.



Super, odlično! Da, da, što se tiče brojeva 18 i 19 idu kao jedna recenzija, naravno.Hvala.
Što se tiče vas trojice i ako pridružimo mene kao fana MM-a, onda možemo primijeniti uzrečicu:"Društvo malo, ali odabrano!"
Go to Top of Page
Page: of 220 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.47 seconds. Snitz Forums 2000