forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 SBE recenzije & rezervacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 220

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 23/01/2019 : 21:52:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote





Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 23/01/2019 : 22:26:20  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

@nagor: Moram priznati da imaš pravo!

Predložio bih slijedeće rješenje:

Titula doktora Zagorologije sada samo nudi prestiž.

Bilo bi u redu kada bi nosioci te titule imali primat na svaku novoobjavljenu Zagorovu epizodu. Recimo period od nekih mjesec dana od kada je Sarghan stavi na popis nerecenziranih epizoda.
Ako ne bude interesa u mjesec dana, onda je mogu rezervirati svi ostali!



Pričamo o tim rijetkim iznimkama. Većina ljudi ima jednu mjeru i kad počne s recenziranjem uzme nešto sporedno i potrude se, ali postoje ljudi koji nemaju mjere odnosno precjenjuju svoje sposobnosti, spamaju nekvalitetne recenzije i naprave štetu, prije svega fanovima. To se može lako izbjeći uz kakav dodatni paragraf da kod "jačih priča" ide lagani dogovor oko recenzije, a ne "tko se prvi javi".

To bi u biti trebalo vrijediti za sve junake. Mislite da bi Jerryu bilo svejedno da mu zadnju epizodu serijala Nathana uzme taj neki fantomski SHEEP-KILLER forumaš. Jedno zdravo razumsko uvažavanje bi trebalo postojati. U biti, trenutno postoji, ali prije ili kasnije netko će to uništiti.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/01/2019 : 22:27:19  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ne znam jeste li svjesni toga, ali svi mi smo na stripovi.com samo gosti.
Nema što neka forumska klika stavljati veto na pisanje tekstova za sajt.
Sajt će objaviti sve ono što urednik procijeni dovoljno kvalitetnim. To što je Dee u deficitu s vremenom je druga priča.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 23/01/2019 : 22:31:23  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Veliki sam fan DeeCaya, ali kroz sito je pustio nekoliko recenzija koje nisu bile za objavu.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/01/2019 : 22:31:41  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Slažem se.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 23/01/2019 : 22:52:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

To bi u biti trebalo vrijediti za sve junake. Mislite da bi Jerryu bilo svejedno da mu zadnju epizodu serijala Nathana uzme taj neki fantomski SHEEP-KILLER forumaš. Jedno zdravo razumsko uvažavanje bi trebalo postojati. U biti, trenutno postoji, ali prije ili kasnije netko će to uništiti.


S obzirom na stanje s NN recenzijama u zadnje vrijeme ja bih bio presretan da bilo tko nešto napiše. Otišao nam je thekide, Deeja nema nigdje, drogsy ohladio. Tako da i ja nemam neku motivaciju u zadnje vrijeme.
Nisam baš previše usredotočen u Zagorove recenzije, ali vidim da Wolfić napiše puno slova i ide u širinu gdje ne treba. Možda bi i mene to iritiralo na Nathanu, ali nisam na to još naišao. Većinom je bila iritacija zbog slabe upućenosti u NN kompleksni svijet u nekim recenzijama.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 24/01/2019 : 04:30:30  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Istina na volju, kada sam krenuo da pisem recenzije bio sam obuzet emocijama umjesto razumom, to priznajem...
Da, uradio sam dosta recenzija pod vrtlogom emocija umjesto pod razumnom analizom, bacao sam sve na papir iz svoje glave ne razmisljajuci koliko ce njihova prisutnost u reckama imati smisla...

Ti si u sebi Nagore ocigledno ostavio ono isto misljenje o meni koje si imao prije tri godine, i to je u potpunosti razumljivo. Ulazili smo vise puta u rasprave o mojim recenzijama, a u tim istim raspravama je uslo jos nekoliko ljudi i svi su me upucivali na moju brzopletost prilikom pisanja. Da, bio sam arogantan oko svojih recenzija, ne zbog ukazivanja drugih ljudi na njihove pozamasne mane, vec na sam sebe koji sam dopustio da emocije vode mojim pisanjem umjesto razumom i konkretnom analizom. Danas se kajem zbog toga...

Ali budi uvjeren u ovo, moram ovo da kazem jer si me prilikom ove rasprave vise puta spomenuo, mogu ljudi dobiti negativno misljenje o meni... Ali, ako mislis da mogu uzeti neku vaznu Zagorovu epizodu ispred Kinga ili Patka, grdno se zavaravas... Ja mozda jesam brzopletan ali nisam bezobrazan i uobrazen da uzmem neku vaznu epizodu cija recenzija moze da padne u mnogo kvalitetnije ruke. Osjecam postivanje prema svakom zagorovcu na ovom forumu, cak i prema tebe koji me toliko podcjenjujes... Shavatm gdje mi je mjesto u pisanju recenzija...

Skoro sam dobijo nekoliko rijeci hvale koje su me digle i dale mi vise samopouzdanja da nastavim. Da, nastavit cu da pisem, pisat cu i pisat cu dok ne postanem bolji, a ako ti ja trud ne vidis, onda nema problema, nije ni vazno, ima neko ko hoce i ko ce reci konstruktivno sta da poboljsam. Jednog dana cu i ja da budem izvrstan pisac recki, ne danas, ne sutra... Ali da, jednoga dana hocu... Dotle cu da vjezbam, analizirat cu pisanja drugih ljudi, citat cu vise a ovo malo volje, znanja, mogucnosti i ljubavi cu nastaviti da ulazem...

Toliko od mene, volio bih da sam ovo malo krace formurisao ali ova iscrpna insomnija umara, odoh da legnem... I budite uvjereni da cu se probuditi sa ovom istom voljom...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 24/01/2019 : 07:26:16  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor


Hoće li SHEEP-KILLER imati prednost pred Kingom jer se on jednostavno... prvi javio? Je li u takvom slučaju bolje biti demokratičan i dati recenziju onome koji se prvi javio ili nekome koji je dokazan. Što je bolje za junaka, fanove i sajt?

King zvani "3 x NE", pitanje je i za tebe? ;)


Pa uradili bi kao i do sada, ukoliko je recka rezervisana i ja dobijem neodoljivu zelju da je odradim, kontaktiracu doticnu osobu da mi prepusti recku.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/01/2019 : 07:29:40  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
I još jedna stvar.
Pa nije SHEEP-KILLER nego SHEEP-KEEPER.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6947 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 24/01/2019 : 07:59:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Istina na volju, kada sam krenuo da pisem recenzije bio sam obuzet emocijama umjesto razumom, to priznajem...
Da, uradio sam dosta recenzija pod vrtlogom emocija umjesto pod razumnom analizom, bacao sam sve na papir iz svoje glave ne razmisljajuci koliko ce njihova prisutnost u reckama imati smisla...

Ti si u sebi Nagore ocigledno ostavio ono isto misljenje o meni koje si imao prije tri godine, i to je u potpunosti razumljivo. Ulazili smo vise puta u rasprave o mojim recenzijama, a u tim istim raspravama je uslo jos nekoliko ljudi i svi su me upucivali na moju brzopletost prilikom pisanja. Da, bio sam arogantan oko svojih recenzija, ne zbog ukazivanja drugih ljudi na njihove pozamasne mane, vec na sam sebe koji sam dopustio da emocije vode mojim pisanjem umjesto razumom i konkretnom analizom. Danas se kajem zbog toga...

Ali budi uvjeren u ovo, moram ovo da kazem jer si me prilikom ove rasprave vise puta spomenuo, mogu ljudi dobiti negativno misljenje o meni... Ali, ako mislis da mogu uzeti neku vaznu Zagorovu epizodu ispred Kinga ili Patka, grdno se zavaravas... Ja mozda jesam brzopletan ali nisam bezobrazan i uobrazen da uzmem neku vaznu epizodu cija recenzija moze da padne u mnogo kvalitetnije ruke. Osjecam postivanje prema svakom zagorovcu na ovom forumu, cak i prema tebe koji me toliko podcjenjujes... Shavatm gdje mi je mjesto u pisanju recenzija...

Skoro sam dobijo nekoliko rijeci hvale koje su me digle i dale mi vise samopouzdanja da nastavim. Da, nastavit cu da pisem, pisat cu i pisat cu dok ne postanem bolji, a ako ti ja trud ne vidis, onda nema problema, nije ni vazno, ima neko ko hoce i ko ce reci konstruktivno sta da poboljsam. Jednog dana cu i ja da budem izvrstan pisac recki, ne danas, ne sutra... Ali da, jednoga dana hocu... Dotle cu da vjezbam, analizirat cu pisanja drugih ljudi, citat cu vise a ovo malo volje, znanja, mogucnosti i ljubavi cu nastaviti da ulazem...

Toliko od mene, volio bih da sam ovo malo krace formurisao ali ova iscrpna insomnija umara, odoh da legnem... I budite uvjereni da cu se probuditi sa ovom istom voljom...



Svaka čast na trudu, volji, a i ovim riječima! Nisam upoznat s raspravama oko tvojih recenzija, ali za ove novije ne vidim nekih razloga za zamjerke, dapače (nisam ih detaljno čitao jer nisam mislio ostavljati komentar na njih, a i nisam neki ljubitelj Texa).

U svakom slučaju, palac gore!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 24/01/2019 07:59:47
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6947 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 24/01/2019 : 10:08:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Poslana recenzija za Dylan Dog: Ubojica je među nama!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 24/01/2019 : 10:24:35  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Wolf je definitivno podigao kvalitetu svojih zadnjih recenzija.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 24/01/2019 : 17:55:17  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Istina na volju, kada sam krenuo da pisem recenzije bio sam obuzet emocijama umjesto razumom, to priznajem...
Da, uradio sam dosta recenzija pod vrtlogom emocija umjesto pod razumnom analizom, bacao sam sve na papir iz svoje glave ne razmisljajuci koliko ce njihova prisutnost u reckama imati smisla...

Ti si u sebi Nagore ocigledno ostavio ono isto misljenje o meni koje si imao prije tri godine, i to je u potpunosti razumljivo. Ulazili smo vise puta u rasprave o mojim recenzijama, a u tim istim raspravama je uslo jos nekoliko ljudi i svi su me upucivali na moju brzopletost prilikom pisanja. Da, bio sam arogantan oko svojih recenzija, ne zbog ukazivanja drugih ljudi na njihove pozamasne mane, vec na sam sebe koji sam dopustio da emocije vode mojim pisanjem umjesto razumom i konkretnom analizom. Danas se kajem zbog toga...

Ali budi uvjeren u ovo, moram ovo da kazem jer si me prilikom ove rasprave vise puta spomenuo, mogu ljudi dobiti negativno misljenje o meni... Ali, ako mislis da mogu uzeti neku vaznu Zagorovu epizodu ispred Kinga ili Patka, grdno se zavaravas... Ja mozda jesam brzopletan ali nisam bezobrazan i uobrazen da uzmem neku vaznu epizodu cija recenzija moze da padne u mnogo kvalitetnije ruke. Osjecam postivanje prema svakom zagorovcu na ovom forumu, cak i prema tebe koji me toliko podcjenjujes... Shavatm gdje mi je mjesto u pisanju recenzija...

Skoro sam dobijo nekoliko rijeci hvale koje su me digle i dale mi vise samopouzdanja da nastavim. Da, nastavit cu da pisem, pisat cu i pisat cu dok ne postanem bolji, a ako ti ja trud ne vidis, onda nema problema, nije ni vazno, ima neko ko hoce i ko ce reci konstruktivno sta da poboljsam. Jednog dana cu i ja da budem izvrstan pisac recki, ne danas, ne sutra... Ali da, jednoga dana hocu... Dotle cu da vjezbam, analizirat cu pisanja drugih ljudi, citat cu vise a ovo malo volje, znanja, mogucnosti i ljubavi cu nastaviti da ulazem...

Toliko od mene, volio bih da sam ovo malo krace formurisao ali ova iscrpna insomnija umara, odoh da legnem... I budite uvjereni da cu se probuditi sa ovom istom voljom...



Već sam ti viša puta rekao. Nije dovoljno imati samo volju. I ove tvoje Zagorove recenzije koje sam pročitao su ti baš loše. Jebiga. Imam osjećaj da ti uopče ne čitaš svoje recenzije. Ti napišeš i šalješ. Čitaj, lickaj, uređuj, pošalji kome da te malo uputi i popravi. Ništa loše u tome. Evo, solar kaže da si se popravio. Valda je u pravu, ali ja ti sudim po Zagorovim recenzijama, a te ti nisu dobre.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 28/01/2019 : 04:41:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Ovotjedne Bonelli recenzije:


Čovjek s puškom
Siročad
DW SIR 5 | 96 str.

by Sarghan

Nakon nove krvave bitke protiv izvanzemaljaca, Pustinjak počinje sumnjati da stvari nisu onakve kakvima se čine. Za to vrijeme, profesorica Jurić zove u pomoć novog, nemilosrdnog ratnika skrivenog identiteta...





Šume Oregona
Tex Willer
TX LU 145/146 | 224 str.

by Gru

Teks i Carson stižu u Oregon na poziv Gros Jeana kako bi istražili neobična događanja kod drvosječa vrijednog i poštenog Luca Lerouxa koji drvenom sirovinom opskrbljuje obližnju tvornicu papira izvjesnog Lawrencea.


Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6947 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 29/01/2019 : 21:38:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Rezervirao bih Mister No LIB 021: Neumoljivi.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 31/01/2019 : 19:20:44  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Radna akcija

CHICO U ŠETNJI KROZ VRIJEME

Do sada su izašle dvije epizode kod Ludensa, od ukupno šest. Priče su u suštini povezane, ali bi bolje bilo da se recenzije odrade pojedinačno. Chico se u svakoj epizodi nađe u drugoj epohi sa realnim istorijskim likovima, tako da ima dosta zanimljivosti kada je istorija u pitanju. S druge strane, za recenziranje epizoda nije potrebno posebno predznanje, tako da se akciji mogu priključiti i recenzenti koji nisu u većoj mjeri potkovani informacijama iz serijala.

Predlažem da šest recenzenata odradi ovih šest epizoda, tako bi svaka recka bila osvježenje.
Ovo su ljudi koje predlažem za recenziranje, ako još neko želi da se priključi neka se javi:

1. Epizoda : Igor12. Brz je recenzent, pa bi recka brzo osvanula na sajtu.
2. Epizoda: Spock. Ovo je prava prilika da prođe vatreno krštenje recenziranjem Zagora
3. Epizoda: WOLF-HUNTER. I on je poznat kao brz pisac, mada ima vremena, epizoda još nije ni izašla.
4. Epizoda:
5. Epizoda:
6. Epizoda:

Da li spomeuti recenzenti prihvataju izazov?
Ko još želi da se prijavi? Nagore, imaš li vremena?
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6947 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 31/01/2019 : 19:29:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Radna akcija

CHICO U ŠETNJI KROZ VRIJEME

Do sada su izašle dvije epizode kod Ludensa, od ukupno šest. Priče su u suštini povezane, ali bi bolje bilo da se recenzije odrade pojedinačno. Chico se u svakoj epizodi nađe u drugoj epohi sa realnim istorijskim likovima, tako da ima dosta zanimljivosti kada je istorija u pitanju. S druge strane, za recenziranje epizoda nije potrebno posebno predznanje, tako da se akciji mogu priključiti i recenzenti koji nisu u većoj mjeri potkovani informacijama iz serijala.

Predlažem da šest recenzenata odradi ovih šest epizoda, tako bi svaka recka bila osvježenje.
Ovo su ljudi koje predlažem za recenziranje, ako još neko želi da se priključi neka se javi:

1. Epizoda : Igor12. Brz je recenzent, pa bi recka brzo osvanula na sajtu.
2. Epizoda: Spock. Ovo je prava prilika da prođe vatreno krštenje recenziranjem Zagora
3. Epizoda: WOLF-HUNTER. I on je poznat kao brz pisac, mada ima vremena, epizoda još nije ni izašla.
4. Epizoda:
5. Epizoda:
6. Epizoda:

Da li spomeuti recenzenti prihvataju izazov?
Ko još želi da se prijavi? Nagore, imaš li vremena?




Prihvaćam izazov!
Mogu odraditi ovu što je sada na kioscima (br. 2)!?
Pretpostavljam da si tako mislio!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 31/01/2019 19:30:59
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 31/01/2019 : 19:38:05  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Bravo, majstore!
Da, upravo tako.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 31/01/2019 : 20:22:35  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Šta ne bi i ja onda? Brz san ko zec kad triba (samo kad triba). Ja bi treću ako može. A bome mogu i prvu ako igor ima par recki u nastanku. Napišen je odma za vikend.

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 31/01/2019 20:24:47
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 31/01/2019 : 20:23:02  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Bravo ekipa!
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 31/01/2019 : 20:32:23  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
1000% ZA.
Vidim Spock zeli trecu epizodu pa je prepustam njemu... Ja bih uzeo cetvrtvu ili zadnju, zavisno sta drugi zele, spreman sam na dogovor.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 31/01/2019 : 20:38:48  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

1000% ZA.
Vidim Spock zeli trecu epizodu pa je prepustam njemu... Ja bih uzeo cetvrtvu ili zadnju, zavisno sta drugi zele, spreman sam na dogovor.



Spock je reka da oće drugu, zar ne? Ti odradi treću, a ja ću il prvu il četvrtu, ovisi šta igor i King kažu.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 31/01/2019 : 21:03:55  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Pardon, nisam dobro vidio, moze meni treca nije problem
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 31/01/2019 : 22:04:39  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Super, momci.
Evo rezervacija po epizodama:

1. vice
2. spock
3. wolfie

Nagore, igore, oglasite se.
Treba nam jos jedan dobrovoljac
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 31/01/2019 : 22:12:44  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Sorry, malo kasnim.

Da, može. Daj meni onda petu, mada je svejedno. Ti King, odradi onda zadnju kao epilog tog mini serijala i to je to. :)
Go to Top of Page
Page: of 220 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.84 seconds. Snitz Forums 2000