forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 SBE recenzije & rezervacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 220

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 23/07/2019 : 20:48:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote





Go to Top of Page

Stark
Average Member



Bosnia and Herzegovina
504 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 23/07/2019 : 20:53:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
Veoma kreativno i pregledno, sve pohvale
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 23/07/2019 : 21:19:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by Sarghan
quote:
Originally posted by Spock

Poslana recenzija za DD: Na granici vremena!



Opa, super!
Vidim da inspiracija ipak nije bila problem
Ažurirno!



Mislio sam najprije tebi poslati recenziju za koji savjet, ali ovako je samo moje mišljenje, a i nemam sada puno vremena za možebitno prepravljanje pa sam je odmah poslao.
Nadam se da će biti OK.



Ako su kao tvoje zadnje recenzije, trebalo bi biti ok!


quote:
Originally posted by Dexters

@Sarghan Dall'Agnol je poput dobrog vina, moraš ga lagano piti da bi čuo grozdove kako ti pjevaju na jeziku

Rezerviraj mi DD LU 65 Apokalipsa, Stanar s treceg kata DD LUGG 6a.



Za Dall'Agnola se 100% slažem s tobom, ali treba to ostalim fanovima utuviti u glavu i izvesti ih na pravi put

Rezervirano!


Fak, prije nekoliko godina sam razmišljao kako nikada nećemo imati prvih 100 DD recenzirano, a sada bi ubrzo mogli imati pokrivene prvih 150 brojeva!
Za ove preostale (Rujuove) do #200 će trebati imati želuca, tak da se tome ne nadam tako skoro. Ali neka je barem uskoro prvih 150 riješeno, i to je nešto!

quote:
Originally posted by Stark

Veoma kreativno i pregledno, sve pohvale



Pretpostavljam da misliš na ove slike s linkovima koje sam prije nekog vremena napravio.
Trudim ih se staviti na vrh svake nove stranice, ali ponekad se forumaši razuzdaju s postovima dok nisam na forumu pa moram čekati iduću novu stranicu.
Ali, da, tnx.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 23/07/2019 : 22:47:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stark

Veoma kreativno i pregledno, sve pohvale



Pohvale i tebi za prvu recenziju! Prva je najteža!

Tvoja recenzija ima već 13 komentara!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 23/07/2019 22:50:19
Go to Top of Page

Stark
Average Member



Bosnia and Herzegovina
504 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 24/07/2019 : 07:19:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by Stark

Veoma kreativno i pregledno, sve pohvale



Pohvale i tebi za prvu recenziju! Prva je najteža!

Tvoja recenzija ima već 13 komentara!



Zahvaljujem, doista jeste Izgleda da sam odabrao intrigantan strip koji ne ostavlja čitaoce ravnodušnim

Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 26/07/2019 : 22:36:43  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Ovo je kao kad odem u McDonald's i smažem tri Generous Jacka s brdom pomfrija, zalijem litrom Coca-Cole i na putu kući navratim u palačinkarnicu i ubijem se do kraja.

Izvrsno!
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 28/07/2019 : 00:33:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
Ovo je kao kad odem u McDonald's i smažem tri Generous Jacka s brdom pomfrija, zalijem litrom Coca-Cole i na putu kući navratim u palačinkarnicu i ubijem se do kraja.

Izvrsno!



Uh koja usporedba!
Ova recenzija me skoro natjerala na kupovinu ovog Giganta, iako sam sam sebi rekao da neću više.
Ipak, sada ni to nije isključivo!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 29/07/2019 : 02:02:13  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Sarghane, poslat je Tex Sasquatch. Izvinjavam se na ovolikom zakašnjenju, ali mnogo se obaveza bilo naredalo posljednjih nekoliko mjeseci da sam zaboravio na ovo... Morat ćeš mi nažalost skinuti onu Texovu Santa Cruiz, ne ide mi nikako sa tom epizodom pa neću više da se mučim s njom. Što se ostaloga tiče to će biti završeno :)
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 29/07/2019 : 14:04:18  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Također kasnim sa nekim recenzijama, ali piše se kad god se stigne i biti će uskoro, mislim sve što sam se pribilježio i napisati, dosta toga već i jesam, ali treba još završni dio.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 29/07/2019 : 19:24:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Prošlotjedne Bonelli recenzije:


Muško srce
Dylan Dog
DD LU 169 / VEC 133 | 96 str.

by Dexters

Radi čega? Zapitao se najveći besciljnik među strip junacima. Radi čega tražim ljubav, radi čega se nadam, radi čega je gubim? Njegova najnovija djevojka, zgodna mlada plavuša Dora Caldwell, ne može mu mnogo pomoći jer je jadnica slomljenog srca, no tatica je tu da spasi stvar. Upoznajte Normana, brižnog Dorinog oca, koji će uz pomoć toplih riječi (plus čekić, plamen, i još par stvarčica) omogućiti Dylanu da razriješi sve svoje ljubavne zablude.





Usijana stijena
Zagor
ZG LUGG 8 | 240 str.

by igor 12

Dva stara Zagorova neprijatelja, Veliki Marcus i Thunderman, vratila su se u Darkwood.



Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 29/07/2019 : 19:42:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Sarghane, poslat je Tex Sasquatch. Izvinjavam se na ovolikom zakašnjenju, ali mnogo se obaveza bilo naredalo posljednjih nekoliko mjeseci da sam zaboravio na ovo... Morat ćeš mi nažalost skinuti onu Texovu Santa Cruiz, ne ide mi nikako sa tom epizodom pa neću više da se mučim s njom. Što se ostaloga tiče to će biti završeno :)



Sasquatch ažuriran, Santa Cruiz skinut!
Za ovo ostalo, vidi odgovor niže

quote:
Originally posted by tex2

Također kasnim sa nekim recenzijama, ali piše se kad god se stigne i biti će uskoro, mislim sve što sam se pribilježio i napisati, dosta toga već i jesam, ali treba još završni dio.



Trenutno nema problem s "kašnjenjima" s obzirom da ću u narednih nekoliko mjeseci blago zanemariti većinu "rezervacija", osobito onih starijih. Tako da, samo piši kad god stigneš. Kad budem radio veći update popisa i pravila, onda ćemo napraviti i prilagodbu postojećih "rezervacija".

------

Inače, planirao sam početkom godine napraviti poveće i opsežnije ažuriranja topica, osobito dijela koji se tiče rezervacija. Ipak, zbog tadašnjeg sporog tempa s objavljivanjem recenzija, odlučio sam malo pričekati i prilagoditi svoju originalnu ideju tom tempu s obzirom da rok za rezervacije zbog navedenog više nije imao smisla. No eto, baš kad sam isplanirao novu prilagodbu topica (koju sam planirao provesti tijekom idućeg mjeseca), u zadnje vrijeme se i solar uključio u recenzije, čime se drastično povećao broj objavljenih recenzija. S druge strane, to mi je blago poremetilo planove oko promjena oko topica i rezervacija, tako da sada moram raditi dodate preinake originalnog plana.

Uglavnom, i dalje planiram napraviti opsežnu prepravku popisa i pravila (prvenstveno vezanih za (stare) "rezervacije"), no pričekat ću još mjesec-dva da vidim koliko mi trenutni plan funkcionira s postojećim tempom. Uglavnom, očekujte poveće promijene topica čim DeeCay/solar isprazne zalihe starih recenzija.
Go to Top of Page

doom
stripovi.com suradnik



Argentina
720 Posts

Member since 28/07/2016

Posted - 29/07/2019 : 21:20:24  Show Profile Show Extended Profile  Send doom a Private Message  Reply with Quote
Zna li netko sta je sa Patkom? Ima vec par godina iscekujem te recenzije, sjecam se da je bas on govorio da je plan bio poslati svaku kada ta epizoda bude aktualna
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 01/08/2019 : 21:06:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Mjesečni izvještaj: Srpanj/Juli 2019



  • 6 novih rezervacija

  • 14 objavljenih recenzija

    • 9 Bonelli recenzija


Nastavljamo i dalje s visokim tempom, i to doslovno s istim brojem objavljenih (Bonelli) recenzija kao i prošlog mjeseca. Jedina razlika je što ovog mjeseca imamo tri rezervacije više, što je također pozivitan pomak. Kako je krenulo, vjerujem da bi i idući mjesec mogao nastaviti ići uzlaznom putanjom.

Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 01/08/2019 : 21:14:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by doom

Zna li netko sta je sa Patkom? Ima vec par godina iscekujem te recenzije, sjecam se da je bas on govorio da je plan bio poslati svaku kada ta epizoda bude aktualna



Ako se patak (i dalje) ne javi, volio bih da se članovi ZGUZ-a dogovore oko raspodjele tih priča za recenziranje.

Što se mene tiče, i patak i zagorovci imaju još nekih mjesec-dva vremena za javljanje/dogovor/štaveć prije nego li prestanem žmiriti na te prastare rezervacije. To jest, dok solar/DeeCay ne isprazne zalihu recenzija. Uglavnom, ne još dugo.
Go to Top of Page

Stark
Average Member



Bosnia and Herzegovina
504 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 02/08/2019 : 07:18:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
Rezervacija -

Dylan Dog - Dolazi Dampyr
Dampyr - istraživač noćnih mora
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 02/08/2019 : 16:12:45  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
gotova knjiga sjena, zapiši mi maxi jeza iz drugdje

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1296 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 02/08/2019 : 22:09:25  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
Puno pišem, čitam (romane) i pijem. Ali cijelo vrijeme gledam taj Barbatičin "UT". Tu mi je doma. Ja ću to jednog dana, vjerojatno vrlo skorog, pročitati u komadu jer Barbatica je Ž-E-N-A! ona koju se isplati slovkati!
A i rekla mi kolegica na poslu da konačno moram na godišnji, treba i njoj odmor.
Uglavnom, daj ti to meni rezerviraj, pa ću sve u komadu recenzirati. Tj. tih 6 nastavaka.
Ako u međuvremenu naiđe netko uravnoteženiji, prebaci na njega.
Hvala na razumijevanju.

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 03/08/2019 : 17:31:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stark

Rezervacija -

Dylan Dog - Dolazi Dampyr
Dampyr - istraživač noćnih mora



Ovak, zabilježio sam ti "rezervaciju" samo na popisima "rezervacije po recenzentima" i "najnovije "rezervacije" s obzirom da je cilj ostalih popisa navesti sve objavljene domaće epizode Bonelli junaka. Čisto da sve bude po propisima ovog topica, jel.

Uglavnom, samo naprijed!

Btw, kako si to zamislio na kraju? Kao jednu recenziju ili kao dvije?
Čitao sam talijanske originalne i po meni se to, unatoč povezanosti, komotno može napraviti kao dvije zasebne recenzije ( i u svakoj od njih navesti link na prethodnu/iduću recenziju). Ipak, možda ne bi bilo loše da to odradiš kao jednu recenziju, i to kao što je drogsy odradio recenziju za "Xabarasa" jer mi se čini da će se ionako stavljanjem naslovnica u recenzija ona linkati i za Dampyra i za Dylana. Mada, nisam upućen oko takvih tehničkih mogućnosti sitea, pa je možda najbolje provjeriti s nekim upućenijim.

Ali da, ovo je samo moje neko promišljanje, ti sam odluči i napravi kako misliš da je najbolje!



quote:
Originally posted by igor 12

gotova knjiga sjena, zapiši mi maxi jeza iz drugdje



zapisano!

quote:
Originally posted by bonjovi4ever

Puno pišem, čitam (romane) i pijem. Ali cijelo vrijeme gledam taj Barbatičin "UT". Tu mi je doma. Ja ću to jednog dana, vjerojatno vrlo skorog, pročitati u komadu jer Barbatica je Ž-E-N-A! ona koju se isplati slovkati!
A i rekla mi kolegica na poslu da konačno moram na godišnji, treba i njoj odmor.
Uglavnom, daj ti to meni rezerviraj, pa ću sve u komadu recenzirati. Tj. tih 6 nastavaka.
Ako u međuvremenu naiđe netko uravnoteženiji, prebaci na njega.
Hvala na razumijevanju.




Evo, stavih ti cijelog UT-a. Po meni, to je jedini ispravan način kako recenzirati taj mini-serijal.

I moram priznati da me baš zanimaš što ćeš napisati o tom serijalu s obzirom da nisam siguran što da mislim o njemu. Neću reći da sam ga shvatio, ali nije da nisam baš ništa shvatio. Sad, možda je to do mene jer sam prije toga popio 2 litre radlera, ali mislim da ga trebam pročitati još koji put. Ovako na prvu, više mi se čini da je priča Roijeva umotvorina, a da je Barbato samo napisala scenarij za njega.

Uglavnom, vidjet ćeš i sam.
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1296 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 03/08/2019 : 19:40:08  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
Još malo pa ću na godišnji i pročitati taj UT.
Na poslu me tjeraju na godišnji, kažu da im treba odmora od mene.
A volim te malo neuobičajene priče.
Budem ja to riješio.
Samo gledaj da sam, recimo, prošli vikend napisao 23 pjesme i teško mi je pisati nešto drugo.
Ali uspjet ću.
Ne pijem Radler.

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 04/08/2019 : 11:46:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
@Sarghan: Zapiši mi NN SP 9: Misija u svemiru.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 04/08/2019 : 13:23:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

@Sarghan: Zapiši mi NN SP 9: Misija u svemiru.



Zapisano!
Go to Top of Page

Stark
Average Member



Bosnia and Herzegovina
504 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 04/08/2019 : 14:21:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sarghan

quote:
Originally posted by Stark

Rezervacija -

Dylan Dog - Dolazi Dampyr
Dampyr - istraživač noćnih mora



Ovak, zabilježio sam ti "rezervaciju" samo na popisima "rezervacije po recenzentima" i "najnovije "rezervacije" s obzirom da je cilj ostalih popisa navesti sve objavljene domaće epizode Bonelli junaka. Čisto da sve bude po propisima ovog topica, jel.

Uglavnom, samo naprijed!

Btw, kako si to zamislio na kraju? Kao jednu recenziju ili kao dvije?
Čitao sam talijanske originalne i po meni se to, unatoč povezanosti, komotno može napraviti kao dvije zasebne recenzije ( i u svakoj od njih navesti link na prethodnu/iduću recenziju). Ipak, možda ne bi bilo loše da to odradiš kao jednu recenziju, i to kao što je drogsy odradio recenziju za "Xabarasa" jer mi se čini da će se ionako stavljanjem naslovnica u recenzija ona linkati i za Dampyra i za Dylana. Mada, nisam upućen oko takvih tehničkih mogućnosti sitea, pa je možda najbolje provjeriti s nekim upućenijim.

Ali da, ovo je samo moje neko promišljanje, ti sam odluči i napravi kako misliš da je najbolje!




Ovo je drugačiji team up zato što počinje u izdanju jednog lika a završava se u izdanju drugog lika, pa sam dogovorio sa Solarom da formalno recenziram posebno izdanje za knjižare koje je objavio SBE u kojem su objedinjene epizode.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 04/08/2019 : 22:01:16  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
@Sarghan

S obzirom da postoji dobra šansa da završim prve četiri epizode, polagano okrećem pogled prema epizodama "Dvorske spletke/Silazak u infrasvijet" pa ih možeš zabilježiti.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 04/08/2019 : 22:24:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
edit

Edited by - Sarghan on 04/08/2019 22:28:57
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 04/08/2019 : 22:28:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

@Sarghan

S obzirom da postoji dobra šansa da završim prve četiri epizode, polagano okrećem pogled prema epizodama "Dvorske spletke/Silazak u infrasvijet" pa ih možeš zabilježiti.



Nadao sam se da ćeš ponovno rezervirati otkazane Jame Farghova, ali ni ovo nije loše. Zabilježeno!
Baš me zanima kak ćeš integrirati kratku priču u tu recenziju.

A kad već bilježim Dragonero rezervacije, upravo dovršavam recenziju za Čari zla, a ovog tjedna krećem i na Pogled koji ubija.

Sad da još vice uskoči s rezervacijom neke priče iz najnovije Libellus ture, i na konju sauru smo.
Go to Top of Page
Page: of 220 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.45 seconds. Snitz Forums 2000