forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 SBE recenzije & rezervacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 220

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 10/08/2018 : 17:34:17  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
poslana stranac u redencionu. zapiši mi kolor zagor



Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 10/08/2018 : 23:18:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

@Sarghan, @Igor12
Hvala vam na zadnjim recenzijama.



Služimo stripovskom narodu dok možemo

quote:
Originally posted by vice

Rezerviram ZG Specijal Stvorenja iz Tame.

Dakle, Tex Mješanac, dva Dragonera i ovo. Ide to ubrzo sve u kratkom rasponu. Southern Bastards (non SBE) je već poslana, al čeka na objavu.



Rezervirano!

Sviđa mi se dio "u kratkom rasponu", osobito za Dragonera!

quote:
Originally posted by igor 12

poslana stranac u redencionu. zapiši mi kolor zagor



Ažurirano i zapisano!
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 13/08/2018 : 19:04:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Prošlotjedne Bonelli recenzije:


Etruski demon
Mister No
MN LIB 62 | 259 str.

by igor 12

RATATTATAT odzvanjaju rafali i eksplozije granata u Jerryjevom sjećanju dok nas i Patriciu Rowland vodi kroz dramatičnu priču o preživljavanju na talijanskom bojištu '44-e godine. Nakon katastrofalno izvedene ratne akcije preživjeli vojnici iz 36. teksaške divizije, a među njima je i vojnik Jerry Drake, premješteni su u pozadinu radi oporavka i popunjavanja postrojbe. Krateći dane do iduće akcije upoznavanjem lokalnih stanovnika i kulture baštine, neki vojnici su se dosjetili kako povećati mizernu vojničku plaću. Dok se noćne sjene polako spuštaju nad šumovite predjele nekadašnje Etrurije, spuštaju se i vojnici u pradavne grobnice prepune vrijednih artefakata. Ali, ubrzo, pljačkaši grobnica bivaju zvjerski ubijani.



Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 19/08/2018 : 22:26:06  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Zaista postoji i napreduje (polako)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 20/08/2018 : 11:16:28  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Evo, javljam i ja da je "Antarktika" gotova. Još par sitnica. Šaljem ju DeeCayu ovaj tjedan. ;)
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 20/08/2018 : 19:16:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Prošlotjedne Bonelli (kontra)recenzije:


Yanoame
Mister No
MN LIB 31 | 237 str.

by igor 12

Mister No i njegov klijent Randall ljubazno su ugošćeni u selu Kuarotherija, skupine Indiosa koja pripada plemenu Yanoama. Jedne noći, snene domoroce napada suparničko pleme Hayateri, i u brzom prepadu ubijaju nekoliko ratnika i otimaju desetak žena, a ratnici koji su pošli njihovim tragom uspijevaju ih osloboditi i saznati da iza otmice stoje dva bijelca. Ali, bijelci su uspjeli pobjeći s nekoliko žena, a među njima je i Makoritha, žena mladog i tvrdoglavog Akawea. Trag otetih djevojaka vodi Mister Noa, Akawea i Krugera sve do Wanaba, luksuznog odmarališta i turističkog mjesta u izgradnji, svojevrsnog budućeg “Las Vegasa u prašumi“.




Mater Morbi
Dylan Dog
DD VEC 71 | 96 str.

by Sarghan

Zbog iznenadne slabosti, Dylan Dog hitno je prebačen u bolnicu gdje za njega započinje beskrajna patnja u obliku jednog od najvećeg užasa današnjice: bolesti. Neprirodna crna masa u njegovom tijelu muči ga i proždire iz dana u dan, a doktori ništa ne poduzimaju kako bi ga spasili. Jedini način da se riješi tvari koja ga ubija je da doprije do njenog samog središta, u samo srce patnje… do mjesta koje se nalazi na korak do smrti.





Priča o Dylanu Dogu
Dylan Dog
DD SD 22 | 96 str.

by Gil-galad

Ticijano Sklavi, čovek koji je osmislio Dilana Doga, poznat je po kontroverzama koje je izazivao tokom godina. A poznat je i kao scenarista...





Suvišan
Ken Parker
KP LIB 19 | 96 str.

by igor 12

Narednik McCabe, nakon četrdesetogodišnje vojne službe, odlazi u mirovinu. Za njega pukovnik Whitaker ima posljednji zadatak, ali osobne razine. Povjerava mu ulogu pratitelja. Iz Fort Silla, zajedno s malom grupicom vojnika i trudnom pukovnikovom ženom Carol, narednik kreće u smjeru Wichita Fallsa. Istovremeno, Ken, koji se mora po službenoj dužnosti javiti u Fort Sill kao novi izviđač, dio puta prelazi s Harryjem i Natalie, bratom i sestrom koji putuju na farmu svoga oca. Njihov put ispreplesti će se nakon napada Kiowa.



Go to Top of Page

Jocko
stripovi.com suradnik



Serbia
1138 Posts

Member since 22/11/2016

Posted - 21/08/2018 : 23:19:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Jocko a Private Message  Reply with Quote
DD SD 15 Prikazanja

u finalnoj fazi, sutra final touch i slanje DeeCayu. Slobodno možeš da zabeležiš da je poslata


Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 22/08/2018 : 18:08:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
@nagor

odlično!


@solar

nadam se da će barem biti gotova (ne nužno objavljena) prije nego Libellus objavi tu priču

quote:
Originally posted by Jocko

DD SD 15 Prikazanja

u finalnoj fazi, sutra final touch i slanje DeeCayu. Slobodno možeš da zabeležiš da je poslata



Odlično!

Usput, da li bi kojim slučajem imao volje i vremena preuzeti na sebe i "Žena koja ubija prošlost"? Morao sam odustati od nje zbog manjak vremena, a kako sada stvari stoje, tek bih krajem iduće godine mogao početi pisati tu recenziju, pa ono... da ne čeka toliko dugo.

Edited by - Sarghan on 12/12/2018 15:09:33
Go to Top of Page

Jocko
stripovi.com suradnik



Serbia
1138 Posts

Member since 22/11/2016

Posted - 22/08/2018 : 19:24:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Jocko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sarghan

quote:
Originally posted by Jocko

DD SD 15 Prikazanja

u finalnoj fazi, sutra final touch i slanje DeeCayu. Slobodno možeš da zabeležiš da je poslata



Odlično!

Usput, da li bi kojim slučajem imao volje i vremena preuzeti na sebe i "Žena koja ubija prošlost"? Morao sam odustati od nje zbog manjak vremena, a kako sada stvari stoje, tek bih krajem iduće godine mogao početi pisati tu recenziju, pa ono... da ne čeka toliko dugo.



MOže


Go to Top of Page

Jocko
stripovi.com suradnik



Serbia
1138 Posts

Member since 22/11/2016

Posted - 22/08/2018 : 22:21:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Jocko a Private Message  Reply with Quote
DD SUPB 24c Gnut

Napisana i ova recenzija. Isto važi kao i za Prikazanja - sutra final touch i slanje.


Kad pomislim da je prošlo skoro godinu dana od rezervacije, malo mi bude neprijatno...

Najkasnije do kraja oktobra će biti gotove i:
DD LUSP 4a Sedam prokletih duša
DD ALM 3a / SUPB 25b Vrag iz boce
DD SUPB 27c Mala vavilonska biblioteka
i
DD SD 16 Žena koja ubija prošlost





Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 26/08/2018 : 16:42:03  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
"Antarktika" poslana! ;)
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 27/08/2018 : 17:10:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
@ Jocko

Stavio sam "Prikazanja" i "Gnuta" kao poslane, a rezervirao sam ti "Ženu koja ubija prošlost".
Ostale ću ti ažurirati krajem mjeseca kada počinje prva runda odstrijela starijih rezervacija

quote:
Originally posted by nagor

"Antarktika" poslana! ;)



Odlično!
Baš me zanimaju komentari za tu priču, a još više sama recenzija.

Ako se ne varam, sada nam još jedino nedostaju tri Patkove recenzije da bi cijela JA saga bila recenzirana.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 27/08/2018 : 17:25:11  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
"Antarktika" je, prije svega, žrtva (pre)visokih očekivanja. :)
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 27/08/2018 : 17:30:03  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

"Antarktika" je, prije svega, žrtva (pre)visokih očekivanja. :)



Upravo tako. Dobra priča, ali koliko vidim po komentarima ljudi su nešto drugačije očekivali.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 27/08/2018 : 17:44:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Prošlotjedne Bonelli recenzije:


Dobro došli u Wickedford
Dylan Dog
DD VEC 131 / LU 167 | 96 str.

by Sarghan

Dylan Dog stiže u Wickedford, gradić u koji se Bloch preselio nakon umirovljenja. Osim otkrivanja novog okruženja i novih životnih navika bivšeg inspektora Scotland Yarda, istražitelj noćnih mora nailazi na jezoviti slučaj koji se naizgled vrti oko Adriana, mladića koji boluje od sindroma čovjeka-slona.


Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 27/08/2018 : 17:45:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Također, ovog tjedna ću napraviti iznimku i, osim sažetka prošlotjednih Bonelli recenzija, podsjetiti i na jedan lijepi tekst kojeg je naš Jerry Krause napisao u spomen na nedavno preminulog thekidea od kojeg sam prije nešto više od godinu dana preuzeo vođenje ovog topica.




IN MEMORIAM: Dejan Dojčinović - thekide
by Jerry Krause

Virtualna prijateljstva i ljubav prema stripu ne poznaju granice…Posveta jednom forumašu, recenzentu i stripomanu bez premca - thekideu





Vjerujem da ćemo se svi složiti kako je upravo thekide svojom pozitivom i načinom vođenja ovog topica jedan od najzaslužnijih što se prošle godine, nakon višegodišnjeg pada, naglo povećao broj recenzija na sajtu. Ne znam za ostale recenzente-povratnike, ali mene je upravo on svojim mjesečnim sažecima inspirirao i motivirao na povratak pisanju recenzija nakon 5 godina odsustva sa sajta i foruma. Što se mene tiče, komotno možemo izbor za recenziju godine nazivom/naslovom posvetiti dragom nam i voljenom thekideu s obzirom na to koliko je svojim recenzijama, analizama, ali i svojim optimizmom i pozitivnom zadužio cijeli sajt, forum i sve nas. I na tome mu jedno veliko hvala.


S obzirim da link u tekstu ne radi, ovdje možete pogledati opus thekideovih recenzija.

Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 01/09/2018 : 03:28:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Mjesečni izvještaj: Rujan/Septembar 2018



  • 3 nove rezervacije

  • 7+1 objavljenih (Bonelli) recenzija


------------------------------------------------

Rezervacije koje istječu u 10/18:
DD VEC 99 Boginja majka Mhejl [rezervirano 04.09.2017]
DD VEC 117 Na koži Mhejl [rezervirano 04.09.2017]
DD VEC 64 Živi sahranjeni Mhejl [rezervirano 04.09.2017]

Edited by - Sarghan on 01/10/2018 11:03:54
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6947 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 02/09/2018 : 22:13:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
@Sarghan: Znam da nije pravi topic, ali ne znam gdje da pitam!
Htio bih se konačno okušati u recenzijama, pa bih za početak htio recenzirati A.F. #290: Ludnica u ludnici (BO 13). U recenziji bih objasnio razloge, a ima veze i s Dylan Dogom.
Budući da nisam do sada pisao recenzije, a budući da je DeeCay zauzet, dali bih prvo tebi mogao poslati recenziju kad završim, pa da vidiš dali je to u redu i daš koji savjet ako nije?

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 03/09/2018 : 20:40:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Prošlotjedne Bonelli recenzije:


Ljubav, a ne mržnja
Siročad
SIR DRKW 2 | 96 str.

by Sarghan

Tko se krije iza identiteta Bojskauta i Anđela koji na neprijateljskom planetu u središtu pustinje nailaze na grad koji se, poput magijom, stvorio niotkud?



Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 03/09/2018 : 20:43:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Inače, Mhejl mi se krajem prošle godine javio preko pm-a da je poslao sve te recenzije, ali da nije dobio nikakav odgovor na mail te da nije siguran jesu li primljene. Preporučio sam mu da ih ponovno pošalje DeeCayu (čak sam ponudio da ih pošalje meni da ih proslijedim DeeCayu), no na kraju nisam dobio nikakav odgovor od Mhejla. Štoviše, ne znam ni je li vidio taj moj odgovor. Sad, s obzirom da te recenzije nikada nisu objavljene, Dee ih vrlo vjerojatno nije primio, a ne znam je li ih Mhejl ponovno slao.

Mislim da sam prošle godine negdje na glavnom DD topicu vidio "radne" verzije tih recenzija i smatram da bi bila šteta da se one ne objave ako su već napisane/dorađene, još više ako jedino zbog neprimitka nisu objavljene. Ako se netko čuo/čuje s Mhejlom (ili na ovom ili darkwoodovom forumu ili preko nekog trećeg kanala), bilo bi lijepo ako bi mu mogao skrenuti pozornost na ovaj topic ili da ga priupita za te recenzije ili nešto... iskreno, ni sam ne znam šta je pametno, ali glupo mi je zbog svega navedenog brisati te njegove rezervacije.

quote:
Originally posted by Spock

@Sarghan: Znam da nije pravi topic, ali ne znam gdje da pitam!
Htio bih se konačno okušati u recenzijama, pa bih za početak htio recenzirati A.F. #290: Ludnica u ludnici (BO 13). U recenziji bih objasnio razloge, a ima veze i s Dylan Dogom.
Budući da nisam do sada pisao recenzije, a budući da je DeeCay zauzet, dali bih prvo tebi mogao poslati recenziju kad završim, pa da vidiš dali je to u redu i daš koji savjet ako nije?



Može, javim ti se na PM.

Edited by - Sarghan on 12/12/2018 15:10:44
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 05/09/2018 : 11:29:41  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
poslana Pripovijesti iz Darkwooda, Digging Bill i Ledeni pakao završeni.

aj piši mi i onaj maxi zagorov, vidim da se nitko ne jagma oko njega

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 06/09/2018 : 21:20:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

poslana Pripovijesti iz Darkwooda, Digging Bill i Ledeni pakao završeni.

aj piši mi i onaj maxi zagorov, vidim da se nitko ne jagma oko njega



Rezervirano/Ažurirano!

A za ovo boldano, šta bi tek trebali reći na 99% posto epizoda s popisa nerecenziranih priča
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 09/09/2018 : 18:52:22  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Želio bih da se izvinim svima vama koji čekate nove recenzije Texa Willera i najavljeni Textembar, ali nažalost recenzije nisu još spremne za slanje... Razlog? Tehnički problemi oko jebenog laptopa kojeg sam pazario prije dvije godine. Problem leži u softveru laptopa koji je iz 2009. godine a spomenuti uređaj je navodno trebao da bude iz 2015. godine, zatim problemi sa drajverima koje su mi pokušali da instaliraju u servisu, međutim stvar su u potpunosti zeznuli i sada mi laptop štopa... Tokom instalacije i jebavanja oko urđaja nekako su uspjeli da mi sjebu i izbrišu dosta dadoteka (kako nepotrebnih tako i potrebnih), od aplikacija do dokumenata... Mnoge tekstvove koje sam pisao i radio vezano za Textembar ili su izbrisani ili im fal većina teksta, primjer "Montalesova osveta", toliko bakćanja oko zanimljivosti i teksta da bi danas otvorio i vidio da fali dobar dio teksta koji sam napisao... Recke su trebale biti poslane još u avgustu ali nisam bio u mogućosti zbog jebenog laptopa... Dalje, pošto sam vidio da lagam na vremenu danas ću moći poslati samo "Mefistovog sina" tako da se bojim da će recke ipak kasniti mjesec dana... Izvinjavam se još jednom svima, recenzije će naravno biti objavljene ali ne ovaj mjesec... Ništa, vidimo se uskoro, ja odo dotle da uradim većinu stvari iz početka i da spasim što spasiti da...
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 09/09/2018 : 20:43:17  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
"Mefistov sin" i "Montalesova osveta" poslati.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 09/09/2018 : 21:47:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
@wolf, ne odustaj! Samo radi.
Go to Top of Page
Page: of 220 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.72 seconds. Snitz Forums 2000