forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 SBE recenzije & rezervacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 220

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 13/06/2018 : 08:29:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote




POPIS REZERVACIJA
(po recenzentima)



POPIS NERECENZIRANIH EPIZODA




Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1296 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 13/06/2018 : 10:07:32  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
Da. Kažem, to ovisi koliko pozornosti nečem pridaješ. Meni su recenzije jednopotezne + dorada drugi dan, više mi dođu ko nekakav predah. Niti ih nemam volju uopće pisati ako im se ne čini da bi ih mogao, barem po nekim svojim kriterijima, dovoljno zanimljivo prikazati. Mada sad ih već neko vrijeme ne pišem, ne stignem pored bitnijih stvari...
Iako pratim DD čiji mi se preporod čini, izgleda, boljim nego većini, dugo nisam s tolikim nestrpljenjem iščekivao svakog redovnog Dylana na kiosku, samo nemam potrebe više to komentirati ili recenzirati, više samo upijati ;)

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 13/06/2018 : 14:38:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sarghan

[quote]Originally posted by Hercule Poirot

Pišem kratke recenzije, imam takav stil. Izbjegavam prepričavanje radnje, pokušavam zainteresirati čitatelja do kraja recenzije.
Na pisanje sam se odlučio jer volim pročitati recenziju od svih autora, bez obzira kakva bile, u kraćem ili dužem obliku.
Najviše volim kada me nečija recenzija ponovo potakne na čitanje nekog stripa, već pročitanog.
Ujedno, za neke eventualne buduće recenzije, možda se odlučim za duži pristup.



Nakon ovog si me baš zaintrigirao za svoje recenzije. Vidjet ćemo kad ti prva recenzija bude objavljena na što to liči.

[quote]

Nemaj velika očekivanja, da se ne razočaraš previše... Trebali bi,vremenom, staviti naglasak na brojnost recenzija, kako bi što više toga obradili...
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 13/06/2018 : 15:52:30  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
Poslane Yanoame i Etrurski demon. Zabilježi mi Tex 848/850 Na ivici ponora/Lijepa Zelda/Četiri pauka

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 13/06/2018 : 21:50:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot


Nemaj velika očekivanja, da se ne razočaraš previše... Trebali bi,vremenom, staviti naglasak na brojnost recenzija, kako bi što više toga obradili...




Ako ciljaš na kvantitetu, slažem se jedino ako to podrazumijeva situaciju gdje veći broj recenzenata dovodi do većeg broja recenzija. Da jednak broj recenzenata poveća broj recenzija na štetu njihove kvalitete, nikako. Osobno smatram da kvaliteta uvijek mora biti ispred kvantitete. Isto vrijedi i za recenzije.

quote:
Originally posted by igor 12

Poslane Yanoame i Etrurski demon. Zabilježi mi Tex 848/850 Na ivici ponora/Lijepa Zelda/Četiri pauka



Sutra dodajem Texa u radne akcije pa ti onda rezerviram/ažuriram.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 13/06/2018 : 22:29:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sarghan

quote:
Originally posted by Hercule Poirot


Nemaj velika očekivanja, da se ne razočaraš previše... Trebali bi,vremenom, staviti naglasak na brojnost recenzija, kako bi što više toga obradili...




Ako ciljaš na kvantitetu, slažem se jedino ako to podrazumijeva situaciju gdje veći broj recenzenata dovodi do većeg broja recenzija. Da jednak broj recenzenata poveća broj recenzija na štetu njihove kvalitete, nikako. Osobno smatram da kvaliteta uvijek mora biti ispred kvantitete. Isto vrijedi i za recenzije.





Slažem se sa Sarghanom. Hercule, ne igraj se s Martyjem, ono što su prozirna senka i DeeCay tu dosad uradili veliki je posao, čak mogu reći ostavština, vrhunsko poznavanje tematike i trebalo bi nastaviti na tom tragu (recimo kao Korg s nekoliko njih) a ne nešto na brzinu čisto da postoji. Uglavnom što u nekim epizodama i nisam razumio otkrivao sam iz njihovih recenzija prvenstveno sjajnih zanimljivosti... sad ću reći nepopularnu: nije MM Zagor pa da svatko može
Ali pričekat ćemo pa vidjeti jesi li možda previše samokritičan ili nas pripremaš za nešto slabašno.

loading...
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 13/06/2018 : 23:00:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by Sarghan

quote:
Originally posted by Hercule Poirot


Nemaj velika očekivanja, da se ne razočaraš previše... Trebali bi,vremenom, staviti naglasak na brojnost recenzija, kako bi što više toga obradili...




Ako ciljaš na kvantitetu, slažem se jedino ako to podrazumijeva situaciju gdje veći broj recenzenata dovodi do većeg broja recenzija. Da jednak broj recenzenata poveća broj recenzija na štetu njihove kvalitete, nikako. Osobno smatram da kvaliteta uvijek mora biti ispred kvantitete. Isto vrijedi i za recenzije.





Slažem se sa Sarghanom. Hercule, ne igraj se s Martyjem, ono što su prozirna senka i DeeCay tu dosad uradili veliki je posao, čak mogu reći ostavština, vrhunsko poznavanje tematike i trebalo bi nastaviti na tom tragu (recimo kao Korg s nekoliko njih) a ne nešto na brzinu čisto da postoji. Uglavnom što u nekim epizodama i nisam razumio otkrivao sam iz njihovih recenzija prvenstveno sjajnih zanimljivosti... sad ću reći nepopularnu: nije MM Zagor pa da svatko može
Ali pričekat ćemo pa vidjeti jesi li možda previše samokritičan ili nas pripremaš za nešto slabašno.




Da, u potpunosti se slažem s Dwayneom. Od svih Bonelli junaka, Martina je vjerojatno natježe recenzirati. Osobno već duže vrijeme imam jaku želju recenzirati nekoliko MM priča, ali se jednostavno ne usudim upuštati u takvo nešto jer znam da tu treba znatno više truda, vremena i istraživanja nego što ja posvećujem svojim recenzijama. Upravo iz tog razloga sam si rezervirao dvije priče iz nove kolor serije da se na njima okušam s recenziranjem MM. Ako to uspijem odraditi na nekoj meni zadovoljavajućoj razini, tek onda ću se baciti u koštac s "pravim" MM pričama.

Ali da, vidjet ćemo na što će ličiti te tvoje recenzije. Ako ništa drugo, uvijek ima prostora za napredak i lako ti ukažemo na kojim djelovima bi se trebalo poraditi da se to dovede na neku solidnu razinu.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/06/2018 : 01:33:00  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by Sarghan

Također, što se tiče mojih rezervacija:

- (NAPOKON) poslao ono zlo od Mater morbi. Neću tako skoro ponovno čitati ovu priču s obzirom na to koliko sam ju puta pročitao u zadnjih godinu dana.




Ja zato i izbegavam pisanje recenzija jer em sto zahtevaju barem meni mnogo vise vremena i pripreme nego komentar na recenziji, ja toliko puta procitam tu epizodu da mi se smuci i ne otvaram je nikad vise.
Zagor protiv Mortimera i Budjenja nisam nikad vise otvorio posto sam napsiao recenzije za njih a to je bilo pre dobranih 4,5 godina. Jedino sam Dilanovu recenziju Smrt nije dovoljna napisao u jednom dahu i jednom danu odmah posto sam je procitao, tako da mi se nije smucila. Od sada cu se truditi da taj nacin rada primenjujem cesce, a ne da razvlacim recenzije po vise meseci.



a gdje tek Cassidy 1?



Ne brini se Dwayne, to nije bilo predizborno obecanje koje se nikad nece ispuniti. Kad uhvatim malo vise vremena i opet iscitam tu prvu epizodu svanuce i recenzija. Nadam se uskoro. Zelim da ta recenzija bude vrlo kvalitetna i zabavna sto i dolikuje najboljem mini serijalu izaslom iz SBEa po mom misljenju.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 14/06/2018 : 15:32:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Gle, mislio sam da su recenzije stvar osobnog dojma. Ono, kao film: nekome se svidi, a nekome ne ili kao knjiga... Međutim, nitko neće recenzirati sadržaj knjige ili odgledanog filma na isti način. Zbog osobnog dojma. Protiv sam vrhunski odrađenih recenzija na stripovima koji svojom (ne)kvalitetom to zaslužuju, iako i takve recenzije poštujem- jer su ipak nečije osobne. Pisanje recenzija po nečijem naputku, ne doživljavam "svojim" načinom, jer kada bi svi pisali isto...
Ali, ajde ok, neka ide prva recenzija, a ostale dobrovoljno povlačim, ukoliko javno mnijenje to posebno popljuje nezadovoljno kvalitetom.
Ujedno, isprike. zbilja nisam imao zle namjere. Samo sam htio pripomoći u radu foruma i pisanjem recenzija...
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 14/06/2018 : 16:10:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot


Ali, ajde ok, neka ide prva recenzija, a ostale dobrovoljno povlačim, ukoliko javno mnijenje to posebno popljuje nezadovoljno kvalitetom.
Ujedno, isprike. zbilja nisam imao zle namjere. Samo sam htio pripomoći u radu foruma i pisanjem recenzija...



Ponavljam, čak i u tom slučaju nije problem. Kao što si i sam rekao, svatko ima svoj stil pisanja i doživljaj. To što netko piše kraće recenzije ne znači da su te recenzije nekvalitetne. Recenzija od 500 riječi također može biti kvalitetno odrađena. Isto vrijedi i za Martina.

Dokle god ti imaš volje pisati recenzije, slobodno ih piši. Ako netko nađe kakvu zamjerku vjerojatno će to napomenuti, no to nipošto ne znači da moraš prestati pisati recenzije. S moje strane, sve potencijalne kritike biti će dobronamjerne i s naglaskom na poboljšanje narednih recenzija, a nipošto ne kako bih te natjerao da prestaneš pisati recenzije.

Uglavnom, vidjet ćemo kad ti prva recenzija bude objavljenja kakva je. Ja prvobitno na temelju tvog opisa nisam stekao dojam da bi mogle biti loše.

Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 14/06/2018 : 17:10:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Pa bogme su Sarghan i going dobro skuhali kašu iako se vidi da su bili dobronamjerni. Ne znam čemu u startu Herculu stvarati takav pritisak, kao da je Marti neko extra dubokoumno štivo koje treba kroz doktorate pisati.

Moja puna podrška Herculu i nemoj povlačiti niti jednu recenziju. Ako ti jednog dana dosadi pisanje MM recenzija pređi na pravu stranu, dočekujem te rado u NN svijet, meni bi odgovarala bilo kakva pomoć u pisanju nakon što su mi gotovo svi suradnici dignuli sidro.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 14/06/2018 : 18:12:19  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Problem sa recenzijom Bonelli naslova je pretjerana obuzetost zanimljivostima. To obeshrabri mnoge. MM je koktel pop kulture i teorija zavjera, ne vrijedi ga doživljavati toliko ozbiljno.

Isto tako, ako mene pitate, kad vidin recenziju koja mlati praznu slamu 1000-3000 riči da bi u samo 100njak rekla nešto konkretno, odmah otpisujem recenzenta. Dosta ekipe misli da je više i bolje, a to nije tako. Naučija san to i sam kroz višegodišnje recenziranje filmova i serija, a sa stripovima sna počeja i radija upravo tu početničku grešku.

Hercule, slijedi ti pm od mene. ;)

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 14/06/2018 18:12:39
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 14/06/2018 : 18:55:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Pa bogme su Sarghan i going dobro skuhali kašu iako se vidi da su bili dobronamjerni. Ne znam čemu u startu Herculu stvarati takav pritisak, kao da je Marti neko extra dubokoumno štivo koje treba kroz doktorate pisati.

Moja puna podrška Herculu i nemoj povlačiti niti jednu recenziju. Ako ti jednog dana dosadi pisanje MM recenzija pređi na pravu stranu, dočekujem te rado u NN svijet, meni bi odgovarala bilo kakva pomoć u pisanju nakon što su mi gotovo svi suradnici dignuli sidro.



Ma kakav going, ako je itko tu sam ja pretjerao ali me pokrenula recenzentova rečenica da ne treba imati velika očekivanja, da se ne razočaramo.
Svatko ima svoje mišljenje, ogradio sam se rečenicom "pričekat ćemo pa vidjeti jesi li možda previše samokritičan ili nas pripremaš za nešto slabašno". E sad, ne smatram da je to pretjerivanje. Nemam ništa protiv Poirota ali ne možete reći da MM nije poseban junak gdje nije važan kontinuitet, poznavanje tema koje se obrađuju itd. Uz to, nisam Poirota vidio ni nešto aktivnog na topicu o MM-u pa mi je bilo čudno kud da se prvo uhvatio MM-a... kako god, Poirotu, neka ti ovo ne bude neki šamar već ostani svoj, ostani čvrst, na kraju već si i poslao recenziju tako da i ovaj "negativni" komentar (ako ga tako doživljavaš) ne može više ni na što utjecati.
Ja ću pošteno reći što mislim o recenziji, volim MM-a, priznajem da se ne smatram sposobnim recenzirati ga, jer nismo na 20. broju, tu ima masa epizoda i edicija. U jednoj sam recenziji komentarom "opleo" i po sjajnom DeeCayu, ne sjećam se kojoj, i mislim da ne može kvantiteta ispred kvalitete.

loading...
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 14/06/2018 : 18:56:35  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Samo da obavijestim da sam danas krenuo sa pisanjem "Mefistov sin" i da napokon krecem sa Texstembrom ;)

Usput, kada ce Texstembar uci u radne akcije Sarghane?
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 14/06/2018 : 19:09:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Sve u redu, nema zime. Poslati ću još jednu, obećanu recenziju MM-a,jer sam osoba od riječi, o onda ga prepuštam zaslužnima...
@sarghan hvala, što se tiče MM drago mi je da sam pokušao. Rado ga čitam i nastavit ću tako.
@jerry hvala puno, ako se odlučim za pisanje recenzija vezanih uz NN-a, bit će mi privilegija pridružiti se tvojim radovima. Uostalom, tamo ću manje strahovati od senatora glavnog junaka, možda od željka? (šala mala)
@dwayne, hvala i tebi, u pravu si što ne smatraš da su moje bojazni pretjerivanje, jer što su pravi kritičari, ako im se sviđa i Piccasova slika...Između ostaloga,i zbog otvorenosti, smatram te pravim forumašem.
@vice hvala, posebno na pm-u, lijepo je znati koliko su recenzije, zapravo, čitane na forumu

A što se tiče mene: i dalje se veselim svim recenzijama svih autora, a to je najvažnije u ovoj priči.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 14/06/2018 : 19:26:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Ma kakav going, ako je itko tu sam ja pretjerao ali me pokrenula recenzentova rečenica da ne treba imati velika očekivanja, da se ne razočaramo.


Lapsus, lapsus, mislio sam na tebe, ali me ono silno kvotanje krivo okrenulo na goinga. Isprika goingu!

Što se tiče količine teksta vrijedi ono vicino da manje je više. I ja sam u zadnje vrijeme smanjio količinu teksta u recenzijama, jedino ako je baš neka posebna epizoda. Jedan odličan primjer recenzenta koji s vrlo malim brojem riječi sve kaže u recenziji je paro.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 14/06/2018 : 20:28:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Ma meni će biti žao ako Hercule odustane od recenziranja jer sam se nadovezao s jednim generalnim komentarom zašto se ne usudim recenzirati Martina (jer me već nekoliko ljudi pitalo jel ga imam u planu recenzirati), a ništa od toga nije bilo upućeno direktno njemu, a još manje u negativnom i obeshrabruljućem kontekstu. Bar se ja pokušavam truditi što više ohrabljivati ljude na pisanje recenzije.

@WOLF - večeras
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 14/06/2018 : 22:03:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

Poslane Yanoame i Etrurski demon. Zabilježi mi Tex 848/850 Na ivici ponora/Lijepa Zelda/Četiri pauka



rezervirano!

-------------------

Također, još par komentara:

- nije prošla ni polovica mjeseca, a već imamo 19 novih rezervacija od kojih su neke od njih već dovršene/poslane!

- Siročad 2-6 prešlo 5000 riječi, sigurno ću ih podijeliti na 5 zasebnih recenzija od oko 1000 riječi.

- Rezervirao sam si Texa "Velika invazija/Rat na granici/Junaci Texasa" u sklopu WOLF-HUNTER-ovog Texstembra... a kad smo već kod Texa i WOLFovog projekta...

Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 14/06/2018 : 22:08:30  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
- Siročad 2-6 prešlo 5000 riječi, sigurno ću ih podijeliti na 5 zasebnih recenzija od oko 1000 riječi.

Odlično!
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 14/06/2018 : 22:21:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
RADNA AKCIJA: "Texstembar"


Cilj projekta:
- recenzirati što više Texovih epizoda do 9. mjeseca kako bi na prikladan način obilježili 70 godina izlaženja te objave na sajtu i forumu do kraja godine učinili u duhu najpoznatijeg Bonellijevog rendžera.


Više informacija o projektu:
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Dragi forumaši,

Posto naš Tex ove godine u septembru puni 70 godina postojanja, razmišljao sam da bi bilo fino kada bi na jedan simboličan način obilježili njegov rođendan. To me je natjeralo na razmišljanje i pokretanje malog projekta recenziranja epizoda povodom obilježavanja ovog nevjerovatnog jubileja.

Imao sam na umu da uradim par epizoda koje smatram zlatnim klasicima i koje bi kao takve bile prigodne za obilježavanje velike godišnjice. Nekolicina forumaša mi je također potvrdila sudjelovanje u ovom projektu, a ovim putem bih volio da razglasim ovaj projekt i među svima vama da ovo ljeto zajedničkim snagama obilježimo 70 godina neumorljivog rendžera čije je usrećivanje našeg djetinstva bilo itekako važno.

Volio bih da svako ko ima volju i želju da taj mjesec stranicu i forum učinimo u duhu rendžera sudjeluje u projektu rezervacijom makar jedne Texove epizode po vlastitom izboru i time doprinese jubileju ovog divnog junaka.

Hvala!



Trenutne priče/rezervacije u sklopu projekta:

TX LIB 02 - Mefistov sin WOLF-HUNTER
TX LIB 29 - Santa Cruz WOLF-HUNTER
TX LIB 33 - Sasquatch WOLF-HUNTER
TX LIB 38 - Željezna maska WOLF-HUNTER
TX LIB 54 - Mantalesova osveta WOLF-HUNTER
TX ZS 046 / LIBKB 03 Satania tex2
TX LMS 09 Opasna tajnatex2
TX ZS 688-690 Hitroruki, Ruke uvis, Zamka igor 12
TX ZS 848-850 Na ivici ponora, Lepa Zelda, Četiri pauka igor 12
TX ZS 721-723 Zakletva Koresh
TX LIB 91 - Mješanac vice
TX MX 16 - Starkerov zakon Hercule Poirot
...

Edited by - Sarghan on 29/06/2018 11:06:07
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 14/06/2018 : 22:28:29  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Odlično. Hvala Sarghane, nadam se da će se još ljudi javiti do kraja mjeseca :)
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 15/06/2018 : 13:18:52  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Ja bih rezervirao recenziju novog Texa Mješanac, ako me već netko nije preduhitrio. :)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 15/06/2018 : 17:37:55  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Imaš evo cijeli spisak sa rezervisanim epizodama tako da “Mješanac” je slobodan za rezervaciju ;)
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 15/06/2018 : 20:52:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Ja bih rezervirao recenziju novog Texa Mješanac, ako me već netko nije preduhitrio. :)



Rezervirano!

---------

Također, i Koresh je svoju stariju rezervaciju ubacio u projekt.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 15/06/2018 : 20:52:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
POPIS NOVIH REZERVACIJA


11/18
MN LIB 010 Velika pljačka Spock [rezervirano 01.11.2018]
TX VC 19-20 Madi Krik - Zaseda u ponoć Gru [rezervirano 02.11.2018]
ZG MX 33 - Ledene zemlje igor 12 [rezervirano 02.11.2018]
KT LMS 633/634: Crna magija Spock [rezervirano 04.11.2018]
MN VCZS 7 Papuanski kralj Koresh [rezervirano 07.11.2018]
LUK PHPR 8 Trol Sarghan [rezervirano 10.11.2018]
DRGN LIB 3c / VCKI 3a Dodir koji ubija Sarghan [rezervirano 10.11.2018]
DRGN BOP 18 Prva misija Sarghan [rezervirano 10.11.2018]
ZG VEC 139-140a Povratak "Crnih vukova" igor 12 [rezervirano 12.11.2018]
MN LIB 070 Ubojica iz sjene Tonka24 [rezervirano 12.11.2018]
KT VG 56/57 (LMS 154/155): Old Nick / Zakon linča Spock [rezervirano 13.11.2018]
TX MX 21 - Nueces Valley igor 12 [rezervirano 24.11.2018]
MM LIB 99 Iza zidina Spock [rezervirano 24.11.2018]
DD SD 034 Bliski susreti Jocko [rezervirano 26.11.2018]
DD SD 052 Prizivač duhova Jocko [rezervirano 26.11.2018]
MN LIB 013 Traži se Carlos Gomez Spock [rezervirano 26.11.2018]


10/18
MN LIB 005 Riječni pirati Spock [rezervirano 02.10.2018]
DD LU 124 Magla Dexters [rezervirano 05.10.2018]
DD VEC 133 Muško srce Dexters [rezervirano 08.10.2018]
DD LEX 117 U sjeni vulkana Dexters [rezervirano 08.10.2018]
DD LU 63 Anđeo osvetnik Dexters [rezervirano 13.10.2018]
KT LMS 619/620 Buntovnik Spock [rezervirano 14.10.2018]
MN LIB 008: Prljava afera Spock [rezervirano 22.10.2018]
KT VG 028/029: Killer Jim Spock [rezervirano 22.10.2018]

09/18
ZG MX 32 Tajna druida igor 12 [rezervirano 06.09.2018]
KT LMS 150: Šerif se predaje Spock [rezervirano 24.09.2018]

08/18
ZG KOZA 6 Sablasti za "Digging" Billa igor 12 [rezervirano 10.08.2018]
ZG LUSP 38 Stvorenje tame vice [rezervirano 10.08.2018]
DD SD 016 Žena koja ubija prošlost Jocko [rezervirano 22.08.2018]

07/18
TX LIBKB 02 - Odmetnik tex2 [rezervirano 02.07.2018]
DRGN VCKI 2a Skup izviđača vice [takeover 23.07.2018]
MN LIB 043 Ledeni pakao igor 12 [rezervirano 27.07.2018]
KP LIB 28 Slučaj Olivera Pricea igor 12 [rezervirano 27.07.2018]
JDJP DRKW 7 Patrola igor 12 [rezervirano 27.07.2018]
ZG VEOP 42 Priče iz Darkvuda igor 12 [rezervirano 27.07.2018]
NN MAXI 3/b Pleasant City Jerry Krause [rezervirano 30.07.2018]
NN SR 186 Venus Sky-Lab Jerry Krause [rezervirano 30.07.2018]
NN SR 189 Izazov u nepoznatome Jerry Krause [rezervirano 30.07.2018]
NN SR 190 Spirale multiverzuma Jerry Krause [rezervirano 30.07.2018]
NN SR 192/193 Savez/Zakon krvi Jerry Krause [rezervirano 30.07.2018]
NN SR 194-199 "Vremenska saga" Jerry Krause [rezervirano 30.07.2018]
NN SR 200 Posljednja karika Jerry Krause [rezervirano 30.07.2018]
NN ALM 7a Svijet Nancy Porter Jerry Krause [rezervirano 30.07.2018]
AA LIB 15 Zadatak u Euroaziji Jerry Krause [rezervirano 30.07.2018]
AA LIB 16/c Čelični vojnici Jerry Krause [rezervirano 30.07.2018]

06/18
TX ZS 688-690 Hitroruki, Ruke uvis, Zamka igor 12 [rezervirano 01.06.2018]
MN LIB 063 Krvna zakletva igor 12 [rezervirano 01.06.2018]
MN SA 48-49 Zemlja bezakonja igor 12 [rezervirano 01.06.2018]
KP LIB 19 Suvišan igor 12 [rezervirano 01.06.2018]
TX LIB 02 - Mefistov sin WOLF-HUNTER [rezervirano 01.06.2018]
TX LIB 29 - Santa Cruz WOLF-HUNTER [rezervirano 01.06.2018]
TX LIB 33 - Sasquatch WOLF-HUNTER [rezervirano 01.06.2018]
TX LIB 38 - Željezna maska WOLF-HUNTER [rezervirano 01.06.2018]
TX LIB 54 - Mantalesova osveta WOLF-HUNTER [rezervirano 01.06.2018]
TX LMS 09 - Opasna tajna tex2 [rezervirano 01.06.2018]
ALBUM RIZBO 3 Oči i tama Hercule Poirot [rezervirano 04.06.2018]
MM VEC 18/19 Zbogom, Java/Užas s druge strane praga Hercule Poirot [rezervirano 11.06.2018]
MM VEC 25 Nož Bouvi Hercule Poirot [rezervirano 11.06.2018]
MM VEC 32 Tamnica nemogućih bića Hercule Poirot [rezervirano 11.06.2018]
DD VEC 131 Dobro došli u Vikedford Sarghan [rezervirano 11.06.2018]
DD VEC 132 U službi haosa Sarghan [rezervirano 11.06.2018]
SIR DRKW 2-6 Sarghan [rezervirano 11.06.2018]
TX ZS 848-850 Na ivici ponora, Lepa Zelda, Četiri pauka igor 12 [rezervirano 14.06.2018]
TX LIB 91 - Mješanac vice [rezervirano 15.06.2018]
TX MX 16 - Starkerov zakon Hercule Poirot [rezervirano 17.06.2018]
LU PHPR 2-7 Sarghan [rezervirano 22.06.2018]
MN VCZS 4 Kapetan Osveta going going [rezervirano 22.06.2018]

05/18
GS PHPR 2 Nebeski džin WOLF-HUNTER [rezervirano 01.05.2018]
MN LIB 039 Dječak Santiago igor 12 [rezervirano 08.05.2018]
MN LIB 062 Etrurski demon igor 12 [rezervirano 08.05.2018]
TX ZS 046 / LIBKB 03 Satania tex2 [rezervirano 08.05.2018]
DD SD 24 Braća iz drugog vremena Sarghan [rezervirano 21.05.2018]


04/18
KT LMS 643 Utvare igor 12 [rezervirano 09.04.2018]
TRPK PHPR 2 - Traper Keri 2 igor 12 [rezervirano 09.04.2018]
MM VEC 14 Crno sunce Hercule Poirot [rezervirano 11.04.2018]
ZG VEOP 42 Priče iz Darkvuda jankela [rezervirano 16.04.2018]

03/18
DD LUGG 06d Margerita Sarghan [rezervirano 01.03.2018]
MN SA 42-43 Morski psi - Južnjačka krv igor 12 [rezervirano 13.03.2018]
DRGN #10-11 Jame fargova - Kraljica ledenih solar [rezervirano 22.03.2018]
DD BOP 01a - Zbogom, Groucho PijaniPatak [rezervirano 31.03.2018]

02/18
PSDZ SA 01b Pustolovi grofica Varga [rezervirano 09.02.2018]
PSDZ SA 02a Velika dolina grofica Varga [rezervirano 09.02.2018]
ZG LEX 86-87 Vukodlak grofica Varga [rezervirano 09.02.2018]
ZG VEC 130-131 Bubnjevi u noći WOLF-HUNTER [rezervirano 17.02.2018]
ZG VCSP 27 Christopher mora umrijeti WOLF-HUNTER [rezervirano 17.02.2018]
MN LIB 086 Povratak u Manaus igor 12 [rezervirano 21.02.2018]
TRPK PHPR 1 Traper Keri 1 igor 12 [rezervirano 21.02.2018]

01/2018
DD VEC 115 / LU 151 Mržnja nikad ne umire Golub [rezervirano 06.01.2018]
BRBA VEC 12 Odmetnici grofica Varga [rezervirano 06.01.2018]
ZG MX 30 Ulice New Yorka igor 12 [rezervirano 09.01.2018]
DDPM 003 Državni neprijatelj broj jedan gerilac1 [rezervirano 10.01.2018]
TX SA 13 - Sjene u noći WOLF-HUNTER [rezervirano 15.01.2018]
TX SA 22 - Patagonija WOLF-HUNTER [rezervirano 15.01.2018]
TX SA 23 - Kubanski pobunjenici WOLF-HUNTER [rezervirano 15.01.2018]
TX VC 15-17 Dug put - Kripta - Pernata zmija WOLF-HUNTER [rezervirano 15.01.2018]
DD LIBKB 01 Bezbojni ljudi WOLF-HUNTER [rezervirano 15.01.2018]
TX ZS 721-723 Zakletva Koresh [rezervirano 27.01.2018]
TX SA 05 - Čovjek iz Atlante Koresh [rezervirano 27.01.2018]
DRGN VCKI 2b,c Čeljusti i olovo - U Zefirovom kraljevstvu Sarghan [rezervirano 30.01.2018]
DRGN VCKI 2d Čari zla vice [rezervirano 30.01.2018]
MM LIBKB 1b Scipionova kaciga Sarghan [rezervirano 30.01.2018]
MM LIBKB 1c Arka istrebljenja Sarghan [rezervirano 30.01.2018]
DD VEC 125 Pakleni posao going going [rezervirano 30.01.2018]


12/2017
NN SR 178-179 Gospodar klonova-Heliopolis drogsy [rezervirano 30.12.2017]
NN SP 16 Povratak Legs Weaver drogsy [rezervirano 30.12.2017]
KT LMS 613 Avet dinosaurusa igor12 [rezervirano 31.12.2017]
MN LIB 25 Smrtonosni tovar B-24 igor12 [rezervirano 31.12.2017]
MN LIB 31 Yanoame igor12 [rezervirano 31.12.2017]
KP FB 33 Milady igor12 [rezervirano 31.12.2017]
KP FB 40 Apaš igor12 [rezervirano 31.12.2017]

11/2017
TX VC 30-33 Jezero Atabaska Koresh [rezervirano 02.11.2017]
ZG BOP 15 Drevno prokletstvo WOLF-HUNTER [rezervirano 14.11.2017]

10/2017
DD SD 35 Mračna polovica Jocko [rezervirano 04.10.2017]
DD LEX 87 Krvave proslave karlitos [rezervirano 04.10.2017]
MN SD 18 Štovatelji zla igor 12 [rezervirano 06.10.2017]
KP FB 75 Donaverova karavana igor 12 [rezervirano 06.10.2017]
DD ALM 3a / SUPB 25b Vrag iz boce Jocko [rezervirano 06.10.2017]
DD SUPB 24c Gnut Jocko [rezervirano 06.10.2017]
DD SUPB 27c Mala vavilonska biblioteka Jocko [rezervirano 06.10.2017]
TX SA 03 Posljednja granica Koresh [rezervirano 06.10.2017]
ZG VCSP 29 Tajanstveni brod Elderane84 [rezervirano 08.10.2017]
TX VC 11-12 Povratak u Kalver Siti - Grad straha Elderane84 [rezervirano 08.10.2017]
TX VC 38-39 Kolorado Bel - Banditi iz grada duhova Elderane84 [rezervirano 08.10.2017]
DD VEC 71 Mater Morbi Sarghan [rezervirano 09.10.2017]
Tekst o junaku - Džudas hrvoje23 [rezervirano 11.10.2017]
DD LUGG 4 Duga noć Gil-galad [rezervirano 11.10.2017]
DD LU 160 Jesenji skitači bonjovi4ever [rezervirano 17.10.2017]
PSDZ SA 21a Plaćeni ubojice igor 12 [rezervirano 20.10.2017]
KP FB 35 Staza divova igor 12 [rezervirano 20.10.2017]
MN LIB 084 Zbogom, Afriko! igor 12 [rezervirano 30.10.2017]
TX VC 13-14 / LU 145-146 Šume Oregona - Šenonove puške Gru [rezervirano 30.10.2017]
ALBUM RIZBO 1 Pioniri nepoznatog thekide [rezervirano 31.10.2017]

09/2017
DD SCG 8e Drugi Sarghan [rezervirano 03.09.2017]
DD VEC 99 Boginja majka Mhejl [rezervirano 04.09.2017]
DD VEC 117 Na koži Mhejl [rezervirano 04.09.2017]
ZG VEC 112-114 Pod nebom juga igor 12 [rezervirano 05.09.2017]
ZG VEC 121-122 Gospodar ostrva igor 12 [rezervirano 05.09.2017]
MN LIB 18 Asfaltna oštrica igor 12 [rezervirano 05.09.2017]
MN VEC 54-55 Priča o vojniku - Ljudi i heroji igor 12 [rezervirano 05.09.2017]
TX SA 31 - Capitan Jack new doom [rezervirano 15.09.2017]
ZG MX 29 Ubojice Indijanaca igor 12 [rezervirano 23.09.2017]

Edited by - Sarghan on 01/12/2018 16:00:28
Go to Top of Page
Page: of 220 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.76 seconds. Snitz Forums 2000